Σπυράκια

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω τωρα εχω βγαλει 4 που ειναι χιαστι :D

θα σας φανει πολυ κουλο,αλλα ειχα βγαλει ενα σπυρακι στο μαγουλο,και απο τη μερα που το εβγαλα ολα μου πηγαιναν τελεια!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
χεχε, πρωτη φορα εσπασα δικό μου σπυρακι προχθες...
το ξερω ότι δεν ειναι σωστο, αλλα δεν μπορούσα να το βλεπω ετσι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω τωρα εχω βγαλει 4 που ειναι χιαστι :D

θα σας φανει πολυ κουλο,αλλα ειχα βγαλει ενα σπυρακι στο μαγουλο,και απο τη μερα που το εβγαλα ολα μου πηγαιναν τελεια!!! :lol:


ελπιζω να το κρατησες ετσι:lol:ειναι το τυχερο σου σπυρακι αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δεν το εσπασα,ειχε γινει τεραστιο και ποναγε,αλλα πηγα στη γιαγια μου και εβαλε πανω μια αλοιφη κιτρινη και εκανε ακομα περισσοτερο καιρο να φυγει!!!:lol: :lol: :lol: ακομα και τοτε εφερνε τυχη :D εγω θα το περιμενω να γυρισει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τώρα με ήλιο και θάλασσα είμαι ψιλοσκ@τα. ευτυχώς υπάρχει και μια αντι ακμε κρέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω βάζω ένα ειδικό σαπούνι κ είμαι οκ!!!Ζήτα το απ'τα φαρμακία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ξερετε παιδια τι κανουμε ομως με τα μαυρα στιγματα για να φυγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
υπαρχουν κατι μαντιλακια στο εμποριο...εχω ακουσει οτι κανουν δουλεια...αλλα αν γινονται ενοχλητικα μια επισκεψη σε ειδικο δε βλαπτει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η μαμά μου λέει ότι αν βγάζεις τα μαύρα στίγματα θα σου μείνουν τρυπίτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Η μαμά μου λέει ότι αν βγάζεις τα μαύρα στίγματα θα σου μείνουν τρυπίτσες.

ε αμα το λεει η μαμα της νενης εγω παω πασο


:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Γιατί? Η μαμά μου έχει πείρα σε αυτό το θέμα.:P (Πάλι καλά που δεν πήρα το δέρμα της :xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Χα. Τι οικείο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Σπυράκια...Ακμή...Παρακμή. Αναφέρομαι κυριως σε κορίτσια :)

Εχω σπυρακια απο την εκτη δημοτικού. Τώρα θα πάω τρίτη λυκειου και η ανεξάντλητη παραγωγη ακόμη συνεχίζεται... Και οταν λεω ακμή εννοω ακμη. Εχω βγάλει κατα τη διαρκεια όλων αυτων των χρόνων σπυρακια παντου. Παντου! Στο προσωπο (σε όλα τα σήμεια) στη πλατη,στα ποδια... Επισης παλευω χρονια με τα προιοντα. Ναι εχω παει σε δερματολογο. Ναι εχω δοκιμασει όλες τις μαρκες σαπουνιων-λοσιων-ενυδατικων ρυμστικων κρεμων.Τιποτα. Ειμαι ανοιχτοχρωμη και καθε σπυρακι αφηνει το στιγμα του. Ακομη και όρμονικες εξετάσεις εχω κάνει και χαπια αντιβιοτικα εχω πάρει τιποτα...
Εχω την ατυχια να εχω κληρονομικότητα απο τους δυο γόνεις και ενα δερμα λιπαρο(υπερπαραγωγη) και ευαισθητο(αντιδρα στα δραστικα προιοντα) και ανοιχτοχρωμο ( ο χειρότερος συνδυασμος )

Αν τωρα ολα τα παραπανω σου φαινονται πρωτακουστα και η μοναδικη σου ανηυσυχια ειναι εκεινο το σπυρακι πριν την περιοδο 45 μοιρες αριστερα της μυτης, μπορεις αφοβα να βγεις απο εδω και ν απολαυσεις την τυχη σου κ εμεις οι υπολοιπες που εχουμε τουλαχιστον απο μια φορα σπασει σπυρακι και εχει πεταχτει το περιεχομενο στον καθρεφτη (μην αηδιαζεις συμβάινει!) μας συγχωρεις αλλα παμε να κλάψουμε.

