Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αρη...εσυ εισαι στη σχολη ετσι..;σε μια υποθεση ας πουμε ναρκωντικων κ ετσι..ο ρολος ο δικος σου ποιος ακριβως ειναι..;ποιο κομματι αναλαμβανεις...;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σου απαντησω...ειναι πολυ εξειδικευμενο αυτο που ζητας....εγω στη σχολη παιρνω γενικες γνωσεις περι νομοθεσιας και αλλα συναφη...
δεν μπορω να σου απαντησω,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σου απαντησω...ειναι πολυ εξειδικευμενο αυτο που ζητας....εγω στη σχολη παιρνω γενικες γνωσεις περι νομοθεσιας και αλλα συναφη...
δεν μπορω να σου απαντησω,,,

ενταξει...ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ρε παιδια εχω 18569 στο 5ο επιστημονικο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος.Πιανω αξιωματικων ελληνικης αστυνομιας?????(γενικη σειρα περσυ 18325 και ειδικη που ειμαι εγω ως πολυτεκνος 17765).
\
σιγουρα εισαι μεσα με τα τσαρουχια που λενε,εγω για την σχολη αξιωματικων (μονο για αστυνομικους) εχω 16614,η σχολη επερνε παντα 18 ατομα και φετος περνει 78 ενω οι υποψηφιοι ειναι 167,εχω λες ελπιδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η βαση ποσο ηταν περσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Η βαση ποσο ηταν περσυ;

περυσι επερνε 20 ατομα και ειχε 18,αλλα περυσι ο 78 αποτυχων ειχε 16400,οσους δηλαδη παιρνει φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα, παντως το μονο που μπορεις να κανεις αυτη τη στιγμη ειναι υπομονη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα, παντως το μονο που μπορεις να κανεις αυτη τη στιγμη ειναι υπομονη!!:D


λες ε; τι να πω πρεπει οι μισοι αστυνομικοι να γραψουν πανω απο 16700,167 ειναι οι υποψηφιοι οχι ομως και αδυνατο αν το σκευτης καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε Παυλο εσυ που ξερεις τις διαφορες μεταξυ αστυφυλακων και υπαστυνομων β' μπορεις να μου πεις τις διαφορες(και μισθολογικες και εξελιξης) γιατι εσυ για να παλευεις 26 χρονων να περασεις σιγουρα υπαρχουν μεγαλες διαφορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
αρη εσυ που εισαι μεσα στην σχολη μπορεις να μου πεις αν γινεται μεσα να κανεις μαθηματα πληροφορικης για να παρεις ECDL και τετοι πτυχια; και ακομη αν μετα την σχολη μπορεις να κανεις καποια μεταπτυχιακα με τις απαρραιτητες αδεις απο το σωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeeter.msx

Νεοφερμένος

Ο skeeter.msx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια να ρωτησω λιγο... οταν τελειωνεις με το καλο την σχολη μετα τι ακριβως κανεις? Σε στελνουν καπου συγκεκριμενα η μπορεις να διαλεξεις που θα πας κ τι θα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αρη εσυ που εισαι μεσα στην σχολη μπορεις να μου πεις αν γινεται μεσα να κανεις μαθηματα πληροφορικης για να παρεις ECDL και τετοι πτυχια; και ακομη αν μετα την σχολη μπορεις να κανεις καποια μεταπτυχιακα με τις απαρραιτητες αδεις απο το σωμα.

οχι μες στην σχολη δεν γινεται αυτο...οπως και σε καμια σχολη ακομα και ππληροφορικης........ναι μπορεις να κανεις μεταπτυχιακα...τωρα δεν ξερω ακριβως τις διαταξεις αλλα γινεται.....

ρε παιδια να ρωτησω λιγο... οταν τελειωνεις με το καλο την σχολη μετα τι ακριβως κανεις? Σε στελνουν καπου συγκεκριμενα η μπορεις να διαλεξεις που θα πας κ τι θα κανεις?

