Συζητήσεις και απορίες για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

margiannis

Νεοφερμένος

Ο margiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Προσπαθω να μπω να φτιαξω ενα προχειρο μηχανογραφικο και μου λεει συνεχως οτι βαζω λαθος κωδικο ή ονομα χρηστη.Κωδικο βαζουμε τον κωδικο απο το καρτελακι των εξετασεων και τα αρχικα μας π.χ ΚΜ . Σωστα?Να το βαζω στα αγγλικα κατα λαθος αποκλειεται,το ελεγξα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Προσπαθω να μπω να φτιαξω ενα προχειρο μηχανογραφικο και μου λεει συνεχως οτι βαζω λαθος κωδικο ή ονομα χρηστη.Κωδικο βαζουμε τον κωδικο απο το καρτελακι των εξετασεων και τα αρχικα μας π.χ ΚΜ . Σωστα?Να το βαζω στα αγγλικα κατα λαθος αποκλειεται,το ελεγξα.:worry:
4 αρχικά. Και των γονέων. Π.χ. ΣΞΜΨ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margiannis

Νεοφερμένος

Ο margiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Παιδια μια φιλη μου εχει προβλημα.Μου ρωτα αν απο την σχολη ιστοριας και αρχαιολογιας βγαινεις φιλολογος..ξερει κανεις?Εχει πανικοβληθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TonyMan93

Νεοφερμένος

Ο TonyMan93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παίδες καλησπέρα κι από μένα.. Καλώς με βρήκατε μιας κ γράφω 1η φορά!!:P Φέτος έδινα και ενδιαφέρομαι για πληροφορική.. Είμαι ανάμεσα στο Τμήμα του Οικονομικού Πανεπιστημίου και στο "Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών" του Καποδιστριακού... Εγώ βσκ θα ήθελα να ασχοληθώ με το διαδίκτυο κυρίως,διαχείριση πληροφοριών στο νετ και τέτοια φάση.. Μήπως μπορεί ρε παιδιά να με διευκολύνει κανένας για ποιο τμήμα να διαλέξω??!? ......
Greetings!!! 8) 8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδια μια φιλη μου εχει προβλημα.Μου ρωτα αν απο την σχολη ιστοριας και αρχαιολογιας βγαινεις φιλολογος..ξερει κανεις?Εχει πανικοβληθει!

οχι δεν βγαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Παιδια μια φιλη μου εχει προβλημα.Μου ρωτα αν απο την σχολη ιστοριας και αρχαιολογιας βγαινεις φιλολογος..ξερει κανεις?Εχει πανικοβληθει!
Ναι, βγαίνει φιλόλογος. Είναι μία από τις προοπτικές του τμήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
διορίζετε σαν φιλολογος και αυτή !!!!! ειναι σίγουρο !!!!!!!
έχω συγγενη ήδη διορισμένη !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
οχι δεν βγαινει

δεν ξέρεις τι λες. Βγαίνει. Στο φροντιστήριο ο φιλόλογος ήταν απο ιστορικο-αρχαιολογικό, όπως και στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragolarossa

Νεοφερμένος

Η fragolarossa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πάτησε Θέλω να συμπληρώσω το μηχανογραφικό μου δελτίο , βάλε των κωδικό του κατρελακίου και τα ΣΞΜΨ σου και θα καταλάβεις.

Οκ πάω να το κάνω ευχαριστώ!

Όλα εντάξει με βγαλε κατευθείαν στο μηχανογραφικό μου!Τον αριυμο πρωτοκόλλου χρειάζεται να τον πάμε στο σχολείο η κατι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα. Μολις γυρισα απο το σχολειο οπου συμπληρωσα οριστικα το μηχανογραφικο μου.
Ηθελα να ρωτησω, στα στοιχεια επικοινωνιας τα βαλατε ολα? Γιατι εγω δεν εβαλα κινητο τηλεφωνο και δεν υπηρχε προβλημα στην καταθεση. Δεν προκειται να βγει "προβληματικο" το μηχανογραφικο, ετσι? Ή να μη το δεχτουν εξαιτίας αυτου του γεγονοτος..?:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα. Μολις γυρισα απο το σχολειο οπου συμπληρωσα οριστικα το μηχανογραφικο μου.
Ηθελα να ρωτησω, στα στοιχεια επικοινωνιας τα βαλατε ολα? Γιατι εγω δεν εβαλα κινητο τηλεφωνο και δεν υπηρχε προβλημα στην καταθεση. Δεν προκειται να βγει "προβληματικο" το μηχανογραφικο, ετσι? Ή να μη το δεχτουν εξαιτίας αυτου του γεγονοτος..?:worry::/:
Γιατι ειναι υποχρεωτικο ναχουν ολοι κινητο? Οχι βεβαια . Αρα 0 προβλημα. Αντε καλο καλοκαιρι λοιπον κ καλη σου σταδιοδρομια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα. Μολις γυρισα απο το σχολειο οπου συμπληρωσα οριστικα το μηχανογραφικο μου.
Ηθελα να ρωτησω, στα στοιχεια επικοινωνιας τα βαλατε ολα? Γιατι εγω δεν εβαλα κινητο τηλεφωνο και δεν υπηρχε προβλημα στην καταθεση. Δεν προκειται να βγει "προβληματικο" το μηχανογραφικο, ετσι? Ή να μη το δεχτουν εξαιτίας αυτου του γεγονοτος..?:worry::/:

