Σχολές Πληροφορικής - για προγραμματιστής, όχι δάσκαλος

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
αμα δεν θες αποκλειστικα αθηνα τσεκαρε και το csd του ηρακλειου ειναι απτα πιο δυνατα στην Ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis_N

Νεοφερμένος

Ο Fotis_N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..καλη χρονια να εχουμε!...Ειμαι 3η λυκειου και καθως πλησιαζει ο καιρος για πανελλαδικες θελω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα σχετικα με τις σχολες...Μιας και εχω μεγαλο μερακι για τους υπολογιστες, ενδιαφερομαι να ασχολιθω αποκλειστικα με οτι εχει σχεση με αυτους...Επειδη ο βαθμος μου θα κυμανθει απο 15 μεχρι 17 max(θελω να πιστευω!)σκευτομαι για σχολες οπως ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) και ιδιαιτερα αυτης του ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)...Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για αυτες τις σχολες ..και αν μπορουσατε να μου αναλυσετε τους διαφορους κλαδους που μπορεις να ακολουθησεις στις σχολες αυτες(π.χ προγραμματισμο,hardware κτλ),τι ειναι ο μηχανικος και ποια η διαφορα του με τους ημμυ και τελος ποιο κλαδοι εχουν ανταποκριση για εξωτερικο??.. (να προσθεσω οτι αντιπαθω τα τει)Ευχαριστω!

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 762,763 προήλθαν από thread του ίδιου θέματος με το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,420 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ go there
Ο βόλος πάντως έχει το χειρότερο πολυτεχνείο μου είπε ο θείος μ που ειναι καθηγητής πανεπιστημίου.

επίσης απ' το
ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)
βγαίνεις Ηλετρονικός μηχανικός και όχι Ηλεκτρολόγος μηχανικός. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..καλη χρονια να εχουμε!...Ειμαι 3η λυκειου και καθως πλησιαζει ο καιρος για πανελλαδικες θελω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα σχετικα με τις σχολες...Μιας και εχω μεγαλο μερακι για τους υπολογιστες, ενδιαφερομαι να ασχολιθω αποκλειστικα με οτι εχει σχεση με αυτους...Επειδη ο βαθμος μου θα κυμανθει απο 15 μεχρι 17 max(θελω να πιστευω!)σκευτομαι για σχολες οπως ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) και ιδιαιτερα αυτης του ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)...Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για αυτες τις σχολες ..και αν μπορουσατε να μου αναλυσετε τους διαφορους κλαδους που μπορεις να ακολουθησεις στις σχολες αυτες(π.χ προγραμματισμο,hardware κτλ),τι ειναι ο μηχανικος και ποια η διαφορα του με τους ημμυ και τελος ποιο κλαδοι εχουν ανταποκριση για εξωτερικο??.. (να προσθεσω οτι αντιπαθω τα τει)Ευχαριστω!

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 762,763 προήλθαν από thread του ίδιου θέματος με το παρόν.

