Σπυράκια

yurgen

Νεοφερμένος

Ο yurgen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ειμαι 14 ετων και εχω σπυρακια στο στηθος πλατη και ομο!!! τα οποια αυτα ειναι ΑΚΜΗ! εχω και στο προσωπο αλλα εκει δεν ειναι ακμη παιδια εχω τρελαθη δεν μπορω αλλο εχω παει 4 φορες σε δερματολογο ελεος πια!!:'(
καθε φορα που βλεπω σπυρακη με πυον το σκαω το ξερω οτι κανο μαλακια αλλα δν μπορω να το βλεπω!!! ρε παιδια αν εχετε κατι να μου προτεινεται θα το εκτιμουσα εχω απελπιστη πια!!!! επισης οταν τα σκαο μερικες φορεσ φουσκονουν χωρις πυον και πονανε και δν γινεται να τα σκασο!!! το οινοπνευμα λειτουργει σιγουρα? σας παρακαλω προτεινεται μου κατι σας παρακαλο!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Μήπως έχεις καμία αλλεργεία?

Τι σου λέει ο δερματολόγος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
παιδια ειμαι 14 ετων και εχω σπυρακια στο στηθος πλατη και ομο!!! τα οποια αυτα ειναι ΑΚΜΗ! εχω και στο προσωπο αλλα εκει δεν ειναι ακμη παιδια εχω τρελαθη δεν μπορω αλλο εχω παει 4 φορες σε δερματολογο ελεος πια!!:'(
καθε φορα που βλεπω σπυρακη με πυον το σκαω το ξερω οτι κανο μαλακια αλλα δν μπορω να το βλεπω!!! ρε παιδια αν εχετε κατι να μου προτεινεται θα το εκτιμουσα εχω απελπιστη πια!!!! επισης οταν τα σκαο μερικες φορεσ φουσκονουν χωρις πυον και πονανε και δν γινεται να τα σκασο!!! το οινοπνευμα λειτουργει σιγουρα? σας παρακαλω προτεινεται μου κατι σας παρακαλο!!!!!:'(
φίλε δεν καταλαβαίνω τι λες :lol::lol:πάντως τα σπυράκια θα φύγουν dont worry be happy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yurgen

Νεοφερμένος

Ο yurgen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κοιταχτε πριν λιγο καιρο μου ειχε εμφανισει αλλεργεια στο αγκωνα και στο χερι αλλα πηρα χαπι και μια αλιφη και εφυγε και τωρα μενει η ακμη και τα σπυρακια στο προσωπο !! ο δερματολογος για την ακμη ειπε οτι ελα τωρα που θα πας θαλασσα θα φυγουν σιγα!!!! ομως εγω δεν βλεπω βελτιωσει!!! επισης ι ακμη μου αρχισε περισυ τον φεβρουαριο εχω κλεισει 1,5 χρονο!!! καμια προτασει?? πλζ!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Πάνε σε άλλον δερματολόγο..:P

Ειδικοί δεν είμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yurgen

Νεοφερμένος

Ο yurgen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε φίλε εχω παει 4 φορες στον ιδιο μαλακα και αφτος δεν μου κανει τιποτα ρε ουτε σαπουνι κρεμα τιποτα!!! επισης ειχα παει παλι σε δερματολογο σε αλλον αφτος ιταν αραβας κατι τετιο μου εδοσε μια κρεμα χειροτερα μου τα εκανε!!!! ολα αφτα σε γιατρους του ΙΚΑ και οι 2 !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
ε και σι ΙΚΑ πήγες στους ανικανους...:D

Πάνε σε εναν πιο ειδικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yurgen

Νεοφερμένος

Ο yurgen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε λετε να παω σε ενα ιδιωτικο αν υπαρχει? θα τα σκασω τα λεφτα αλλα τουλαχιστον θα αξιζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ε πάνε έτσι πρέπει τι να κάνουμε αφού στο δημόσιο πολλοί με βύσματα μπαίνουν οχι με την αξία τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

