Σπυράκια

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
σοβαρά???:!::!::!:πρώτη φορά το ακούω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Αναλόγως το άτομο και τη σοβαρότητα της ακμής. Κάποιοι έχουν ακμή μέχρι τα 30 (ειδικά οι άντρες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
αίσχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τους καημένους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ναι... θα μπορούσαν βέβαια να είναι και χειρότερα... ανάπηροι ή νεκροί... κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
όντως....γενικό συμπέρασμα...να είμαστε ευχαριστημένοι με ότι έχουμε!!!και που ζούμε φυσικά!!!!!!!!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
όντως....γενικό συμπέρασμα...να είμαστε ευχαριστημένοι με ότι έχουμε!!!και που ζούμε φυσικά!!!!!!!!!!!!:xixi:

Είμαι σίγουρος οτι άτομα με πολύ έντονο πρόβλημα ακμής θα προτιμούσαν να μη ζουν. Είχα κι εγώ μια περίοδο πολύ έντονο πρόβλημα, και πήρα ισοτρετινοϊνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ειχα αρκετα στο προσωπο οταν πηγαινα Γυμνασιο. Απο τα 15 μου μεχρι και τωρα εχω λιγα, τα οποια δεν φαινονται και πολυ (με εξαιρεση κατι μεγαλα που βγαζω σπανια και εχω την κακια συνηθεια να τα σπαω :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ισοτρετινοϊνη τι είναι αυτό???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ουσια που χρησομοιητε ως φαρμακο για την καταπολεμηση της ακμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω δεν εχω πολλα αλλα μερικα που βγαζω στο μετωπο ειναι τρομερα ενοχλητικα. Υπομονη λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος οτι άτομα με πολύ έντονο πρόβλημα ακμής θα προτιμούσαν να μη ζουν. Είχα κι εγώ μια περίοδο πολύ έντονο πρόβλημα, και πήρα ισοτρετινοϊνη.

Πέρα από τα ξυραφάκια υπάρχουν οι δερματολόγοι, τα φάρμακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδια εχετε ακουσει οτι οσοι τρωνε πολυ σοκολατα βγαζουν σπυρακια?

αναλογως το ατομο.ενας φιλος μου δεν μπορει να φαει καθολου τ πεταει καντηλες...
εγω παλι π ειμαι φαν δεν εχω βγαλει ποτε σπυρακι ουτε γ δειγμα
-----------------------------------------
Πέρα από τα ξυραφάκια υπάρχουν οι δερματολόγοι, τα φάρμακα...

ναι...εκτος απ τα ξυραφακια υπαρχουν τα μαχαιρια,οι ασπιρινες,τα πιστολια,το ακουαφορτε,οι κρεμαλες και ενα σωρο αλλα
γ σοβαρευτειτε π θα πεθανουμε κιολας γ 2 κοκκινιλες ή για 100 κοκκινιλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
ναι...εκτος απ τα ξυραφακια υπαρχουν τα μαχαιρια,οι ασπιρινες,τα πιστολια,το ακουαφορτε,οι κρεμαλες και ενα σωρο αλλα
γ σοβαρευτειτε π θα πεθανουμε κιολας γ 2 κοκκινιλες ή για 100 κοκκινιλες

Έχεις δει ποτέ άτομο με βαριά περίπτωση ακμής; Ψάξε στο internet. Να 'σαι σίγουρη πως δε περνάει και πολύ όμορφα, ειδικά λόγω αυτών που ακούει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Έχεις δει ποτέ άτομο με βαριά περίπτωση ακμής; Ψάξε στο internet. Να 'σαι σίγουρη πως δε περνάει και πολύ όμορφα, ειδικά λόγω αυτών που ακούει.

εχω δει ομως ανθρωπο π δεν ειχε δεξι χερι,εκανε το σταυρο του με το αριστερο κι ελεγε "δοξα τω θεω πουχουμε την υγεια μας"
ας μην το παιρνουμε λοιπον τοσο βαρια
και δεν νομιζω οτι αυτοι π μιλανε εδω γ ακμη εχουν τοοοοσο σοβαρο προβλημα.η εφηβεια ειναι σαν παραμορφωτικος καθρεφτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
εχω δει ομως ανθρωπο π δεν ειχε δεξι χερι,εκανε το σταυρο του με το αριστερο κι ελεγε "δοξα τω θεω πουχουμε την υγεια μας"
ας μην το παιρνουμε λοιπον τοσο βαρια
και δεν νομιζω οτι αυτοι π μιλανε εδω γ ακμη εχουν τοοοοσο σοβαρο προβλημα.η εφηβεια ειναι σαν παραμορφωτικος καθρεφτης...

