Σχέση με καθηγητές

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Στη διάρκεια της χρονιάς αναπτύξατε σχέσεις(φιλικές :P) με τους καθηγητές σας;Είναι κάποιος καθηγητής που νιώθατε πιο κοντά και σας βοήθησε ιδιαίτερα;
Εγώ είχα καλή επικοινωνία με την καθηγήτρια έκθεσης και την ένιωθα σα φίλη μου,φίλη όμως ώριμη και να μπορεί να δώσει χρήσιμες συμβουλές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ναι!Η φιλόλογος μου :) Πολύ γλυκιά κυρία,νέα,με παιδιά στην ηλικία μας,προσιτή,με πολύ καλό χαρακτήρα και μεταδοτικότητα!
Πολλές φορές ένιωθα πως μιλάω στην μαμά μου και αυτό μου προκαλούσε ασφάλεια.
Μακάρι να μας πάρει του χρόνου,γιατί μας έβαλε σε ένα πολύ καλό πρόγραμμα και γενικά το μάθημα είχε μια συγκεκριμένη ροή!:)
Με τους υπόλοιπους καθηγητές,μιλάγαμε,κάναμε πλάκες,μας συμβούλευαν...
Ευτυχώς μας έχουν αναλάβει ισορροπημένα και λογικά άτομα.
Δεν έχω κανένα παράπονο...;)
Αντιθέτως στο γυμνάσιο, όλοι ήταν νούμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πολυ φιλικες σχεσεις με ολους. εχω μειλ, μσν, κινητα....οτι θετε!!! :D κυριως με την αγγλικου (:P), τον φυσικο, τον μαθηματικο, την μαθηματικο και τη βιολογο. με τοπ την αγγλικου και την βιολογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
με κανεναν ..δεν θελω παρε δωσε με αυτους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
βσκ με τν μουσικο μιλαγαμε παρα πολυ, ολη η παρεα δλδ...
ελπιζω να τον εχουμε και του χρονου...
ειχαμε επισης πολυ καλη θεολογο... προσιτή,με πολύ καλό χαρακτήρα και μεταδοτικότητα (αυτο το εκλεψα απο πανω:P)

αλλα σχετικα εχουμε πολυ καλους μαθηγητες στο τμημα μας....με εξαιρεση 1-2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κι εμεις...δν ειχα ποτε μου κομπλεξικο, κακο, αυταρχικο καθηγητη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ναι!Η φιλόλογος μου :) Πολύ γλυκιά κυρία,νέα,με παιδιά στην ηλικία μας,προσιτή,με πολύ καλό χαρακτήρα και μεταδοτικότητα!
Πολλές φορές ένιωθα πως μιλάω στην μαμά μου και αυτό μου προκαλούσε ασφάλεια.
Μακάρι να μας πάρει του χρόνου,γιατί μας έβαλε σε ένα πολύ καλό πρόγραμμα και γενικά το μάθημα είχε μια συγκεκριμένη ροή!:)
Με τους υπόλοιπους καθηγητές,μιλάγαμε,κάναμε πλάκες,μας συμβούλευαν...
Ευτυχώς μας έχουν αναλάβει ισορροπημένα και λογικά άτομα.
Δεν έχω κανένα παράπονο...;)
Αντιθέτως στο γυμνάσιο, όλοι ήταν νούμερα :P
Α,εμείς δυστυχώς τέτοιους καθηγητές δεν έχουμε..:P:PΟχι οτι δεν ειναι καλοι (με εξαιρεση 2-3 που πραγματικα δεν παλευονται) αλλα ολοι σχεδον ειναι τελείως απρόσιτοι..:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δοξα σοι ο Θεος στην μικρη μου ζωη εχω συναντησει και καλους καθηγητες!Καθηγητες-φιλους θα ελεγα...

Εγω προσωπικα δεν ειμαι πολυ των στενων σχεσεων με καθηγητες γιατι το θεωρω αδιανοητο να ειμαστε φιλαρακια..ομως προπερσυ συνατησα μια καταπληκτικη καθηγητρια στα αγγλικα (φροντιστηριου) η οποια πραγματικα μου σταθηκε και ηρθαμε πιο κοντα.Πιο κοντα ηρθε με ολα τα παιδια μεσα στην ταξη(δεν ημασταν και πολλα μολις 6).Ηταν καταπληκτικη!!Μιλαγαμε για ασχετα θεματα,λεγαμε ιστοριες,μας καταλαβαινε και μας συμπονουσε,μας βοηθουσε και μοιραστηκαμε και καποια προσωπικα θεματα,δικα της και δικα μας.Η ιδια ηταν γυρω στα 40,γλυκια και παντα διπλα.την ειχαμε μολις εναν χρονο και μεσα σε ενα χρονο εγινα καλυτερη στο μαθημα της.Γελουσαμε και περναγαμε καλα μεσα στο μαθημα!Ηταν η καλυτερη περιοδος της ζωης μου.Εχουμε κρατησει επαφη μεσω Ιντερνετ.Ολοι μας μαζι της.
:clapup:
εκεινη την χρονια γραφτηκα,αργοτερα, και φυσικη.Ο καθηγητης ηταν και ειναι(τον ειχα και περσυ) πολυ καλος και αστειος.Με αυτον δεν ηρθαμε πολυ κοντα αλλα περναω καλα την ωρα της φυσικης.Επιπλεον εχω λατρεψει την Φυσικη και το μαθημα που κανει γιατι την διδασκει καλα.Περσυ ομως ξεκινησα στο φροντιστηριο και ιδιαιτερα μαθηματικα.η καθηγητρια φοβερη!Αντιμετωπιζα ενα προβλημα υγειας και καθως το χει περασει και η ιδια στην ηλικια μου με υποστηριξε.Επισης με βοηθησε να αντιμετωπισω το αγχος και την αβεβαιοτητα μου στα μαθηματικα.

