Σχέση με μεγαλύτερη γυναίκα

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το γεγονός να είναι απλώς μαλάκας γιατί βλέπει ότι τον παίρνει με την συγκεκριμένη το απορρίπτεις;

Όλοι οι άντρες είμαστε λίγο πολύ μαλάκες, αυτό που λες δηλαδή είναι πως αν εσένα σε έπαιρνε θα έκανες τα ίδια με τον Κόπρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όλοι οι άντρες είμαστε λίγο πολύ μαλάκες, αυτό που λες δηλαδή είναι πως αν εσένα σε έπαιρνε θα έκανες τα ίδια με τον Κόπρο?
Aκριβώς. Το κλειδί είναι στο πόσο μαλάκας είσαι. Δηλαδή, αν είσαι πολύ, θα το έκανες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Όλοι οι άντρες είμαστε λίγο πολύ μαλάκες, αυτό που λες δηλαδή είναι πως αν εσένα σε έπαιρνε θα έκανες τα ίδια με τον Κόπρο?

Ολοι ειμαστε λιγο πολυ μαλακες αλλα οχι οσον αφορα αυτο το θεμα. Εδω προφανως ο Κοπρος συμπεριφερεται σαν κακομαθημενο μαλακιστηρι απλα λογω της τρομερης ανασφαλειάς του. Το να χωριζει τη Γκολφω και να την πεφτει σε αλλες φιλες της stefaniat δεν τον κανει λιγοτερο ανασφαλη, ισα ισα.

Ο Κοπρος χωριζει την Γκολφω οποτε γουσταρει
Ο Κοπρος δεν βγαινει με την Γκολφω γιατι του τα κανει τσουρεκια
Η Γκολφω παρα το χεσιμο του Κοπρου τον γουσταρει ακομα

ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΚΟΛΦΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΠΡΟ

Υ.Γ Stefaniat η λεξη ''σχεση'' προφανως δεν ταιριαζει σε αυτο που εχουν η Γκολφω με τον Κοπρο

Aκριβώς. Το κλειδί είναι στο πόσο μαλάκας είσαι. Δηλαδή, αν είσαι πολύ, θα το έκανες.

Το κλειδι ειναι στον αν εισαι μαλακας. Σε τετοια θεματα δεν υπαρχει λιγο μαλακας και πολυ μαλακας. Ή εισαι μαλακας ή δεν εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Βασικά παρότι κι εγώ μαλάκα τον θεωρώ τον Κοπρο, δε φταίει αυτός που συμπεριφέρεται έτσι, φταίνε αυτές που το ανέχονται, μαζί και η Γκόλφω δηλαδή. Αυτόν αφού τον παίρνει να είναι μαλάκας δεν τον νοιάζει και πολύ. Και καλά κάνει κιόλας, βασικά, εφόσον η Γκόλφω κι η κάθε Γκόλφω του το επιτρέπει. Έτσι κι αλλιώς όσα χρόνια τον ξέρω δεν είδα καμία να του σκάει σουτ για τη συμπεριφορά του. Δεν αντιλαμβάνεται καν ότι φέρεται σκατά βασικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όλοι οι άντρες είμαστε λίγο πολύ μαλάκες, αυτό που λες δηλαδή είναι πως αν εσένα σε έπαιρνε θα έκανες τα ίδια με τον Κόπρο?

Δεν είπα πουθενά αυτό το πράγμα επειδή εγώ δεν είμαι μαλάκας. Αν θεωρείς τον εαυτό σου λίγο μαλάκα μην με βάζεις στο ίδιο σακί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είπα πουθενά αυτό το πράγμα επειδή εγώ δεν είμαι μαλάκας. Αν θεωρείς τον εαυτό σου λίγο μαλάκα μην με βάζεις στο ίδιο σακί.

Το point της ερώτησης μου ήταν πως η λέξη μαλάκας είναι κενή νοήματος γιατί χρησιμοποιείται παντού. Εγώ έδωσα έδωσα μια εξήγηση για ανασφάλεια και εσύ είπες πως όχι δεν παίζει αυτό αλλά είναι απλά μαλάκας.

Βασικά παρότι κι εγώ μαλάκα τον θεωρώ τον Κοπρο, δε φταίει αυτός που συμπεριφέρεται έτσι, φταίνε αυτές που το ανέχονται, μαζί και η Γκόλφω δηλαδή. Αυτόν αφού τον παίρνει να είναι μαλάκας δεν τον νοιάζει και πολύ. Και καλά κάνει κιόλας, βασικά, εφόσον η Γκόλφω κι η κάθε Γκόλφω του το επιτρέπει. Έτσι κι αλλιώς όσα χρόνια τον ξέρω δεν είδα καμία να του σκάει σουτ για τη συμπεριφορά του. Δεν αντιλαμβάνεται καν ότι φέρεται σκατά βασικά!

Φυσικά και το αντιλαμβάνονται, απλά τους ελκύει αυτή η συμπεριφορά.

Aκριβώς. Το κλειδί είναι στο πόσο μαλάκας είσαι. Δηλαδή, αν είσαι πολύ, θα το έκανες.

