Σχέσεις εξ' αποστάσεως

Πιστεύετε ότι μια σχέση από απόσταση μπορεί να κρατήσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • ναι

    Ψήφοι: 44 22.0%
  • όχι

    Ψήφοι: 63 31.5%
  • εξαρτάται

    Ψήφοι: 93 46.5%

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ποιος κανονίζει τη ζωή του και το μέλλον του με βάση τον γκόμενο?


δυστυχως πολλοι!!!!!!:wall:
(εχω ακουσει για καποιους μαλιστα, οι οποιοι μολις ελη3ε η σχεση την εκαναν για αλλη σχολη-σε αλλη πολη φυσικα!τι ειναι 2-3 χρονια τζαμπα μπροστα στον ερωτα:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Νομίζεις αλλά τα λάθη είναι για τους ανθρώπους.
Μπορει να αποδειχθει λαθος μπορει και οχι.Οτι και να γινει θα εχω μαθει κατι στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εχω σχεση εδω και εναν χρονο με καποιον.Αυτος Ξανθη,εγω Καρδιτσα.Για ενα χρονο πηγαινοερχοταν 2 φορες το μηνα για να βλεπομαστε λιγο ουσιαστικα.Φετος τελειωνοντας πανελληνιες, θα δηλωσω μονο σχολες κοντα στην Ξανθη,δηλαδη Θεσσαλονικη(και αν...),Ξανθη,Κομοτηνη και καποιες ακομη σχολες εκει κοντα.Η αληθεια ειναι οτι η σχεση απο αποσταση ειναι πολυ κουραστικη.Οχι μονο λογο των μετακινησεων αλλα νομιζω οτι επερχεται και ψυχικη κουραση.Ειναι δυσκολο να θες τον αλλο κοντα σου και να μην τον εχεις.Η ζηλεια ισως ειναι ακομη εντονοτερη και ως αποτελεσμα η πιεση γινεται αφοριτη.Αργα η γρηγορα ολη η μαγεια θα φυγει.Δεν νομιζω οτι οι σχεσεις απο αποσταση εχουν μελλον εκτοσ,βεβαια,και αν γνωριζουν οτι σε λιγο χρονο θα ειναι κοντα.Ειδαλλως δεν βρισκω λογο 2 ανθρωποι να ειναι μαζι εφοσον δεν προκειται ποτε να ειναι κοντα.
Ήδη σε δυσκολεύουν οι πόρτες. Σύντομα το παραμυθάκι θα σχολάσει και θα μείνεις μοναχη, υποχρεωμένη να τον βλέπεις, αν όχι καθημερινά, τακτικά με το επόμενο αμόρε και με την πίκρα της μάπας σχολής που κατ' ανάγκην δήλωσες. Ατυχώς για σένα, δεν θα υπάρχει 10% του χρόνου, οπότε προετοιμάσου για νέο γύρο πανελληνίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οποιος αγαπαει δεν ειναι εγωιστης.Τουτεστιν νοιαζεται και για το μελλον του αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ήδη σε δυσκολεύουν οι πόρτες. Σύντομα το παραμυθάκι θα σχολάσει και θα μείνεις μοναχη, υποχρεωμένη να τον βλέπεις, αν όχι καθημερινά, τακτικά με το επόμενο αμόρε και με την πίκρα της μάπας σχολής που κατ' ανάγκην δήλωσες. Ατυχώς για σένα, δεν θα υπάρχει 10% του χρόνου, οπότε προετοιμάσου για νέο γύρο πανελληνίων.
Μου αρεσει η απαισιοδοξια σου!:)Το μελλον θα δειξει.Το μαπα σχολη δεν ξερω απο που προκυπτει εκτος και αν οι σχολεσ των 17.000+ ειναι μαπα.Ακομη εφοσον θα ειναι σχολες της αρεσκειας μου,εμενα μια χαρα θα μου φαινονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
απο την μία είναι οτι δέν μπορεί να βασίσει το μέλλον της σε μια χαζοσχέση,
αλλα απο την άλλη άν αυτή η σχέση άξιζε, θα λέει θησίασα κάτι καλό και αληθηνό για χρήματα και σπουδές.
μερικά πράγματα στη ζωή αξίζουν περισότερο απο την δουλειά, τα χρήματα ή τις σπουδές., δέν είναι όλοι τόσο σκληρόκαρδοι και ψυχροί, ούτε ειναι τόσο ισχυρά δοσμένοι σε έναν καθαρά εππαγγελματικό στόχο.
ίσως το βλέπει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μου αρεσει η απαισιοδοξια σου!:)Το μελλον θα δειξει.Το μαπα σχολη δεν ξερω απο που προκυπτει εκτος και αν οι σχολεσ των 17.000+ ειναι μαπα.Ακομη εφοσον θα ειναι σχολες της αρεσκειας μου,εμενα μια χαρα θα μου φαινονται!
Θα στο πω απλά. Άλλο το φαίνεσθαι, άλλο το είναι. Σίγουρη μπορείς να είσαι μόνο για τον εαυτό σου.
Μάπα θα είναι διότι επιλέγεις με στενά γεωγραφικά κριτήρια και συνεπώς περιορίζεις δραματικά τις επιλογές σου. Επιπροσθέτως εκτός του έρωτα και η τσατίλα είναι κακός σύμβουλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina s

