Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Τότε εγώ μάλλον δεν θα έχω χαρτί πρόσβασης.. Γιατι τότε που τέλειωσα δεν υπήρχαν χαρτιά πρόσβασης.
σαφως χρειαζεσαι χαρτι προσβασης σε περιπτωση που περασεις. ολοι απο αυτα που γραψανε εχουν κ απο εναν γενικο βαθμο προσβασης. δεν εχει να κανει το ποτε τελειωσες. θα στη δωσει το σχολειο που εδωσες πανελλαδικες φετος, ειναι ενα απο τα προαπαιτουμενα χαρτια για την εγγραφη σου στο πανεπιστημιο.
Α λολ, δεν μου έδωσαν, οκ.. Το μόνο χαρτί που μου έδωσαν είναι η αίτηση ότι θα δώσω πανελλαδικές στο 4ο πεδίο και ποια μαθήματα θα γράψω . Τίποτα άλλο.
αυτο εγινε πριν να δωσεις πανελλαδικες. επρεπε να πας και μετα για το χαρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
διαβασα στην προηγουμενη σελιδα για την αιτηση εγγραφης,τι ειναι αυτο ,και απο που την παιρνουμε;μπορω να παω στη σχολη χωρις αυτη τη #%^&*%$^ βεβαιωση και να την ταχυδρομησει το σχολειο μου απ'ευθειας στη σχολη; με fax η κατι τετοιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Θα το πάρω αύριο μεθαύριο.. οκ thnks. Η πλάκα είναι ότι πήγα 2 φορές από το σχολείο, αφού βγήκαν οι βαθμολογίες, αλλά δεν μου είπαν τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Α λολ, δεν μου έδωσαν, οκ.. Το μόνο χαρτί που μου έδωσαν είναι η αίτηση ότι θα δώσω πανελλαδικές στο 4ο πεδίο και ποια μαθήματα θα γράψω . Τίποτα άλλο.

Αυτήν τη παίρνεις αφού ανακοινωθούν οι βαθμοί σου.Περιέχει αναλυτικά τους βαθμούς πρόσβασης σε κάθε μάθημα και το γενικό βαθμό πρόσβασής σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
θα ειναι ανοιχτα αν παω αυριο η μεθαυριο στα σχολεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
διαβασα στην προηγουμενη σελιδα για την αιτηση εγγραφης,τι ειναι αυτο ,και απο που την παιρνουμε;μπορω να παω στη σχολη χωρις αυτη τη #%^&*%$^ βεβαιωση και να την ταχυδρομησει το σχολειο μου απ'ευθειας στη σχολη; με fax η κατι τετοιος
εμ, δεν ξερω. παντως τη βεβαιωση προσβασης τη χρειαζεσαι στανταρ. αιτησεις εγγραφης σου δινει η γραμματεια της σχολης την ιδια μερα που θα πας.
