Σπυράκια

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αν χεις αλλεργια ισως..αλλιως δεν νομιζω να επηρεαζει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παίζει να βγαίνουν σπυράκια λόγω make-up κτλ?ε?

Βασικά το make-up κλείνει τους πόρους του δέρματος οπότε είναι λογικό να μην αναπνέει κανονικά και να δημιουργούνται περισσότερα σπυράκια απ'ό,τι συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
καλα μην περιμενεις με το που βαλεις σε 2 ωρες να γεμισει η μαπα σου....γιαυτο υπαρχουν τα καθαριστικα πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν ξέρω αν μιλάμε για 2 ώρες. Υπάρχουν γυναίκες που βάζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ σε καθημερινή βάση. Και στις φίλες μου όταν το ελαττώνουν παρατηρώ πως το δέρμα τους βρίσκεται σε καλύτερη κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Travel_school

Νεοφερμένος

Η Travel_school αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ έβγαλα 5 σπυράκια στο μέτωπο αλλά πολύ μικρά,χωρίς πύον ούτε είναι κόκκινα. Όσο πάει γίνονται και πιο μικρά. Μήπως φταίει ότι όταν παίζουμε βόλεϋ ξείνω το μέτωπό μου γιατί ιδρώνω ενώ έχω πιάσει τη μπάλα; Θα φύγουν;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 5 σπυράκια στο μέτωπο αλλά πολύ μικρά,χωρίς πύον ούτε είναι κόκκινα. Όσο πάει γίνονται και πιο μικρά. Μήπως φταίει ότι όταν παίζουμε βόλεϋ ξείνω το μέτωπό μου γιατί ιδρώνω ενώ έχω πιάσει τη μπάλα; Θα φύγουν;:worry:
απο τον ιδρωτα ειναι μαλλον,ε ναι θα φυγουν καλε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
η δερματολόγος μου,μου χορήγησε Accuran τα οποία βέβαια έχουν πολλές παρενέργειες και είναι για βαριά μορφή ακμής.Αρκούν οι καλές κρέμες,για ένα χρονικό διάστημα αντιβιοτικά χάπια για τυχόν φλεγμονές και στην συνέχεια θα ήταν καλό να παίρνεις και Βιταμίνες Ε.Επίσης φρόντισε λίγο την διατροφή σου,απέφευγε τα πολλά λιπαρά καθώς και το αυγό και τις σοκολάτες.Αυτά από εμένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
η σοκολατα δεν εχει να κανει καμια απολυτως σχεση με την ακμη
μπορεις να φας ελευθερα
εν ολιγοις προκειται για μυθο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
η σοκολατα δεν εχει να κανει καμια απολυτως σχεση με την ακμη
μπορεις να φας ελευθερα
εν ολιγοις προκειται για μυθο

Πραγματι,αν και εχω παρατηρησει οτι στον εαυτο μου οτι αμα για μια περιοδο τρωω πολυ σοκολατα θα βγαλω μερικα εσωτερικα σπυρακια(τα πιο σπαστικα) και μετα αφου σταματησω φευγουν,οποτε ισως να ειναι αναλογα με τον ανθρωπο.Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι με το φας σοκολατα δεν θα γεμισει το προσωπο σου με σπυρακια.