Λοιπον αρκετα φλυαρισα. Το θέμα ειναι πως θα τα μείωσεις (δεν εξαφανιζονται ετσι ευκολα μη χαιρεσαι,εκτος αν δεν εισαι αλλεργικη στα ακνεικα αντιβιότικα όπως ειμαι εγω)

Διαβάζεις συνεχεια στα περιοδικα για προιοντα που θα εξαφανισουν τα σπυρακια μεσα σε 3 μερες καθως και συμβουλες για ενα δερμα αλαβαστρινο. Τα έχω διάβάσει κ εγω. Θα σου μιλήσω λοιπόν εξ εμπειριας κα θα σου πω όλα οσα ανακάλυψα εγώ που δεν τα έλεγε κανενα περιοδικο αλλα...η βιολογια.(οχι η σχολικη...η επιστημη) Οι συμβουλες μου βέβαια δεν αντικαθιστουν εκεινες του δερματολογου γι αυτο αν αντιμετωπιζεις σοβαρο πρόβλημα το καλυτερο θα ηταν να απευθυνθείς εκει εγκαιρως.

Τα σπυράκια ειναι μια μάχη με τα ΜΙΚΡΟΒΙΑ και με τις ΟΡΜΟΝΕΣ. Να το θυμάσαι αυτο. Η μάλλον να το συνειδητοποιησεις.

Να καταλάβεις οτι τώρα που έχεις το χέρι σου στο μάγουλο σου και διαβάζεις αυτη την όθονη όλα τα μικροβια που εχεις στο δερμα σου πανε στο μαγουλο. ΚΑΝΟΝΑΣ 1ΟΣ : ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!

Μην πιανεις το προσωπο σου. Πλένε τα χέρια σου τακτικά. Εαν κανεις καποιες κινησεις απο συνηθεια οπως να τριβεις το πηγουνι σου , το μετωπο σου , η τα ζυγωματικα σου πχ την ώρα που διάβάζεις κοψε τις για να μην απορεις γιατι έχεις εκει σπυράκια.

ΚΑΝΟΝΑΣ 2ΟΣ : Δεν θά σου πω μην σπας τα σπυράκια γιατι το εχεις ακουσει 100 φορες και παντα το κανεις (εαν εχεις πειθαρχισει, ευγε) Θα σου πω να μην πλησιαζεις καν στο καθρεφτη. Φύγε. Κάνε κατι άλλο. Εαν τώρα τοσο πολυ σε ένοχλέι και μονο εαν ειναι τοσο ώριμο να σπασει,παρε ενα μαλακο καθαρο πανι, σκεπασε τα δαχτυλα σου και πιεσε ελαφρα. Εαν δεν σπάσει μη το πιεζεις. ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ! Οχι επειδη εχεις νευρα θα την πληρωνουν τα σπυρακια.

Εαν σπασει, σκουπισε το αμεσως με οινοπνευμα. Συγχαρητηρια. Ανοιξες μια τρυπα στο δέρμα σου και μια πορτα στα μικρόβια. Ευχαριστημένη?

ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΡΙΤΟΣ: Οκ αυτο που θα πω ειναι καπως αλλα θα το αντεξεις. Οσο λιγοτερο μαικ απ φορας τοσο καλυτερα τοσο πιο πολυ αναπνεει το δερμα, τοσο λιγοτερο φραζουν οι ποροι. Εγγυημενο. Τι να κάνεις? Καταρχην θα συνιστουσα ενα μαικ απ για λιπαρες επιδερμιδες. Ενα που να μην φραζει τους πορους. Επισης να ειναι σε σωληναριο. Να πλενεις καλα τα χερια σου πριν αγγιξεις με οποιοδηποτε τροπο το προσωπο σου. Απομακρυνσου απο τον καθρεφτη...(κατα προτιμηση ενα με φυσικο φωτισμό) και δες ποιο σπυρακι φαινεται πιο πολυ. Αυτο και μονο καλυψε ετσι για να σου φύγει.Η διατρόφη και η ο καθαρισμος θα σου εξασφαλίσουν φρέσκαδα ακομη και με ακμη. Ναι ολα αυτα που διαβάζεις για το νερο και τα μαρουλια ισχυουν.

Αααα ηρθαμε και στο κεφαλαιο διατροφη.

