Σχολές Πληροφορικής - για προγραμματιστής, όχι δάσκαλος

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αν περιμένετε να μάθετε προγραμματισμο από τις σχολές δε θα μάθετε ποτέ. Δηλώστε όποιο τμήμα ημμυ κ πληροφορικης θέλετε ιδια δικαιώματα δίνουν (οι ημμυ και σε αλλους τομείς) και ασχοληθείτε μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φυσικά αν σε κάποιον αρέσει ο προγραμματισμός οι σχολές τον βοηθούν και είναι πιο εύκολα από ότι αν ξεκινήσει μόνος. Αλλά πρέπει να του αρέσει για να μάθει να προγραμματίζει. Οι σχολές των ημμυ δεν κάνουν ούτε στο ελάχιστο τα μαθήματα προγραμματισμού που κάνουν στις σχολές πληροφορικής, μην ακούτε τον focko (tsako για όσους δεν ξέρουν το παλιό troll). Θα πάτε ημμυ για προγραμματισμό και θα κάνετε δύσκολα μαθηματικά, φυσικές, ηλεκτρολογίες και πολλά άλλα δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν περιμένετε να μάθετε προγραμματισμο από τις σχολές δε θα μάθετε ποτέ. Δηλώστε όποιο τμήμα ημμυ κ πληροφορικης θέλετε ιδια δικαιώματα δίνουν (οι ημμυ και σε αλλους τομείς) και ασχοληθείτε μόνοι σας.
Επίσης αν περιμένετε να προκόψετε ακούγοντας τον φόκο, δεν θα προκόψετε ποτέ.
Δηλώστε αυτό που θέλετε κι αφήστε τον πρασινοφρουρό να λέει ό,τι θέλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φυσικά αν σε κάποιον αρέσει ο προγραμματισμός οι σχολές τον βοηθούν και είναι πιο εύκολα από ότι αν ξεκινήσει μόνος. Αλλά πρέπει να του αρέσει για να μάθει να προγραμματίζει. Οι σχολές των ημμυ δεν κάνουν ούτε στο ελάχιστο τα μαθήματα προγραμματισμού που κάνουν στις σχολές πληροφορικής, μην ακούτε τον focko (tsako για όσους δεν ξέρουν το παλιό troll). Θα πάτε ημμυ για προγραμματισμό και θα κάνετε δύσκολα μαθηματικά, φυσικές, ηλεκτρολογίες και πολλά άλλα δύσκολα.

Επίσης αν περιμένετε να προκόψετε ακούγοντας τον φόκο, δεν θα προκόψετε ποτέ.
Δηλώστε αυτό που θέλετε κι αφήστε τον πρασινοφρουρό να λέει ό,τι θέλει...
Η αλήθεια είναι ότι δε ξερω πολλα πραγματα για ημμυ και πληροφορικη. Όμως έχω παρακολουθήσει τους πληροφορικούς τι διδάσκουν στην σχολή μου και πιστεύω ότι κάτι ανάλογο κάνουν και στις πληροφορικές σχολές.

Εμας μας διδάσκουν access :worry: και λίγο pascal (νεκρές γλώσσες)
ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΕΡΩΤΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΕ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΧΡΗΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
Δε θα ήταν πιο χρήσιμο να μας μάθαιναν visual studio;

:mad:

Πιστεύω όμωςκαι στις πληροφορικές σχολές τα c++ και τα java που σας μαθαίνουν δεν είναι σε εμπορικό ανταγωνιστικό επίπεδο και για να προκώψει κάπως πρέπει να ασχοληθεί μόνος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δε ξερω πολλα πραγματα για ημμυ και πληροφορικη. Όμως έχω παρακολουθήσει τους πληροφορικούς τι διδάσκουν στην σχολή μου και πιστεύω ότι κάτι ανάλογο κάνουν και στις πληροφορικές σχολές.
Αυτό που κάνεις λέγεται επαγωγικός συλλογισμός. Your argument is invalid. Άντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Eva ολες οι σχολες πληροφορικης εχουν πολλα μαθηματικα και ειναι λογικο κιολας αφου η επιστημη της πληροφορικης στηριζεται στα μαθηματικα(οπως και πολλες αλλες βεβαια). Εγω σου προτεινω πληροφορικη ΑΣΣΟΕ(για πειραια δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα λογια) αν θες μονο software(π.χ προγραμματιστης) αν θες και hardware τοτε βλεπε προς ΗΜΜΥ μερια.
https://www.cs.aueb.gr/el/content/programma-spoydon εδω θα βρεις και τα μαθηματα της ΑΣΣΟΕ
Επισης μην σε ξεγελα το ονομα(οικονομικο πανεπιστημιο) αφου μονο 2 μαθηματα οικονωμικων ειναι υποχρεωτικα ;) (και στο εκπα εχουν ιστορια των βαλκανιων σαν υποχρεωτικο :P )

