Στρατιωτικές Σχολές

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παντου σε γδυνουν σε ολες τις στρατιωτικες κτλπ...σιγα το πραγμα ρε φιλε..Εγω φετος που εδωσα για αστυνομικες σε ενα δωματιακι παρα πολυ μικρο 25 ατομα και 4 γιατροι... σιγα το πραγμα...
Τεσπα σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Και κάτι άλλο ακόμη. Είδα σε άλλα θέματα κάποια άτομα να λένε ότι το να νοικιάσεις σπίτι είναι απαραίτητο. Όμως, λόγο οικονομικής κατάστασης δεν μπορώ και αναρωτιέμαι. Δεν μένεις στην σχολή της ΣΣΑΣ? Σε διώχνουνε κάποιες μέρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babinos

Νεοφερμένος

Ο Babinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βρε παιδιά τελικά είμαστε εσωκλειστοι στην σχολή έχουμε εξόδους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Τεσπα σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Και κάτι άλλο ακόμη. Είδα σε άλλα θέματα κάποια άτομα να λένε ότι το να νοικιάσεις σπίτι είναι απαραίτητο. Όμως, λόγο οικονομικής κατάστασης δεν μπορώ και αναρωτιέμαι. Δεν μένεις στην σχολή της ΣΣΑΣ? Σε διώχνουνε κάποιες μέρες?
Να μην σε απασχολουν ρε φιλε τετοια πραγματα...Να πας εκει που θελεις και μην ακους κανεναν...
Και στην απλη θητεια του στρατου σε γδυνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω ειμαι για ΣΜΥ αλλα με το 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βρε παιδιά τελικά είμαστε εσωκλειστοι στην σχολή έχουμε εξόδους;

Φυσικά και υπάρχουν έξοδοι σε όλες τις σχολές. Και Χριστούγεννα και Πάσχα, άδειες κτλ κτλ. Μην σε απασχολεί αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Να μην σε απασχολουν ρε φιλε τετοια πραγματα...Να πας εκει που θελεις και μην ακους κανεναν...
Και στην απλη θητεια του στρατου σε γδυνουν...

Αυτό δεν είναι αλήθεια. Τουλάχιστον εμένα δε με γδύσανε ούτε κανέναν της σειράς μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
άτομα που πήγαν να δώσουν αθλήματα και να κάνουν εξετάσεις για αστυνομικές σχολές τα έγδυσαν...έλεος...πριν καν μπούνε...όχι πως είναι τπτ τρομερό αλλά κουβέντα να γίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι αλήθεια. Τουλάχιστον εμένα δε με γδύσανε ούτε κανέναν της σειράς μου.
Ενας φιλος που πηγε αεροπορια φετος για την θητεια του τον γδυσανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
άτομα που πήγαν να δώσουν αθλήματα και να κάνουν εξετάσεις για αστυνομικές σχολές τα έγδυσαν...έλεος...πριν καν μπούνε...όχι πως είναι τπτ τρομερό αλλά κουβέντα να γίνεται...
Φιλε υπαρχει λογος που το κανουν και τα εχουν μελετησει ολα...Αμα εχεις ενα προβλημα πχ με την υγεια σου και περασεις και γινεις πχ αστυνομικος και μετα παθεις κατι στην υγεια σου και δεν μπορεις να δουλεψεις τι θα σε πληρωνει το κρατος και εσυ θα καθεσε??Τα εχουν μελετησει ολα! :P

