Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σκεφτομαι και εγω για αξιωματικων.Δεν λεω.καλα θα ειναισ τη σχολη.λιγο καταπιεση αλλα δεν με πειραζει...μετα ομως?Εχει μελλον?Θα ηθελα να μπω στην ασφαλεια.Να εχω κατι σοβαρο να σχολουμαι.Το μονο αρνητικο που σκεφτομαι ειναι οτι τα λεφτα που παιρνουν ειναι σχετικα λιγα οταν βγαινουν...και να μενεις και αθηνα....ανεβαινει το κοστος ζωης..δεν ξερω...ισως αν πηγαινα καπου αλλου για ελευθερο επαγγελμα να ηταν καλυτερα?και ασ δουλευα και 12 ωρες τι μερα..τι λετε?με 18780 ειμαι standar μεσα στη σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πιθανοτατα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Βασικα την πιανεις 100%......ηταν 18325....αυξηθηκε και ο αριθμος δλδ θα παρουν αλλα 50 ατομα παραπανω!! δν νομιζω να ανεβει πανω απο 300 μορια....


+1....Σαν ρεαλιστης σου λεω οτι ανεβαινει μεχρι 400...Πιο πανω δεν παει που να χτυπιεσαι...Παλι μεσα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
+1....Σαν ρεαλιστης σου λεω οτι ανεβαινει μεχρι 400...Πιο πανω δεν παει που να χτυπιεσαι...Παλι μεσα εισαι

παιδια για αξιωματικων (μονο για αστυνομ ικους),παντα επερνε 18 και φετος για πρωτη φορα παιρνει 78 ενω οι υποψηφιοι ειναι 167,με 16614 μπορω να ελπιζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια για αξιωματικων (μονο για αστυνομ ικους),παντα επερνε 18 και φετος για πρωτη φορα παιρνει 78 ενω οι υποψηφιοι ειναι 167,με 16614 μπορω να ελπιζω;

μ αυτα που εχω ακουσει και εχω μαθει η βασει θα κυμανθει απο 17200-17600..δυσκολα φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
μ αυτα που εχω ακουσει και εχω μαθει η βασει θα κυμανθει απο 17200-17600..δυσκολα φιλε...[/qu

εβγαλες τις βάσεις δηλαδη; 167 είναι οι υποψήφιοι και πέρνει 78 το 50% μπαίνει δηλαδη.αρα λογικα ρωτησες και τους 167 ε;μην μιλάτε αοριστα και επιπόλαια.πέρυσι πηρε 20 και ο 78 αποτυχων ειχε 16450,και μιλάμε για αστυνομικους,παιδια δηλαδη που δουλευουν κιολας,δεν είναι μονο μαθητες.αρα απορο πως εβγαλες το συμπερασμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μ αυτα που εχω ακουσει και εχω μαθει η βασει θα κυμανθει απο 17200-17600..δυσκολα φιλε...[/qu

εβγαλες τις βάσεις δηλαδη; 167 είναι οι υποψήφιοι και πέρνει 78 το 50% μπαίνει δηλαδη.αρα λογικα ρωτησες και τους 167 ε;μην μιλάτε αοριστα και επιπόλαια.πέρυσι πηρε 20 και ο 78 αποτυχων ειχε 16450,και μιλάμε για αστυνομικους,παιδια δηλαδη που δουλευουν κιολας,δεν είναι μονο μαθητες.αρα απορο πως εβγαλες το συμπερασμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα το δεις οταν βγουν οι βασεις................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αν περάσει κάποιος στην σχολή,πότε πηγαίνουν οι φοιτητές για την εγγραφή?Δηλαδή πότε ο/η φοιτητής/τρια πρέπει να εμφανιστεί στην σχολή???:what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
θα το δεις οταν βγουν οι βασεις................................