Travel_School ο ιδρωτας σιγουρα παιζει μεγαλο ρολο στα σπυρακια που βγαζεις απλα απεφευγε να τα ξυνεις γιατι θα χειροτερεψουν και κινδυνευει ετσι να μεινει και σημαδι.Απλα μολις πας σπιτι πλυνε καλα το προσωπο σου με ενα καθαριστικο προσωπου και θα 'σαι ενταξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εμενα μου το εχει πει ο καλυτερος Δερματολογος στην Θεσσαλονικη (οποιος ειναι ψαγμενος θα ξερει ποιος ειναι) του οποιου ο λογος καθε αλλο παρα μη σεβαστος ειναι καθοτι εχει "σωσει" κοσμο και κοσμακη με διαφορα δερματολογικα (συμπεριλαβανομενου και εμου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
νμζω οτι ολοι πανω κατω εχουμε βασανιστει.εμενα η δερματολογος μου θα μου χορηγησει πλεον χαπια για να λυθει οριστικα το προβλημα.λογω ηλικιας μπορω να τα παρω πλεον.αλλα ειναι αρκετα δυνατα γι αυτο και πρεπει να προσεχεις παρα πλ. :)
τωρα αν εχεις μικροτερο προβλημα οι αλοιφες κανουν καλη δουλεια.γιαμας τα κοριτσια παιζει ρολο να ξεβαφομαστε καλα γιατι αυτο που σχολιαστηκε για το μεικ απ νμζω οτι ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
και προς θεου,μακρυα απο τα διθαφορα ματζουνια που υποσχονται απαλλαγη απο τα σπυρακια και που ειναι του στυλ "χυμος τριανταφυλλου με γυρη απο γιασεμι και αιθερια ελαια"

να γιατρεφτουμε θελουμε,οχι να γινουμε ποιο σκατα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
και προς θεου,μακρυα απο τα διθαφορα ματζουνια που υποσχονται απαλλαγη απο τα σπυρακια και που ειναι του στυλ "χυμος τριανταφυλλου με γυρη απο γιασεμι και αιθερια ελαια"

να γιατρεφτουμε θελουμε,οχι να γινουμε ποιο σκατα...

εχεις απολυτο δικιο!!!και παιδια σε δερματολους να απευθυνεστε κυριως οχι σε αισθητικους.ξερουν καλυτερα οι πρωτοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οι πρωτοι ειναι επιστημονες,οι δευτεροι ειναι μονο για αποτριχωση και για βαψιμο...απλα φορωντας μια ποδια νομιζουν οτι γινονται επιστημονες καπηλευοντας ετσι το λειτουργημ αυατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ναι ακριβως!!το θεμα ειναι οτι υποσχονται θεραπειες και σε μια γνωστη μου δημιουργηθηκε τρομερο προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ευτυχως δεν εχω καθολου σπιρακια..ουτε ενα και ειμαι παααααααααααααρα πολυ χαρουμενη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angels wings

Νεοφερμένος

Η angels wings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μπορεις να χρησιμοποιησεις την Neutrogina gel ....... ειναι πολυ αποτελεσματικο και χρησιμοποιειται 1 φορα την ημερα με οσο πιο κρυο νερο γινεται:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα Μ.

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλη κρεμα ειναι η Erybenz αν και λιγο σπαστικη,γιατι ξεραινεται και μετα ξεφλουδιζει.
Και ο αφρος sebamed clear face . Για δυσκολη ακμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μου την έγραψε και εμένα την erybenz ενας δερματολογος..την εβαλα αλλα εκτός από το ότι εγινε σαν ασπρη κρούστα όταν την εβγαλα η περιοχή κοκκίνησε και με είχε πιάσει και φαγούρα.....είναι σίγουρα καλή?? είδες αποτέλεσμα?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
παιδια και εγω εχω σπυρακια και παλιοτερα ειχα πιο πολλα,,αλλα μην ακουτε κανεναν..αμα ειναι εφηβειας δεν θα φυγουν ευκολα..και μην πετατε τζαμπα τα λεφτα σας..απλα να πλενετε το προσωπο σας με σαπουνακι κ κρυο νερο..οταν ειναι να φυγουν θα φυγουν..εμενα μου εφυγαν λιγο και δεν εβαλα τιποτα ενα οταν εβαζα δεν εβλεπα αποτελεσματα και εβαλα παρα πολλα ακομα και απο το εξωτερικο κατι βλακειες....... ακομα εχω αλλα λενε οτι ετσι ειναι οταν αναπτυζεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top