Thanks for your info αρχικά :-). Ναι ξέρω ότι γενικά στην πληροφορική παίζουν πολύ μαθηματικά απλά επειδή έχω ψαχτεί λίγο έχω ακούσει ότι στους ΗΜΜΥ έχουν ακόμη περισσότερα (μεταξύ μας, όχι ότι θα βγάλω 19k μόρια αλλά λέμε τώρα :p). Αλλά και για ΑΣΣΟΕ προβληματίζομαι γιατί όσους έχω δει και στο forum που ζητάνε πληροφορική+οικονομικά κατευθείαν ΑΣΣΟΕ τους "στέλνουν". Για αυτήν στο Χαροκόπειο ξέρουμε τίποτα; Έχει ενδιαφέρον αντικείμενο από ότι έχω τσεκάρει. Btw εσύ ποια πληροφορική από όλες θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω πληροφορικη ΑΣΣΟΕ αφου ειναι καθαρα για προγραμματισμο software και δεν ασχολειται με κτ αλλο. Αν θες πληροφορικη + οικονομικα απλως πας ΑΣΣΟΕ και παιρνεις και αλλα μαθηματα οικομικων(ή ακομα διαλεγεις κατευθυνση με οικονομικα) με δυο μαθηματα μονο οικονομικα δεν νομιζω οτι μπορεις να βγεις οικονμολογος, ετσι και αλλιως ολες οι σχολες εχουν καποια επιπλεον μαθηματα που δεν σχετιζονται τοσο με τη επστημη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εφαρμοσμένη πληροφορική Παν.Μακεδονίας. Φιφτυ-φίφτυ οικονομικά με πληροφορική.

Quoted for truth.

Είμαι πληροφορική στην ΑΣΟΕΕ, όπως ανέφερε και κάποιος παραπάνω έχουμε μόνο 2 υποχρεωτικά μαθήματα οικονομικών, καθώς επίσης μπορείς να επιλέξεις κύκλο οικονομικών - οπότε παίρνεις άλλα 6 μαθήματα. Απ' ότι θυμάμαι στο ΠΑΜΑΚ δίνουν πολύ περισσότερο βάση στα μαθήματα οικονομικών, κάτι που δεν ισχύει στον ίδιο βαθμό στο δικό μας τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Για Πληροφορική Πειραιά γνωρίζετε κάτι; Ψάχνομαι γενικώς για πληροφορική -μόνο Αθήνα, δε θέλω όμως να πήξω στα μαθηματικά (βλ. ΗΜΜΥ κλπ). Any ideas?
κοιτα επειδη και εγω το εψαχνα για το μηχανογραφικο μου δεν εχω ακουσει και τ καλυτερα για την συγκεκριμενη.Παντως απο οτι μου εχουν πει δεν ειναι και τοσο δυσκολη στην αποφοιτηση:P

Δεν λέω ότι και οι ΗΜΜΥ δεν κάνουν αλλά τα κάνουν αργότερα και συνήθως ως μάθημα επιλογής σε άποια κατεύθυνση όχι κορμού. Και πολλοί μέχρι να πάρουν αυτήν την κατεύθυνση συνήθως την παρατάνε τη σχολή.Αυτό λέω κυρίως για ηλεκτρολόγους ( Αθήνα/Θεσσ/Πάτρα/Ξάνθη )
ναι αυτο ισχυει το εχω ακουσει απο πολλα ατομα οπως ομως,εχω ακουσει αντιστοιχα οτι αμα μετα επιλεξεις να γινεις ηλεκτρονικος καιγεσαι σε pcιαααα:P
στα Χανιά κάνουν πιο πολλά ναι για αυτό τους αναφέρω πιο κάτω απλά πάλι δε θα το πρότεινα σε κάποιον που θέλει συγκεκριμένα λογισμικό όπως και για τον ίδιο λόγο όπως είπα δε θα πρότεινα ΕΚΠΑ/ceid ( αν και καλές σχολές ).
επισης χανια ειναι 5 χρονια και δεν εχει και τοσα πολλα δικαιωματα και γνωσεις αν θες απλα να ασχοληθεις με software,νομιζω:hmm::hmm::hmm:


