Στρατιωτικές Σχολές

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καλά που μου το είπες .. Ευχαριστώ Μιχάλη θα το έχω στο μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
να ξέρετε ότι η σσας είναι πολύ χαλαρή στον στρατιωτικό τομέα και ουσιαστικά ζεις έξω από την σχολή... μιλάμε για πολύ κυριλέ κατάσταση σε σχέση με τις υπόλοιπες στρατιωτικές σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
σοβαρά λές ??
εαν είναι έτσι τότε ας μην το σκεφτόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_pilio

Νεοφερμένος

Ο giannis_pilio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας ειμαι φοιτητησ και δινω για τριτη χρονια πανελληνιεσ με ενα χρονο κενο που ειμαι στην σχολη.θελω να ρωτησς η σχολη μονιμων υπαξιοματικων στα τρικαλα στο πεμπτο πεδιο δεν ειναι η την πηγανε στο τεταρτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
γεια σας ειμαι φοιτητησ και δινω για τριτη χρονια πανελληνιεσ με ενα χρονο κενο που ειμαι στην σχολη.θελω να ρωτησς η σχολη μονιμων υπαξιοματικων στα τρικαλα στο πεμπτο πεδιο δεν ειναι η την πηγανε στο τεταρτο?
Για αστυνομια μιλας η στρατο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
γεια σας ειμαι φοιτητησ και δινω για τριτη χρονια πανελληνιεσ με ενα χρονο κενο που ειμαι στην σχολη.θελω να ρωτησς η σχολη μονιμων υπαξιοματικων στα τρικαλα στο πεμπτο πεδιο δεν ειναι η την πηγανε στο τεταρτο?
στο 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιδια ορια ηληκίας για στρατιωτικές??? μεχρι 21?? να μην τα εχεις κλείσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
παιδια ορια ηληκίας για στρατιωτικές??? μεχρι 21?? να μην τα εχεις κλείσει??
Εσυ δεν εισαι-ησουν αστυφυλακων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια ορια ηληκίας για στρατιωτικές??? μεχρι 21?? να μην τα εχεις κλείσει??

μεχρι και 21 αν είσαι μπαίνεις.

όντος εσύ αστυφυλάκων δέν ήσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
μεχρι και 21 αν είσαι μπαίνεις.

όντος εσύ αστυφυλάκων δέν ήσουν?
Μπορει να ξενερωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
afineis astinomia oste na pas ΣΜΥ ? pame kala?
Αν εχεις καυλα με το στρατο ΝΑΙ αφηνεις την αστυνομια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ειμαι μαθητης Γ Λυκειου κ θελω να περασω στα οικονομικο.....Οι γονεις μου και αλλοι γνωστοι λενε οτι αν παω στη ΣΣΑΣ θα εχω εξασφαλισει μια για παντα το μελλον μου......
Πιστευω πως εχω τα φοντα να πιασω τα μορια αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το θελω πραγματικα.....Γιατι εχω ακουσει οτι εισαι μεσα 4 φορες την εβδομαδα κ βγαινεις μονο Σαβ/κα.....
Κ σκεφτομαι τι αξιζει περισσοτερο....Μια αξεχαστη φοιτητικη ζωη η ενα στανταρ μελλον.....???
Πειτε κ εσεις τις γνωμες σας πανω στο θεμα.....Πιστευω οτι αφορα αρκετους....;);):)
Εχει περασει εκει ενας φιλος μου και μου εχει πει πως τουσ εχουν πολυ χαλαρα σε σχεση με καποιον που εχει περασει ΣΜΥ ( εχω και εκει ενα φιλο). Και εγω εκει θελω να περασω για το στανταρ μελλον. Γιατι ειναι καλυτερο αυτο παρα οτιδηποτε αλλο στην εποχη που ζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ειμαι μαθητης Γ Λυκειου κ θελω να περασω στα οικονομικο.....Οι γονεις μου και αλλοι γνωστοι λενε οτι αν παω στη ΣΣΑΣ θα εχω εξασφαλισει μια για παντα το μελλον μου......
Πιστευω πως εχω τα φοντα να πιασω τα μορια αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το θελω πραγματικα.....Γιατι εχω ακουσει οτι εισαι μεσα 4 φορες την εβδομαδα κ βγαινεις μονο Σαβ/κα.....
Κ σκεφτομαι τι αξιζει περισσοτερο....Μια αξεχαστη φοιτητικη ζωη η ενα στανταρ μελλον.....???
Πειτε κ εσεις τις γνωμες σας πανω στο θεμα.....Πιστευω οτι αφορα αρκετους....;);):)

φίλε μου εγώ θα σου πρότεινα το σίγουρο μέλλον ! Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα στο σήμερα όλοι πεινάνε , τώρα αν θες εσύ να κάνεις φοιτητική ζωή για 2 -3 10 χρόνια , όσα χρειαστείς δηλαδή από το να έχεις σίγουρο μέλλον πιστεύω είναι καθαρά δικό σου ζήτημα . Σού εύχομαι να έχεις πάρει την σωστή απόφαση !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnimos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μια ερωτηση απο μενα...θα ειμαι απο την νεα γενια των εισαχθεντων σε στρατιωτικη σχολη(Στυα,Ευελπιδων)εαν γραψω καλα και ολα πανε καλα...θελω λοιπον να ρωτησω...Υπαρχει ακομη ο ΔΜΣ στισ στρατιωτικες σχολες?(Μιλαω για περιοδο 2009-10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μια ερωτηση απο μενα...θα ειμαι απο την νεα γενια των εισαχθεντων σε στρατιωτικη σχολη(Στυα,Ευελπιδων)εαν γραψω καλα και ολα πανε καλα...θελω λοιπον να ρωτησω...Υπαρχει ακομη ο ΔΜΣ στισ στρατιωτικες σχολες?(Μιλαω για περιοδο 2009-10)

Oh yeah....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Ξερει κανενας παλιοτερος αν κοβουν στις υγειονομικες για 2-3 κιλα παραπανω βαρος. Δηλαδη αν πρεπει να εχεις Δεικτη Μαζα Σωματος 25 και εχεις 28, σε κοβουνε?

βσκ αν είσαι 28 δεν σημαίνει ότι είσαι 3 κιλά παραπάνω σημαίνει ότι είσαι πολλά κιλά παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια οσοι ενδιαφερεστε να περασετε στρατιωτικες σχολες αμα εχετε αποριες να ζητησετε απο τους καθηγητες σας να σας δωσουν μηχανογραφικα δελτια για στρατιωτικες σχολες εκει θα δειτε τι απαιτειται για να περασες σε στρατιωτικη σχολη!!!αλλα απο οτι ξερω τον απριλιο η μαρτιο πρεπει να βγαινουν τα μηχανογραφικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimiMoli

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης Μολύβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αυτό θα ανακοινωθεί γύρω στον Μάρτιο Απρίλιο με την προκήρυξη εισαγωγής στις ΑΣΕΙ. Μέχρι τότε όμως, καλά είναι να προσπαθήσεις να είσαι μέσα στα φετινά όρια, ώστε να είσαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KRESTIK

Νεοφερμένος

Η KRESTIK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά,ξέρει κανένας για την σχολη υπαξιωματικών διοίκησης αεροπορίας????... Για αύτες τις προκαταρκτικές εξετάσεις που θέλουν...αν δεν περνάς άυτες τι γίνετε??? πας στη δεύετερη επιλογή σου??? Ή πρέπει να ξαναδώσεις πανελλήνιες πάλι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top