Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Την πρωτη χρονια ειχε περασει σε καποια σχολη; Δηλαδη τωρα ειναι εγγεγραμμενος σε καποιο τμημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπέρδεμα Ιλιάδα! :/:
Νομίζω ότι θα μπορεί να πάρει την αναβολή και μετά - αλλά δεν είμαι σίγουρη. Θα το ψάξω λίγο παραπάνω και θα σου στείλω αν βρω κάτι σίγουρα.
Καλή επιτυχία στον αδερφό σου!

Την πρωτη χρονια ειχε περασει σε καποια σχολη; Δηλαδη τωρα ειναι εγγεγραμμενος σε καποιο τμημα;
Λογικά δεν θα είναι εγγραγραμμένος, γιατί αλλιώς θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει εκείνο το χαρτί για να πάρει την αναβολή και δεν θα υπήρχε πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ο αδερφός μου ''έδινε'' με το 10% ενώ του έχει έρθει χαρτί από το στρατό να πάει φαντάρος ..την ημέρα που θα βγουν τα αποτελέσματα ο αδερφός πρέπει να παρουσιαστεί...και λέω εγώ τώρα πως θα γραφτεί στην σχολή που θα περάσει;; θα μπορεί να πάρει αναβολή λόγω σπουδών ενώ θα έχει μπει ήδη στην αεροπορία για να εξασκήσει τα στρατιωτικά του καθήκοντα;;; Ε;; Αννούλα;;; :mad: όχι δεν θα μπορεί..ε; :verymad:

πραγματικά μπορεί κάποιος να μου πει τι θα πρέπει να κάνει ο αδερφός μου;;;;

Ξέρω πως αν ξαναδίνεις πανελλήνιες μπορείς με το απολυτήριο λυκείου να πάρεις αναβολή για 1 μήνα με σκοπό να τους πας το χαρτί απο τη σχολή μετά... Νομίζω μπορεί να το κάνει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ο αδερφός μου ''έδινε'' με το 10% ενώ του έχει έρθει χαρτί από το στρατό να πάει φαντάρος ..την ημέρα που θα βγουν τα αποτελέσματα ο αδερφός πρέπει να παρουσιαστεί...και λέω εγώ τώρα πως θα γραφτεί στην σχολή που θα περάσει;; θα μπορεί να πάρει αναβολή λόγω σπουδών ενώ θα έχει μπει ήδη στην αεροπορία για να εξασκήσει τα στρατιωτικά του καθήκοντα;;; Ε;; Αννούλα;;; :mad: όχι δεν θα μπορεί..ε; :verymad:

πραγματικά μπορεί κάποιος να μου πει τι θα πρέπει να κάνει ο αδερφός μου;;;;

Πες του να μην ανησυχεί. Θα μπορέσει αλλά θα πρέπει να παρουσιαστεί κανονικά στο κέντρο και την ημέρα που αναγράφονται στο δελτίο κατάταξης. Καλό είναι να έχει μαζί του μία βεβαίωση ότι είναι υποψήφιος, ή το μηχανογραφικό του δελτίο με τον αριθμό πρωτοκόλλου από το υπουργείο παιδείας. Θα ζητήσει αναβολή και σε 10 ημέρες (την ημέρα που θα ορκιστούν οι νεοσύλλεκτοι) θα βγει. Θα πάρει και την πρώτη κρυάδα του στρατού για μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Λογικά δεν θα είναι εγγραγραμμένος, γιατί αλλιώς θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει εκείνο το χαρτί για να πάρει την αναβολή και δεν θα υπήρχε πρόβλημα..