Thanks for your info αρχικά :-). Ναι ξέρω ότι γενικά στην πληροφορική παίζουν πολύ μαθηματικά απλά επειδή έχω ψαχτεί λίγο έχω ακούσει ότι στους ΗΜΜΥ έχουν ακόμη περισσότερα (μεταξύ μας, όχι ότι θα βγάλω 19k μόρια αλλά λέμε τώρα :p).
αυτο ισχυει πραγματι.Υ.Γ.αν ειναι μονο για αθηνα ναι,πρεπει να γραψεις το εξωπραγματικο 19+++ αλλα αν κοιταξεις και Ξανθη κυριως τωρα που τελειωσαν και οι μεταγραφες θα δεις,πεφτειιιιιιιιιιιιιι
Αλλά και για ΑΣΣΟΕ προβληματίζομαι γιατί όσους έχω δει και στο forum που ζητάνε πληροφορική+οικονομικά κατευθείαν ΑΣΣΟΕ τους "στέλνουν".
μα ειναι η πιο γνωστη πανω στο αντικειμενο κυριως στο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ(αν ειναι ρωτα και κανα edu4u)
Για αυτήν στο Χαροκόπειο ξέρουμε τίποτα;
εγω προσωπικα αν και την δηλωσα δεν εχω ακουσει τπτ για την σχολη αυτη ουτε καλο ουτε κακο.Υποθετω ιδια φαση με την πληροφορικη πειραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα καλησπερα..Δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο topic γιατι τοσο καιρο ψαχνω και δεν βρισκω!!Ποια ειναι η καλύτερη επιλογη απο τις 2?θελω να ασχολιθω με την πληροφορικη για αυτο και θα διλωσω πρωτα το αει πληροφορικης στο απθ.Το θεμα ειναι τι να δηλωσω σαν 2η επιλογη.Εχω ακουσει οτι το εφαρμοσμενη πληροφορικη στο παμακ ασχολειται και με οικονομικα για αυτο σου δινει μια επιπλεον ¨πορτα¨και ασχολεισαι με προγραμματισμο πραγμα που με ενδιαφερει κυριοτερα.Αλλα και για το τμημα της πατρας εχω ακουσει τα καλυτερα.Και οι 2 σχολες μ αρεσουν αλλα τελικα τι θα ηταν καλυτερα (με βαση ολους τους παραγοντες,οικονομικα ,ζωη ,μελλοντικη αποκατασταση βαθμος σπουδων.
Υ.Γ ειμαι απο ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Καθε γνωμη βοηθαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Φίλε σε ό,τι αφορά στη Ζωή της Θεσ/νίκης ... ε οκ τί να πεις δεν πιάνεται ούτε με Πάτρα ούτε με Αθήνα ούτε τπτ. Πληοροφορική ΑΠΘ σκεφτόμουν να βάλω κι εγώ με 10% αλλά δεν έχω ακούσει καθόλου καλά λόγια φίλε μου.Ανέυθυνους καθηγητές , απουσία δικού τους κτηρίου (Παίρνουν τις αίθουσες της φυσικής των μαθηματικών κλπ), εύκολα projects . Μπορεί να είναι ράδιο αρβύλα αλλά όπου και να έψαξα τα ίδια μ έλεγαν. Για το ΠΑΜΑΚ έχω ένα κολλητό μου εκεί , ναι είναι καλή η σχολή αλλά όπως έχουμε ξαναπεί αν θες να ασχοληθείς καθαρά με προγραμματισμό και γενικότερα με την πληροφορική καλύτερα να επιλέξεις ένα τμήμα πληροφορικής, γιατί στο Παμακ τα παιδια έχουν πολλά επιλογής σχετικά με τον προγραμματισμό και περισσότερα οικονομικά , πράγμα που εξισορροπεί την κατάσταση. Στην ΠάΤρα το CEID είναι ίσως το 2ο καλύτερο τμήμα στην Ελλάδα με αναγνωρισμένες εργασίες και με περάσματα στο εξωτερικό (αρκεί να είσαι διατεθημένος να πας μέχρι εκεί σε μια σημερινή Ελλάδα). Συνολικά θα σ έλεγα να ψάξεις λίγο καλύτερα το τμήμα του ΑΠΘ μιας και είσαι από Θεσ/νίκη και ενημέρωσε κι εμάς . Σαφώς δεν στιγματίζω το τμήμα του ΑΠΘ ,ενδεχομένως να μιλάω μόνο για περιορισμένα φαινόμενα και όχι για την συνολική κατάσταση, ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ οι εξαιρέσεις!! Καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ευχαριστω φιλε για την γρηγορη απαντηση.Στο απθ εχω εναν γνωστο ο οποιος ειναι καθηγητης πληροφορικης και βγηκε απο εκει. Αλλα παει 8 χρονια οποτε τα πραγματα αλλαζουν αλλα μου ειπε οτι ειναι καλη επιλογη γιατι σαν αει ειναι καπως γενικο και μετα εχεις περισσότερα πραγματα να ασχοληθεις.Απο οτι ξερω απο παμακ βγαινει πληροφορικαριος ιδιας 'σπουδαιοτητας' με απθ αλλα εχεις και οικονομικα.Ειμαι ανοιχτος σε ολα και ενταξει στις μερες οτι περισσοτερο εχεις τοσο καλυτερα.Απο οικονομικης αποψης τα πραγματα ειναι καλα μπορω να πω αλλα οχι τελεια.Οποτε για αυτο ειμαι και σε διλλημα. θελω να ασχοληθω με πληροφορικη αλλα και οικονομικα δεν εχω προβλημα. Εξαλλου μπορει να μ αρεσουν μετα δεν ξερεις τι γινεται και με τα σημερινα δεδομενα ετσι σκατα που ειναι το να εχω οικονομικα πιστευω ειναι ενα +.Σαφως θα τα δηλωσω και τα 2 αλλα πανω κατω τα ιδια μορια ειναι. Αλλα θελω να μαθω αν π.χ ενας που χρειαζεται καποιον πληροφορικαριο θα επιλεξει αυτον του απθ η αυτον του παμακ.Και εφοσον εφαρμοσμενη μπαινεις απο 4 πεδιο και οχι 5ο προφανος θα εχεισ ενα 70-80 % πληροφορικη και 20-30 οικονομικα αναλογα τις επιλογες σου στα εξαμηνα.Τελικα τι συμφαιρει πιο καλα συμφωνα με τα παραπανω?? Ενταξει προφανως και την αποφαση μου δεν θα την παρω απο ενα φορουμ αλλα καθε αποψη μετραει.Αυτο που με απασχολει ειναι αν θα επιλεγουν εναν πληροφορικαριο η μηχανικο υπολογιστη (το τμημα της πατρας που λεμε ) απο εναν που εχει τελειωσει εφαρμοσμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Forisman αν σε νοιαζουν τα οικονομικα απλα πηγαινε στην αθηνα,ειναι η μονη που σε αναγραφει στο οικονομικο επιμελητήριο
αλλιως ολα το ιδιο ειναι(ολες οι αλλες οι σχολες),ασε που σιγα μωρε τελειωσε την σχολη και μετα κανεις ενα μεταπτυχιακο στα οικονομικα αν σε ενδιαφερει τοσο;)


