Σχολή Αστυφυλάκων

EverVale

Νεοφερμένος

Η EverVale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα. Στις υγειονομικές η καρδιολόγος (Δημόσιο Νοσοκομείο) δεν μου έδωσε γνωμάτευση όπου βεβαιώνει ότι μπορώ να συμμετάσχω στις αθλητικες δοκιμασίες. Μου είπε ότι αρκεί το ΗΚΓ. Γνωρίζει κάποιος από προηγούμενη εμπειρία εάν θα μου δημιουργηθεί πρόβλημα στις Υγειονομικές η οχι;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Καλησπέρα. Στις υγειονομικές η καρδιολόγος (Δημόσιο Νοσοκομείο) δεν μου έδωσε γνωμάτευση όπου βεβαιώνει ότι μπορώ να συμμετάσχω στις αθλητικες δοκιμασίες. Μου είπε ότι αρκεί το ΗΚΓ. Γνωρίζει κάποιος από προηγούμενη εμπειρία εάν θα μου δημιουργηθεί πρόβλημα στις Υγειονομικές η οχι;
Εφόσον η προκήρυξη (αν δεν κάνω λάθος) ζητάει και γνωματεύσεις, τότε καλύτερα είναι να πάρεις οπωσδήποτε, ό,τι και να σου λέει η γιατρός. Πόσο μάλλον από την καρδιολόγο. Ένα χαρτί είναι, θα της πέσει ο κώλος να στο δώσει;
Κατά τη γνώμη μου μη το ρισκάρεις δηλαδή. Πάνε πρήξ' τους μέχρι να σου δώσουν για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

Pepisann

Νεοφερμένος

Η Pepisann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πότε λέτε να καλέσουν για αγωνίσματα αστυνομία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,571 μηνύματα.
Καλησπέρα. Στις υγειονομικές η καρδιολόγος (Δημόσιο Νοσοκομείο) δεν μου έδωσε γνωμάτευση όπου βεβαιώνει ότι μπορώ να συμμετάσχω στις αθλητικες δοκιμασίες. Μου είπε ότι αρκεί το ΗΚΓ. Γνωρίζει κάποιος από προηγούμενη εμπειρία εάν θα μου δημιουργηθεί πρόβλημα στις Υγειονομικές η οχι;
καλησπερα
Δεν εχω εμπειρια απο τις ΠΚΕ του στρατου αλλα κοιταζοντας την λιστα εξεταζεων νομιζω οτι η καρδιολογος ειναι σωστη.
Ο στρατος ζητα ρητα και απλα την βεβαιωση οτι μπορεις να συμμετέχεις σε αθλητικες δοκιμασιες και μαλιστα το εχει προτυπωμενο απο μονος του και φυσικα η κυρια το σφραγισε .. τι αλλο να σου δωσει? Μια καρδιολογικη εκτιμιση ειναι καποιες σελιδες γραψιμο και εδω δεν την ζητανε ξεκαθαρα.
Οποτε νομιζω εισαι μια χαρα με οτι σου εδωσε.

1708818079567.png
 

Pepisann

Νεοφερμένος

Η Pepisann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μετά τη σχολή δηλώνεις τόπο μετάθεσης; Η τους πάνε όλους πχ Αθήνα; Επίσης αν έχω σπίτι στο όνομα μου με ενοίκιο σε μια περιοχή Αθήνα θα μπορώ να πάω εκεί; Η όπου με στείλουν; Αυτό δεν γνωρίζω
 

EverVale

Νεοφερμένος

Η EverVale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος για τις ΠΚΕ; Ο αξιωματικός που με βοήθησε να συμπληρώσω την αίτηση μου είπε ότι το πρόγραμμα θα βγει άμεσα μετά τις 25/2 αλλά κοιταζω συνέχεια τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα και ακόμα τίποτα.
 

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος για τις ΠΚΕ; Ο αξιωματικός που με βοήθησε να συμπληρώσω την αίτηση μου είπε ότι το πρόγραμμα θα βγει άμεσα μετά τις 25/2 αλλά κοιταζω συνέχεια τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα και ακόμα τίποτα.
Πιστεύω θα βγουν σύντομα, αναμένουμε...καλή επιτυχία!
 

iiTzArismaltor_

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Βγήκε το πρόγραμμα των προκαταρκτικών εξετάσεων. Καλή επιτυχία!
 

