Σχετικά με το FCE/CPE-Cambridge

Corinna

Νεοφερμένος

Η Corinna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ααααααα ωραια!
δηλαδη και καπου να μην εχεις παει καλα και καπου αλλου τελεια δεν εγινε και τιποτα...
ουφφφφ
τωρα ηρεμησα λιγο
ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω τεοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corinna

Νεοφερμένος

Η Corinna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοεις...:(


λεω πως για παραδειγμα δεν εχω παει καλα πχ στην εκθεση αλλα εχω παει τελεια στο use of english τοτε δεν σημαινει πως δεν το περνω....
ετσι δεν ειναι??????????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι περνάς!
Αν το συνολο ολων των μερων της εξετασης κανει 60 τοτε περνάς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corinna

Νεοφερμένος

Η Corinna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αχ ενταξει τωρα........
ειχα αγχωθει πολυ γιατι νομιζα πως πρεπει ν εχεις περασει σ ολα καποιο συγκεκριμενο οριο....
σ ειμαι υποχρεη
ευχαριστωω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παρακαλω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποπο παιδια δν μπορω να συγκεντρωθω σε τπτ απο τν αγωνια μ... να πριν λιγο πηγα να δω ''νομος και ταξη'' μηπως και ξεχαστω αλλα τπτ...αφηστε που νυσταζω αφανταστα απο το μπανιο αλλα μολις παω να πεσω στο κρεβατι δν λεει να με παρει ο υπνος. εντομεταξυ θελω πολυ να κοιμηθω γτ, εκτος του οτι νυσταζω, πρεπει και να ξυπνησω και νωρις αυριο για να δω και τα αποτελεσματα! τι λετε να κανω? καμια καλη συμβουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιμησου...
Εγω παω να κοιμηθω...
Καλα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε τεο το λες το ''κοιμησου'' με μια ανεση...αφου λεμε δν μπορω...λετε να πιω γαλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πιες ένα ποτήρι γάλα και θα κοιμηθείς μια χαρά!! Αυριο κατά τις 11 τα αποτελέσματα θα είναι Online..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
μακαρι να πιασει αυτο με το γαλα γτ δν βλεπω αλλη λυση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Evaki~

Νεοφερμένος

Η ~Evaki~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:nono:οχι δεν θα κοιμηθω . ενω στο φροντιστηριο δεν τα πηγαινα πολυ καλα με το fce μετα εστρωσε το πραγμα και το χα περασει και με Α . αλλα εχω ενα κακο προαισθημα δν ξερω..... για το e.c.c.e δεν ειχα αγχος αλλα στην εκθεση εδω νομιζω δεν περασα αν και κατι βαθια μεσα μου μοθ λεει οτι το πηρα . τι να κανουμε .... η νεκροψια θα δειξει :'(:'(



Υ.Γ. : ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ E.C.C.E. !!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Όπως και να'χει καλά αποτελέσματα σε όλους σας και να θυμάστε πως αν δεν το περάσετε(πράγμα που απεύχομαι...)ούτε οι πρώτοι θα είστε ούτε οι τελευταίοι!


Και μην αγχώνεστε γιατί έτσι κι αλλιώς ό,τι ήταν να γίνει έγινε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αχχχχχ... σε λιγοτερο απο 2 ωρες βγαινουν....με επιασε αγχος...:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποπο εμενα με εχει πιασει αγχος εδω και κατι εβδομαδες αλλα τι να πει κανεις:P εντομεταξυ ειπα κι εγω να ξυπνησω νωρις-νωρις μηπως και τα βγαλανε τα αποτελεσματα νωριτερα αλλα τπτ...απογοητευτηκα...αντε σε 2 ωρουλες
θα μπορουμε να δουμε τι καταφεραμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω εχω κοιμηθει 1μιση ωρα χαχαχαχα
τεσπα...περιμενουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ποπο κοιμηθηκα οσο πιο αργα μπορουσα για να ξυπνησω σημερα και να μην περιμενω. Παρολαυτα δεν μπορουσα να κοιμηθω.. Που οι καλοι καιροι που πεφτεις στο κρεβατι και το πρωι σηκωνεσαι και νομιζεις οτι δεν εχει περασει ενα λεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
αυτό το αναθεματισμένο άγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δεν εχω αληθινα αγχος απλα για καποιο περιεργο λογο δε μπορουσα να αδειασω το μυαλο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον οτι κανατε κανατε...
Σε μιαμιση ωρα θα εχουν τελειωσει όλα...
Βγαινεται μια βολτούλα έξω,τσακίζετε κανα κρουασαν για το αγχος(εμενα πιάνει:P),παίρνετε βαθιές αναπνοές,προσπαθηστε να σκεφτειτε θετικα πραγματα οπως θαλασσα παραλια κλπ,και μετα κατα τις 12 μπαινετε στο examination-services βλεπετε τα αποτελεσματα και.... ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top