Καλά κι εγώ πιστεύω πως δεν είναι τόσο σοβαρό το πράμα. Το σχόλιο για τα ξυραφάκι ήταν σαρκαστικό, έγινε επειδή κάποιοι έλεγαν ότι μπορεί κάποιος να μη θέλει τη ζωή του και τέτοια.

Αν υπήρχε θεός δε θα τους έδινε ακμή εξ' αρχής :D

Όταν δεις άτομο με παραμορφωμένο απ' την ακμή πρόσωπο και να λέει ο καθένας μαλακίες και να τον κοιτάει λες και είναι λεπρός (δε μιλάω για μένα, περίπτωση που έχω δει) τότε έλα πες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Καλά κι εγώ πιστεύω πως δεν είναι τόσο σοβαρό το πράμα. Το σχόλιο για τα ξυραφάκι ήταν σαρκαστικό, έγινε επειδή κάποιοι έλεγαν ότι μπορεί κάποιος να μη θέλει τη ζωή του και τέτοια.

Αν υπήρχε θεός δε θα τους έδινε ακμή εξ' αρχής :D

Όταν δεις άτομο με παραμορφωμένο απ' την ακμή πρόσωπο και να λέει ο καθένας μαλακίες και να τον κοιτάει λες και είναι λεπρός (δε μιλάω για μένα, περίπτωση που έχω δει) τότε έλα πες μου.

ειχα μια φιλη,αλλα πραγματικα δεν πιστευω οτι ειναι τοσο κακο οσο νομιζε η ιδια...οκ ηταν πολυ σοβαρο προβλημα,αλλα με λιγο μεικαπ και μια καλη κρεμα δεν θα πεθανουμε κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
ειχα μια φιλη,αλλα πραγματικα δεν πιστευω οτι ειναι τοσο κακο οσο νομιζε η ιδια...οκ ηταν πολυ σοβαρο προβλημα,αλλα με λιγο μεικαπ και μια καλη κρεμα δεν θα πεθανουμε κιολας

Γνώμη μου είναι πως δε πρέπει να μπαίνει make up σε άρρωστο δέρμα, είμαι κατηγορηματικός σε αυτό.

Όσο για τη κρέμα, μακάρι τα πράγματα να ήταν τόσο εύκολα. Δεν υπάρχει μόνο ένας τύπος ακμής, ο κάθε τύπος έχει και τη θεραπεία του. Όταν κάποιος βγάζει 1-2 σπυράκια δεν έχει ακμή, είναι καθαρά θέμα εφηβείας και προσωπικής υγιεινής. Όταν έχεις σοβαρή ακμή μια κρέμα δε κάνει. Για την ακρίβεια η κρέμα μπορεί να εξαφανίσει το πρόβλημα για λίγο καιρό και μετά αυτό να επιστρέψει. Από εκεί και πέρα παίρνεις χάπια τα οποία έχουν διάφορες παρενέργειες.

Επίσης ξεχνάς κάτι βασικό, τα αγόρια δε μπορούν να βάλουν make up. Χαίρω πολύ, αν ήταν έτσι ρίχνεις μια πούδρα και βγαίνεις έξω καμαρωτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Γνώμη μου είναι πως δε πρέπει να μπαίνει make up σε άρρωστο δέρμα, είμαι κατηγορηματικός σε αυτό.

Όσο για τη κρέμα, μακάρι τα πράγματα να ήταν τόσο εύκολα. Δεν υπάρχει μόνο ένας τύπος ακμής, ο κάθε τύπος έχει και τη θεραπεία του. Όταν κάποιος βγάζει 1-2 σπυράκια δεν έχει ακμή, είναι καθαρά θέμα εφηβείας και προσωπικής υγιεινής. Όταν έχεις σοβαρή ακμή μια κρέμα δε κάνει. Για την ακρίβεια η κρέμα μπορεί να εξαφανίσει το πρόβλημα για λίγο καιρό και μετά αυτό να επιστρέψει. Από εκεί και πέρα παίρνεις χάπια τα οποία έχουν διάφορες παρενέργειες.

Επίσης ξεχνάς κάτι βασικό, τα αγόρια δε μπορούν να βάλουν make up. Χαίρω πολύ, αν ήταν έτσι ρίχνεις μια πούδρα και βγαίνεις έξω καμαρωτός.

εγω αν ημουν αγορι και με ενοχλουσε τοσο πολυ θα εβαζα..αλλα βασικα υποθετω οτι αν ημουν αγορι δεν θαμουν εγω οποτε δεν μετραει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λύση "βάζω make up και είμαι οκ" στο θέμα ακμή. Πας σε δερματολόγο και σου λέει τι κάνεις. Όλα τα άλλα είναι γιατροσόφια και πασαλείμματα. Απλά η θεραπεία πολλές φορές είναι επίπονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
όντως.πολλές φορές μπορεί το make up να σου προκαλέσει μεγαλυτερο πρόβλημα και να σε μολύνει σοβαρά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top