Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GregDrama93

Νεοφερμένος

Ο GregDrama93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το καθυστέρησαν τόσο πολύ.. Υποτίθεται ότι άρχισαν νωρίς φέτος για να βγούνε νωρίς και οι βάσεις. Αλλά όχι, η αξιότιμη υπουργός είχε πολύ πιο σοβαρές υποθέσεις από το να μπει στη διαδικασία να μάθει τον αριθμό των υποψηφίων για στρατό και αστυνομία. Δηλαδή πόσο χρονοβόρο να είναι αυτό; Μήπως έπρεπε να κάτσουμε και να μετρηθούμε πόσοι είμαστε για στρατό και αστυνομία για να τους βγάλουμε από τον κόπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ αμα το κανουν αυτο με την ωρα θα γινει πανικος, πανζουρλισμος, της *** το καγκελο (συγγνωμη :Ο) στο internet, στα σχολεια, στα νοσοκομεια (περιστατικα κωφωσης απο τσιριδες επιτυχοντων :Ρ)
σιγα ας ερθει αυτη η ρημαδα η δευτερα και ας τα βγαλουν και το απογευμα. αφου θα τα βγαλουν εκεινη τη μερα κ οχι αργοτερα, δν με νοιαζει!! :D
αλλά... ένα πεαγμα μου εκανε εντυπωση.

την δευτερα, η οθονη της τηλεορασης θα γεμισει κυριολεκτικα νουμερακια πολλάάάάάάάάά!:clapup:
κάθε σχολή θα έχει 5 βάσεις!!!!!! (90% - τριτεκνοι - πολυτεκνοι - κοινωνικα κριτηρια - 10%)
:clapup::clapup::clapup:

καλυτερα να παμε σχολειο να δουμε πού περασαμε (ή νετ) διοτι εκει θα μπλεξουμε τα μπουτια μας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ποιο πάνω αυτό που έγραψα σχετίζετε με μια είδηση, που με κάθε επιφύλαξη έχει βγάλει το εντου. Ότι μπορεί να μην βγουν ούτε την δευτέρα, γιαυτο χαλαρώστε, να το πάρετε ούτε κρύο αλλά ούτε και ζεστό. Εγώ βαρέθηκα ήδη..

Και την προηγούμενη φορά το έβγαλαν με κάθε επιφύλαξη και τελικά δικαιώθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
τσπ δεν θέλω να το σκέφτομαι αυτό!!! αλλά δεν μπορουν να κανουν κι αλλιώς διοτι αυτη το ειπε σε ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ... οχι σε απλη εκπομπουλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Το γνωρίζω αυτό, αλλά έδωσε ενδεικτική ημερομηνία ασφαλείας. Πάντα πάει +-1 / 2 . Θα μπορούσε να βγει και νωρίτερα αλλά αυτό που γράφουν στο εντου, είναι τα μη οριστικοποιημένα μηχανογραφικά και επιπλέον προβλήματα με τα αποτελέσματα. Θα δείξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ω μα έλα τώρα ποιος θα πάρει σοβαρά ένα site με domain edu4u; I mean, seriously.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν το σχολεία έχουν ειδοποιθεί για την Δευτέρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^EctiMel^

Νεοφερμένος

Ο ^EctiMel^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδιά ίσως χαζή ερώτηση αλλά αν ενας υποψήφιος δεν θυμάται/έχει χάσει τον κωδικό του ή τη σειρά των σχολών, τι θα πρέπει να κάνει για να δει αν περασε?? Αναγκαστικά πρέπει να έχουμε μπροστά τα μηχανογραφικά μας για να δουμε που εχουμε περασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δαναη-Ελπιδα νομικη εχεις δηλωσει?
Ναιιι, με πρωτη τη Νομικη Αθηνας

αχ εσυ δεν μετρας!!Νομικη αθηνας δεν περνας η κανςω λαθος;; Αναθεμα τα 18440 μορια μου..Δεν ξέρω που θα είμαι και με αυτη την τριτεκνια!!
Μωρε εγω περναω ,αλλα εχω αγχος για ολους τους αλλους (δινει κ η ξαδελφη μου κ ολοι μου οι φιλοι απο το σχολειο, το φροντιστηριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
3 κ σημερα!!!!!!!Πλησιαζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γιατί έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου στο Υπουργείο; :P
Υπό άλλες περιπτώσεις και μ' άλλους υπουργούς παιδείας...τέτοια ώρα θα αγωνιούσαμε γι' αύριο το πρωί....

Αλλά είπαμε, κάθε πέρυσι και καλύτερα.
Γαμώ το υπουργείο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Λένε ότι καθυστέρησαν για τις ειδικές κατηγοριες και τις μεταγραφές...

Δεν μπορούσαν να ανακοινώσουν σήμερα τις κανονικές βάσεις και τις υπόλοιπες την Δευτερα?

Έχω βαρεθεί να περιμένω...:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Άντε να δούμε....jpg
    Άντε να δούμε....jpg
    187.1 KB · Εμφανίσεις: 107

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Λένε ότι καθυστέρησαν για τις ειδικές κατηγοριες και τις μεταγραφές...

Δεν μπορούσαν να ανακοινώσουν σήμερα τις κανονικές βάσεις και τις υπόλοιπες την Δευτερα?

Έχω βαρεθεί να περιμένω...:ermm:

Άμα το έκαναν αυτό φίλε μου είναι που θα έτρωγαν ΤΟ δούλεμα. :P
Τέλος πάντων μην μασάτε ο καιρός γαρ εγγύς.
Πλησιάζει η Δευτέρα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά,ηρεμία :)
Πέμπτη...Παρασκευή...Σαββάτο...Κυριακή...και ΤΕΛΟΣ Η ΑΝΑΜΟΝΗ :D
(3 και σήμερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
δηλαδή να αρχίσω να πιστεύω ότι Δευτέρα θα βγούν? :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
δηλαδή να αρχίσω να πιστεύω ότι Δευτέρα θα βγούν? :stunned:

Ε ναι, σίγουρα πια! Καμία άλλη χρονιά δεν το έχουν καθυστερήσει τόσο πολύ! Πάντα 24-25 Αυγούστου οι βάσεις είχαν βγει, και οι πανελλαδικές είχαν ξεκινήσει πολύ αργότερα από τις 12 Μαίου που άρχισαν φέτος! Αν δεν τις ανακοινώσουν και στις 29, μετά καλό Σεπτέμβρη. Αν γίνει κάτι τέτοιο, είναι για γέλια απλά (όχι ότι η μέχρι τώρα πορεία των εξετάσεων ήταν ομαλή, αλλά αυτό θα είναι το αποκορύφωμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σε παρακαλώ!
αυτό που κάναν φέτος ήταν κατόρθωμα και πρέπει να λέμε ευχαριστώ(σύμφωνα με δηλώσεις χριστοφιλοπούλου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
πάντως πριν λίγο προσπάθησα να μπω στη σελίδα του υπουργείου και δεν μπορούσα. λέτε να είναι υπό επεξεργασία για τ' αποτελέσματα;:redface: (ξέρω, ξέρω. ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
όχι :D
απλά οι βάσεις θα βγούν αργότερα και πρέπει να έχουν μια δικαιολογία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ούτε εμένα μπαίνει στη σελίδα του υπουργείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top