Συνημμένα

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΩΝ-ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ-2024-ΜΕ-ΑΔΑ.pdf
    34.4 MB · Εμφανίσεις: 109

Eleni123-

Νεοφερμένος

Η Eleni123- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανεις που γίνονται τα αθλήματα της πυροσβεστικής ; Και ποτέ περίπου θα βγει το πρόγραμμα ;;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανεις που γίνονται τα αθλήματα της πυροσβεστικής ; Και ποτέ περίπου θα βγει το πρόγραμμα ;;
Για Πυροσβεστική απ' όσο γνωρίζω πρέπει να κατέβεις Αθήνα.
Όσον αφορά το πρόγραμμα, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να κοιτάς κάθε μέρα ώστε να δεις σε ποια ομάδα θα είσαι τελικά.
Πάντως, μια φίλη μου που έδωσε πέρυσι, έφτασε Μάιος έως να έρθει η δική της σειρά, οπότε υποθέτω και εσείς έχετε λίγο καιρό ακόμη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,571 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανεις που γίνονται τα αθλήματα της πυροσβεστικής ; Και ποτέ περίπου θα βγει το πρόγραμμα ;;
Οπως λεει και η kate οι ΠΚΕ πυροσβεστικης γινονται στην αθηνα κατα μεσα- τελος απριλιου , με την εγκυκλιο να βγαινει αρχες απριλιου ( δεν βιαζονται γιατι οι πολλοι πηραν πρασινο φως πκε απο τον στρατο).
Πέρυσι τα αθληματα εγιναν στο Περιστερι (ποδοσφαιρικο γηπεδο ατρομητου) και κατι αναλογο μαλλον θα γινει και φετος
Να... δες την περσινη εγκυκλιο να παρεις γευση.
Εχω μια απορια αμα ξερεις : Αυτη η δοκιμασια που περπατας 100 μετρα και μεταφερεις βαρος , ειναι 50 κιλα μαζι μια φορα ή 25κιλα μια φορα στο ενα χερι και μετα παλι 25 κιλα στα αλλο χερι?
 

Συνημμένα

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΩΝ_ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ_ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ_ΑΚΑΔΗΜΙΑ_2023-2024.pdf
    651.2 KB · Εμφανίσεις: 18

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Εχω μια απορια αμα ξερεις : Αυτη η δοκιμασια που περπατας 100 μετρα και μεταφερεις βαρος , ειναι 50 κιλα μαζι μια φορα ή 25κιλα μια φορα στο ενα χερι και μετα παλι 25 κιλα στα αλλο χερι?
Από αυτά που είχα δει εγώ στις προπονήσεις πάντως, είναι 25 στο ένα και 25 στο άλλο χέρι, ταυτόχρονα.
Είμαι πεπεισμένη ότι αυτό το έβαλαν για να κόψουν κορίτσια, ειλικρινά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,571 μηνύματα.
Από αυτά που είχα δει εγώ στις προπονήσεις πάντως, είναι 25 στο ένα και 25 στο άλλο χέρι, ταυτόχρονα.
Είμαι πεπεισμένη ότι αυτό το έβαλαν για να κόψουν κορίτσια, ειλικρινά.
Ωχ παναγια μου ..αυτο ειναι μαρτυριο ...ε οχι μονο κοριτσια αλλα και αγορια...θελουνε ντουκια.
Ενταξει δεν εχω εμπειρια αλλα κρινω απο τους ντενεκεδες με το λαδι που ειναι 17 κιλα...
Οκ παιρνω 2 να τους μεταφερω αλλα στα 20 μετρα κανω σταση γιατι μου κοβουν τα δακτυλα..
Ευχομαι αυτα να εχουν καλυτερο πιασιμο.
Τελικα οι πυροσβεστες τραβανε το ταραχο τους.Κανουν οτι ''μανικι και βρωμοδουλεια '' δεν γουσταρουν οι αλλοι.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Και σκέψου ότι εδώ δεν επιτρέπεται να σταματήσουν ή να αγγίξουν το έδαφος.
Πάντως αφού το περνάνε τόσοι και τόσες, και τα παιδιά εδω δε χρειάζεται να το φοβούνται. Μια φορά θα το κάνουν και μετά ούτε και πρόκειται ξανά.
Τελικα οι πυροσβεστες τραβανε το ταραχο τους.Κανουν οτι ''μανικι και βρωμοδουλεια '' δεν γουσταρουν οι αλλοι.
Γι' αυτό δεν είναι όλοι για όλα. Κάθε πράγμα έχει τις δυσκολίες του, δεν μπορούν να αντεπεξέλθουν όλοι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,571 μηνύματα.
Ενταξει και οι πυροσβεστες ιδιοι ανθρωποι ειναι ..απλα οι αλλοι δεν θελουν.
Εμενα με ενοχλει το χειμωνα που πανε οι αλλοι να κανουν τα παλαβοσπορ και μετα τρεχουν οι πυροσβεστες να τους βγαλουν απο τις χαραδρες.
 

