Σχετικά με το "Σ-Λ" ή "Σωστό-Λάθος"

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παλιά κάναν το Σ να φαίνεται και σαν Λ ή και το ανάποδο , και ο εξεταστής δε μπορούσε να καταλάβει τι ακριβώς έβαζε ο μαθητής!

:!: πως γινεται αυτο θα ηθελα να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ε, γράφεις το Σ και απο πάνω το Λ και μετά αν το καθηγητής το παρει πχ σαν Σ και η σωστή απαντηση είναι Λ όταν βγούν τα αποτελέσματα λές ότι εσύ Λ είχες βάλει... Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν έχει βάλει και τα δυο, το παίρνεις λάθος, απλό είναι. Ας κάνει μουτζούρα να το ξαναγράψει δίπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μην το λες σε εμένα αλλα σ' αυτούς που το κάνουν!!!! LOL... Βέβαια εγώ το θυμάμαι αυτό να γίνεται κυρίως στο δημοτικό και στο γυμνάσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μην το λες σε εμένα αλλα σ' αυτούς που το κάνουν!!!! LOL... Βέβαια εγώ το θυμάμαι αυτό να γίνεται κυρίως στο δημοτικό και στο γυμνάσιο...
και επισης στο γυμνασιο αν δεν ηξερα αν μια λεξη γραφοταν με ο ή ω το εγραφα το ενα πανω στο αλλο..
κλασικο κι αυτο το φαινομενο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Χαχαχα.... οντως.... το είχα ξεχάσει αυτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πάντως εγώ σε όλα τα μαθήματα που το έκανα αυτό είχα - 2-3 μόρια απ' αυτό που υπολόγιζα. Μπορεί να είναι σύμπτωση, μπορεί και όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν νομίζω να κόβουν μονάδες επειδή κάποιος αντί να γράψει ολόκληρες τις λέξεις Σωστό κ Λάθος έγραψε Σ-Λ, αν κι εγώ τις έγραφα ολόκληρες. Πάντως για να το κάνει κάποιος βαθμολογητής αυτό, δλδ να κόψει μονάδες στην δεύτερη περίπτωση θα πρέπει να ναι το λιγότερο καθυστερημένος και εγκληματίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σ'εμενα παντως στο αοδε ο ενας με ειχε 100 και ο αλλος 97 ενω τα ειχα γραψει ολα παπαγαλια και σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Υπάρχουνε κάτι κολλημένοι που λένε ότι το 100 το παίρνει μόνο ο Θεός κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ'εμενα παντως στο αοδε ο ενας με ειχε 100 και ο αλλος 97 ενω τα ειχα γραψει ολα παπαγαλια και σωστα

Δεν ειχε ξυπνησει καλα μαλλον εκεινη την μερα ο 97:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto18

Νεοφερμένος

Η myrto18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.Μην ασχολειστε με τετοιες φημες.Ολοι οι μαητες με Σ-Λ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ και ουτε εγω ουτε κανενας απο τους συναδελφους που διορθωνουμε ασχολουνται με αυτο.
Είναι σίγουρο ότι δεν κόβουν μονάδες φέτος αν αντι για σωστό-λάθος γράψεις Σ-Λ; Δεν υπάρχει καμμια τέτοια οδηγια για τους βαθμολογητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Απλώς το έβαλαν έτσι , γιατί παλιά κάναν το Σ να φαίνεται και σαν Λ ή και το ανάποδο , και ο εξεταστής δε μπορούσε να καταλάβει τι ακριβώς έβαζε ο μαθητής! Αν είναι όμως ευκρινή, προφανώς και δεν υπάρχει πρόβλημα !!! Μη κάνουμε το κουνούπι ...φορτηγό !! :P



Στέλιος


Επιτέλους σταματήστε να αγχώνεστε με το παραμικρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top