ακριβώς ..ενώ περνούσε έκανε χαζά στο μηχανογραφικό και δεν πέρασε κάπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
:devil::mad::ropalo::knife::mastigio:whatever::wall::sly::beating::boxing::rant::angry::xtipao::kill::kill: -----> Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ξέρω πως αν ξαναδίνεις πανελλήνιες μπορείς με το απολυτήριο λυκείου να πάρεις αναβολή για 1 μήνα με σκοπό να τους πας το χαρτί απο τη σχολή μετά... Νομίζω μπορεί να το κάνει αυτό

Πες του να μην ανησυχεί. Θα μπορέσει αλλά θα πρέπει να παρουσιαστεί κανονικά στο κέντρο και την ημέρα που αναγράφονται στο δελτίο κατάταξης. Καλό είναι να έχει μαζί του μία βεβαίωση ότι είναι υποψήφιος, ή το μηχανογραφικό του δελτίο με τον αριθμό πρωτοκόλλου από το υπουργείο παιδείας. Θα ζητήσει αναβολή και σε 10 ημέρες (την ημέρα που θα ορκιστούν οι νεοσύλλεκτοι) θα βγει. Θα πάρει και την πρώτη κρυάδα του στρατού για μετά.

ευχαριστώ παιδιά θα του το πω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γαμω το υπουργειο μου, αντε αυτοι τοι 90% πανω κατω ξερουν που εχουν περασει, εμεις του 10% τι τους φταιμε;
Να ξεκινας 1 Σεπτεμβριου εξεταστικη και να μην ξερεις να διαβασεις ή οχι....
Συν το αλλο που πρεπει να ξενοικιασεις και μετα την επομενη μερα να πρεπει να ψαξεις για σπιτι αν εχεις περασει!
Θα ριξω πολλα καντηλια σημερα μου φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μη λες μεγάλες κουβέντες :P
Ούτε Πρωτοχρονιά θα ανακοινωθούν αν γίνει καμιά τέτοια στραβή

Speaking of which, νόμιζα είχε ξεκαθαρίσει αυτό. Oh well.

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax:
Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak:
Οι βασεις εισαγωγης στην Τριτοβαθμια αναμενεται να ανακοινωθουν τις αγιες μερες των Χριστουγεννων. Το γεγονος αυτο θα αποτελεσει το καλυτερο δωρο για τους υποψηφιους (τυφλα να 'χει ο Αη Βασιλης:P) και ετσι οι γονεις θα γλυτωσουν ενα εξαμηνο ενοικιων, πραγμα ιδιαιτερα σημαντικο τις δυσκολες αυτες μερες!!
Στην απόφαση καθοριστικό ρόλο έπαιξε η ανακοίνωση της Sony Corp. να αναστείλει την άλλοτε παγκόσμια κυκλοφορία του PSVita το Δεκέμβριο του 2011 ανακοινώνοντας πως το αρχικό σχέδιο θα ισχύσει μεν για την Ιαπωνία ωστόσο Ευρώπη και Αμερική θα αναγκαστούν να περιμένουν μέχρι τους πρώτους μήνες του 2012. Λαμβάνοντας υπόψη το ψυχολογικό κενό που δημιουργείται στους ενδιαφερόμενους υποψηφίους από την αναπάντεχη είδηση, η οποία εξέπληξε ακόμα και τα εμπειρότερα στελέχη μας που ασχολούνται καθημερινά με την παγκόσμια ειδησεογραφία, το υπουργείο παιδείας, δια βίου μάθησης και θρησκευμάτων επιβεβαιώνει για ακόμα μία φορά τη συνθήκη αμοιβαίας εμπιστοσύνης με τους μαθητές του και προχωρά σηκώνοντας βάρη άλλων.

Η ευκαιρία της σημερινής συνέντευξης τύπου μας ενέπνευσε να συνεχίσουμε. Δε σταματήσαμε λοιπόν στην απόφαση περί ανακοίνωσης των βάσεων τον ερχόμενο Δεκέμβρη αλλά αναλογιζόμενοι την ευθύνη που μας βαραίνει τόσο απέναντι στο μαθητικό κόσμο όσο και απέναντι στους ίδιους μας τους εαυτούς προχωρήσαμε ένα βήμα παρακάτω, εκεί όπου κανένας δεν τόλμησε να φτάσει και αποδείξαμε κόντρα σε όλη την αφελή φημολογία ότι αποτελούμε, κατά πάσα πιθανότητα, το καλύτερο που συνέβη στα εκπαιδευτικά πράγματα αυτού του τόπου από την εποχή που θυμούνται όλοι όσοι παρακολουθούν την εξελισσόμενη. Ύστερα από μήνες στρατηγικού και άκρως λεπτομερούς σχεδιασμού, ώρες διαπραγματεύσεων και λίτρα ιδρώτα είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε τη συνεργασία μας με τη SCEE πράγμα που με τη σειρά του σημαίνει πως 100 μαθητές που αποφοίτησαν από το Λύκειο κατά το σχολικό έτος 2010-2011 θα λάβουν μαζί με τα αποτελέσματα και ένα κουπόνι που θα τους επιτρέπει να προπαραγγείλουν και να λάβουν άνευ κόστους μία κονσόλα PSVita όταν αυτή γίνει διαθέσιμη στην Ευρώπη νωρίς το 2012.

