Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ηρθε το ΟΡΙΣΤΙΚΟ τελος των πανελληνιων.....επιτελους....για μια στιγμη μου φανηκε οτι δεν θα τελειωσουν ποτε..μια τα μαθηματα,μια τα αποτελεσματα και τωρα οι βασεις....την δευτερα θα εχουν τελειωσει ολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ήρθε το τέλος θα έρθει όμως σύντομα. Τη δευτέρα κάποια παιδιά θα γελάνε και άλλα μερικά θα στενοχωριούνται για αυτό δε χρειάζεται όσοι χαίρονται να το δείξουν στο forum.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Δεν ήρθε το τέλος θα έρθει όμως σύντομα. Τη δευτέρα κάποια παιδιά θα γελάνε και άλλα μερικά θα στενοχωριούνται για αυτό δε χρειάζεται όσοι χαίρονται να το δείξουν στο forum.


και που ξερεις τι εχω κανει εγω στις πανελληνιες; εγω ειπα απλως οτι επιτελους τελειωνουν 2 κουραστικα χρονια.......δεν νομιζω να μην χαιρεται καποιος που τελειωσαν οι πανελληνιες....μην μ βαζεις λογια που δν ειπα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και που ξερεις τι εχω κανει εγω στις πανελληνιες; εγω ειπα απλως οτι επιτελους τελειωνουν 2 κουραστικα χρονια.......δεν νομιζω να μην χαιρεται καποιος που τελειωσαν οι πανελληνιες....μην μ βαζεις λογια που δν ειπα.........

:hmm: Δεν αναφερόμουνασ σε εσένα. Αλλά στον κάθε αναγνώστη :P βασικά το quote μαλλον δεν έπρεπε να το κάνω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ελπιζω την δευτερα για ολους μας να κλεισει αυτος ο μεγαλος κυκλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
:hmm: Δεν αναφερόμουνασ σε εσένα. Αλλά στον κάθε αναγνώστη :P βασικά το quote μαλλον δεν έπρεπε να το κάνω αυτό.

ενταξει δεν κραταμε κακιες :)...αλλα διευκρινιζε ρε φιλε αλλη φορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachili

Νεοφερμένος

Ο coachili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια,μια ερωτηση αν ξερετε........στο ιντερνετ θα μπορουμε να δουμε με τον κωδικο μας ακριβως που περασαμε? ή έστω να δουμε τις βασεις για τις ειδικες κατηγοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ισχύει οτι μπορούμε να δούμε πού περάσαμε στο Ίντερνετ , μετά τις 2 - 3 το βράδυ της Κυριακής??

Τις άλλες χρονιές ήταν κατι τέτοιο εφικτό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,μια ερωτηση αν ξερετε........στο ιντερνετ θα μπορουμε να δουμε με τον κωδικο μας ακριβως που περασαμε? ή έστω να δουμε τις βασεις για τις ειδικες κατηγοριες?

Θα δεις ακριβως που περασες(σχολη και σειρα καταταξης).Καλη επιτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παιδια,μια ερωτηση αν ξερετε........στο ιντερνετ θα μπορουμε να δουμε με τον κωδικο μας ακριβως που περασαμε? ή έστω να δουμε τις βασεις για τις ειδικες κατηγοριες?
Ακριβως ομως ,μεχρι κ την σειρα εισαγωγης μας στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
α μπορουμε δηλαδη να δουμε και την σχολη που περασαμε?
γιατι νομιζα οτι θα βλεπαμε μονο τις βασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πρωι πρωι θα δουμε σε ποια σχολη περασαμε και σε τι καταταξη..αργοτερα στην τηλεοραση θα λενε τις βασεις των σχολων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

στελα+

Νεοφερμένος

Η στελα+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πρωι πρωι θα δουμε σε ποια σχολη περασαμε και σε τι καταταξη..αργοτερα στην τηλεοραση θα λενε τις βασεις των σχολων

οταν λεσ πρωι πρωι δηλαδη τι ωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
α μπορουμε δηλαδη να δουμε και την σχολη που περασαμε?
γιατι νομιζα οτι θα βλεπαμε μονο τις βασεις....
Τις βασεις μπορουμε να τις ακουσουμε κ απο την τηλεοραση (οποιοι θελουν) το κολπο ειναι να μαθουμε ακριβως που περασαμε .Και αυτη τη δυνατοτητα την εχουμε απο το σαιτ του Υπουργειου, βεβαια θα αναρτηθουν κ στα σχολεια κατα τη διαρκεια της ημερας ,αλλα ποιος εχει την υπομονη ναπαει εκει ,αφου μπορει να το μαθει αρκετα νωριτερα (απο τις 7 κ κατι το πρωι,λενε μερικοι) απο το σαιτ του Υπουργειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
απο οτι μου εχουν πει παιδια απο περυσι γυρω στις 7.20 μπορουσαν να μπουνε στο σαιτ του υπουργειου με τον κωδικο και τα 4 αρχικα που βαζαμε και για το μηχανογραφικο και να δουνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ την έβαλα από τώρα τη σχολή μου (αν και είμαι λίγα μόρια κάτω).
Έτσι, για να το δεσμεύσω. Ελπίζω να μη χρειαστεί να το αλλάξω :P

Εγώ την κυριακή το βράδυ από τις 12 και μετά θα κάνω refresh τη σελίδα κάθε 5 λεπτά :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elliMOU

Νεοφερμένος

Η elliMOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ουφ. μεθαύριο βγαίνουν επιτέλους. άντε, να δούμε!
καλή επιτυχία σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ανοιξτε θεμα με τιτλο : Τι θα κανετε τις τελευταιες κρισημες ωρες πριν ανακοινωθουν οι βασεις?

Θα ειναι πολυ χρησιμο και ενδιαφερον.Εγω προσωπικα θα την βγαλω στην τουαλετα μου ολη την ωρα απο το πολυ το αγχος

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ την έβαλα από τώρα τη σχολή μου (αν και είμαι λίγα μόρια κάτω).
Έτσι, για να το δεσμεύσω. Ελπίζω να μη χρειαστεί να το αλλάξω :P

Εγώ την κυριακή το βράδυ από τις 12 και μετά θα κάνω refresh τη σελίδα κάθε 5 λεπτά :P:P
Σιγα νη χρειαστει να το αλλαξεις ,θα μεινει εκει σταθερα για τα επομενα 6 χρονια ,εγω θα το αλλαξω τη Δευτερα,γιατι :clapup: ειμαι προληπτικη:clapup:.Κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σιγα νη χρειαστει να το αλλαξεις ,θα μεινει εκει σταθερα για τα επομενα 6 χρονια ,εγω θα το αλλαξω τη Δευτερα,γιατι :clapup: ειμαι προληπτικη:clapup:.Κ παλι συγχαρητηρια!!!!!!
ε απο δευτερα θα λεει νομικη αθηνας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω θα το αλλαξω απο τωρα για να συνηθισω.:/:Χωρις να αποκλειεται η(πολυ ευχαριστη) εκπληξη,αλλα ας αναμενω τα χειροτερα για να ερθουν τα καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top