Σχέσεις: Ποιος κάνει την πρώτη κίνηση;

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
:lol::jumpy:κατι τετοιο!!!!Και δεν ειπα να μην μας την πεφτουν αλλα μπορουν και με διαφορετικο τροπο!!!!

Τι κάνει η γειτόνισσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doretta_b

Νεοφερμένος

Η Doretta_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άστο, σου 'φυγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
:lol::jumpy:κατι τετοιο!!!!Και δεν ειπα να μην μας την πεφτουν αλλα μπορουν και με διαφορετικο τροπο!!!!
Και τι θες να σου πει για να σου δείξει πως ενδιαφέρεται?Εμ έρχεται και σου μιλάει επειδή του άρεσες εμ θες και υψηλού επιπέδου συζήτηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doretta_b

Νεοφερμένος

Η Doretta_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Δε σου ειπα εγω να μιλησουμε για την θεωρεια της σχετικοτητας ή το φαινομενο της παγκοσμιοποιησης!!!!π.χ μου την δινει η εξης εκφραση: σου στελνει ο αλλος μηνυμα "γεια,τι κανεις" και τα συναφη, απαντας "καλα ειμαι,εσυ?"(οπως ειναι νομιζω λογικο) και μετα σου λεει "τωρα που σε ακουσα καλυτερα! Και αντε να στο πει ενας, ενταξει!!!Το θεμα ειναι οτι το εχω ακουσει πολλες φορες απο διαφορετικα ατομα!Απο ενα σημειο και επειτα ξενερωνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
έτσι μπράβο! Όχι σαν κάτι άλλες που περιμένουν από μας την πρώτη κίνηση... αμαν! :P


και ομως δεν ειναι ωραιο να στα ζηταει το κοριτσι γιατι αν δεν το κανεις εσυ αυτο το συναισθιμα που νιωθεις εκεινη τι στιγμη χανεται ολη η μαγεια γενικα χανεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μου τη σπαει να πρεπει τα κοριτσια να καθονται και καλα παναγιες περιμενοντας τον πριγκιπα να τους μιλησει, λες και δεν εχουν λαλια, δεν εχουν στομα ή δικες τους επιθυμιες..

Αλλα απ την αλλη δε μ αρεσουν και οι ξεπεταγμενες που το μονο που ξερουν ειναι να προκαλουν τους παντες με το ντυσιμο, με το φερσιμο, με τα λογια, γενικα με ολα..

Μια μεση κατασταση ειναι το ιδανικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ναι, όμως και η μέση κατάσταση εξαρτάται από το ποιός σ' ενδιαφέρει και τί πρωτοβουλίες είναι διατεθειμένος να πάρει εκείνος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Κι αν είναι και ο άλλος δειλός?:P[/quote]

αν αξειζει να τον περιμενεισ οκ αλλιωσ υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιεσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Να τον περιμένεις; Γιατί να τον περιμένεις;
Αν ξέρεις ότι ο άλλος δεν εκφράζεται εύκολα είναι στο χέρι σου να προσπαθήσεις εσύ να προχωρήσουν τα πράγματα. Τί, θα το διαγράψεις επειδή ούτε εσύ ούτε εκείνος μπορείτε να κάνετε την πρώτη κίνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Α γεια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Η γυναικα κανει πρωτη τις ασυναισθητες κινησεις με την ερωτικη γλωσσα του σωματος και ο αντρας το εκλαμβανει στο υποσεινυδητο του και κανει την πρωτη κινηση στα φανερα.

Αρα θεωρω οτι η γυναικα κανει την πρωτη κινηση αλλα ολοι λεμε οτι ο αντρας ειναι ο κηνυγος και κανει εκεινος την πρωτη κινηση επειδη οι κινησεις του ειναι φανερες σε ολους (πχ θα κερασει την γυναικα ενα ποτο ή θα της κανει ενα κοπλιμεντο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το ποτο τα κανει ολα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας! συμφωνω στο οτι ο αντρας κανει την πρωτη κινηση γιατι ετσι ειναι το "παραδοσιακο"..αν ομως κανει η γυναικα την πρωτη κινηση, οποια και αν ειναι αυτη, τοτε τι γινεται? ο αντρας ξενερωνει η γοητευεται και αρχιζει να την διεκδικει?σας ρωταω γιατι ειναι ενα αγορι στην παρεα μας που το βλεπω οτι του αρεσω, απο απλες κινησεις και βλεμματα, και πιστευω και αυτος εχει καταλαβει οτι μου αρεσει αλλα δεν κανει αυτο το "κατι"!! εχει κοπελα αλλα συχνα μου το δειχνει :confused: νομιζω ομως οτι το μπαλακι βρισκεται στην μερια του γιατι εγω σε καμια περιπτωση δεν θελω να μπω αναμεσα τους..εγω τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τιποτα να μην κανεις,εφοσον εχει κοπελα.