Η λίστα με τους 100 μαθητές θα προκύψει ύστερα από κλήρωση δικαίωμα συμμετοχής στην οποία έχουν μόνο όσοι i) αποφοίτησαν κατά το σχολικό έτος 2010-2011 και ii) έχουν ήδη στην κατοχή τους μία κονσόλα PS3 την οποία και αγόρασαν πριν από τη σημερινή ημερομηνία (18/08/11). Η δήλωση συμμετοχής θα συμπληρώνεται ηλεκτρονικά στο site του υπουργείου και ο υποψήφιος θα πρέπει να καταβάλει, εκτός από τα στοιχεία της απόδειξης του καταστήματος από το οποίο έγινε αγορά του PS3, και τον αριθμό της κονσόλας που βρίσκεται στο πίσω μέρος της (θα υπάρχει βοηθητικό σχεδιάγραμμα στο site). Κάθε υποψήφιος έχει δικαίωμα μίας και μόνο συμμετοχής ενώ τα αποτελέσματα δε θα ανακοινωθούν δημόσια αλλά θα αποσταλούν ταχυδρομικώς στους νικητές μαζί με τις βάσεις για να μην ξεχνιόμαστε.

Λεπτομέρειες για τα συμβατά καταστήματα στα οποία θα είναι δυνατή η χρήση του κουπονιού θα ανακοινωθούν κατά τους επόμενους μήνες.

Θεωρώντας πως είναι το λιγότερο που μπορεί να κάνει το υπουργείο προχωρά επίσης στην επιβεβαίωση και ταυτόχρονη υπόσχεση ότι η προσπάθεια για ανάλογες συνεργασίες ύψιστης για την εκπαίδευση σημασίας θα συνεχιστούν ενώ ο διάλογος θα εντατικοποιηθεί σε σημείο χωρίς προηγούμενο. Βρισκόμαστε ήδη σε επαφή με τις μεγαλύτερες εταιρείες hardware αλλά και με κολοσσούς που ασχολούνται με software στο χώρο των ηλεκτρονικών παιχνιδιών και ευελπιστούμε πως σε μερικούς μήνες θα είμαστε σε θέση να ενημερώσουμε για την πρόοδό μας.

Στο σημείο αυτό παρακαλούνται όσοι θεωρούν αναγκαία την αλλαγή εσωρούχων να προβούν στις απαραίτητες ενέργειες καθώς εντός 10λέπτου η υπουργός θα δεχτεί τις ερωτήσεις των δημοσιογράφων. Στον ίδιο χρόνο αναμένεται και η άφιξη αντιπροσώπου της SCEE για διευκρινιστικές δηλώσεις. Παρακαλώ.

!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Καλυτερα να στειλετε στην υπουργο για δωρο ενα π*****ο!!! Εχει πει και το μεγεθος που θελει η υπουργος μας!
Τοσοοοο τον θελει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ετσιιι!!!!!!!!!!!!!μα καλα θα μασ τρελανουν τελειωσ????????φαγωθηκαν να κανουμε μηχανογραφικο για ποιο λογο δλδ????:ropalo:μπορει να την σκοτωσει καοιοσ να τελειωνουμε?:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
:devil::mad::ropalo::knife::mastigio:whatever::wall::sly::beating::boxing::rant::angry::xtipao::kill::kill: -----> Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων
και δια βίου μάθησης... μη χέσω!!! Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας...

Να πάνε να γαργαληθούν ρε!!!