Νερο - πρωτο και καλυτερο. Πινε οσο πιο πολυ μπορεις αποβαλλει τις τοξινες. Πως να πινεις εκεινα τα πολυποθητα 8 ποτηρια? Πιες ενα μολις ξυπνησεις το πρωι και ενα πριν κοιμηθεις(οκ πηγαινε στη τουαλετα πρωτα να μην τρεχεις τη νυχτα:P) Πινε λιγο νερο πριν φας η πιεις οτιδηποτε.

Απεφυγε το αλκοολ το τσιγαρο και τα δωματια με πολυ κοσμο και δυσοσμια- καθολου ξενερωτη δεν εισαι ανα παρεις χυμο η φρουιτ παντς.

Η σοκολατα και ο μυθος της για την ακμη δεν ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενος. Αν παρατηρεις οτι καποιες τροφες σε πειραζουν μπορεις να μην τις τρως. Κατα προτιμηση απεφευγε τα τηγανιτα και τις σαλτσες.

Καθε μερα - ναι καθε μερα- κανε καθαρισμο του προσωπου σου πρωι-βραδυ.Οταν γυρνας απο εξοδο μην κοιμασαι ποτε βαμμενη. Οκ ξέρω οτι κοιμασαι όρθια αλλα παρε τουλαχιστον μαντηλακια και βγαλε το πολυ πολυ κατι ειναι και αυτο απο το να κοιμηθεις αγκαλια με ολα τα χημικα των καλλυντικων που χρησιμοποιουμε. Μπορεις να τα εχεις στο κομοδίνο σου. Προωπικα χρησιμοποιω ενα καθαριστικο αφρο της PAYOT και μια λοσιον προσωπου της Νιβεα.

Φροντισε να κοιμασαι αρκετα. Δεν εχεις ακουσει οτι "ο υπνος φτιαχνει δερμα"?

Αν εχεις φραντζα πιανε την πισω με ενα τσιμπιδακι μεσα στο σπιτι και προσεχε τα προιοντα μαλλιων να μην ερχονται σε επαφη με το προσωπο σου.

Εχε τη δικη σου πετσετα μεσα στο μπανιο που θα ειναι μονο για το προσωπο σου! Μόνο!! Όχι χέρια!!!

Μην ξεχνας την αντιλιακη προσωπου σου-φροντισε να μην ειναι λιπαρη

Καταναλωνε φρουτα και λαχανικα οσα μπορεις. Τρωγε ενα πχ το πρωι ενα το βραδυ η μετα το φαγητο.

Αλλαζε συχνα τη μαξιλαροθηκη σου.

Το στρες επιδεινώνει την ακμη. Σορρυ αλλα οσο συνεχιζεις να αγγωνεσαι με τις βλακειες τις ζωης τοσο δεν θα βλεπεις αποτελεσμα.

Αν θέλεις να αντιμετωπισεις την ακμη αποτελεσματικα χρειαζονται βασικα δυο πραγματα. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΕΙΘΑΡΧΙΑ

Μην περιμενεις τιποτα σε λιγοτερο απο ενα μηνα. Θυμησου οτι το δερμα μας κανει ολικη αναπλαση σε 7 χρόνια.

Συγκρατησε τον εαυτο σου και θυμίσουν οτι θα φύγουν καποτε. Εδω το πιστευω εγω που εχω να δω το προσωπο μου καθαρο για 7 χρονια. Αναρωτιεμαι ολες αυτες οι συμμαθητριες μου με τα τελεια δερματα χωρις μαικ απ δεν εχουν σμηματογονους αδενες? Και επισης κατι αλλο γιατι μαλλον σε κουρασα...

Τα αγορια δεν δινουν δεκαρα για τα σπυρακια. Δεκαρα ομως? Αμα τα ρωτησεις μονο το προσεχουν!Εξαλλου περνανε και οι περισσοτεροι τα ιδια. Το θεμα ειναι πως θα λαμψεις εσωτερικα για να γινει το ιδιο και εξωτερικα.