δες τι χρειαζεται

  1. Απολυτήριο Λυκείου ή αποδεικτικό αυτού ή νομίμως επικυρωμένο αντίγραφο (όσοι εγγράφονται ως επιτυχόντες Γενικού Λυκείου και Επαγγελματικού Λυκείου Ομάδας Β', και ως επιτυχόντες της μουσουλμανικής μειονότητας της Θράκης),
  2. Βεβαίωση πρόσβασης στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, ή νομίμως επικυρωμένο αντίγραφο αυτής (όσοι εγγράφονται ως επιτυχόντες Γενικού Λυκείου και Επαγγελματικού Λυκείου Ομάδας Β', και ως επιτυχόντες της μουσουλμανικής μειονότητας της Θράκης),
  3. Υπεύθυνη δήλωση του Ν.1599/86 ότι ο φοιτητής δεν είναι εγγεγραμμένος σε άλλο Ελληνικό ΑΕΙ ή Ελληνικό ΤΕΙ ή πιστοποιητικό διαγραφής από άλλη Ελληνική Σχολή, άλλο Ελληνικό ΑΕΙ ή Ελληνικό ΤΕΙ, όπου ο φοιτητής ήταν ήδη εγγεγραμμένος,
  4. Έξι (6) όμοιες φωτογραφίες τύπου ταυτότητας,
  5. Αστυνομική ταυτότητα και φωτοτυπία των δύο όψεών της ή διαβατήριο και φωτοτυπία της σελίδας που εμφανίζεται η φωτογραφία και τα στοιχεία του κατόχου,
  6. Εξουσιοδότηση νομίμως θεωρημένη, σε περίπτωση που ο νεοεισαγόμενος καταθέσει τα έγγραφά του με αντιπρόσωπο,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρωτα το σχολειο σου ρε συ.Υποχρεωμενοι ειναι να σε διευκολυνουν ή να σε βοηθησουν με οτιδηποτε.Την αιτηση εγγραφης νομιζω την κανεις εκει στην σχολη.Συγκεκριμενα για την εγγραφη χρειαζεσαι:
Απολυτηριο Λυκειο επικυρωμενο(εχει γινει απο το σχολειο η δουλεια κ θα πας φωτο του εννοειται)
Βεβαιωση προσβασης
Αιτηση εγγραφης που την κανεις στην σχολη
6 φωτο σου τυπου αστυνομικης ταυτοτητας
και φυσικα την ταυτοτητα σου.
Αν ξεχασα κατι συμπληρωστε το
Edit : LOL απαντησαμε το ιδιο πραγμα ταυτοχρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια ας βγουνε οι βασεις να περασουμε ολοι εκει που θελουμε και μετα απο αυριο ανοιγουμε τοπικ για το πως θα παμε πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
οκ ευχαριστω πολυ ρε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιδια ας βγουνε οι βασεις να περασουμε ολοι εκει που θελουμε και μετα απο αυριο ανοιγουμε τοπικ για το πως θα παμε πανεπιστημιο
ετσι ρε παιδια μην προτρεχετε,αραξτε να χαρουμε την στιγμη:clapup::clapup::clapup:
ΘΕΛΩ ΞΑΝΘΗ ΜΠΔ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ με αγρια κεφια ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Edit : LOL απαντησαμε το ιδιο πραγμα ταυτοχρονα
αχαχα ναι κ εγω το ειδα:P:P
παιδια ας βγουνε οι βασεις να περασουμε ολοι εκει που θελουμε και μετα απο αυριο ανοιγουμε τοπικ για το πως θα παμε πανεπιστημιο
ναι εννοειται αυτο απλα ρωτησε ο ανθρωπος, να μην του απαντησουμε?
ΑΝΤΕΕΕΕΕ ΣΕ 4 ΩΡΕΣ ΘΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδια ουτε εγω βρισκω βεβαιωση και φοβαμαι μηπως χαθηκε γιατι επικρατουσε ενας χαμος στο σπιτι...ξανα βγαινει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
θα ειναι ανοιχτα αν παω αυριο η μεθαυριο στα σχολεια;
Σήμερα βγαίνουνε οι βάσεις...τι λες,να'ναι ακόμα διακοπές?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Και πως θα τοιχοκολληθούν τα χαρτιά στα σχολεία, μόνα τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Χρόνια και ζαμάνια. Χίλια χρόνια είχα να μπω.
παιδία μην αγχώνεστε χαλαρά. Κάποια στιγμή θα βγούνε.
Εγώ το μόνο που θέλω είναι να μπορώ να πηγαίνω Αθήνα, αν δεν πάω εκεί, για συναυλίες. Αλλιώς οι σχολές όλες ίδιες είναι τι πας Γιάννενα, τι Θεσσαλονίκη τι Κωλοπετινίτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
4.30 ωρες το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Άλλες 4μιση ώρες και μετά ΦΙΕΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αμα ειναι καλα τα αποτελεσματα θα εχει καλη φιεστααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
4 και 25 χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ευχαριστω για το γραψιμο :( τι θα κανω με την βεβαιωση αν χαθηκε...;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top