Σπυράκια

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για τα σπυράκια που βγαίνουν στο σώμα στην πλάτη δηλαδή κυρίως τι έχτε να προτείνετε?

Χαρακιρι.
Εχει η μπροστινη μου ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, και φοραει μπλουζες ανοιχτες και φαινονται σκασμενα μερικα, πυον και τετοια.
Εμετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
14 χρονών και έκανες θεραπεία με ισοτρετινοϊνη;;; Ποιός καμμένος στην έγραψε;; :O
Πηγα στον Συγγρο με ειδαν και μου ειπαν να παρω το accuran τωρα παραπανω πληροφοριες δεν εχω...
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγω χρησιμοποιω ενα σαπουνι για καθαρισμο και βαζω κι ενυδατικη:Pαυτα...γενικως δεν εχω σπυρακια εκτος κι αν πεταχτουν 1-2 που με καταλληλη φροντιδα και χωρις να τα πειραξω φευγουν...παντως αμα σπατε σπυρακια να σταματατε οταν παει να βγαλει αιμα...αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γιατί ειδικά αν πάει να βγάλει αίμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τα σπυρακια δεν πρεπει να τα πειραζετε γιατι μετα μενουν σημαδια..
Εγω κανω οτι και η σοζι..Βγαζω σπυρακια μια στο τοσο ή στο μετωπο ή στη μυτη ή στο πηγούνι,κανω καθαρισμο και βαζω ενυδατικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Όχι, τα περισσότερα κοριτσάκια που ξέρω δεν έχουν ούτε για δείγμα. Ενώ εμείς τα αγοράκια, έχουμε έντονη εφηβεία και περισσότερες ορμονούλες (:p ) από εσάς τα κοριτσάκια.

Αν το κατάλαβες θα σου πάρω γλυφιτζουράκι.
γλειφιτζουράκι*
Εγώ δεν έχω σπυράκια, μόνο μαύρα στίγματα. Κι αν βγάλω που καμιά φορά τυχαίνει, δεν θα το σπάσω, γιατί μένει σημάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Γιατί ειδικά αν πάει να βγάλει αίμα;

τα κοκκινα σπυρακια και αυτα που πονανε ή βλεπουμε οτι δεν ειναι ετοιμα ΔΕΝ τα σπαμε.μετα θα ξανακλεισει και θα ξανανοιξει το σπυρακι και θα αφησει σημαδι.εγω στην πλατη εχω πολυ μικρα αλλα μικροσκοπικα,μονο αμα πας να με τριψεις θα το καταλαβεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
γλειφιτζουράκι*
Εγώ δεν έχω σπυράκια, μόνο μαύρα στίγματα. Κι αν βγάλω που καμιά φορά τυχαίνει, δεν θα το σπάσω, γιατί μένει σημάδι.

Το σημερινό γλείφω είναι το ίδιο με το παλαιότερο γλύφω, δεν είναι λάθος κανένα, αστοιχείωτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Το σημερινό γλείφω είναι το ίδιο με το παλαιότερο γλύφω, δεν είναι λάθος κανένα, αστοιχείωτη.
Πρόσεχε πως μου μιλάς. Δεν χρησιμοποιούμε βλακώδη κοσμητικά επίθετα όταν θέλουμε να βρούμε το δίκιο μας, ξύπνιε πάντα :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
τα κοκκινα σπυρακια και αυτα που πονανε ή βλεπουμε οτι δεν ειναι ετοιμα ΔΕΝ τα σπαμε.μετα θα ξανακλεισει και θα ξανανοιξει το σπυρακι και θα αφησει σημαδι.εγω στην πλατη εχω πολυ μικρα αλλα μικροσκοπικα,μονο αμα πας να με τριψεις θα το καταλαβεις:P