Και ενταξη ειναι τρομερο...Δηλαδη αμα δεν περασεις τζαμπα ταλεπωρια...ασε που εγω μενω 500κμ μακρια απο αθηνα και για να κατσω να περασω τις προκαταρτικες εξετασεις χαλασα πανω απο 300ε για 3ης μερες...Ασε που μερικα παιδια τα κωβαν επειδη ηταν 1-2 κιλα παραπανω απο το οριο και τζαμπα καθοταν ξεβρακοτοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
στην αξιωματικων γινεσαι αξιωματικος..δε χρειαζεται να εισαι αστυνομικος για να περασεις..και ειναι 4 χρονια στην αθηνα.
στην αστυφυλακων ειναι 2 χρονια..
η διαφορα ειναι προς το μισθο και το "αξιωμα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
στην αξιωματικων γινεσαι αξιωματικος..δε χρειαζεται να εισαι αστυνομικος για να περασεις..και ειναι 4 χρονια στην αθηνα.
στην αστυφυλακων ειναι 2 χρονια..
η διαφορα ειναι προς το μισθο και το "αξιωμα"
Μονο στο αξιωμα ειναι...στο μισθο πολυ ελαχιστα και ενας αστυφυλακας υπαρχει περιπτωση να παιρνει περισσοτερα λεφτα απο εναν αξιωματικο λογο του οτι παιρνει πολλα επιδοματα...Και ενας αξιωματικος ειναι συνηθως πισω απο ενα γραφειο...Τωρα με τα σημερινα δεδομενα δεν ξερω ακριβως πως ειναι (ΔΝΤ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος το ποσο της αμοιβης για ικαρων μηχανικους αεροσκαφων και οταν σπουδαζεις αλλα και μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margiannis

Νεοφερμένος

Ο margiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδια να ρωτησω μηπως ξερει καποιος να απαντησει.Μηπως ξερουμε αν θα παρουν του χρονου νεους σπουδαστες στη σχολη Ιπταμενων Ραδιοναυτιλων και γενικα τι ξερουμε για τη σχολη αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
τι γνωριζεται για την ΣΥΔ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Margiannis η ΣΙΡ νομιζω μπαινει στα Μηχανογραφικα καθε 3 χρονια αν δεν κανω λαθος...Και περνουνε ελαχιστα ατομα!! Εγω που εδωσα φετος στα πσυχοτεκνικα κτλπ ηταν πολυ αυστηροι και σε ρωτουσαν δαφορα.Δεν αξιζει,υπαρχουν καλυτερες στρατιωτικες σχολες να περασεις.

Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι. Περασα στη Σ.Μ.Υ.Ν ποτε πρεπει να παμε μεσα?? Θα μας καλεσουν οι ιδιοι απο τη σχολη? Αν ξερετε κατι και δεν σας κανει κοπο στειλτε μου ενα p.m :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Έχει βγεί η ανακοίνωση για ΣΜΥΝ. Όσοι ενδιαφέρεστε μπείτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι επισης εχει κανει και ανακοινωσεις στην Ιστοσελιδα της Σχολης....!! Mts περασες ΣΜΥΝ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Όχι, Ικάρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Παιδια να κανω μια ερωτηση ; ισως το θεμα να εχει ξανασυζητηθει αλλα....
Εκανα τρυπα στο αυτι σημερα! Πολυ ωραια δε λεω!
αλλα αν θελησω να παω στρατιωτικα οικονομικα θα εχω προβλημα;
εννοειτε οτι θα το βγαλω το σκουλαρικι στους ιατρικους ελεγχους και σε ολα αυτα.
λετε να κοπω απο αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια να κανω μια ερωτηση ; ισως το θεμα να εχει ξανασυζητηθει αλλα....
Εκανα τρυπα στο αυτι σημερα! Πολυ ωραια δε λεω!
αλλα αν θελησω να παω στρατιωτικα οικονομικα θα εχω προβλημα;
εννοειτε οτι θα το βγαλω το σκουλαρικι στους ιατρικους ελεγχους και σε ολα αυτα.
λετε να κοπω απο αυτο;

΄Οχι φίλε μου δεν κόβεσαι απ΄ το σκουλαρίκι, αλλά αν θες τη γνώμη μου( επειδή είμαι παθούσα), καλό είναι να μην το φοράς όταν θα εξεταστείς στις πκε γιατί μπορεί να "στην πουν"και βέβαια εάν περάσεις, απαγορεύεται να φοράς σκουλαρίκι στη σχολή! Σκουλαρίκι με στολή δεν επιτρέπεται, στην προσωπική σου ζωή όμως μπορείς να το φοράς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top