θα μου πεις εδω δεν την σεβεται ο ιδιος γιατι να τη σεβαστεις εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχα δεν ειναι δυνατον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
hahahhaha τρομερό να πετυχαίνεις τέτοια διαμάντα μεταμεσονύκτια τόπικ!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα με την Όλγααα
Τους κοιτάς λίγο , λίγο body language και μετά νομίζουν ότι κάνουν αυτοί την πρώτη κίνηση! χαχαχα
Τελικά είμαστε αψυχολόγητες... τη μια θέλουμε τον άντρα κυνηγό από την άλλη τον θέλουμε ευαίσθητο και δυναμικό... πωω ρε μπλεξίματααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ πάντς ξενερώνω άμα μου την πέσει η οποιαδήποτε...ακόμα και να την γουστάρω..δεν ξέρω γτ...Στο μεταξύ είμαι σε δίλλημα..γτ σμρ στο κλαμπάκι ήταν μια κοπέλα που την είχα γνωρίσει πριν κάτι μερες και με κοιτούσε..στν παρέα μου ήταν...αλλά την γουστάρει ενας φίλος μου πολυ..και δν ξέρω τ να κάνω..γτ άμα κάνω καμια μλκια και προχωρίσω μαζί της θα φανω πολυ μλκς στν παρέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γεια σας! συμφωνω στο οτι ο αντρας κανει την πρωτη κινηση γιατι ετσι ειναι το "παραδοσιακο"..αν ομως κανει η γυναικα την πρωτη κινηση, οποια και αν ειναι αυτη, τοτε τι γινεται? ο αντρας ξενερωνει η γοητευεται και αρχιζει να την διεκδικει?σας ρωταω γιατι ειναι ενα αγορι στην παρεα μας που το βλεπω οτι του αρεσω, απο απλες κινησεις και βλεμματα, και πιστευω και αυτος εχει καταλαβει οτι μου αρεσει αλλα δεν κανει αυτο το "κατι"!! εχει κοπελα αλλα συχνα μου το δειχνει :confused: νομιζω ομως οτι το μπαλακι βρισκεται στην μερια του γιατι εγω σε καμια περιπτωση δεν θελω να μπω αναμεσα τους..εγω τι να κανω?
Εκτος το οτι πιστευω οτι ο αντρας πρεπει να κανει τν πρωτη κινηση στη συγκεκριμενη περιπτωση που εχει κ κοπελα δεν πρεπει να κανεις τιποτα. Αν ηταν ελευθερος θα μπορουσες να κανεις ενα διακριτικο φλερτ κ μετα αυτος να κανει καμια κινηση πιο φανερη. Σε καποιους αρεσει να κανει η γυναικα την πρωτη φανερη κινηση αλλα νομιζω οτι ειναι σπανιο. Να την πεφτει γυναικα ειναι καπως... Αν κ δεν πιστευω στα στερεωτυπα στο συγκεκριμενο θεμα ειμαι υπερ του στερεωτυπου ο αντρας πρεπει να εκδηλωθει πρωτος...δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω με τιποτα να με φανταστω να την πεφτω σε καποιον που μ αρεσει...το θεωρω καπως παραξενο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
'Οντως οι περισσότεροι άντρες νιώθουμε πολύ καλύτερα με τον να κάνουμε την πρώτη κίνηση... Όμως, ρε κορίτσια, for god's sake, άμα σας αρέσει ο άλλος φροντίστε να το δείξετε έστω και με βλέμμα...Αν τον δείτε, σας αρέσει, αλλά μετά παραμένετε τελείως παθητικές και το παίζετε άνετες σα να μη τον είδατε καν, τότε τι να κάνει ο άλλος;; Προσωπικά αν και δε φοβάμαι τις χυλόπιτες, συνήθως για να κάνω την πρώτη κίνηση θέλω να δω τουλάχιστον "κάτι" στο βλέμμα της κοπέλας... Αν δε δω ΤΙΠΟΤΑ απολύτως, τότε λογικό είναι ο άνθρωπος να θεωρήσω πως δεν ενδιαφέρεται η κοπέλα και άρα να μην κάνω τίποτα... Ξέρω πολλές κοπέλες που λειτουργούν έτσι και είναι κρίμα... και για σας αλλά και για μας να σπαταλούνται ωραίες ευκαιρίες όπου υπάρχει αμοιβαία έλξη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top