Νεοφερμένος

Η marina s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
3ερεις κατι αυτη σ η απαντιση βοηθαει κ μενα που ειμαι στν ιδια θεση κ ηλικια σ λιγες μερες κλεινω 10 μηνες κ μονο στν σκεψη οτι θ φυγω μ ποιανει τρελα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αλλο να θες για παραδειγμα ψυχολογια και να δηλωσεις πρωτα το τμημα της θεσ/νικης και μετα τα υπολοιπα επειδη εκει ειναι το αγορι σου, και αλλο να δηλωσεις ΜΟΝΟ θεσ/νικη, δηλαδη να κινδυνευεις να βρεθεις σε μια σχολη που ισως να μην σε ενδιαφερει τοσο.


Ενταξει δεν σε κρινω, μπορει οντως οι πολεις που θες να δηλωσεις να εχουν τις περισσοτερες σχολες απο αυτες που σε ενδιαφερουν.Απλα αν βρεθεις σε τμημα που δεν σου αρεσει τοσο θα σου ειναι δυσκολο να το παρακολουθεις και να το τελειωσεις, ειδικα αν ειναι δυσκολο.Δεν ειναι λιγοι αυτοι που διαλεγουν πολη και στο τελος αναγκαζονται να παρατησουν τη σχολη.Μην ξεχναμε οτι σπουδαζουμε για να σπουδασουμε και οχι για να κανουμε διακοπες :P Εγω θα σε συμβουλευα πριν δηλωσεις καποιο τμημα να εχεις στο μυαλο σου αν θα το δηλωνες στη συγκεκριμενη θεση αν μπορουσες να παρεις το αγορι σου μαζι σου οπου και αν περνουσες.Καλη τυχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντα πιστεύουμε ότι ο δικός μας έρωτας είναι ο πιο αληθινός που υπήρξε ποτέ.
Πόσες φορές αποδεικνύεται σωστό αυτό?
Πολύ λίγες.
Ρίσκο ειναι κι αυτό.Άλλο ένα ρίσκο.Είναι στον άνθρωπο.
Εγώ προσωπικά σε αυτή την ηλικία δεν θα θυσίαζα τα όνειρά μου για κανέναν άντρα. Διαφορετικά τώρα θα ήμουν ή σε κάποια από τα ΤΕΙ της πόλης μου ή σε κάποια ΑΕΙ στις διπλανές πόλεις που δεν μου αρέσει.
Πρώτη αιτία τσακωμού
-Εγώ δήλωσα εδώ για να είμαι κοντά σε σένα κι εσύ δεν μπορείς να πλύνεις τα πιάτα?
-Ποια είναι αυτή η Μαρία από τη σχολή.Δεν μου είχες πει οτι είστε τόοοοσο καλοί φίλοι πια!
-κτλ κτλ κτλ