Έρις πολύ εύκολα αποδέχθηκες την γενίκευση μου περί αντρών. Άραγε αν αντί για άντρας έγγραφα γυναίκα τι θα γινόταν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Φυσικά και το αντιλαμβάνονται, απλά τους ελκύει αυτή η συμπεριφορά.

Σίγουρη δεν μπορώ να είμαι Γιατί δεν είμαι στο κεφάλι του. Αλλά όσες φορές του έχουν πει ότι φέρεται λάθος αυτός το αμφισβητεί και υποστηρίζει πως είναι οκ η συμπεριφορά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Η θέση μου βρίσκεται κάπου ανάμεσα στου Χάκερ και του Γιάννη.

Όλοι είμαστε λίγο/πολύ μαλάκες. ΟΛΟΙ. Γυναίκες και άντρες. Αν είσαι πολύ μαλάκας, κάνεις αυτό που λέει ο Γιάννης. Αν είσαι λίγο, δεν το κάνεις. Το αν είσαι πολύ ή λίγο μαλάκας εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. Ένας από αυτούς είναι και η ανασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ αυτές οι σχέσεις, όλο προβλήματα. Σε κάνει να αναρωτιέσαι αν αξίζει εν τέλει να ασχολείσαι. Ίσως από την άλλη να μας ελκύουν τα προβλήματα, ποιος ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
μας ελκύουν τα προβλήματα



εννοείται αυτό... ειδικά από τη πλευρά των θηλυκών. Και εκφράζεται αυτή η τάση και από τα αγαπημένα καψουρολαικά άσματα που αρέσκεται να ακούει η γενιά μου. Θέλουν τον μεγάλο έρωτα που όμως είναι κακό παιδί και πληγώνει, και μετά μπουζούκια και κλάμα και φτυάρι με φίλες, και ξανά το ίδιο πάλι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ στη σχέση μου δεν έχω προβλήματα. Άλλο το να μαλώνεις κάπου-κάπου -κάτι απόλυτα φυσιολογικό. Πρόβλημα θα υπήρχε αν δεν μαλώναμε καθόλου, δηλαδή, ή κάτι θα πήγαινε στραβά ή κάποιος από τους δύο χέστηκε, γενικώς.

Ίσως, το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν έχω πολύ χρόνο και ότι τον πρήζω με θέματα της σχολής και κάνει παράπονα. Μικροπράγματα βέβαια, αφού λίγο-πολύ αυτά υπάρχουν σε όλες τις σχέσεις. Το τέλειο είναι αδύνατον να βρεθεί, δεν υπάρχει.

Και φυσικά, όταν υπάρχουν προβλήματα που δεν μπορείς να τα αντέξεις, φαίνεται ότι δε λύνονται και σε φθείρουν, ΦΕΥΓΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρη δεν μπορώ να είμαι Γιατί δεν είμαι στο κεφάλι του. Αλλά όσες φορές του έχουν πει ότι φέρεται λάθος αυτός το αμφισβητεί και υποστηρίζει πως είναι οκ η συμπεριφορά του.

Εσύ πως αντιστάθηκες στην γοητεία του Κόπρου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εσύ πως αντιστάθηκες στην γοητεία του Κόπρου? :P
Αφενός δεν μου την έπεσε ποτέ γιατί σε όλο αυτό το διάστημα τα είχα με τον κολλητό του. Bros before hoes.

Αφετέρου ακόμα κι αν δεν ίσχυε η πρώτη συνθήκη, δε μου άρεσε έτσι κι αλλιώς. Απορώ τι του βρίσκουν. Σαν μπέμπης με μπυροκοιλια είναι. Και να μην ξεκινήσω τώρα για χαρακτήρα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί να τους ξυπνά το μητρικό τους ένστικτο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μπορεί να τους ξυπνά το μητρικό τους ένστικτο. :D
Οι πραγματικοί μπεμπηδες τουλάχιστον είναι γλυκουληδες και δε μιλάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ απ'ότι θυμάμαι πάντως συναγωνιζόμουν τις σειρήνες της τροχαίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ απ'ότι θυμάμαι πάντως συναγωνιζόμουν τις σειρήνες της τροχαίας.

Α ήσουν πάντα μπελάς; Νόμιζα έγινες στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι πρέπει να ήμουν εκ γενετής στραβόξυλο, τώρα που το σκέφτομαι. Όταν ήμουν μπέμπης έβγαινα από την κούνια και πήγαινα και έκλεινα την τηλεόραση που βλέπανε οι γονείς μου από το κουμπί ώστε να πρέπει να σηκωθούν από το κρεβάτι για να την ξανανοίξουν. Μετά με κλείδωναν απέξω και ξεκινούσα την σειρήνα μέχρι να ανοίξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εγώ απ'ότι θυμάμαι πάντως συναγωνιζόμουν τις σειρήνες της τροχαίας.[/QUOTE

Γατακιιι..Στα βαφτισια εκανα τη νονα μου να κλαιει και τη μανα μου να με τρεχει στους γιατρους μεχρι να χρονισω.Στο βιογραφικο μου συμπεριλαμβανονται και 3 παραιτησεις ντανταδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ στα βαφτίσια μου γελούσα και προσπαθούσα να φάω το λάδι που με άλειφε ο παπάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top