Σχετικά με το FCE/CPE-Cambridge

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Λοιπον οτι κανατε κανατε...
Σε μιαμιση ωρα θα εχουν τελειωσει όλα...
Βγαινεται μια βολτούλα έξω,τσακίζετε κανα κρουασαν για το αγχος(εμενα πιάνει:P),παίρνετε βαθιές αναπνοές,προσπαθηστε να σκεφτειτε θετικα πραγματα οπως θαλασσα παραλια κλπ,και μετα κατα τις 12 μπαινετε στο examination-services βλεπετε τα αποτελεσματα και.... ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!:D:no1:


11 δεν βγαινουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
12 λένε τώρα...
Λογικα όταν τελειωσουν την επεξεργασια θα τα βγάλουν...
Εσεις να τσεκαρετε και απο τις 11 πάντως...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corinna

Νεοφερμένος

Η Corinna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αχ ρε παιδιαααααααααα!
τσαμπα περιμενουμε γ τις 11
στις 12 θα βγουν!
πηρα στο british council και μουν ειπαν πως δεν υπαρχει περιπτωση να βουν πιο πριν!
καλα αποτελεσματα σ ολους!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα ΟΚ τοτε!
Μιαμιση ωρα υπομονη ακόμα...
Βγειτε καμια βολτα εξω ρε παιδια να χαλαρωσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αχ ρε παιδιαααααααααα!
τσαμπα περιμενουμε γ τις 11
στις 12 θα βγουν!
πηρα στο british council και μουν ειπαν πως δεν υπαρχει περιπτωση να βουν πιο πριν!
καλα αποτελεσματα σ ολους!!!:)
τα νευρα μου...!:mad: μ αρεσει που ειχα σχηματισει καλη εικονα γι αυτους...:P
γτ παλι το αλλαξαν???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γιατι οπως ειπα το Cambridge ESOL UK εστειλε τα αποτελεσματα 02.00 ώρα Ελλαδος στα εξ.κεντρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά μπορείτε να μου δώσετε ακριβώς το link που θα τα δω όταν βγουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
www.examination-services.gr

Good Results to all!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Το British Council Unique Number που το βρίσκω? Είδα στο site που έδειχνε αλλά το χαρτί που έχω και πήγα και έδωσα είναι διαφορετικό(δεν το χει:jumpy:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eδωσες μεσω HAS ESOL EXAMINATIONS!
Πρεπει να μιλησεις απαραιτητα με την καθηγητρια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
τα νευρα μου ειπαν στις 10-11 και τωρα εχει περασει τις 11 και ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Eδωσες μεσω HAS ESOL EXAMINATIONS!
Πρεπει να μιλησεις απαραιτητα με την καθηγητρια σου!

Πήρα τηλέφωνο και μου έδωσε 2 κωδικούς για να κάνω εγγραφή εδώ(https://cambridgeesol-results.org/). Είπε θα μπορέσω να τα δω και από κει αλλά αν μάθει θα μου πει κι όλας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
12 λένε τώρα...
Λογικα όταν τελειωσουν την επεξεργασια θα τα βγάλουν...
Εσεις να τσεκαρετε και απο τις 11 πάντως...;)

εγω στο χα πει οτι θα βγουν 12 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλημέρα! Θα΄ναι διαθέσιμα στις 12 λένε!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naT_naT

Νεοφερμένος

Η Νατασσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
The May 2009 FCE, CAE & CPE results will be available on our website from 12:00 on 31 July 2009!!!!
Στην πρωτη σελιδα του site (https://www.britishcouncil.org/greece-exams.htm) πανω-πανω το λεει...Αντε παιδια,καλα μας αποτελεσματα!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
οταν ρωτησα εγω τι ειναι ESOL δεν μου απαντησε κανεις!!!!!!!!!
πλακα μου κανετε????????/
που θα το βρω τωρα??????/
ο δικος μου ειναι για μπανια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maRia-_-

Νεοφερμένος

Η maRia-_- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια εμεινε μονο μια ωρα κ εχω πεθανει απο την αγωνια μου....προσπαθο να κσεχαστο αλλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naT_naT

Νεοφερμένος

Η Νατασσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οι εξετάσεις του Cambridge ESOL έχουν απήχηση και αναγνωρίζονται από τα σχολεία, τα πανεπιστήμια, τον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα σε όλες τις αγγλόφωνες χώρες. Η επιτυχία σας στις εξετάσεις Cambridge ESOL σας εξασφαλίζει ένα διεθνώς αναγνωρισμένο πτυχίο που αντιπροσωπεύει το επίπεδο σας στην Αγγλική γλώσσα.

Αυτο ειναι το ESOL...για τα αλλα που λες δεν καταλαβα...Βασικα,τι θες να βρεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corinna

Νεοφερμένος

Η Corinna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αχ ρε παιδιαααααααααα!
τσαμπα περιμενουμε γ τις 11
στις 12 θα βγουν!
πηρα στο british council και μουν ειπαν πως δεν υπαρχει περιπτωση να βουν πιο πριν!
καλα αποτελεσματα σ ολους!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naT_naT

Νεοφερμένος

Η Νατασσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ρε παιδια εμεινε μονο μια ωρα κ εχω πεθανει απο την αγωνια μου....προσπαθο να κσεχαστο αλλα.....


Αααχ...εμενα μου λες...Με εχει φαει η αγωνια...Παντως,εχω καλο προαισθημα...Μακαρι δηλαδη!!!Αντε παιδια,καλα αποτελεσματα!!!:):)
-----------------------------------------
αχ ρε παιδιαααααααααα!
τσαμπα περιμενουμε γ τις 11
στις 12 θα βγουν!
πηρα στο british council και μουν ειπαν πως δεν υπαρχει περιπτωση να βουν πιο πριν!
καλα αποτελεσματα σ ολους!!!:)


Το λεει και στο επισημο site του british council!!! 12:00 στις 31 Ιουλιου...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top