Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Θες να κοιμηθείς και δεν μπορείς, φαντάσου αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
παιδια που βλεπουμε τα αποτελεσματα μεσο internet???????????
Από τη σελίδα του υπουργείου. Με το που θα μπένεις θα σου βγάζει τη σχετική φόρμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εγώ σήμερα ξύπνησα στις 6 για να κάνω προετοιμασία για το πως θα πρέπει να ξυπνήσω αύριο τέτοια ώρα να δούμε τα αποτελέσματα , χα0αχ0χα0χα0αχ0αχ0χα0α . Καλά μαμήσια παιδιά και καλή επιτυχία σε αυτούς που πραγματικά το έχουν ανάγκη .:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τελευταια μερα παιδια.Αντε τιποτα δεν εμεινε ! Τωρα οτι σεναρια και εκτιμησεις να κανει καποιος ειναι ανουσια..Καντε ενα καφεδακι, χαλαρωστε και πριξτε κανενα φιλο , ωστε να φυγει η πιεση..Καλη μερα να εχουμε. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σε λίγο εμείς λέμε καληνύχτα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
που ενα κλικ θα σου πει που θα ζεις τα επομενα 4-5-6 χρονια..οποτε το σκεφτομαι δεν μπορω
Πλάκα πλάκα αυτό είναι το ωραίο!! Εμένα μου αρέσει πολύ αυτή η πολύ σύντομη (δευτερολέπτων) στιγμή αναμονής... είναι τέλειο!!! (όχι δεν είμαι μαζόχα :redface::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα σας! Η στιγμή που περιμάνετε τα τελευταία 12 χρόνια της μαθητικής σας πορείας σχεδόν έχει φτάσει. Σήμερα χαρείτε όλη τη μέρα και μην διαβάζετε άλλο για τις εκτιμήσεις δεν έχει καμία σημασία αύριο θα ξέρουμε τα πάντα. Κατά τις 11 το βράδυ πάρτε το laptop αγκαλιά και ξαπλώστε μέχρι τις 6 της επόμενης! Και καλή επιτυχία παιδιά σε ΟΛΟΥΣ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα σας! Η στιγμή που περιμάνετε τα τελευταία 12 χρόνια της μαθητικής σας πορείας σχεδόν έχει φτάσει. Σήμερα χαρείτε όλη τη μέρα και μην διαβάζετε άλλο για τις εκτιμήσεις δεν έχει καμία σημασία αύριο θα ξέρουμε τα πάντα. Κατά τις 11 το βράδυ πάρτε το laptop αγκαλιά και ξαπλώστε μέχρι τις 6 της επόμενης! Και καλή επιτυχία παιδιά σε ΟΛΟΥΣ !

12 χρονια;;; :crazy: Στον νηπιο εγω δεν ηξερα οτι 1+1=2 , οχι βασεις και πανεπιστημια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
12 χρονια;;; :crazy: Στον νηπιο εγω δεν ηξερα οτι 1+1=2 , οχι βασεις και πανεπιστημια!
Λεγοντας 12 υπερβαλλει ...καπως ,αλλα σαφως ειναι εξω οι σπουδες ...στο νηπιαγωγειο (6+3+3=12 δημοτικο +γυμνασιο+λυκειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα αυτό είναι το ωραίο!! Εμένα μου αρέσει πολύ αυτή η πολύ σύντομη (δευτερολέπτων) στιγμή αναμονής... είναι τέλειο!!! (όχι δεν είμαι μαζόχα :redface::P)

Φάση θα είχε να το μαθαίναμε σιγά σιγά το αποτέλεσμα όπως στα ρεάλιτι! πχ αν κάποιος δήλωσε 10 σχολές στο μηχανογραφικό να αρχίσει λέει το pc: "10η επιλογή.............. δεν περάσατε, 9η επιλογή δεν περάσατε...... 2η επιλογή (εδώ θα ακούγονται καρδιοχτύπια σε όλο το στούντιο, μετά περνάμε σε διαφημίσεις και επιστρέφουμε για να μάθουμε) η αγωνία κορυφώνεται... 2η επιλογή........ περάσατε στην 2η επιλογή!!!:clapup:" και τελειώνει εδώ!


Τι κάθομαι και σκέφτομαι πρωινιάτικα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι μαλακίες είν' αυτές; Μια κι έξω θέλει, ΜΠΑΜ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τι μαλακίες είν' αυτές; Μια κι έξω θέλει, ΜΠΑΜ! :P
ναι! για να μείνεις στον τόπο... τεσπα και εγώ νομίζω ότι καλύτερα μια κι έξω!! Αλλά θα είχε φάση αν γινόταν αργάααα και βασανιστικά :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τι μαλακίες είν' αυτές; Μια κι έξω θέλει, ΜΠΑΜ! :P

ναι! για να μείνεις στον τόπο... τεσπα και εγώ νομίζω ότι καλύτερα μια κι έξω!! Αλλά θα είχε φάση αν γινόταν αργάααα και βασανιστικά :hehe: :P

Εννοείται ότι είναι καλύτερο μια και έξω:worry:, αλλά θα είχε φάση να το μάθαινες αργά! :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δε χορτάσατε καθυστέρηση; Εδώ εγώ που υποτίθεται δεν ασχολούμαι τελευταίες μέρες έχω βαρεθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δε χορτάσατε καθυστέρηση; Εδώ εγώ που υποτίθεται δεν ασχολούμαι τελευταίες μέρες έχω βαρεθεί.

Όταν τρως όλο το αγγούρι (την καθυστέρηση εννοώ:P ) ένα μικρό αγγουράκι μετά τι θα σε κάνει? :P :hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ο καιρος γαρ εγγυς...οπως λεει ο πανσοφος λιακοπουλος....ουτε 24 ωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τι λες ρε φιλε μια χαρα εγω θα την βγαλω,υπνο αντε το πολυ να ξυπνησω κατα τις 6.30....
χαλλαρα ρε παιδια μην αγχεστε;)
Καλά τα λες, φίλε... Και γω το ίδιο λέω να κάνω. Ό,τι έγινε πλέον έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Πού βάζουμε τους κωδικούς μας κ.λπ;
Παίζει κανένα λινκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
minedu.gov.gr θα βάζουε κωδικό και τα αρχικα μας και θα βγάζει που περάσαμε, κάποιοι λένε πως θα βγάζει και σε τι σειρά είμαστε.! Υπομονή μέχρι αύριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
τελικα οντως θα μπορουμε να δουμε τα αποτελεσματα απο τις 7.30 το πρωι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top