Σπυράκια

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
υπαρχουν make-up για αντρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν νομίζω...αλλά δεν ξέρω κι όλας!πρώτη φορά το ακούω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ναι γτ το make up αν το χρησιμοποιησει αντρας θα παθει κατι
σαν το "αυτο π θελουν οι γυναικες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
πρεπει να υπαρχει γιατι βλεπω προσωπα τραγουδιστων και τετοιων και δεν εχουν ουτε ενα σημαδι. εκτος και αν ξερω γω κανουν πλαστικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
πρεπει να υπαρχει γιατι βλεπω προσωπα τραγουδιστων και τετοιων και δεν εχουν ουτε ενα σημαδι. εκτος και αν ξερω γω κανουν πλαστικες

ρε δεν εχει διαφορα το makeup για αντρες η γυναικες το ιδιο ειναι...γτ να εχει διαφορα,μονο χρωματα ποικιλλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μαλλον εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
έτσι πρέπει να είναι...όλοι ίδια φοράνε.πάντως οι παρουσιαστές-ιες,οι τραγουδιστές-ιες που βάζουν κάθε μέρα τόσο πολύ make up έχουν καταστρέψει το δέρμα τους....δεν το αφήνουν να αναπνεύσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
υπαρχουν make-up για αντρες?
:lol::lol::lol::lol::lol:

Η καλύτερη λύση για τα σπυράκια είναι το τακτικό πλύσιμο. τελία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ξεκινησα καθαρισμο με μια ειδικη κρεμα εδω και 1-2 μερες. γενικα παντως οσον αφορα την ατομικη μου υγιηνη δεν αφηνω μκροβιο να αναπτυχθει. εχω παθει εκζεμα απο το πολυ κρεμοσαπουνο και κανω μπανιο 1-2 φορες την ημερα. βεβαια ακμη εχω και στους ομου αλλα δεν με νοιαζει οσο με νοιαζει στο προσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moppf

Νεοφερμένος

Ο moppf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Φιλαράκι η λύση για τα σπυράκια ειναι μία. Χαπάκια. Δοκίμαζα και εγω κρεμουλες βλακειουλες και τετοια και δεν ειδα προκοπη. Πήρα χαπάκια στο 6μηνο ήμουν πεντακάθαρος. Όσο το αργείς τόσο χειρότερα τα κάνεις, και όσο πιο πολύ τα πλένεις επίσης τα κάνεις χειρότερα (για την ακρίβεια πλένοντας το πρόσωπο παραπάνω απο 2 φορές την ήμέρα ερεθίζεται παράγει σμίγμα και γ... το σύμπαν). Αν θες την γνώμη μου πήγαινε σε ενα δερματολόγο και θα σε κάνει τζι τζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εχω αρχισει να καθαριζω στο προσωπο. τωρα μου μενει η πλατη αλλα και παλι αν δω στο μελλον οτι γεμιζω και οι κρεμες δεν κανουν τιποτα θα παω σε δερματολογο και βλεπουμε. προς το παρον ειμαι καλα τωρα αλλα θα δουμε αν μεινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μια κοπελα που ηξερα επαιρνε χαπια για τα σπυρακια και οι παρενεργειες των χαπιων αυτων εφταναν τις δυο σελιδες!γενικα διαφωνω με τη χρηση χαπιων για να διωξεις τα σπυρακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ναι παιδιά, αν έχετε ιδιαίτερο πρόβλημα και οι κρέμες δεν βοηθάνε πολύ, πάρτε ισοτρετινοϊνη (isotretinoin). Όχι τετρακυκλίνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το accutan εχει πολλες παρενεργειες. εγω χρησιμοποιω υπεροξειδιο του βενζουλίου(με αποσιοποιητικα στο υ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
μια κοπελα που ηξερα επαιρνε χαπια για τα σπυρακια και οι παρενεργειες των χαπιων αυτων εφταναν τις δυο σελιδες!γενικα διαφωνω με τη χρηση χαπιων για να διωξεις τα σπυρακια!

Οι παρενέργειες σε τέτοιες περιπτώσεις είναι θεωρητικά πολλές, τυπικά πολλές από αυτές δεν κάνουν ποτέ την εμφάνιση τους.

Αν η κατάσταση είναι προχωρημένη, μόνο με χάπια μπορεί να λυθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μπρος τα καλη τι ειναι ο πονος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οι παρενέργειες σε τέτοιες περιπτώσεις είναι θεωρητικά πολλές, τυπικά πολλές από αυτές δεν κάνουν ποτέ την εμφάνιση τους.
κοιταξε ομως ψυχολογικες μεταπτωσεις παρατηρουνται συχνα απο την χρηση αυτων των χαπιων και το λεω γιατι μου το εχουν πει παιδια που παιρνουν!παντως παλι πιστευω οτι οσο σοβαρο κι αν ειναι ενα προβλημα τα χαπια πρεπει να αποτελουν την τελευταια λυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
κοιταξε ομως ψυχολογικες μεταπτωσεις παρατηρουνται συχνα απο την χρηση αυτων των χαπιων και το λεω γιατι μου το εχουν πει παιδια που παιρνουν!παντως παλι πιστευω οτι οσο σοβαρο κι αν ειναι ενα προβλημα τα χαπια πρεπει να αποτελουν την τελευταια λυση!

Ψυχολογικές μεταπτώσεις όπως κατάθλιψη ή αυτοκτονικές τάσεις εμφανίζονται σε σπάνιες περιπτώσεις. Όλες οι άλλες παρενέργειες φεύγουν κάποιο καιρό μετά το τέλος της θεραπείας.

Για μένα όταν κάποιος βλέπει ότι έχει πρόβλημα πρέπει να πηγαίνει κατευθείαν σε δερματολόγο κι αν χρειαστεί, κατευθείαν χάπια. Είναι τα μόνα που είναι 100% αποτελεσματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αν υπαρχει μεγαλο προβλημα ειναι σαφεστατο οτι τα χαπια ειναι αποτελεσματικα και βοηθανε αμμεσα στην καταπολεμηση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
πιο αποτελεσματικες ειναι οι δερματικες αλοιφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top