Στρατιωτικές Σχολές

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Οι τεταρτοετείς είναι που έχουν "εξουσία" πάνω σου. Τα υπόλοιπα που γράφεις που τα είδες?
για σμυ μιλουσε το παιδι!!!!!!
τα υπολοιπα πραγματι ισχυουν..οπως ειδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Λάθος μου, δεν πρόσεξα ότι ήταν για ΣΜΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Νομίζω ότι στις σχολές μπαίνουμε μετά το πρώτο δεκαήμερο του Σεπτεμβρίου. Λογικά την ίδια περίοδο που γίνονται οι εγγραφές στα πανεπιστήμια.

Α μαλιστα....Και εγω καπου εκει πιστευα. Οκ ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και..τα..αποτελεσματα..ποτε..βγαινουν..περιπου..ξερει..κανεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
και..τα..αποτελεσματα..ποτε..βγαινουν..περιπου..ξερει..κανεις???
Λογικα μετα της 20 Αυγουστου!!Παιδια εσεις τι δηλωσατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ πρώτη επιλογή έχω ΣΜΑ, μετά έβαλα την Αξιωματικών Αστυνομίας και το τμήμα των Ελεγκτών Αεράμυνας. Εσείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εγω ηθελα ΠΑΡΑ πολυ ευελπιδων αλλα δυστυχως δεν πιανω με τπτ τα μορια και ΣΜΥ δεν ηθελα να παω..Γιαυτο δηλωσα αστυφυλακων και ελπιζω να περασω!Καλη επιτυχεια παντως παιδια~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ποσο εβγαλες και δεν τιην πιανεις? μπορει να πεσουν οι βασεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Τιποτα μην την ψαχνεις βασικα απο την αρχη της χρονιας δεν το ειχα βαλει στοχο...13532 στο 2ο και 4ο και 15258 στο 5ο...Μακαρι να πιασω αστυφυλακων και αμα οχι ασττυφυλακων κανα οικονομικο που θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγώ πρώτη επιλογή έχω ΣΜΑ, μετά έβαλα την Αξιωματικών Αστυνομίας και το τμήμα των Ελεγκτών Αεράμυνας. Εσείς??

Ποσα μορια εβγαλες; Γενικη σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
18.827 στο 4ο
18.866 στο 5ο

Ανήκω σε ειδική κατηγορία λόγω τριτεκνίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Α μαλιστα... Και γω στην ιδια κατηγορια ανηκω, λογω πολυτεκνιας, μονο που εχω 18607 στο 4ο και εβαλα 1η επιλογη ΣΜΑ.
Δυσκολα να μπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Για το δικό σας καλό, εύχομαι να περάσετε στις δεύτερες επιλογές σας :P

xaxaxa!!Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..!!!!χαχαχαχα ρεμπεσκές..ωραίο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
παιδια ερωτηση
αν εχει καποιος σκολιωση μπαινει η τρωει πορτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Διαβάζοντας αυτό το θέμα είδα κάτι που δεν μου άρεσε και αρκεί (και περισσεύει!) για να βγάλω το ΣΣΑΣ Ιατρικό από τους στόχους μου φέτος που θα ξαναδώσω πανελλήνιες. Για αυτό το λόγο θέλω να μου απαντήσει κάποιος μέσα από την ΣΣΑΣ που ξέρει με απόλυτη σιγουριά τι συμβαίνει.

Αληθεύει ότι στις εξετάσεις σε γδύνουν μαζί με τους συνυποψηφίους σου μπροστά σε μια 10 μελής επιτροπή?

Δηλαδή έλεος! Εντάξει , δεν λέω είναι στρατός πρέπει να σκληραγωγηθείς αλλά τα 19k μόρια τα βγάζω για να γίνω επιστήμονας και να υπηρετήσω την πατρίδα, όχι για να με εξευτελίσουν άνευ λόγου και αιτίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Διαβάζοντας αυτό το θέμα είδα κάτι που δεν μου άρεσε και αρκεί (και περισσεύει!) για να βγάλω το ΣΣΑΣ Ιατρικό από τους στόχους μου φέτος που θα ξαναδώσω πανελλήνιες. Για αυτό το λόγο θέλω να μου απαντήσει κάποιος μέσα από την ΣΣΑΣ που ξέρει με απόλυτη σιγουριά τι συμβαίνει.

Αληθεύει ότι στις εξετάσεις σε γδύνουν μαζί με τους συνυποψηφίους σου μπροστά σε μια 10 μελής επιτροπή?

Δηλαδή έλεος! Εντάξει , δεν λέω είναι στρατός πρέπει να σκληραγωγηθείς αλλά τα 19k μόρια τα βγάζω για να γίνω επιστήμονας και να υπηρετήσω την πατρίδα, όχι για να με εξευτελίσουν άνευ λόγου και αιτίας!
Παντου σε γδυνουν σε ολες τις στρατιωτικες κτλπ...σιγα το πραγμα ρε φιλε..Εγω φετος που εδωσα για αστυνομικες σε ενα δωματιακι παρα πολυ μικρο 25 ατομα και 4 γιατροι... σιγα το πραγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babinos

Νεοφερμένος

Ο Babinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Προεπισκόπηση
Γεια σας! Είμαι μαθητής γ λυκείου και σκέφτομαι σοβαρά να δώσω για την σχολή αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας. Υπάρχουν δυο σχολές με διαφορετική βάση εισαγωγής. Η υψηλότερη είναι σχολή αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας και η χαμηλότερη αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας (αστυνομικών). Γνωρίζει κανείς ποια είναι η διάφορα τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
στην δευτερη που λες μπαινουν ατομα που ειναι ηδη αστυνομικοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babinos

Νεοφερμένος

Ο Babinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Να ρωτήσω και κάτι ακόμα; Γνωρίζω ότι τα 4 χρόνια μένεις μέσα στην σχολή. Δεν έχουμε καμία έξοδο; Ταχριστουγεννα,Πάσχα και καλοκαίρι τι γίνετε; Ποτέ κάνουμε πρακτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomoro

Νεοφερμένος

Η trelomoro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ποιοι απο δω ειναι για σμυ,με το 10% ?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top