Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

ste

Νεοφερμένος

Ο ste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποσο λετε να φτασει η αξιωματικων...??? εχετε ακουσει τιποτα...? 18,620 εχω κ δεν το βλεπω να μπαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ρε παιδια εχουμε κανα νεο για τη βαση που θα φτασει λετε η αξιωματικων.?Γιατι ακουσα κατι τρελα για αστυφυλακων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ρε παιδια εχουμε κανα νεο για τη βαση που θα φτασει λετε η αξιωματικων.?Γιατι ακουσα κατι τρελα για αστυφυλακων..
δηλαδη τι ακουσες?τρελα για προς τα κατω η προς τα πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
δηλαδη τι ακουσες?τρελα για προς τα κατω η προς τα πανω?

μαλλον εννοεί το 12 που ειπώθηκε στο θέμα για αστυφυλάκων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Προς τα κατω ρε φιλε..4000-5000 μορια.?Ειμαστε με τα καλα μας.??
Ναι στο θεμα αστυφυλακων που ειπε ο αλλος οτι του ειπε ενας διοικητης στο Ρεθυμνο για 9***???:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
υπερβολες ειναι αυτα.εγω εχω 14290 κ παλι δν ειμαι καθολου σιγουρος εαν θα περασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια παντως για αξιωματικων ολοι λενε για ανοδο. αλλα ανοδο το πολυ 350 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
υπερβολες ειναι αυτα.εγω εχω 14290 κ παλι δν ειμαι καθολου σιγουρος εαν θα περασω.
ρε φιλε με συγχωρεις αλλα μου θυμιζεις μ'αυτα που λες εναν δικο μου μητσο ο οποιος μας κουφαινει με τις μακακιες του!!! οι αστυνομικοι πρεπει να εχουν αυτοπεποιθηση κ εσυ δεν βλεπω να την εχεις!!!:xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ρε φιλε βασεις ειναι.ειναι δυνατον με τις βασεις να σαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ρε φιλε βασεις ειναι.ειναι δυνατον με τις βασεις να σαι σιγουρος.
εεε.. ναι με 14... μορια πρεπει να εισαι σιγουρος! σταματα να αγχωνεις κ τ'αλλα παιδια! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
18553 Η ΒΑΣΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μην εισαι σιγουροσ αντρικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
43ος που μπηκα ειναι καλη σειρα; και ξερει κανεις να μας πει με σιγουρια ποτε μπαινουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goudas

Νεοφερμένος

Ο goudas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω 56ος ή 57ος....δν θυμαμαι... θα τα πουμε μεσα μαγκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ρε παιδια μπηκα εκει στη σελιδα του υπουργειου που βαζεισ τον κωδικο σου και τα τεσερα αρχικα και βλεπεισ που περνασ

μηπωσ ξερει κανεισ τι ειναι αυτο με την κατηγορια
εμενα μου βγαζει κατηγορια 90
-----------------------------------------
παιδια κατι ακομα
τι χαρτια πρεπει να ετοιμασουμε οι πρωτωετοισ για την σχολη[αξ/κων αστυνομιασ]

και γενικα ποια διαδικασια πρεπει να ακολουθησουμε
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
τωρα παιδια απολαυστε το μεχρι να μπειτε εχετε καν μηνα λογικα....και εγω καπου στο 45 ειχα μπει......θα σας παρουν τηλεφωνο απο το τμημα που κανατε τα χαρτια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
τωρα παιδια απολαυστε το μεχρι να μπειτε εχετε καν μηνα λογικα....και εγω καπου στο 45 ειχα μπει......θα σας παρουν τηλεφωνο απο το τμημα που κανατε τα χαρτια ...

αρη εσυ που μπηκες 45 ειχες κανενα βαθμο (ομαδαρχης,διμοιριτης κτλ) ή ησουν απλως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημέρα και εγώ μπηκα Σ.Α.Ε.Α. ξέρει κανείς να μου πεί πότε θα μπούν οι δευτεροετείς στη σχολή????τι ισχυει για αυτούς:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αρη εσυ που μπηκες 45 ειχες κανενα βαθμο (ομαδαρχης,διμοιριτης κτλ) ή ησουν απλως;


οχι τιποτα περιπου οι 16 πρωτοι γινονται βαθμοφοροι.....
-----------------------------------------
καλημέρα και εγώ μπηκα Σ.Α.Ε.Α. ξέρει κανείς να μου πεί πότε θα μπούν οι δευτεροετείς στη σχολή????τι ισχυει για αυτούς:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

θα σε ενημερωσουν απο το τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ste

Νεοφερμένος

Ο ste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
aris_20 ξερεις στην ορκομοσια πρωτοετων ποσα ατομα δικαιουται ο καθε πρωτοετης ποσα ατομα μπορει να φωναξει....???
και κατι αλλο.... παραιτουνται ατομα συνηθως στην βασικη εκπαιδευση....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top