Κάλη τύχη και να θυμασαι οτι υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα απο κατι κοκκινα πραγματακια. Ασε που θα αργησουμε να σπασουμε και να κανουμε ρυτιδες απο αυτους που εχουν ξηρο δερμα! Χα! Ειδες η μαμα φυση??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Η δερματολογος μου προτεινε χαπια για τα σπυρακια !Δεν ξερω τι να κανω να τα παρω ή οχι?Παίρνει κανενας αλλος απο εσας?Εχω ακουσει για παρενεργειες προβλημα στο συκωτι,ξυροτητα και αλλα!Ας ριξει κανενας φως στην υποθεση ...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν νομιζω καποιος απο μας να ξερει περισσοτερο απο οτι ο δερματολογος σου..εκτος αν ο τυπος ειναι κανενας ακυρος και μη αξιοπιστος οποτε καλυτερα να δεις καποιον αλλο...αν και αφου πηγες,πιστευω εχει δικιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Η δερματολογος μου προτεινε χαπια για τα σπυρακια !Δεν ξερω τι να κανω να τα παρω ή οχι?Παίρνει κανενας αλλος απο εσας?Εχω ακουσει για παρενεργειες προβλημα στο συκωτι,ξυροτητα και αλλα!Ας ριξει κανενας φως στην υποθεση ...:no1:

Εγω επαιρνα αντιβιωση σε μια φαση, μου ειχε δωσει 8 κουτια!!! Αλλα εγω πηρα μονο το 1 γιατι βαριομουν :P Vibramycin λεγοταν αν θυμαμαι καλα. Υπαρχουν κατι αλλα χαπια που σου ξηραινουν το προσωπο,χειλια, εισαι κατακοκκινος για βδομαδες, αλλα απο οτι εχω δει σε παιδια ,μετα εχει τρομερα αποτελεσματα..
Παντως η αντιβιωση ειναι πολυ "ελαφρια" , αν σου προτεινε αυτο , μην το σκεφτεσαι καν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγω επαιρνα αντιβιωση σε μια φαση, μου ειχε δωσει 8 κουτια!!! Αλλα εγω πηρα μονο το 1 γιατι βαριομουν :P Vibramycin λεγοταν αν θυμαμαι καλα. Υπαρχουν κατι αλλα χαπια που σου ξηραινουν το προσωπο,χειλια, εισαι κατακοκκινος για βδομαδες, αλλα απο οτι εχω δει σε παιδια ,μετα εχει τρομερα αποτελεσματα..
Παντως η αντιβιωση ειναι πολυ "ελαφρια" , αν σου προτεινε αυτο , μην το σκεφτεσαι καν..

Mου προτεινε τα χαπια μου ειπε και για την ξηροτητα στο προσωπο!Οσο για την αντιβιωση ποσο καιρο εκανες θεραπεια ?Εκανε καλα την δουλεια της ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Η δερματολογος μου προτεινε χαπια για τα σπυρακια !Δεν ξερω τι να κανω να τα παρω ή οχι?Παίρνει κανενας αλλος απο εσας?Εχω ακουσει για παρενεργειες προβλημα στο συκωτι,ξυροτητα και αλλα!Ας ριξει κανενας φως στην υποθεση ...:no1:

Εγώ Α' και Β' Λυκείου έπαιρνα για κάποιο διάστημα Tretin και στη Γ' Accuran. Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν η ξηρότητα, κυρίως στα χείλη. Μπορείς να την αντιμετωπίσεις με βαζελίνη ή liposan. Αυτά τα χάπια, επίσης, αυξάνουν τα επίπεδα χοληστερίνης και τριγλυκεριδίων στο αίμα, οπότε κάθε μήνα θα κάνεις εξέταση αίματος, ακριβώς για να βρίσκεται υπό έλεγχο η θεραπεία και να αποφευχθούν πιθανά προβλήματα. Οι άλλες παρενέργειες που έχεις ακούσει (π.χ. ξηροφθαλμίαση) είναι ψιλοειδικές περιπτώσεις (εξαρτώνται από τον οργανισμό).;) Αλλά ξηρότητα στα χείλη θα έχεις σίγουρα. Μην πτοηθείς όμως, μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μην πτοηθείς όμως, μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος...:)

Λες ε?Κατι ακομα ξανα βγηκαν τα σπυρακια μετα οταν εκοψες τα χαπια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Mου προτεινε τα χαπια μου ειπε και για την ξηροτητα στο προσωπο!Οσο για την αντιβιωση ποσο καιρο εκανες θεραπεια ?Εκανε καλα την δουλεια της ή όχι?

Δεν την τελειωσα τη θεραπεια , μου ειχε δωσει 8 κουτια , πηρα ή το 1 ή τα 2 επειδη βαριομουν και δεν εβλεπα και κανενα αποτελεσμα. Βλακεια μου, αλλα ενταξει, δεν με ενοχλουσαν ιδιαιτερα.. Γενικα δεν τις μπορω τις θεραπεις.. Ειδικα αυτες με τις κρεμες με κουραζουν αφανταστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top