Σπυράκια

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
αλεστε κουακερ (αμα δεν εχετε απλα δημητριακα κανουν) στο μπλεντερ μεχρι να γινει σκονη και υστερα ριξτε γαλα
οταν ρουφηξει το γαλα και γινει σαν κρεμα απλωστε στο προσωπο κανα μισαωρο μεχρι να στεγνωσει
μετα βαλτε και λιγη ενυδατικη
ειναι τελειο και το κανω συχνα..θα δειτε διαφορα
οποιος το δοκιμασει ας μου πει εντυπωσεις
Όντως πολύ καλό!!
Μαλακώνει πολύ το δερμα!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:thanks::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σπυράκια πια αλλά κοκκινήλες στα σημεία που ήταν, κυρίως γύρω από την μύτη... :(:( Πότε θα φύγουν;!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καλα με δουλευεις ? Σιγα μη βαλω αυτο το πραμα στα μουτρα μου...Προτιμω να το φαω :P


Ποιος σου είπε οτι δε μπορείς να το δοκιμάσεις κιόλας αν πεινάς;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει ποτέ μάσκα ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ;
Δυο κομματάκια σοκολάτα κουβερτούρα και μία σταγόνα πορτοκαλιού. :P
Καλή ιδέα. Μόνο που δεν θα καταλήξει στο πρόσωπό μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σπυράκια πια αλλά κοκκινήλες στα σημεία που ήταν, κυρίως γύρω από την μύτη... :(:( Πότε θα φύγουν;!;

Εμένα η Δόχτωρ μου είπε ότι σε μερικούες μήνες φεύγουν.Μην ανησυχείς θα φύγουν σίγουρα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
παιδια εγω απο οσα εχω ακουσει ,εχω καταλαβει οτι σε τετοια θεματα οι αισθητικοι ειναι οι πιο ακαταλληλοι..εχω ακουσει ιστοριες με κρεμες π εδωσαν κ μετα αρχισαν κοκιννιλες,τσουξιμο κ ενα σωρο μπελαδες..να προτιματε δερματολογους π ειναι και γιατροι-επιστημονες κ οχι τν καθε αποφοιτο ΙΕΚ της συμφορας π σ δινει οτι να ναι να βαζεις στο προσωπο σου κ σου υποσχεται θαυματα...

κ μια συμβουλη(εγγυημενη) για κρεμες γενικα ειδικα εν οψει καλοκαιριου : να φορατε ΠΑΝΤΑ αντιηλιακη..δν υπαρχει πιο χρησιμη κ πιο ωφελιμη για την υγεια της επιδερμιδας:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εξακολουθώ μετά από τόσο καιρό να μην έχω σπυράκι ούτε για δείγμα :D
μουαχαχά..καημένα μου. Μόνο στα 13 είχα ένα στο μέτωπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
παιδια εγω απο οσα εχω ακουσει ,εχω καταλαβει οτι σε τετοια θεματα οι αισθητικοι ειναι οι πιο ακαταλληλοι..εχω ακουσει ιστοριες με κρεμες π εδωσαν κ μετα αρχισαν κοκιννιλες,τσουξιμο κ ενα σωρο μπελαδες..να προτιματε δερματολογους π ειναι και γιατροι-επιστημονες κ οχι τν καθε αποφοιτο ΙΕΚ της συμφορας π σ δινει οτι να ναι να βαζεις στο προσωπο σου κ σου υποσχεται θαυματα...
+1 :no1:

Επίσης να προσπαθείτε να αποφεύγετε δερματολόγους που έχουν πολλά πάρε-δώσε με μεγάλα κέντρα αισθητικής και αν σας στείλουν να ζητάτε πρώτα και την γνώμη ενός δεύτερου.

Η πιο φυσική θεραπεία πάντως είναι να τα αφήσετε να κάνουν τον κύκλο τους.

Πάντως ούτε εγώ είχα ακμή :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εξακολουθώ μετά από τόσο καιρό να μην έχω σπυράκι ούτε για δείγμα :D
μουαχαχά..καημένα μου. Μόνο στα 13 είχα ένα στο μέτωπο :P

Ξέρεις ότι τα δέρματα που δεν κάνουν σπυράκια κάνουν πολύ νωρίς ρυτίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εξακολουθώ μετά από τόσο καιρό να μην έχω σπυράκι ούτε για δείγμα :D
μουαχαχά..καημένα μου. Μόνο στα 13 είχα ένα στο μέτωπο :P
Θα τα βγάλεις αργότερα εσύ!!
Όλοι βγάζουν σε κάποια φάση.
Η μαμά μου έβγαλε μετά την εφηβεία.
Οπότε μη χαίρεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια εχετε ακουσει οτι οσοι τρωνε πολυ σοκολατα βγαζουν σπυρακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ναι εγώ το έχω ακούσει αλλά δεν το πιστεύω...!! Όλα τα σπυράκια είναι της εφηβείας από τις ορμόνες κτλ...
Ότι μπορεί η διατροφή να επηρεάζει τον οργανισμό μας να το δεχτώ...αλλά όχι και με το που φας σοκολάτα θα βγάλεις σπυράκι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Eλπιζω να μην ισχυει γιατι τρωω πολλες.:D
Γενικα δεν εχω πολλα εκτος απο καποια που βγαζω στα μαγουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ούτε και εγώ έχω πολλά αλλά κάποιες φορές βγάζω στο κούτελο και μου την δίνει.. αλλά δεν φαίνονται πολύ σαν κοκκινίλες πιο πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ερώτηση απευθυνόμενη στα κορίτσια.(κυρίως :P)

Δε βαριέστε αυτή τη ρουτίνα με τον καθαρισμό προσώπου;
Εγώ το έχω παρατήσει δυστυχώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν περιποιούμε καθόλου το προσωπό μου! Κάποιες φορές βαριέμαι να αχοληθώ και δεν έχω όρεξη και το έχω αφήσει στην τύχη του...
Και εγώ το έχω παρατηρήσει δηλαδή μία φίλη μου έχει φοβερό κόλλημα με το πρόσωπό της και τρελαίνεται... :s Πάντως πρέπει και εγώ σιγά σιγά να ασχοληθώ παραπάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ερώτηση απευθυνόμενη στα κορίτσια.(κυρίως :P)

Δε βαριέστε αυτή τη ρουτίνα με τον καθαρισμό προσώπου;
Εγώ το έχω παρατήσει δυστυχώς..
Εγώ γενικώς το καθαρίζω αλλά πολλές φορές το αφήνω γιατί βαριέμαι αφόρητα να το κάνω.
Δεν ξέρω γιατί απλά βαριέμαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ γενικώς το καθαρίζω αλλά πολλές φορές το αφήνω γιατί βαριέμαι αφόρητα να το κάνω.
Δεν ξέρω γιατί απλά βαριέμαι.....

Εγώ βαριέμαι ακόμα και να βγάζω το μακιγιάζ γι' αυτό και καταλήγω να μη βάζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ερώτηση απευθυνόμενη στα κορίτσια.(κυρίως :P)

Δε βαριέστε αυτή τη ρουτίνα με τον καθαρισμό προσώπου;
Εγώ το έχω παρατήσει δυστυχώς..


Ποτέ δεν έχω παραβλέψει-αμελήσει τον καθαρισμό και την περιποίηση του προσώπου μου. Όχι απλά δε βαριέμαι αλλά το κάνω με τεράστια ευχαρίστηση και προθυμία! Μ' αρέσει! :iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top