Σπυράκια

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
για τις πιο ηπιες περιπτωσεις ακμης οντως ειναι αποτελεσματικες αλλα για μεγαλυτερο προβλημα χαπακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
για το 95% των περιπτωσεων.τωρα,οι κοπελες παιρνουν χαπαια γιατι το προβλημα τους μπορει να προκαλειται απο ορμονικη διαταραχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
πιθανον με την εμεινο ριση και ολα αυτα να επηρεαζεται και η ακμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Όταν έχουμε να κάνουμε με βαριά περίπτωση ακμής, μια αλοιφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί συμπληρωματικά στη θεραπεία. Μόνη της όμως δεν κάνει δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:

Η καλύτερη λύση για τα σπυράκια είναι το τακτικό πλύσιμο. τελία.

Μπα, δεν το νομίζω :nono:
Αν ήταν έτσι, θα είχε λυθεί το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Μπα, δεν το νομίζω :nono:
Αν ήταν έτσι, θα είχε λυθεί το πρόβλημα.

αν ηταν οντως ετσι η ωμοπλατη μου θα επρεπε ηταν πεντακαθαρη απο σπυρακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Searcher

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδια εχετε ακουσει οτι οσοι τρωνε πολυ σοκολατα βγαζουν σπυρακια?
Πράγματι, αυτό αληθεύει...ένας ξάδερφός μου έχει αρκετά σπυράκια και κάθε φορά που τρώει σοκολάτα βγαίνουν ακόμα πιο πολλά.
-----------------------------------------
Εγώ συνήθιζα να μη βγάζω σπυράκια, αλλά τους τελευταίους μπορώ να πω τρείς-τέσσερις μήνες, βγάζω συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αν ηταν οντως ετσι η ωμοπλατη μου θα επρεπε ηταν πεντακαθαρη απο σπυρακια.

Και το πρόσωπό μου το ίδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:

Η καλύτερη λύση για τα σπυράκια είναι το τακτικό πλύσιμο. τελία.

αν ηταν ετσι δεν θα ειχα καθολου σπυρακια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πράγματι, αυτό αληθεύει...ένας ξάδερφός μου έχει αρκετά σπυράκια και κάθε φορά που τρώει σοκολάτα βγαίνουν ακόμα πιο πολλά.
-----------------------------------------
Εγώ συνήθιζα να μη βγάζω σπυράκια, αλλά τους τελευταίους μπορώ να πω τρείς-τέσσερις μήνες, βγάζω συνέχεια.

Οχι, οχι, οχι τα γαλακτωκομικα δεν επειρεαζουν την ακμη. Καθολου μαλιστα. Απλοι μυθοι ειναι για την σοκολατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Όποιος έχει ακμή έχει και υψηλή τεστοστερόνη ή είναι μύθος αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αν κρίνω από 'μένα όχι, αν κρίνω από άλλους τότε σίγουρα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Στα φαρμακεία έχει μερικές κρέμες που λένε ότι βοηθάνε.Γιατί δεν δοκιμάζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
οι κρεμες απο φαρμακεια χωρις συνταγη δερματολογου δεν κανουν τιποτα...ειναι πιο πολυ σαν προιοντα περιποιησης προσωπου...δοκιμαστε το Clearasil ειναι παρα πολυ καλο,εγω ειχα δοκιμασει πολλες διαφορετικες κρεμες και δεν γινοταν τιποτα και με το Clearasil μεσα σε δυο μηνες εφυγαν τελειως τα σπυρακια

και μην τα σκατε!!

εδιτ
αμα το προβλημα ειναι σοβαρο καλυτερα παε σε δερματολογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι κάτι σπυράκια εσωτερικά που φουσκώνουν πολύ σαν να σε έχει τσιμπήσει κουνούπι και σε 2-3-4 μέρες ξεφουσκώνουν και φεύγουν τελειώς χωρίς να αφήνουν κανένας ίχνος.Τι ξέρετε γι'αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είναι κάτι σπυράκια εσωτερικά που φουσκώνουν πολύ σαν να σε έχει τσιμπήσει κουνούπι και σε 2-3-4 μέρες ξεφουσκώνουν και φεύγουν τελειώς χωρίς να αφήνουν κανένας ίχνος.Τι ξέρετε γι'αυτά?

Αυτά που πονάνε αρκετά,αν τα ακουμπήσεις;
Έβγαζα και εγώ τέτοια αλλά σταμάτησαν τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι,ότι πονάνε πονάνε.Αλλά το καλό είναι οτι εξαφανίζονται γρήγορα και ανώδυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themos!!!

Νεοφερμένος

Ο themos!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να μην τα πειράζω γιατί με ενοχλούν πάρα πολύ :mad:. Οι κρέμες που βάζω δεν μπορώ να πω πως με βοηθούν πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.elgrekole

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν η κατασταση ειναι προχωρημενη μονο με βηταμινη Α
φευγουν.
Clerasil κρεμες κτλ ειναι για ελαφριες καταστασεις
(Ακμη χωρις πυο)
η χρηση αυτης της βιταμινης αποτι εχω ακουσει
σας στερει περιπου ενα με δυο ποντους αν εισται ακομα
στην αναπτυξη.

αυτα απο μενα.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να μην τα πειράζω γιατί με ενοχλούν πάρα πολύ

Να μη τα πειράζεις, γιατί θα σου αφήσουν σημάδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top