Αυτο το "αντιπαθω τα ΤΕΙ"δεν το καταλαβα..δηλαδη θεωρεις οτι ειναι κατωτερα απο ΑΕΙ?Σε επιπεδο μισθου ναι μπορει να ειναι,ομως μην το γενικευεις ετσι..
Το οτι θες να ασχοληθεις με υπολογιστες ειναι ασχετο με επιλογη σχολης ΗΜΜΥ καθως τους λειπουν παρα πολλα μαθηματα που εχουν σχεση με υπολογιστες,τουλαχιστον τα 2 πρωτα χρονια.
Αν θες να εχεις και ακυρες φυσικες-μαθηματικα κτλ διαλεξε πολυτεχνικη σχολη.
Αν θες να ασχοληθεις με οτιδηποτε εχει σχεση με υπολογιστες αποκλειστικα(σχετικο το αποκλειστικα)καλυτερα να κοιτας προς ΑΕΙ Πληροφορικης.Αθηνα τα πιο "βολικα"ειναι Πειραια και ΕΚΠΑ,ομως εχω ακουσει καλα λογια και για Θεσσαλονικη,Γιαννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..καλη χρονια να εχουμε!...Ειμαι 3η λυκειου και καθως πλησιαζει ο καιρος για πανελλαδικες θελω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα σχετικα με τις σχολες...Μιας και εχω μεγαλο μερακι για τους υπολογιστες, ενδιαφερομαι να ασχολιθω αποκλειστικα με οτι εχει σχεση με αυτους...Επειδη ο βαθμος μου θα κυμανθει απο 15 μεχρι 17 max(θελω να πιστευω!)σκευτομαι για σχολες οπως ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) και ιδιαιτερα αυτης του ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)...Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για αυτες τις σχολες ..και αν μπορουσατε να μου αναλυσετε τους διαφορους κλαδους που μπορεις να ακολουθησεις στις σχολες αυτες(π.χ προγραμματισμο,hardware κτλ),τι ειναι ο μηχανικος και ποια η διαφορα του με τους ημμυ και τελος ποιο κλαδοι εχουν ανταποκριση για εξωτερικο??.. (να προσθεσω οτι αντιπαθω τα τει)Ευχαριστω!

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 762,763 προήλθαν από thread του ίδιου θέματος με το παρόν.

Γεια σου!!!
οι σχολές αυτες εχουν μελλον και μπορείς να ασχοληθείς με πολλά πραγματα
εγω είμαι 1 ετος ΗΜΜΥ χανια! πέρυσι ειχα τους ιδίοις προβληματισμούς σε εσενα...
ευτυχώς αυτο που επέλεξα δεν το εχω μετανιωση!
η σχολή εδω ειναι δύσκολη αλλα και ωραία! 1 εξάμηνο μαθαίνεις την γλωσσα C!!!
βεβαια να ξερεις οτι εδω εχουν αλυσίδες μαθημάτων δυσκολο για τους φοιτητές αλλα ετσι εχει μειωθεί ο μεσος ορος αποφοιτησης
σου ευχομαι καλη επιτυχία!!!
οσο για το ονομα μπορει να αλλαξει και να γινει Ηλεκτρολόγων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
οταν βγαινεις ηλεκτονικος μηχανικος τι δικαιωματα εχεις?
ενω αν τελειωσω πληροφορικη τι δικαιωματα εχω
ποιο ειναι καλυτερο κατα τη γνωμη σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
οταν βγαινεις ηλεκτονικος μηχανικος τι δικαιωματα εχεις?

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=63933

ισχύει και για το ΤΕΙ ηλεκτρονικής έχουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα