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Χαιρετε, ειχα γραψει πριν μηνες οτι θα εκανα 10% για την αστυφυλακων. Περυσι με εκοψαν στο αναστημα, ενω ειμαι 1.63, οπως και φετος για τον ιδιο λογο. Φετος, οι ανεκδιηγητοι, ενδεχομενως μπερδεψαν το θρασος με το θαρρος. Τι εννοω;
Στις 21 Φεβρουαριου πηγα στο τμημα για τα διαδικαστικα και με υπολογισαν στο 1.62· δεν ολοκληρωσαν την διαδικασια συμπληρωσης και αποστολης της αιτησης, λεγοντας μου “να ξαναπερασω την Κυριακη” (σ.σ., την ημερα που θα εληγε η προθεσμια) “για να με αναστημομετρησουν ξανα”, λες και ως δια μαγειας θα ψηλωνα μεσα σε 4 μερες!
Spoiler alert, δεν πηγα καν, αν και δεχθηκα αρκετα τηλεφωνα απο τον διοικητη για να με μεταπεισει.
Αντιλαμβανομαι στο μεγιστο οτι ειναι ιδιαιτερως αυστηροι και τυπικοι με τα ορια αναστηματος, εντουτοις ειναι τουλαχιστον κλαυσιλεγο να υπαινισσονται πως δηθεν λειτουργουν αξιοκρατικα και βασει νομου, την στιγμη που στις ΠΚΕ το βυσμα παει συννεφο. Κι εχω στοιχεια γι’αυτο που καταγγελω, ειδαλλως δεν θα δηλωνα κατι τετοιο, ουτε για αστειο. Ας μη κοροϊδευομαστε μεταξυ μας, το φαινομενο της αναξιοκρατιας καραδοκει και σε αυτον τον διαγωνισμο, στην Ελλαδα ζουμε.
Με τουτα και με ’κεινα, ειχα μεν την συμπαρασταση του διοικητη του α.τ. της περιοχης μου, οπως και των περισσοτερων αστυνομικων, ωστοσο δεν μου λεει κατι, ουτε απαλυνει την απογοητευση μου.
Η ζωη, παρ’ολα αυτα, ξερω οτι δε σταματαει εδω. Θα πρεπει να αφησω πισω το ονειρο της αστυνομιας και να κυνηγησω κατι αλλο, αφοτου, οπως λεει ο σοφος λαος “κανενας δε παει χαμενος”.
Γι’αυτο μην απογοητευτειτε λεπτο εαν βιωσατε κατι παρεμφερες ή γενικοτερα εαν ηρθατε αντιμετωποι με καποια αδικια οποιασδηποτε μορφης, γιατι ολα γινονται για καποιον λογο. Να εχετε εμπιστοσυνη στο ενστικτο σας και ολα θα πανε καλα, να ειστε βεβαιοι γι’αυτο. Οπως μου ειπε και μια ανθυπαστυνομος οταν εγινε ο,τι εγινε, “μια πορτα εκλεισε, χιλιαδες ανοιγουν” :hello:
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Χαιρετε, ειχα γραψει πριν μηνες οτι θα εκανα 10% για την αστυφυλακων. Περυσι με εκοψαν στο αναστημα, ενω ειμαι 1.63, οπως και φετος για τον ιδιο λογο. Φετος, οι ανεκδιηγητοι, ενδεχομενως μπερδεψαν το θρασος με το θαρρος. Τι εννοω;
Στις 21 Φεβρουαριου πηγα στο τμημα για τα διαδικαστικα και με υπολογισαν στο 1.62· δεν ολοκληρωσαν την διαδικασια συμπληρωσης και αποστολης της αιτησης, λεγοντας μου “να ξαναπερασω την Κυριακη” (σ.σ., την ημερα που θα εληγε η προθεσμια) “για να με αναστημομετρησουν ξανα”, λες και ως δια μαγειας θα ψηλωνα μεσα σε 4 μερες!
Spoiler alert, δεν πηγα καν, αν και δεχθηκα αρκετα τηλεφωνα απο τον διοικητη για να με μεταπεισει.
Αντιλαμβανομαι στο μεγιστο οτι ειναι ιδιαιτερως αυστηροι και τυπικοι με τα ορια αναστηματος, εντουτοις ειναι τουλαχιστον κλαυσιλεγο να υπαινισσονται πως δηθεν λειτουργουν αξιοκρατικα και βασει νομου, την στιγμη που στις ΠΚΕ το βυσμα παει συννεφο. Κι εχω στοιχεια γι’αυτο που καταγγελω, ειδαλλως δεν θα δηλωνα κατι τετοιο, ουτε για αστειο. Ας μη κοροϊδευομαστε μεταξυ μας, το φαινομενο της αναξιοκρατιας καραδοκει και σε αυτον τον διαγωνισμο, στην Ελλαδα ζουμε.
Με τουτα και με ’κεινα, ειχα μεν την συμπαρασταση του διοικητη του α.τ. της περιοχης μου, οπως και των περισσοτερων αστυνομικων, ωστοσο δεν μου λεει κατι, ουτε απαλυνει την απογοητευση μου.
Η ζωη, παρ’ολα αυτα, ξερω οτι δε σταματαει εδω. Θα πρεπει να αφησω πισω το ονειρο της αστυνομιας και να κυνηγησω κατι αλλο, αφοτου, οπως λεει ο σοφος λαος “κανενας δε παει χαμενος”.
Γι’αυτο μην απογοητευτειτε λεπτο εαν βιωσατε κατι παρεμφερες ή γενικοτερα εαν ηρθατε αντιμετωποι με καποια αδικια οποιασδηποτε μορφης, γιατι ολα γινονται για καποιον λογο. Να εχετε εμπιστοσυνη στο ενστικτο σας και ολα θα πανε καλα, να ειστε βεβαιοι γι’αυτο. Οπως μου ειπε και μια ανθυπαστυνομος οταν εγινε ο,τι εγινε, “μια πορτα εκλεισε, χιλιαδες ανοιγουν” :hello:
Δε κατάλαβα