Ειδικά αυτά που έχουν πύο μέσα δε πρέπει να τα πειράζεις καθόλου. Το πύο είναι που κάνει τα σημάδια. Όταν σπας ένα σπυράκι, ένα μέρος από το πύο βγαίνει, αλλά, το υπόλοιπο ξαναμπαίνει μέσα, με αποτέλεσμα να καταστρέφει τους ιστούς του δέρματος και συνεπώς, αφήνει σημάδι. Χώρια που τα χέρια-και ειδικά τα νύχια-δεν είναι και από τα πλέον "καθαρά" μέρη του σώματός, οπότε, και να σπάσεις ένα σπυράκι, χειρότερα θα το κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τα χριστουγεννα ειχα βγαλει ενα σπυρακι σχετικου μεγεθους(:P)στα αριστερα απο το πηγούνι.εκανα τη μαλακια να το σπασω 3 φορες και τωρα εχει μεινει ενα μεγαλο σημαδι στο χρωμα του τηγανισμενου τραχανα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Δεν βγαινουν πολλα αλλα οταν βγαινουν ειναι μεγαλα, μου τη δινουν, τα σπαω, βγαινει το πυον αλλα σημαδι δεν εχει μεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν βγαινουν πολλα αλλα οταν βγαινουν ειναι μεγαλα, μου τη δινουν, τα σπαω, βγαινει το πυον αλλα σημαδι δεν εχει μεινε
ακριβως τα ιδια..
γενικα δεν εχω σπυρακια,αλλα οταν τυχει κι βγει απο κανενα..δεν μπορω να το αφησω ετσι,το σπαω..
σημαδι δεν εχει μεινει ουτε σε εμενα ειναι η αληθεια,αλλα ειναι πολυ ασχημη συνηθεια αυτη που εχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω γενικα ειχα αρκετα σπυρακια στην εφηβεια μ. δν τα πειραζα αλλα μου εμειναν σημαδια, κριμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Σπάνια θα βγάλω. Έχω καλό δέρμα, ευτυχώς. Τι ωραία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkAngel

Νεοφερμένος

Ο Anthony Blaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι ακόμα καινούργιος στο φόρουμ και μ αρέσουν όλα αυτά που συζητάται^^
Έχο μεγάλο πρόβλημα με τα σπυράκια και δν το αντέχω άλλο. έχο κάνει τα πάντα. Ξεκίνησε άπο την 5η Δημοτικού. Στην 6η τάξη άρχισαν τα βγαίνουν και στο σώμα μου. Μετά στις τάξεις του Γυμνασίου το πρόβλημα υπήρχε. Και αυτός ήταν ο λόγος που δεν μπορούσα να βρω ένα κορίτσι. Τα σπυράκια με έχουν καταστρέψει ψυχικά. Ακόμα και τώρα τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο χειρότερα :(
Εντάξει τώρα πια έχω κορίτσι αλλά για πόσο?
Δεν με αφήνουν να γευτώ τις χαρές της ζωής και μου έχουν κάνει όλη μου την ζωή μαύρη :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Καλώς ήρθες καταρχάς. Οι περισσότεροι -αν όχι όλοι- είχαμε σπυράκια στην ηλικία σου. Το να έχεις μέχρι τώρα είναι φυσιολογικό. Αλλά σιγά σιγά νομίζω πρέπει να αρχίσουν να υποχωρούν. Στο πρόσωπο τουλάχιστον, από το σώμα δεν φεύγουν εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εχεις παει σε δερματολογο?αν ειναι τοσο εντονη η ακμη οπως λες,δε μπορεις να το αντιμετωπισεις μονος σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Σπάνια θα βγάλω. Έχω καλό δέρμα, ευτυχώς. Τι ωραία :P


Κατσε βρε 13 εισαι ακομα.... 14-16 ειναι το μεγαλο κυμα
-----------------------------------------
Είμαι ακόμα καινούργιος στο φόρουμ και μ αρέσουν όλα αυτά που συζητάται^^
Έχο μεγάλο πρόβλημα με τα σπυράκια και δν το αντέχω άλλο. έχο κάνει τα πάντα. Ξεκίνησε άπο την 5η Δημοτικού. Στην 6η τάξη άρχισαν τα βγαίνουν και στο σώμα μου. Μετά στις τάξεις του Γυμνασίου το πρόβλημα υπήρχε. Και αυτός ήταν ο λόγος που δεν μπορούσα να βρω ένα κορίτσι. Τα σπυράκια με έχουν καταστρέψει ψυχικά. Ακόμα και τώρα τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο χειρότερα :(
Εντάξει τώρα πια έχω κορίτσι αλλά για πόσο?
Δεν με αφήνουν να γευτώ τις χαρές της ζωής και μου έχουν κάνει όλη μου την ζωή μαύρη :mad::mad:


Εμενα φιλε που το δερματακι μου ειναι φραπα γιατι δε με πλησιαζει καμμια;... Κοφτε το αυτο με τα σπυρακια... μεχρι ενος σημειου ειναι ΦΥ-ΣΙ-Ο-ΛΟ-ΓΙ-ΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top