προτιμω παντως τη πληροφορικη απθ παρα την εφαρμοσμενη,καλυτερα γενικες σπουδες και μετα εξειδικευση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
alehunter δεν ειπα οτι θελω να ασχοληθω με οικονομικα καθε αλλο με την πληροφορικη θελω να ασχοληθω απλα ι εφαρμοσμενη εχει και οικονομικα που λογικα ειναι ενα bonus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
alehunter δεν ειπα οτι θελω να ασχοληθω με οικονομικα καθε αλλο με την πληροφορικη θελω να ασχοληθω απλα ι εφαρμοσμενη εχει και οικονομικα που λογικα ειναι ενα bonus

καλα οκ καταλαβα λαθος my bad:redface:;):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδες εσεις τι θα προτιμούσατε
πληροφορικη απθ η μηχανικος υπολογιστων και πληροφορικης πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά την δεύτρερη σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορεις να με βοηθησεις σε αυτο το θεμα ?? Με ποια κριτήρια πατρα και για πιο λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μπορεις να με βοηθησεις σε αυτο το θεμα ?? Με ποια κριτήρια πατρα και για πιο λόγο
Για μένα η Θεσσαλονίκη έιναι πολυ μακριά ενώ η Πάτρα κοντά (μόλις 1 ώρα και 45 λεπτά)
και η σχολή της Πάτρας έχει μεγαλύτερη ιστορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Την δεύτερη, γιατί αν κρίνω απο το όνομα θα πρέπει να συνδιάζει κάτι απο ΗΜΜΥ (Μηχανικών υπολογιστών) και το τμήμα της Πληροφορικης

Χωρίς να είμαι σίγουρος βέβαια. Δες τα προγράμματα σπουδών και επέλεξε αυτό που σε ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top