Σε κάλεσαν με πρόθεση να σε περάσουν, έστω και παρατραβώντας ατύπως τα όρια.

Εσύ δε πήγες.

Και ΠΑΛΙ έχεις θέμα;

BTW: "Όνειρο" και ένστολα επαγγέλματα δε πάνε μαζί, να ξες.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Χαιρετε, ειχα γραψει πριν μηνες οτι θα εκανα 10% για την αστυφυλακων. Περυσι με εκοψαν στο αναστημα, ενω ειμαι 1.63, οπως και φετος για τον ιδιο λογο. Φετος, οι ανεκδιηγητοι, ενδεχομενως μπερδεψαν το θρασος με το θαρρος. Τι εννοω;
Στις 21 Φεβρουαριου πηγα στο τμημα για τα διαδικαστικα και με υπολογισαν στο 1.62· δεν ολοκληρωσαν την διαδικασια συμπληρωσης και αποστολης της αιτησης, λεγοντας μου “να ξαναπερασω την Κυριακη” (σ.σ., την ημερα που θα εληγε η προθεσμια) “για να με αναστημομετρησουν ξανα”, λες και ως δια μαγειας θα ψηλωνα μεσα σε 4 μερες!
Spoiler alert, δεν πηγα καν, αν και δεχθηκα αρκετα τηλεφωνα απο τον διοικητη για να με μεταπεισει.
Αντιλαμβανομαι στο μεγιστο οτι ειναι ιδιαιτερως αυστηροι και τυπικοι με τα ορια αναστηματος, εντουτοις ειναι τουλαχιστον κλαυσιλεγο να υπαινισσονται πως δηθεν λειτουργουν αξιοκρατικα και βασει νομου, την στιγμη που στις ΠΚΕ το βυσμα παει συννεφο. Κι εχω στοιχεια γι’αυτο που καταγγελω, ειδαλλως δεν θα δηλωνα κατι τετοιο, ουτε για αστειο. Ας μη κοροϊδευομαστε μεταξυ μας, το φαινομενο της αναξιοκρατιας καραδοκει και σε αυτον τον διαγωνισμο, στην Ελλαδα ζουμε.
Με τουτα και με ’κεινα, ειχα μεν την συμπαρασταση του διοικητη του α.τ. της περιοχης μου, οπως και των περισσοτερων αστυνομικων, ωστοσο δεν μου λεει κατι, ουτε απαλυνει την απογοητευση μου.
Η ζωη, παρ’ολα αυτα, ξερω οτι δε σταματαει εδω. Θα πρεπει να αφησω πισω το ονειρο της αστυνομιας και να κυνηγησω κατι αλλο, αφοτου, οπως λεει ο σοφος λαος “κανενας δε παει χαμενος”.
Γι’αυτο μην απογοητευτειτε λεπτο εαν βιωσατε κατι παρεμφερες ή γενικοτερα εαν ηρθατε αντιμετωποι με καποια αδικια οποιασδηποτε μορφης, γιατι ολα γινονται για καποιον λογο. Να εχετε εμπιστοσυνη στο ενστικτο σας και ολα θα πανε καλα, να ειστε βεβαιοι γι’αυτο. Οπως μου ειπε και μια ανθυπαστυνομος οταν εγινε ο,τι εγινε, “μια πορτα εκλεισε, χιλιαδες ανοιγουν” :hello:
Σοβαρο ονειρο να γινεις μπατσος... BTW εχουμε ανα 100κ κατοικους τους περισσοτερους αστυνομικους στην ευρωπη μετα την κυπρο. Λογικο σιγα σιγα να κοβουν απο οπου μπορουν.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Σοβαρο ονειρο να γινεις μπατσος... BTW εχουμε ανα 100κ κατοικους τους περισσοτερους αστυνομικους στην ευρωπη μετα την κυπρο. Λογικο σιγα σιγα να κοβουν απο οπου μπορουν.
Ναι ρε φίλε...

Περίεργα όνειρα έχει ο κόσμος: άλλοι να γίνουν εποπια, άλλοι αστυφύλακες (δηλ. ΕΠΟΠ των αστυνομικών), άλλοι ειδικοί φρουροί.

Το 1000€ του τρόμου, κοινώς.
 

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δε κατάλαβα

Σε κάλεσαν με πρόθεση να σε περάσουν, έστω και παρατραβώντας ατύπως τα όρια.

Εσύ δε πήγες.

Και ΠΑΛΙ έχεις θέμα;

BTW: "Όνειρο" και ένστολα επαγγέλματα δε πάνε μαζί, να ξες.
Δεν ανεφερα πουθενα οτι αυτο ειναι το θεμα μου, μη παραποιεις τα λεγομενα μου. Ηταν, απεναντιας, επαισχυντο το οτι επιθυμησαν να αναστημομετρηθω ξανα και θα εστελναν την αιτηση υπο στην προυποθεση να ''φλερταρω'' με το 1,63 μεσα σε 4 μερες. Δυστυχως, οι γυναικες ψηλωνουμε μεχρι ενος σημειου, επομενως το σωμα μου πλεον εχει διαμορφωθει τοσο οσο επρεπε. Δεν θα αλλαζε κατι μεσα σε 4 μερες. Και ναι, ηταν ονειρο και ειλικρινης στοχος, την στιγμη που και τα 12 χρονια της σχολικης μου πορειας διαβαζα με θερμη γι'αυτον τον σκοπο. Τωρα, εαν εσυ δε το δεχεσαι μιας και δεν ασπαζομαι τις οποιες θεσεις εχεις περι αυτου, δε μπορω να κανω κατι. Καλο υπολοιπο!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σοβαρο ονειρο να γινεις μπατσος... BTW εχουμε ανα 100κ κατοικους τους περισσοτερους αστυνομικους στην ευρωπη μετα την κυπρο. Λογικο σιγα σιγα να κοβουν απο οπου μπορουν.
Η ειρωνεια σου ειναι περιττη! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top