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά, αν τα έβγαζαν ξέρω εγώ μέσα σεπτέβρη να πώ εντάξει. σκυλοβρίστε τους..
αλλα το 29 Αυγούστου δέν είναι και η τρελή καθυστέρηση... πάντα τέλη αυγούστου βγαίνανε οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μιας και δεν έχει συγκεκριμένο e-mail το υπουργείο, τους έστειλα το παρακάτω μήνυμα μέσω της φόρμας επικοινωνίας τους:
www.minedu.gov.gr/contact-forms.html

"Έπειτα από αναμονή ενάμιση μήνα, μάθαμε επιτέλους την ακριβή ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων (29/8 ). Κύριοι του υπουργείου, ποιος είναι ο υπεύθυνος για όλη αυτή την παρωδία οργάνωσης; Η υφυπουργός η οποία ανακοίνωσε δημόσια ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν τέλη Ιουλίου (για την οποία δήλωση δεν τοποθετηθήκατε), ο Γ.Γ. που απαντούσε στις 25; Το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε ώστε να μην απαξιωθείτε τελείως στα μάτια των μαθητών/φοιτητών/κοινωνικού συνόλου, είναι να ζητήσετε δημόσια συγγνώμη από τους υποψηφίους και τις οικογένειές τους για τη στάση την οποία κρατήσατε όλο αυτό το διάστημα( ή μάλλον ολόκληρο τον τελευταίο χρόνο)."

Υ.Γ. Ξέρω πως δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά. Όμως τουλάχιστον όσοι είμαστε αγανακτισμένοι από αυτή την κατάσταση, μπορούμε να στείλουμε ένα μήνυμα στο υπουργείο ζητώντας τους να αναλάβουν ευθύνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bozzz

Νεοφερμένος

Ο bozzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά, αν τα έβγαζαν ξέρω εγώ μέσα σεπτέβρη να πώ εντάξει. σκυλοβρίστε τους..
αλλα το 29 Αυγούστου δέν είναι και η τρελή καθυστέρηση... πάντα τέλη αυγούστου βγαίνανε οι βάσεις.
φετος εγιναν ολα ενα μηνα νωριτερα , τα μηχανογραφικα τα ειχε απευθειας το υπουργειο και δεν χρειαστηκε να χασει χρονο για να τα μαζεψει απο ολα τα σχολεια και θα βγουν και πιο μετα απο περυσι?? σου φαινεται φυσιολογικο? μηπως εισαι ο γιος της διαμαντοπουλου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά, αν τα έβγαζαν ξέρω εγώ μέσα σεπτέβρη να πώ εντάξει. σκυλοβρίστε τους..
αλλα το 29 Αυγούστου δέν είναι και η τρελή καθυστέρηση... πάντα τέλη αυγούστου βγαίνανε οι βάσεις.
Οκ αλλά φέτος γιατί;; Δεν είναι κουλό;; Που υποτίθεται ότι όλα έγιναν για να τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα;!!! Δεν στέκει αυτή η καθυστέρηση... Με υπολογιστές έγιναν όλα γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
ντροπη τους.αυτο λεω μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παιδια το δικιο ειναι με το μερος σας ,αλλα τι αλλο περιμενετε για να διαμαρτυρηθειτε???
Φετος σας εχουν πηδηξει κανονικοτατα...Δηλαδη τι αλλο θελετε να σας κανουν?Τι αλλο ?
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά, αν τα έβγαζαν ξέρω εγώ μέσα σεπτέβρη να πώ εντάξει. σκυλοβρίστε τους..
αλλα το 29 Αυγούστου δέν είναι και η τρελή καθυστέρηση... πάντα τέλη αυγούστου βγαίνανε οι βάσεις.
Μηπως να τα εβγαζαν και κατα τα Χριστουγεννα;; Ετσι αντι για δωρο κατω απο το δεντρο να περιμενεις να σε παρουν τηλ για να ανακοινωσουν που περασες!
ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Απορω γιατι στενοχωριεστε ρε παιδια:D
Εμενα μου προκαλλουν πολυ γελιο αυτοι οι τυποι:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top