Μα δεν έβαλες κινητό; Αφού το λατρεμένο υπουργείο παιδείας ζητάει τον αριθμό τηλεφώνου μας, ώστε να μας καλέσει και να μας ρωτήσει προσωπικά (η Αννούλα αυτοπροσώπως) αν είμαστε ευχαριστημένοι με τη σχολή που περνάμε, αλλιώς ν'αλλάξουμε. :P Γιατί τους στέρησες τέτοια χαρά; :P

Τα στοιχεία που συμπληρώναμε μόνοι μας, καμία σημασία δεν έχουν, λες και δεν μας έχουν ήδη φακελωμένους παντού, μην ανησυχείς για τίποτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πωπω ευχαριστώ, ήσασταν ταχύτατοι!! Απο το άγχος μου κολλάω σε χαζά πράγματα. Thanks (η αλήθεια είναι ότι όντως δεν έχω προσωρινά κινητό, έχει χαλάσει...);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jessy

Νεοφερμένος

Η Jessy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!
Τώρα φτιάχνω το μηχανογραφικό μου, αλλά σε ένα σημείο κολλάω.
Ανήκω στην Ειδική κατηγορία με αδερφό/αδερφή σε διαφορετική πόλη και εκεί που το επιλέγω
Περιφέρεια μόνιμης κατοικίας της οικογένειας ή φοίτησης αδελφού/ής κατά περίπτωση
Σε αυτό το ερώτημα τι βάζω; Την μόνιμη κατοικία μου, δηλαδή Αθήνα ή Σάμο που σπουδάζει η αδερφή μου; Έχω μπερδευτεί, όποιος γνωρίζει ας μου πει.

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά!
Τώρα φτιάχνω το μηχανογραφικό μου, αλλά σε ένα σημείο κολλάω.
Ανήκω στην Ειδική κατηγορία με αδερφό/αδερφή σε διαφορετική πόλη και εκεί που το επιλέγω
Σε αυτό το ερώτημα τι βάζω; Την μόνιμη κατοικία μου, δηλαδή Αθήνα ή Σάμο που σπουδάζει η αδερφή μου; Έχω μπερδευτεί, όποιος γνωρίζει ας μου πει.

Ευχαριστώ!

Αφού λέει ΜΟΝΙΜΗ κατοικία...λογικά δε θέλει την Αθήνα..? Λέω εγώ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jessy

Νεοφερμένος

Η Jessy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αφού λέει ΜΟΝΙΜΗ κατοικία...λογικά δε θέλει την Αθήνα..? Λέω εγώ..?
Ναι, αλλά λέει
ή φοίτησης αδελφού/ής κατά περίπτωση
και με μπερδεύει.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αν βάλεις Αθήνα, διεκδικείς θέσεις στις σχολές της Αθήνας, ως ειδική κατηγορία, αν βάλεις Σάμο, διεκδικείς εκεί που ανήκει το νησί, γεωγραφία δεν ξέρω. :redface:

Είναι σαν να σου λένε, ή θα σπουδάσεις κοντά στους γονείς σου ή κοντά στον/στην αδερφό/ή σου, για λιγότερα έξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jessy

Νεοφερμένος

Η Jessy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν βάλεις Αθήνα, διεκδικείς θέσεις στις σχολές της Αθήνας, ως ειδική κατηγορία, αν βάλεις Σάμο, διεκδικείς εκεί που ανήκει το νησί, γεωγραφία δεν ξέρω. :redface:

Είναι σαν να σου λένε, ή θα σπουδάσεις κοντά στους γονείς σου ή κοντά στον/στην αδερφό/ή σου, για λιγότερα έξοδα.
Άρα βάζω Αθήνα!
Σ' ευχαριστώ πολύ κοπελάρα μου! Να' σαι καλά! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top