Σπυράκια

raiNja

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Έχω ένα σπυρί
Που με ταλαιπωρεί
Μέρα νύχτα κλαίει
Να φύγει όμως δεν λέει
Έχω ένα σπυρί
Πάνω στο αυτί
Πρώι το καθαρίζω
Το βράδυ το ψυρίζω
Έχω ένα σπυρί
Δεν ξέρω το γιατί
Η μάπα μου είναι χάλια
Θα πάρω μια βεντάλια
Έχω ένα σπυρί
Κι ας είμαι και μικρή
Θέλω να το τσιτσιρίσω
Μες στο κάδο να το ρίξω.

(έμπνευση της στιγμής):P


Εντυπωσιαστικα :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_g7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οταν νιωθεις οτι θα βγει ενα σπυρακι,να βαζεις πανω σε εκεινο το σημειο παγο.ετσι δε βγαινει ποτε!
καλα εσυ πως 'νιωθεις' οτι θα βγει 1 σπυρακι??????????:lol:
-----------------------------------------
Σπυράκια??? Για παίξτε το παρακάτω παιχνίδι για να εκτωνοθείτε ( τουλάχιστον ). . . . . . .. . . . . .

https://www.games.gr/games/1456/acne-be-gone.html
ειναι ο,τι πιο σιχαμερο και διασκεδαστικο ταυτοχρονα!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγώ βγάζω κάτι κοκκινίλες παντού με τη ζέστη. Σπαστικές είναι λίγο. Ήθελα να πάω σε δερματολόγο σήμερα αλλά δεν κατάφερα να ξυπνήσω :P

ειναι ο,τι πιο σιχαμερο και διασκεδαστικο ταυτοχρονα!!!!!!!!!!:D
Περνάει λανθασμένα μηνύματα όμως, δεν φεύγουν τα σπυράκια αν τα σπας, χειρότερα γίνονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ βγάζω κάτι κοκκινίλες παντού με τη ζέστη. Σπαστικές είναι λίγο. Ήθελα να πάω σε δερματολόγο σήμερα αλλά δεν κατάφερα να ξυπνήσω :P

Κοκκινίλες; Σαν μικρές-μικρές σκληρές φλούμπες που έχουν φαγούρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τι είναι η φλούμπα; :P
Φαγούρα ελάχιστη, δε με ενοχλεί ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Φλούμπα; Ε, πώς να το πω... σπυράκι πάλι, αλλά όχι με πύον μέσα:P. Μπορεί αν ξεφλουδίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, κάτι τέτοιο ναι. Σαν να με τσιμπήσανε πάρα πολλά μικρά κουνουπάκια ένα πράμα. Φεύγουν μόνα τους σε 45 λεπτά περίπου, ανάλογα με το πόσο έντονα εμφανίστηκαν κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά κουλάρετε,μπορεί απλά να περιμένετε περίοδο.Μετρήστε πάλι τις μέρες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Και το παθαίνεις με τη ζέστη και τον ιδρώτα;:hmm: Μάλλον έχουμε το ίδιο.

Παιδιά κουλάρετε,μπορεί απλά να περιμένετε περίοδο.Μετρήστε πάλι τις μέρες.

Λες; Κι έλεγα κι εγώ, πολύ κόκκινα μου φαίνονταν τα περιττώματα που έπεφταν στην τουαλέτα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Και το παθαίνεις με τη ζέστη και τον ιδρώτα;:hmm: Μάλλον έχουμε το ίδιο.
Κυρίως με τη ζέστη, αν ιδρώσω γρληγορα δεν είναι τόσο έντονο.
Κατάφερες να κάνεις τίποτα γι'αυτό εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πω.
Θα πω τον πονο μου κι εγω.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ αυτα τα τεραστια αντιαισθητικοτατα σπυρια που σου βγαινουν οταν περιμενεις να σου ερθει περιοδος.'-.-
Δεν σπανε κιολας τα μαμημενα.'-.-
Σταδιαλα.'-.-
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό είναι αλήθεια -.-' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι, είναι. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Κυρίως με τη ζέστη, αν ιδρώσω γρληγορα δεν είναι τόσο έντονο.
Κατάφερες να κάνεις τίποτα γι'αυτό εσύ;

Hmm, τίποτα περισσότερο από το να περιμένω να περάσουν. Να "κρυώσω". Λίγο νερό να τα δροσίσει, όχι σαπούνι.

Δε μου βγαίνουν πάντως τόσο συχνά.

Βρήκα αυτό:
https://www.madata.gr/index.php/diafora/health/36735.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Είμαι γεμάτος.....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Περιστασιακα βγαζω και αυτες τις μερες εχω μερικα. μου τη δινει οταν βγαινουν στην περιοχη του μουστακιου( αν βγουν αλλου σπανια με ενοχλουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
και εγώ βγάζω μερικές φορές σε εκείνη την περιοχή...μου τη δίνουν απίστευτα γιατί είναι μεγάλα και δεν σπάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μένουν για αρκετές μέρες!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καθόλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Προλαβαίνεις να αποκτήσεις, κάποιοι βγάζουν και μετά το Λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top