Εχω υπαρξει πολυ τυχερη και ελπιζω του χρονου να εχω τους ιδιους καθηγητες....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Η φιλόλογος που μου έκανε έκθεση καθώς και ο μαθηματικός μου.Την φιλόλογο την ένιωθα σαν φίλη μου,της έλεγα τα προβλήματα που με απασχολούσαν και με στήριζε.Ο μαθηματικός μου από την άλλη ενδιαφερόταν πολύ για μένα -ήταν και οικογενειακός φίλος- και μιλούσαμε όποτε το είχα ανάγκη.Σίγουρα αυτούς τους δύο καθηγητές δεν πρόκειται να τους ξεχάσω και θα μου λείψουν από τα μαθητικά μου χρόνια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Με τους καθηγητές στο σχολείο οι σχέσεις μας δεν είναι ιδιαίτερα καλές:P Τουλάχιστον μέχρι τώρα... Ένας νορμάλ δεν μας έχει τύχει! Βέβαια ψάχνουμε κ μεις να βρούμε τ' αρνητικά τους:whistle:
Κοντά μου νιώθω την καθηγήτρια της έκθεσης! Δεν είναι και πολύ νέα, γνωρίζει την οικογένεια μου και μου χει δείξει πως μπορώ να της μιλάω για ό,τι με προβληματίζει. Είναι ο άνθρωπος που θα βασιστεί στο θετικό που βγαίνει από την πιο άθλια κατάσταση. Αφήστε που έχει τόσες πολλές γνώσεις που χαζεύω μόνο και μόνο να την ακούω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Ευτυχώς υπήρχαν ορισμένες καθηγήτριες (όπως εκείνη που μου έκανε λογοτεχνία κατεύθυνσης) που ήταν πολύ καλές και με κατανόηση! Με τους υπόλοιπους δεν έχω πρόβλημα, ούτε κρύο ούτε ζέστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στην Α' λυκείου είχαμε μια τέλεια φιλόλογο που μας έκανε λογοτεχνία. Ήταν πολύ κοντά στα παιδιά! :D
Δυστυχώς πλέον δε θυμάμαι το όνομα της, αλλά θα ήθελα να την είχα και τις άλλες χρονιές. Είναι αυτό που λέμε ότι ήταν πρώτα άνθρωπος και μετά εκπαιδευτικός. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία~

Νεοφερμένος

Η Μαρία~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σχεδόν όλη η τάξη μας πέρσι είχε φιλικές σχέσεις με τη βιολόγο! Τέλεια καθηγήτρια και πολύ απλός άνθρωπος! Εμένα με εμπιστευόταν και ακόμα με εμπιστεύεται! Όταν με έβλεπε στενοχωρημένη με έπαιρνε με ρώταγε πάντα τι έχω και με γέμιζε με συμβουλές και με αγκαλιές (ακόμα το κάνει αυτό):)! Την αγαπάω πολύ αυτή τη γυναίκα αν και πρόσφατα την είδα να κλαίει γιατί υπάρχει η πιθανότητα να φύγει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ο μαθηματικός μου!!!! είναι απλά ΘΕΟΣ...οχι σε ομορφια αλλα σε χαρακτηρα....απιστευτος τυπος εχουμε ερθει πολυ κοντα και δεν ντρεπομαι να του πω σχεδον τιποτα...οι πλακες δε που εχουμε κανει φοβερες...μια φορα του ειπα οτι καποιος απο την ταξη πεταει υπονοούμενα οτι αυτός είναι γκέι...αρχισε να γελάει και μου είπε στο επόμενο μαθημα να του πω ότι κάτι έχει πατήσει στο παπούτσι του για να το σηκώσει χαριτωμένα πίσω και να φωνάξει "αχ καλε τι???"..και το εκανε!!εριξα τόσο γέλιο που βγήκα από την τάξη για να ηρεμήσω...συμμετέχει και στην ομαδα της επιχειρηματολογίας και μας πηγαίνοφέρνει ολη την ομάδα με το αυτοκίνητο στους αγώνες...το γέλιο που ρίχνουμε στ οαυτοκίνητο δεν περιγράφεται..αφού δεν μπορεί και ο ίδιος να σταματήσει να γελάει και αφήνει από τα χέρια το τιμόνι!ειναι απλά τέλειος....μακάρι να μας πάρει μαθηματικά κατεύθυνσης του χρόνου γιατί είναι και πολύ καλός καθηγητής!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Χημικός και φυσικός (του φροντιστηρίου),βιολόγος (του σχολείου),μαθηματικός(ιδιαίτερα)ο γερμανικός μου στις γλώσσες,και να μην ξεχάσω τον προπονητή μου.Τους ευχαριστώ που υπήρξαν στη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
με όλους τους καθηγητές (φροντιστήριο) στην τρίτη λυκείου και ακόμα έχουμε πλ καλές σχέσεις,νιώθω πλ τυχερός που τους είχα...στο σχολείο βαριόμουν και βαριόταν και οι καθηγητές μαζί μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ποιος ξερει τι τους εκανες ανωμαλε εραστη!:mastigio

με την και τον φιλολογο μου στο φροντιστηριο πολυ κοντινη
κωλος και βρακι να πουμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
παντα η αρχη μου ειναι να μην μπλεκομαι με καθηγητες.αυτοι κανουν τη δουλεια τους,εγω προσπαθω να κανω τη δικη μου και τιποτα παραπανω.:pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
στο σχολείο βαριόμουν και βαριόταν και οι καθηγητές μαζί μου..
εισαι βαρετος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
με τη φιλολογο μου..ειναι τελεια!!πηγαμε και στο σπιτι της για καφε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top