moppf

Νεοφερμένος

Ο moppf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά τι να πω τι κοροιδια και αυτη με το ΙΚΑ... είμασταν ασφαλισμένοι με το ΤΑΞΥ, πηγαιναμε στους τοπ γιατρους και δεν σκαγαμε τπτ... Και οταν λεω τοπ εννοω τοπ, πηγαινες σε εξεταζε, εβγαζε διαγνωση, εβλεπες βελτιωση. Το ΤΑΞΥ ήταν από τα λίγα ταμεία π είχε φράγκα και δεν τραβουσε ζορια οπως το ΙΚΑ. Τώρα που ενώθηκαν είναι 4 όλοι και όλοι οι δερματολόγοι (αν ειναι δυνατον ολοκληρο νησι να το εξυπηρετουν 4 δερματολογοι) και απλά δεν νιώθουν. Σε ξεπετάνε μπαμ μπαμ, σου λένε ότι να'ναι και η ζωή συνεχίζεται... Τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
λοιπον εγω βαζω μια ειδικη αλοιφη και απλως με βοηθησε γιατι δεν φαινοντουσαν!!!!!τωρα εσυ μεγαλο παιδι εισαι αποφασισε τι θα κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι σε μένα το make up όχι απλά δεν κάνει κακό, αλλά βοηθάει.
Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό, αλλά αν για ένα διαστημά βγαίνω κάθε μέρα και βάφομαι δεν βγαίνουν καινούρια σπυράκια και τα παλιά υποχωρούν αισθητά :wow::wow::wow::wow::wow::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dil1

Νεοφερμένος

Η dil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ειμαι 14 ετων και εχω σπυρακια στο στηθος πλατη και ομο!!! τα οποια αυτα ειναι ΑΚΜΗ! εχω και στο προσωπο αλλα εκει δεν ειναι ακμη παιδια εχω τρελαθη δεν μπορω αλλο εχω παει 4 φορες σε δερματολογο ελεος πια!!:'(

Μα μόλις τώρα άρχισες να βγάζεις κάνε υπομονή, οι ορμόνες αλλάζουν και έτσι θα σε πάει για κάποιο διάστημα. Εγώ είμαι τριαντα κ έχω ακόμη...εκτωνόνεται ο οργανισμός.Άσε τους γιατρούς που έχω γυρίσει...και τίποτα.
Το μόνο που έχω να σου πω είναι υπάρχει λύση μετά τα 18 εάν δεν έχεις κάποιο ορμονικό να πάρεις Roaccutan και να λήξει εκεί. Εμένα δεν έληξε..πήγε χειρότερα...και τώρα ομοιοπαθητική και όλα πάνε πολύ καλύτερα!
Για δες το για ομοιοπαθητικό.Αλλά για αρχή πάρε να πλένεσαι πρωι,μεσημέρι,βράδυ με σαπουνάκι από το φαρμακείο,Πρόσεχε και την διατροφή σου γιατι λιπαρα, τιγανητά, σάλτσες κάνουν το δέρμα πιο λιπαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ο δερματολογος μου συστησε μια φορα την ημερα Adaferin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ο δερματολογος μου συστησε μια φορα την ημερα Adaferin

Δεν ειναι κακη(σε περιπτωση που δεν εχεις καποιο σοβαρο προβλημα):)Μονο που θα χρειαστεις και ενα ειδικο σαπουνι για το καθαρισμο του προσωπου!
Αντε καλο κουραγιο μεχρι να εξαφανιστουν τα ατιμα...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
εγώ έχω 2 κρέμες, που μου έδωσε η δερματολόγος μου.. μια για το πρωι, την dalacin κ μια για το βράδυ, την adaferin. ειναι πολυ καλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγώ έχω 2 κρέμες, που μου έδωσε η δερματολόγος μου.. μια για το πρωι, την dalacin κ μια για το βράδυ, την adaferin. ειναι πολυ καλές.

η dalacin ειναι κλασικη:),οποιαδηποτε κρεμα κι αν παρει κανεις αν δεν τη χρησιμοποιεις καθημερινα δυστυχως δεν θα υποχωρουν τα σπυρακια ακμης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι σε μένα το make up όχι απλά δεν κάνει κακό, αλλά βοηθάει.
Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό, αλλά αν για ένα διαστημά βγαίνω κάθε μέρα και βάφομαι δεν βγαίνουν καινούρια σπυράκια και τα παλιά υποχωρούν αισθητά :wow::wow::wow::wow::wow::hmm::hmm:
ναι αλλα βουλωνουν οι ποροι του δερματος και θα κανεις μαυρα στιγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Σε εμένα τώρα άρχισαν να εξαπλώνονται :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top