Σχέσεις: Ποιος κάνει την πρώτη κίνηση;

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Μερικά μέλη μιλάνε για ρομάντισμούς και σχετικά.Ποια ρομάντζα βρε παιδιά.Εγώ βλέπω ότι σε ένα πάρτυ πχ οι κοπέλες θα πάνε και θα χορέψουν δίπλα σε αυτόν που θα τους γυαλίσει εκείνη την στιγμή.Αν δεν είναι χαζός ο άλλος θα δέσει το γλυκό αλλιώς όχι.Είναι απλά τα πράγματα.Ούτε συμπεριφορά ούτε χαρακτήρα ούτε τίποτα δεν κοιτάνε(οι περισσότερες τουλάχιστον).Εξωτερικά χαρίσματα όπως ομορφιά σωματότυπο χορό αυτά κοιτάνε.Τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Μερικά μέλη μιλάνε για ρομάντισμούς και σχετικά.Ποια ρομάντζα βρε παιδιά.Εγώ βλέπω ότι σε ένα πάρτυ πχ οι κοπέλες θα πάνε και θα χορέψουν δίπλα σε αυτόν που θα τους γυαλίσει εκείνη την στιγμή.Αν δεν είναι χαζός ο άλλος θα δέσει το γλυκό αλλιώς όχι.Είναι απλά τα πράγματα.Ούτε συμπεριφορά ούτε χαρακτήρα ούτε τίποτα δεν κοιτάνε(οι περισσότερες τουλάχιστον).Εξωτερικά χαρίσματα όπως ομορφιά σωματότυπο χορό αυτά κοιτάνε.Τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση.

Εσύ δε μιλάς για σχέση, νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Μερικά μέλη μιλάνε για ρομάντισμούς και σχετικά.Ποια ρομάντζα βρε παιδιά.Εγώ βλέπω ότι σε ένα πάρτυ πχ οι κοπέλες θα πάνε και θα χορέψουν δίπλα σε αυτόν που θα τους γυαλίσει εκείνη την στιγμή.Αν δεν είναι χαζός ο άλλος θα δέσει το γλυκό αλλιώς όχι.Είναι απλά τα πράγματα.Ούτε συμπεριφορά ούτε χαρακτήρα ούτε τίποτα δεν κοιτάνε(οι περισσότερες τουλάχιστον).Εξωτερικά χαρίσματα όπως ομορφιά σωματότυπο χορό αυτά κοιτάνε.Τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση.
Έτσι κοιτάνε οι άνδρες. Οι γυναίκες από εξωτερικά κοιτάνε άμα είναι καθαρός, άμα είναι περιποιημένος, ντύνεται καλά. Αυτά για σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Έτσι κοιτάνε οι άνδρες. Οι γυναίκες από εξωτερικά κοιτάνε άμα είναι καθαρός, άμα είναι περιποιημένος, ντύνεται καλά. Αυτά για σχέση.
Δηλαδή συμφωνείς η διαφωνείς δεν κατάλαβα?Αυτά εννοούνται.Αλλά από εκεί και πέρα κοιτάνε αποκλειστικά ομορφιά και τίποτε άλλο.Αν γουστάρουν ούτε το σκέφτονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δηλαδή συμφωνείς η διαφωνείς δεν κατάλαβα?Αυτά εννοούνται.Αλλά από εκεί και πέρα κοιτάνε αποκλειστικά ομορφιά και τίποτε άλλο.Αν γουστάρουν ούτε το σκέφτονται.

Δεν λένε όπως λέμε εμείς αυτή είναι όμορφη θα την ******, οι γυναίκες το κοιτάνε αυτό, αλλά άμα σε γνωρίσουν και είσαι κακομοιράκος δεν θα σε θέλουν. Είναι ένα + αλλά δεν παίζει καθόλου καθοριστικό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εντάξει πόσοι όμως όμορφοι όμορφες είναι κακομοιροι/ες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εντάξει πόσοι όμως όμορφοι όμορφες είναι κακομοιροι/ες?