https://www.csd.uoc.gr/~speypk/epDikaiwmata/FEK_158_1989.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
φιλε το θεμα ειναι τι δικαιωματα εχεις αλα τι χαρτι εχεις πλεον τα δικαιωματα ειναι μονο για δημοσιο.Οσο ποιο δυνατη σχολη εχεις βγαλει τοσο ποιο περιζητητος θα εισαι.. αλλο να βγαλεις ΗΜΜΥ εμπ που εισαι ηλεκτρολογος μηχανικων και Η.Υ και αλλο τμημα ηλεκτρονικης πειραια ξερω γω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,899 μηνύματα.
Η ζήτηση δεν εξαρτάται από το όνομα του ιδρύματος, αλλά από την κινητικότητα του πτυχιούχου. Ο ένας πτυχιούχος από το ΕΜΠ μπορεί να τελείωσε με το ζόρι ή και να πήγε μέτρια αλλά να έχει ανύπαρκτο βιογραφικό. Να μην θέλει επίσης, να κάνει μεταπτυχιακές σπουδές επειδή θεωρεί το βασικό πτυχίο του, ως οπλοπολυβόλο. Ο άλλος πτυχιούχος από το ΟΠΑ ή ΤΕΙ Αθήνας (τυχαίο παράδειγμα) στο αντικείμενο της πληροφορικής, να έχει κάνει 2 μεταπτυχιακές σπουδές και να αρίστευσε (ΙΚΥ,..), να μιλάει 2-3 ξένες γλώσσες επιπέδου proficiency, να είναι ενεργό μέλος σε διάφορα σεμινάρια / συνέδρια πάνω στο αντικείμενό του..κλπ κλπ. Ποιος από τους δυο θα έχει καλύτερη ανέλιξη; Ο δεύτερος, γιατί απλά συνέχισε και έχτισε το προφίλ του. Στην ζωή πετυχαίνουν όσοι προσπαθούν να γίνονται καλύτεροι. Για τον Α ή Β λόγο στα 18 του δεν μπόρεσε να περάσει ΕΜΠ. Αυτό τι σημαίνει ότι θα πάει χαμμένος στην αγορά εργασίας; Όχι. Στην ζωή όλοι δικαιούνται μια 2η ευκαιρία. Είσαι άλλος άνθρωπος στα 23 σου. Πιο ώριμος και πιο συνειδητοποιημένος, από τον 18αρη που απλά δήλωσε ΕΜΠ γιατί έτσι έπρεπε / μπορούσε. Πέρα από αυτή τη νοοτροπία, ο 18αρης δεν μπορεί να αξιολογήσει ποιος τομέας του αρέσει κλπ ώστε να μην σπαταλήσει άσκοπα χρόνια σε πολυετείς σπουδές μόνο και μόνο για τον διαφημιζόμενο τίτλο του ιδρύματος. Το ΗΜΜΥ από μόνο του δεν λέει κάτι. Είναι μια επιστήμη όπως όλες οι άλλες με τα θετικά και τα αρνητικά της. Δεν γίνεται να έχει μόνο θετικά στοιχεία. Δεν γίνεται να αποτελεί "μονόδρομο" εύκολης επαγγελματικής αποκατάστασης, από την στιγμή που ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά "θέλω" στην ζωή του. Άλλος τρελαίνεται να διαβάζει και να ασχολείται επαγγελματικά με την Μοριακή Βιολογία ή την Θεωρία Χάους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
οταν βγαινεις ηλεκτονικος μηχανικος τι δικαιωματα εχεις?
ενω αν τελειωσω πληροφορικη τι δικαιωματα εχω
ποιο ειναι καλυτερο κατα τη γνωμη σας

γεια σου!
εδώ έχει τα δικαιώματα στα χάνια των ηλεκτρονικών-->
https://www.ece.tuc.gr/Ctrl#reqHandler,Ctrl?lang=gr&actionClass=showGeneralInfo&chapter=2&section=8

πιστεύω πως όλες οι σχολές ηλεκτρονικών έχουν πάνω-κάτω τα ιδία δικαιώματα!
γνώμη μου καλύτερα να πας σε πολυτεχνειακη σχολή!
( βεβαία αν είσαι καλός πουθενά δεν θα χαθείς! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..καλη χρονια να εχουμε!...Ειμαι 3η λυκειου και καθως πλησιαζει ο καιρος για πανελλαδικες θελω να ξεκαθαρισω μερικα πραγματα σχετικα με τις σχολες...Μιας και εχω μεγαλο μερακι για τους υπολογιστες, ενδιαφερομαι να ασχολιθω αποκλειστικα με οτι εχει σχεση με αυτους...Επειδη ο βαθμος μου θα κυμανθει απο 15 μεχρι 17 max(θελω να πιστευω!)σκευτομαι για σχολες οπως ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΗΛ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧ. ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) και ιδιαιτερα αυτης του ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)...Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για αυτες τις σχολες ..και αν μπορουσατε να μου αναλυσετε τους διαφορους κλαδους που μπορεις να ακολουθησεις στις σχολες αυτες(π.χ προγραμματισμο,hardware κτλ),τι ειναι ο μηχανικος και ποια η διαφορα του με τους ημμυ και τελος ποιο κλαδοι εχουν ανταποκριση για εξωτερικο??.. (να προσθεσω οτι αντιπαθω τα τει)Ευχαριστω!

Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 762,763 προήλθαν από thread του ίδιου θέματος με το παρόν.

Αν θές καθαρά Πληροφορική το ΗΜΜΥ δεν κάνει για εσένα. Της Πάτρας είναι απο τα τοπ στην Ελλάδα πάντως.
δές εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ρε φιλε τι λες? καθαρα πληροφορικη ειναι τα τμηματα επιστημης υπολογιστων ηρακλειο τριπολη και πληροφορικης κερκυρα ιωαννινα θεσσαλονικη.
Τα Αλλα ειναι τμηματα μηχανικων Η/Υ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Όταν λέω καθαρά Πληροφορική εννοώ να μην μπλέξει με ηλεκτρονική, ενέργεια κλπ που κάνουν οι ηλεκτρολόγοι..

Άν κοιτάξεις το σύνδεσμο που έδωσα προηγουμένως θα δείς πως το τμήμα στην Πάτρα έχει περισσότερη πληρότητα απο το δικό σου τμήμα:

Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής πληρότητα: 0.71
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης πληρότητα: 0.69

Μην κρίνεις μόνο απο το όνομα αλλα και απο το πρόγραμμα σπουδών.

Στα τμήματα των ΗΜΜΥ πέφτει αρκετά η πληρότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δεν μιλαω για το δικο μου τμημα.. αλλα αν το πας ετσι το πανεπιστημιο μου ειναι πρωτο στην καταταξη της QS και οχι σε βλακειες που παραθετεις με αξιολογησεις ελληνων αμφιβολου ποιοτητας και απο το 2006..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Ηρέμησε φίλε δεν έθιξα το τμήμα σου.

Η αξιολογηση δεν είναι για την ποιότητα των προγραμμάτων σπουδών...... αν διάβασες:

Αξιολόγηση των σχετικών με ΤΠΕ προγραμμάτων σπουδών ως προς την πληρότητά τους προς το γνωστικό αντικείμενο της Επιστήμης Υπολογιστών

οπότε το πάω αλλίως οκ?
βλακείες η ΕΠΕ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δεν μιλαω για το δικο μου τμημα.. αλλα αν το πας ετσι το πανεπιστημιο μου ειναι πρωτο στην καταταξη της QS και οχι σε βλακειες που παραθετεις με αξιολογησεις ελληνων αμφιβολου ποιοτητας και απο το 2006..

έτσι:P
ο σωστός csdας δεν ανέχεται προσβολές για την σχολή του.
@πληροφορικάριε: το επιστήμης υπολογιστών πέρα των άλλων, τυχαίνει να έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα το οποίο λέγεται ΙΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
@giogWgiog: γιατί μου τα λέτε αυτά σας είπα εγω οτι δεν είναι καλό το τμήματα σας??? ξέρω για το ΙΤΕ. Έλεος δεν μπορείς να συζητησεις σε αυτο το φόρουμ πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
@giogWgiog: γιατί μου τα λέτε αυτά σας είπα εγω οτι δεν είναι καλό το τμήματα σας??? ξέρω για το ΙΤΕ. Έλεος δεν μπορείς να συζητησεις σε αυτο το φόρουμ πλέον.

Ανέφερα το ΙΤΕ γιατί οι εργασίες που κάνει κανείς εκεί προπτυχιακά και οι γνώσεις που προσφέρονται δεν είχαν συμπεριληφθεί στον βαθμό της σχολής στη λίστα "ως προς την πληρότητά τους προς το γνωστικό αντικείμενο της Επιστήμης Υπολογιστών" που παρέθεσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση..ο προγραμματισμός ειναι ένα κομμάτι της πληροφορικής έτσι;ποια αλλα κομμάτια περιλαμβάνει η πληροφορικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση..ο προγραμματισμός ειναι ένα κομμάτι της πληροφορικής έτσι;ποια αλλα κομμάτια περιλαμβάνει η πληροφορικη;

Eννοείς τι άλλο διδάσκεσαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top