Τι σκληρά που ακούγονται. Το ξέρω. Μακάρι να μπορούσα νε υχηθώ ο έρωτά σας να είναι μοναδικός!
Εμένα ο δικός μου ποτέ δεν μου είπε να δηλώσω κοντά σε αυτόν για να είμαστε μαζί. Συμβιβαζόταν και με μία σχέση από απόσταση ακόμα κι αν δεν πέτυχε. Με άφησε να ανοίξω τα φτερά μου. Yes αυτό ονομάζω εγώ αληθινή αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
απο την μία είναι οτι δέν μπορεί να βασίσει το μέλλον της σε μια χαζοσχέση,
αλλα απο την άλλη άν αυτή η σχέση άξιζε, θα λέει θησίασα κάτι καλό και αληθηνό για χρήματα και σπουδές.
μερικά πράγματα στη ζωή αξίζουν περισότερο απο την δουλειά, τα χρήματα ή τις σπουδές., δέν είναι όλοι τόσο σκληρόκαρδοι και ψυχροί, ούτε ειναι τόσο ισχυρά δοσμένοι σε έναν καθαρά εππαγγελματικό στόχο.
ίσως το βλέπει έτσι.
Ακριβως.Δεν με νοιαζει τοσο τι θα γινω,αν θα γινω σπουδαια,αν θα βγαζω πολλα λεφτα.Αυτα ηταν ανεκαθεν πραγματα που δεν τα θεωρουσα σπουδαια για να εχω μια ζωη οπως τη θελω εγω.Μια ευτυχισμενη ζωη.Μια δουλιτσα θελω και μια ηρεμη προσωπικη ζωη.
Ανεξαρτητα απο το που θα καταληξει η συγκεκριμενη σχεση εγω θα νιωθω εντα3η με τον εαυτο μου.Αλλωστε μπορε οσα θα εχω ζησει μαζι του να εινα πολυτιμες στιγμες που διαφορετικα να μην ειχα την ευκαιρια να τα ζησω.
Αλλωστε του χρωσταω και κατι.Δεν το κανουν πολλοι το ξανθη-Καρδιτσα σχεον καθε βδομαδα για μια γκομενα ή εναν γκομενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Αλλωστε του χρωσταω και κατι.Δεν το κανουν πολλοι το ξανθη-Καρδιτσα σχεον καθε βδομαδα για μια γκομενα ή εναν γκομενο...

οπα...εδω εισαι πολυ φαουλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Τι σκληρά που ακούγονται. Το ξέρω. Μακάρι να μπορούσα νε υχηθώ ο έρωτά σας να είναι μοναδικός!
Εμένα ο δικός μου ποτέ δεν μου είπε να δηλώσω κοντά σε αυτόν για να είμαστε μαζί. Συμβιβαζόταν και με μία σχέση από απόσταση ακόμα κι αν δεν πέτυχε. Με άφησε να ανοίξω τα φτερά μου. Yes αυτό ονομάζω εγώ αληθινή αγάπη.