Πολλοί...^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θες να μου πείς ότι σε ένα πάρτυ σε club αν έρθει και σου μιλήσει κάποιος που δεν σου κάνει το κλικ,θα του μιλήσεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
συγχαρητηρια για τη νοοτροπια.
κοιταμε για σχεση κατι τοσο μικρο οσο το ντυσιμο

αυτο παει σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Στο θέμα του πρώτου βήματος είναι λίγο ελεεινά τα πράγματα για εμένα. Αυτόν που κάνει το βήμα τον θεωρώ λιγούρη και αυτόν που δεν το κάνει τον θεωρώ ηλίθιο. Απλά πρέπει να απαγορευτούν κάποιες ατάκες….:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Στο θέμα του πρώτου βήματος είναι λίγο ελεεινά τα πράγματα για εμένα. Αυτόν που κάνει το βήμα τον θεωρώ λιγούρη και αυτόν που δεν το κάνει τον θεωρώ ηλίθιο. Απλά πρέπει να απαγορευτούν κάποιες ατάκες….:P
Δηλαδή πως θες να σε πλησιάσουν?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δηλαδή πως θες να σε πλησιάσουν?:D
Δεν έχω ιδέα, όλα εγώ θα τα σκέφτομαι πια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
συγχαρητηρια για τη νοοτροπια.
κοιταμε για σχεση κατι τοσο μικρο οσο το ντυσιμο

αυτο παει σε ολους

Ανάλογα, υπάρχουν άνθρωποι με χάι στάνταρς γιαυτό ψάχνουν το τέλειο τέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
προφανως αυτα τα ατομα δεν κοιταζουν τα ρουχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
προφανως αυτα τα ατομα δεν κοιταζουν τα ρουχα

Τα ρούχα τα κοιτάζουν για να δουν άλλα πράγματα στον χαρακτήρα του. Πως θέλει να βγει έξω, πως θέλει να τον βλέπουν οι άλλοι, πόσο καλά φροντίζει τον εαυτό του κλπ. Ναι είναι δευτερεύων συμφωνώ, αλλά είναι από τα λίγα που μπορείς να δείξεις χωρίς καν να ανοίξεις το στόμα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ θες να μου πείς ότι σε ένα πάρτυ σε club αν έρθει και σου μιλήσει κάποιος που δεν σου κάνει το κλικ,θα του μιλήσεις?;)

Κοίτα,πέρα από την εμφάνιση κρίνω και το πως θα φερθεί και θα μιλήσει εκείνη τη στιγμή.Μου έχει τύχει να με πλησιάσει άτομο που δεν είναι του γούστου μου,αλλά δεν έκανε σαν λιγούρης και συμπεριφερόταν ωραία και σωστά και αυτού φυσικά του έδωσα σημασία και από την άλλη να με πλησιάσει κάποιος που μου άρεσε εμφανισιακά και μετά από 5 λεπτά μαζί του να ξενερώσω επειδή ήταν ψώνιο , έλεγε μ@@ες και το μόνο που είχε στο μυαλό του εκείνη τη στιγμή ήταν το φίκι-φίκι.:P Και αυτός ήταν κακομοιράκος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doretta_b

Νεοφερμένος

Η Doretta_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παντως καποια αγορια οταν θελουν να στην πεσουν χρησιμοποιουν κλασικες, διαχρονικες εκφρασεις και μου την δινουν!!!!Ελεος δηλαδη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Παντως καποια αγορια οταν θελουν να στην πεσουν χρησιμοποιουν κλασικες, διαχρονικες εκφρασεις και μου την δινουν!!!!Ελεος δηλαδη!!!!
οπως?


''ζαχαροπλαστης ειναι ο πατερας σου?'':lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Παντως καποια αγορια οταν θελουν να στην πεσουν χρησιμοποιουν κλασικες, διαχρονικες εκφρασεις και μου την δινουν!!!!Ελεος δηλαδη!!!!
Εσενα κανονικα κανένα αγόρι δεν έπρεπε να σου την πέφτει να δούμε τι θα έκανες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doretta_b

Νεοφερμένος

Η Doretta_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
οπως?


''ζαχαροπλαστης ειναι ο πατερας σου?'':lol:



:lol::jumpy:κατι τετοιο!!!!Και δεν ειπα να μην μας την πεφτουν αλλα μπορουν και με διαφορετικο τροπο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top