βγαινεις υπαστυνομος β....λογικα πας πρωτα σε αστυνομικο τμημα,αλλιως τροχαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εχω μια απορια...τα υγειονομικα μπορεις να τα κανεις μονος σου σε νοσοκομειο???για δν γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εχω μια απορια...τα υγειονομικα μπορεις να τα κανεις μονος σου σε νοσοκομειο???για δν γινεται??
Νομίζω γιατί αν έχεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας που δεν σου επιτρέπει την εισαγωγή στην σχολή,στο νοσοκομείο θα είναι αυστηρά τα πράγματα και δεν θα περάσεις ενω σε κάποιον ιδιωτικό γιατρό μπορεί να πέσει...λάδωμα και να περάσεις αν σου γράψει μία διάγνωση που σε βολεύει!!!Ετσι τουλάχιστον πιστεύω...δεν ζούμε σε αγγελικά πλασμένο κόσμο.........
-----------------------------------------
Νομίζω γιατί αν έχεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας που δεν σου επιτρέπει την εισαγωγή στην σχολή,στο νοσοκομείο θα είναι αυστηρά τα πράγματα και δεν θα περάσεις ενω σε κάποιον ιδιωτικό γιατρό μπορεί να πέσει...λάδωμα και να περάσεις αν σου γράψει μία διάγνωση που σε βολεύει!!!Ετσι τουλάχιστον πιστεύω...δεν ζούμε σε αγγελικά πλασμένο κόσμο.........
Συγνώμη,ξαναδιάβασα το αρχικό μύνημα και τώρα κατάλαβα ο,τι άλλο πράγμα ρώτησε ο trabelli...:PΣυγνώμη και πάλι:D:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οχι μες στην σχολη δεν γινεται αυτο...οπως και σε καμια σχολη ακομα και ππληροφορικης........ναι μπορεις να κανεις μεταπτυχιακα...τωρα δεν ξερω ακριβως τις διαταξεις αλλα γινεται.....

αρη σε ολες τις στρατιωτικες σχολες κανεις μαθηματα μεσα στην σχολη σε ξενες γλωσσες και σε πληροφορικη και μετα πας και δινεις για πτυχιο. στην αστυνομια δεν γινεται;;;:!::wow::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αρη σε ολες τις στρατιωτικες σχολες κανεις μαθηματα μεσα στην σχολη σε ξενες γλωσσες και σε πληροφορικη και μετα πας και δινεις για πτυχιο. στην αστυνομια δεν γινεται;;;:!::wow::s
ναι παντου κανεις μαθηματα.,....αλλα πιστεψε με πουθενα δε σε προετοιμαζουν για πτυχιο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ρε Αρη εσυ που ξερεις μεσα στη σχολη γινεται να βγαλεις διπλωμα για αυτοκινητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana13

Νεοφερμένος

Η Iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
συμφωνα με τον οδηγο σπουδων σε εκπαιδευουν στην οδηγηση μεσα στη σχολη.και κατι αλλο:οσοι εχουν τα ανωτατα διπλωματα στα αγγλικα και γαλλικα γινεται να παρουν απαλλαγη?εχω ακουσει οτι γινεται σε ολες τις σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ρε Αρη εσυ που ξερεις μεσα στη σχολη γινεται να βγαλεις διπλωμα για αυτοκινητο;

παιρνεις υπηρεσιακο διπλωμα και οχι πολιτικο....δηλαδη οδηγας μονο υπηρεσιακα οχηματα....
και κατι αλλο:οσοι εχουν τα ανωτατα διπλωματα στα αγγλικα και γαλλικα γινεται να παρουν απαλλαγη?εχω ακουσει οτι γινεται σε ολες τις σχολες.

αυτο που γινεται ειναι οτι παιρνεις απαλλαγη και τα δινεις οταν πας για πτυχιο.....τωρα στην αστυνομια δεν υπαρχει κατι αναλογο...κανονικα οτι προβλεπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top