Σχέση με καθηγητές

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγώ έχω γνωρίσει και πολύ καλούς,συμπαθητικούς, επικοινωνιακούς καθηγητές και καθηγητές με τους οποίους είχαμε μια απόσταση. Το κακό με τους δεύτερους είναι ότι ορισμένες φορές δεν έδιναν την ευκαιρία σε όλους τους μαθητές να συμμετάσχουν στο μάθημα και ασχολούντουσαν με τους καλύτερους της τάξης, ενώ τους άλλους δεν τους κοιτούσαν καν(χωρίς να έχουν άσχημη συμπεριφορά). Μου φαίνεται κάπως λανθασμένη αυτή η νοοτροπία τους. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμεις δεν γραψαμε αλλα επειδη η κυρια μου ειναι φιλη μου μου ειπε: θα βαλει το κειμενο απο την ενοτητα 6 η ομορφια δεν ειναι το παν και 3 ερωτησεις κατανοησης. Μετα 2 ασκησεις συντακτικου και 4 γραμματικης


Σορυ για το οφφ αλλα δεν μπορεσα να συγκρατησω την μισανθρωπια μου και να το σχολιασω : Αυτο με το η ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ακουγεται σαν να ειναι ο προσωπικος σου αρχοντας ή αφεντρα ξερω γω . Και ακομα κατι το να σου δινει τα θεματα εκ των προτερων δεν το βρισκεις ανηθικο και αδικο για την υπολοιπη ταξη ; Δηλαδη επιτρεπει να υπαρχουν ανισοτητες και διαφορετικη μεταχειρηση αναμεσα στους μαθητες ; Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να κρατησει σταση ουδετεροτητας και ισης μεταχειρησης προς ολους.

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα από εδώ και κάτω έχουν προέλθει από το θέμα
Εξετάσεις Α' Γυμνασίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σορυ για το οφφ αλλα δεν μπορεσα να συγκρατησω την μισανθρωπια μου και να το σχολιασω : Αυτο με το η ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ακουγεται σαν να ειναι ο προσωπικος σου αρχοντας ή αφεντρα ξερω γω . Και ακομα κατι το να σου δινει τα θεματα εκ των προτερων δεν το βρισκεις ανηθικο και αδικο για την υπολοιπη ταξη ; Δηλαδη επιτρεπει να υπαρχουν ανισοτητες και διαφορετικη μεταχειρηση αναμεσα στους μαθητες ; Κατα την γνωμη μου θα επρεπε να κρατησει σταση ουδετεροτητας και ισης μεταχειρησης προς ολους.

δεν ειπα πως μου εδωσε και τις λυσεις! απλος μου ειπε πως αυτα θα ειναι καρα-σος! ουτε ξερω ακριβως τι θα βαλει! ανω-κατω ξερω! με την κυρια εχουμε μια παρα πολυ καλη σχεση... γι αυτη εχω μιλησει και με αλλα μελη και ιδικα με μια κοπελα που μαζι της ανακαλυψα πως νοιθω την κυρια σαν μητερα μου... και εκεινη με συμπαθει ιδιαιτερα και μου εχει πει πολλα πραγματα που προσπαθουμε μαζι να βρουμε λυση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ειπα πως μου εδωσε και τις λυσεις! απλος μου ειπε πως αυτα θα ειναι καρα-σος! ουτε ξερω ακριβως τι θα βαλει! ανω-κατω ξερω!

Τωρα απλως φασκεις και αντιφασκεις με αποτελεσμα να μεινω στην αρχικη μου αποψη . Οπως και να εχει γιατι να πει τα καρασος μονο σε σενα και οχι σε ολη την ταξη; Εισαι ενα ειδος υψηλοτερης κοινωνικης ταξη ή βρισκεσαι στην αφροκρεμα ξερω γω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τωρα απλως φασκεις και αντιφασκεις με αποτελεσμα να μεινω στην αρχικη μου αποψη . Οπως και να εχει γιατι να πει τα καρασος μονο σε σενα και οχι σε ολη την ταξη; Εισαι ενα ειδος υψηλοτερης κοινωνικης ταξη ή βρισκεσαι στην αφροκρεμα ξερω γω; :hmm:
\δεν ξερω γιατι το κανει! δεν φταιω εγω γι αυτο! και ενα να ξερεις δεν την γλυφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
\δεν ξερω γιατι το κανει! δεν φταιω εγω γι αυτο! και ενα να ξερεις δεν την γλυφω!

Οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται , δεν ειπα κατι τετοιο και ομως το ανεφερες αρα υποσυνειδητα προδοθηκες . Εαν δεν φταις εσυ γιαυτο τοτε θα της ζητουσες να το σταματησει ανταυτου γλυφεις το μελι απο τον κουβα και απολαμβανεις το γλυκο ποτηρι της συνεργασιας με την εξουσια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται , δεν ειπα κατι τετοιο και ομως το ανεφερες αρα υποσυνειδητα προδοθηκες . Εαν δεν φταις εσυ γιαυτο τοτε θα της ζητουσες να το σταματησει ανταυτου γλυφεις το μελι απο τον κουβα και απολαμβανεις το γλυκο ποτηρι της συνεργασιας με την εξουσια .
δεν την βλεπω σαν εξουσια ενταξη??? την συμπαθω αληθεινα και δεν ξερει ποσο στενοχωρηθηκα, ποσο εκλαψα που θα φυγει....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν την βλεπω σαν εξουσια ενταξη??? την συμπαθω αληθεινα και δεν ξερει ποσο στενοχωρηθηκα, ποσο εκλαψα που θα φυγει....:mad:


Η συμπαθεια σου ομως προκαλει αδικιες και ανιση μεταχειρηση οποτε ειναι παρασιτικη και ακρως μολυσματικη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η συμπαθεια σου ομως προκαλει αδικιες και ανιση μεταχειρηση οποτε ειναι παρασιτικη και ακρως μολυσματικη .

οκ κοιτα δεν λεω πως δεν ειναι αδικια να μου λεει καποια παραπανω πραγματα! ομως δεν μπρω να χαλασω την τοσο ομορφη σχεση μαζι της αν αυτη αισθανεται ετσι δεν ξερω τι να σου πω.... παντως δεν προκειτε να αλλαξω κατι....και καταλαβαινω πως το μονο που θες ειναι να μην υπαρχουν αδικιες! μονο που οταν δεν φταιω μονο εγω...
ΥΓ: κανενας αλλος δεν την παει την βριζουν την κοροϊδευουν και γενικοτερα δεν την πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top