δεν λεω οτι δεν δεχομε την αποψη σου, αλλα ποτε δεν πρεπει να ειμαστε απολυτη,ξερεις να μου πεις βαθμους αστυνομικων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αν περάσει κάποιος στην σχολή,πότε πηγαίνουν οι φοιτητές για την εγγραφή?Δηλαδή πότε ο/η φοιτητής/τρια πρέπει να εμφανιστεί στην σχολή???:what::what:

συνήθως μπαίνουν αρχές ή μέσα σεπτεμβρίου. καπου εκει τελοσπαντων. παντως αν περασεις μην ανησυχεις καθολου γιατι σε ενημερωνουν προσωπικως μεσω τηλεφωνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
συνήθως μπαίνουν αρχές ή μέσα σεπτεμβρίου. καπου εκει τελοσπαντων. παντως αν περασεις μην ανησυχεις καθολου γιατι σε ενημερωνουν προσωπικως μεσω τηλεφωνου.

φιλε ξέρεις τιποτα για την βάση της κατηγορίας των αστυνομικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια για αξιωματικων (μονο για αστυνομ ικους),παντα επερνε 18 και φετος για πρωτη φορα παιρνει 78 ενω οι υποψηφιοι ειναι 167,με 16614 μπορω να ελπιζω;

φιλε μου παυλο οπως παραθετεις τα στοιχεια σου ελπιδες εχεις. αλλα οχι τοσες πολλες κατα την γνωμη μου. παντως εγω σου ευχομαι καλη επιτυχια και επιπλεον σου ευχομαι να σε δω στην σχολη απο σεπτεμβριο αν περασω και εγω βεβαια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
φιλε μου παυλο οπως παραθετεις τα στοιχεια σου ελπιδες εχεις. αλλα οχι τοσες πολλες κατα την γνωμη μου. παντως εγω σου ευχομαι καλη επιτυχια και επιπλεον σου ευχομαι να σε δω στην σχολη απο σεπτεμβριο αν περασω και εγω βεβαια.:P

φιλε ελπίζω διότι ο περσινός 78 αποτυχων είχε 16450, και ακομη οτι δεν ειναι λογικο ολοι οι αστυνομικοι να γραψανε τελεια,δεν εχει μια λογικη αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
μια λογικη την εχει ειδικα στην συγκεκριμενη κατηγορια που αναφερετε σε αστυνομικους. δηλαδη σε ανθρωπους που με τον βαθμο που ειχαν περασαν αστυφυλακων. αρα να ελπιζεις σε αισιο τελος φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
μια λογικη την εχει ειδικα στην συγκεκριμενη κατηγορια που αναφερετε σε αστυνομικους. δηλαδη σε ανθρωπους που με τον βαθμο που ειχαν περασαν αστυφυλακων. αρα να ελπιζεις σε αισιο τελος φιλε μου.

μακαρι φιλαρακι,τι να πω ειμαστε και απο την ιδια πολη απ οτι ειδα,ελπιζω να τα πουμε στην σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
μακαρι φιλαρακι,τι να πω ειμαστε και απο την ιδια πολη απ οτι ειδα,ελπιζω να τα πουμε στην σχολη.

απο καβαλα εισαι φιλαρακι μου!?!?! καβαλα ρε καβαλαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
απο καβαλα εισαι φιλαρακι μου!?!?! καβαλα ρε καβαλαρα!!!

ναι καβαλα,που πηγενες φροντηστήριο; εγω στην γραμμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω επιγνωση. διπλα ακριβως απο την αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εγω επιγνωση. διπλα ακριβως απο την αστυνομια.

συγχαρητήρια για τους βαθμους σου,εκανες πολυ καλη δουλειά!και ειδικα για το 20 στον προγραμματισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria9

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
συνήθως μπαίνουν αρχές ή μέσα σεπτεμβρίου. καπου εκει τελοσπαντων. παντως αν περασεις μην ανησυχεις καθολου γιατι σε ενημερωνουν προσωπικως μεσω τηλεφωνου.
Ok!Ευχαριστώ πολύ...!Αντε να δούμε τι θα γίνει...Σήμερα πήγα το μηχανογραφικό με πρώτη επιλογή την σχολή αξιωματικών..:xixi:Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top