Δεν με πιεσε καθολου.Ισα ισα το αντιθετο.Δικη μου επιλογη ηταν.Αλλα ετσι και αλλιως πριν τον γνωρισω θεσσαλονικη θα εβαζα στην πλειοψηφια τους σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ακριβως.Δεν με νοιαζει τοσο τι θα γινω,αν θα γινω σπουδαια,αν θα βγαζω πολλα λεφτα.Αυτα ηταν ανεκαθεν πραγματα που δεν τα θεωρουσα σπουδαια για να εχω μια ζωη οπως τη θελω εγω.Μια ευτυχισμενη ζωη.Μια δουλιτσα θελω και μια ηρεμη προσωπικη ζωη.
Ανεξαρτητα απο το που θα καταληξει η συγκεκριμενη σχεση εγω θα νιωθω εντα3η με τον εαυτο μου.Αλλωστε μπορε οσα θα εχω ζησει μαζι του να εινα πολυτιμες στιγμες που διαφορετικα να μην ειχα την ευκαιρια να τα ζησω.
Αλλωστε του χρωσταω και κατι.Δεν το κανουν πολλοι το ξανθη-Καρδιτσα σχεον καθε βδομαδα για μια γκομενα ή εναν γκομενο...
Το θέμα των στόχων αφορά αποκλειστικά εσένα. Έχε όμως υπ' όψιν ότι ζούμε σε περίεργες εποχές. Μη βλέπεις βραχυπρόθεσμα αλλά μακροπρόθεσμα. Την ενδοοικογενειακή βία την έχεις ακουστά; Δεν είναι τόσο μακρυά όσο νομίζουμε και φυσικά δεν είναι μόνο το ξύλο. Περιπτώσεις ασθένειας, θανάτου, οικονομικής δυσκολίας τις υπολογίζεις; Αν χρειαστεί να σηκώσεις την οικογένεια θα μπορέσεις; Καλά στα λέει η Σόζι. Πρέπει να μπορείς να είσαι αυτοδύναμη ό,τι και να συμβεί.
Κάθε σχέση δίνει κάτι. Όμως δε χρωστάς τίποτα. Ως γνωστόν τα αρσενικά εκ φύσεως τρέχουν πίσω από τα θηλυκά, και στην Ανταρκτική να ήσουν, θα ερχόνταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Το θέμα των στόχων αφορά αποκλειστικά εσένα. Έχε όμως υπ' όψιν ότι ζούμε σε περίεργες εποχές. Μη βλέπεις βραχυπρόθεσμα αλλά μακροπρόθεσμα. Την ενδοοικογενειακή βία την έχεις ακουστά; Δεν είναι τόσο μακρυά όσο νομίζουμε και φυσικά δεν είναι μόνο το ξύλο. Περιπτώσεις ασθένειας, θανάτου, οικονομικής δυσκολίας τις υπολογίζεις; Αν χρειαστεί να σηκώσεις την οικογένεια θα μπορέσεις; Καλά στα λέει η Σόζι. Πρέπει να μπορείς να είσαι αυτοδύναμη ό,τι και να συμβεί.
Κάθε σχέση δίνει κάτι. Όμως δε χρωστάς τίποτα. Ως γνωστόν τα αρσενικά εκ φύσεως τρέχουν πίσω από τα θηλυκά, και στην Ανταρκτική να ήσουν, θα ερχόνταν.
καλα δεν ειπα οτι θα παω,θα βρω μια σχολη,δεν θα περναω μαθημα γιατι θα εχω μυαλο μονο για αυτον και μετα θα την παρατησω.Φυσικα και θα δουλευω οταν τελειωσω τη σχολη και κανω οικογενεια.Αλλα δεν ξερουμε καν με ποιον θα την κανω μετα απο 10 χρονια και.
Καλα,οσον αφορα την ενδοοικογενειακη βια,ακομη και 20 χρονια παντρεμενη να εισαι δεν ξερεις αν μπορει να 3εκινησει τοτε να σε χτυπαει.Αλλα τωρα τι να σκεφτω?τι θα κανω αν τον παντρευτω και αρχισει να με δερνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σκεφτείς το μέλλον σου τώρα που είναι η ώρα σαν να μην υπάρχει κανείς άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
καλα δεν ειπα οτι θα παω,θα βρω μια σχολη,δεν θα περναω μαθημα γιατι θα εχω μυαλο μονο για αυτον και μετα θα την παρατησω.Φυσικα και θα δουλευω οταν τελειωσω τη σχολη και κανω οικογενεια.Αλλα δεν ξερουμε καν με ποιον θα την κανω μετα απο 10 χρονια και.
Καλα,οσον αφορα την ενδοοικογενειακη βια,ακομη και 20 χρονια παντρεμενη να εισαι δεν ξερεις αν μπορει να 3εκινησει τοτε να σε χτυπαει.Αλλα τωρα τι να σκεφτω?τι θα κανω αν τον παντρευτω και αρχισει να με δερνει?
Η σωστή σχέση πάντα είναι αμοιβαία. Οι πάσης φύσεως εκπτώσεις είναι άσχημος σύμβουλος. Ξεκινάνε από το λίγο και πάνε στο πολύ. Όσο για τη βία, πίστεψε με, φαίνονται από την αρχή και τόνισα ότι δεν είναι μόνο το ξύλο. Όμως είναι μεγάλη κουβέντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Η σωστή σχέση πάντα είναι αμοιβαία. Οι πάσης φύσεως εκπτώσεις είναι άσχημος σύμβουλος. Ξεκινάνε από το λίγο και πάνε στο πολύ. Όσο για τη βία, πίστεψε με, φαίνονται από την αρχή και τόνισα ότι δεν είναι μόνο το ξύλο. Όμως είναι μεγάλη κουβέντα.
Ειναι και δεν νομιζω πως ταιριαζει κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
γεια σας παιδιά.είμαι σε σχέση από απόσταση αφού αυτός πέρασε στη Θεσσαλονίκη ενώ εγώ στην Αθήνα.μπορεί μια σχέση να σταθεί και πολλές φορές είσαι ακόμα καλύτερα με τον άλλο γιατί σου λείπει η καθημερινή τριβή.Όμως είναι σίγουρα λάθος να επιλέξουμε σχολή με τέτοια κριτήρια.Ξέρω περίπτωση κοπέλας που πέρασε στην περιοχή του αγοριού της σε σχολή που δεν την ξετρέλαινε,χώρισαν δύο χρόνια μετά γιατί βαρέθηκαν το όλη μέρα μαζί και αυτή έμεινε τελικά μόνη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marsmile.m

Νεοφερμένος

Η μαρια η' μαρισα :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μια σχεση απο αποσταση πιστευω πωσ ειναι πολυ δυσκολο να την κρατησεις..ειχα σχεση απο αποσταση για μεγαλο χρονικο διαστημα αλλα μετα καταλαωα πωσ δεν πρεπει να συνεχιστει γιατι εβλεπα τον φιλο μου 1 φορα χριστουφεννα και πασχα...επισης εχω και μια φιλη η οποια για πολλα χρονια ειχε σχεση απο αποσταση και δεν ειχε δει το αγορι της ουτε μια φορα...προσωπικα δεν νομιζω πωσ αυτο λεγεται σχεση!!!:no::|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top