Σπουδές ιατρικής στο Ιάσιο της Ρουμανίας

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Παντως η ορκωμοσια των ρουμανων ειναι λες και ειναι fame story ,πολυ γκλαμουρια και βλεπω οι αποφοιτοι ειναι οτι εθνικοτητα υπαρχει.αρκετοι απο αφρικη,αρκετοι μουσουλμανοι,ελληνες,ρουμανοι.Αυτο δειχνει οτι δεν ειναι τοσο της πλακας πανεπιστημια για να πηγαινει ο αλλος απο αφρικη να σπουδασει
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Παντως η ορκωμοσια των ρουμανων ειναι λες και ειναι fame story ,πολυ γκλαμουρια και βλεπω οι αποφοιτοι ειναι οτι εθνικοτητα υπαρχει.αρκετοι απο αφρικη,αρκετοι μουσουλμανοι,ελληνες,ρουμανοι.Αυτο δειχνει οτι δεν ειναι τοσο της πλακας πανεπιστημια για να πηγαινει ο αλλος απο αφρικη να σπουδασει
Καλα Ευκλειδη παραπανω κατηγορεις εμενα για κακοποιηση της στατιστικης και της εννοιας του μεσου ορου κ τωρα γραφεις αυτο? Μας διασκεδαζεις ομολογω με τα αριστα τεκμηριωμενα συμπερασματα σου.
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
εδω ελεγες προσφατα οτι πηρανε καποιοι πτυχια επειδη βαζανε αλλους στη θεση τους και λες τα ελληνικα πανεπιστημια δεν εχουν φτασει σε αυτο το βαθμο.βεβαια εγω ακομα εξακολουθω να μην το πιστευω αυτο.
Αυτο εγω το ειχα αναφερει αλλα μιλουσα γενικα για τους τροπους που μπορει κανεις να κλεψει στα πανεπιστημια και να παρει πτυχιο χωρις να τον καταλαβουν. Δεν στοχοποιησα την Ιατρικη.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Παντως η ορκωμοσια των ρουμανων ειναι λες και ειναι fame story ,πολυ γκλαμουρια και βλεπω οι αποφοιτοι ειναι οτι εθνικοτητα υπαρχει.αρκετοι απο αφρικη,αρκετοι μουσουλμανοι,ελληνες,ρουμανοι.Αυτο δειχνει οτι δεν ειναι τοσο της πλακας πανεπιστημια για να πηγαινει ο αλλος απο αφρικη να σπουδασει
Παγκοσμίως φημίζεται η Ρουμανία λόγω χαμηλών διδάκτρων και σε μερικές περιπτώσεις εύκολης πρόσβασης (σε σύγκριση με Αγγλία και Αμερική)
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Τα πανεπιστήμια στη Ρουμανία και τη Βουλγαρία προσελκύουν παρά πολύ κόσμο. Δεν είναι της πλάκας...
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Έχω ψάξει μεταπτυχιακά όμως δεν ξέρω πόσο ανταγωνιστικό θα είναι το πτυχίο μου μιας που οι θέσεις θα είναι περιορισμένες και θα υπάρχουν άτομα από άλλες σχολές όπως φαρμακευτικής και χημείας και εν τέλει φοβάμαι ότι θα το μετανιώσω που δεν επέλεξα ιατρική

Για αυτό που λες, δεν είναι μόνο το brand του πτυχίου που το κάνει ανταγωνιστικό, αλλά και εσύ ο ίδιος και το πώς το αξιοποιείς/παρουσιάζεις. Αλλά, νομίζω ότι πρώτα πρέπει να κάτσεις λίγο μόνος σου, με τον εαυτό σου, και να δεις τι θέλεις ή, αν δε γίνεται αυτό, να δεις τι σε εμποδίζει από το να δεις τι θέλεις. Έχεις κάποιες δεύτερες σκέψεις - αγνοώ τα περί εγκληματικότητας κ.λπ. στην Ρουμανία, θα συμφωνήσω με όσα είπε ο @VasK σε αυτό. Δες ποιες είναι αυτές, για αρχή. :)
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Καλα Ευκλειδη παραπανω κατηγορεις εμενα για κακοποιηση της στατιστικης και της εννοιας του μεσου ορου κ τωρα γραφεις αυτο? Μας διασκεδαζεις ομολογω με τα αριστα τεκμηριωμενα συμπερασματα σου.
Kαι να παω σε νοσοκομειο και να αρχισω δειγματοληψια θα πρεπει να εξασφαλισω οτι το δειγμα μου ειναι αντιπροσωπευτικο για να μιλησουμε και λιγο στατιστικα...Εσυ απο αυτο που εχω καταλαβει αντιπροσωπευτικοτητα δεν εξασφαλιζεις στα δειγματα σου.Θα πρεπει να φτιαξω ενα team να παω στα νοσοκομεια ολης της ελλαδας και να βλεπω ρουμανοβουλγαρους γιατρους και να τους τεσταρω σε γνωσεις.Τωρα ποσο ρεαλιστικα ειναι ολα αυτα οκ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Kαι να παω σε νοσοκομειο και να αρχισω δειγματοληψια θα πρεπει να εξασφαλισω οτι το δειγμα μου ειναι αντιπροσωπευτικο για να μιλησουμε και λιγο στατιστικα...Εσυ απο αυτο που εχω καταλαβει αντιπροσωπευτικοτητα δεν εξασφαλιζεις στα δειγματα σου.Θα πρεπει να φτιαξω ενα team να οργωσω στην κυριολεξια τα νοσοκομεια ολης της ελλαδας και να βλεπω ρουμανοβουλγαρους γιατρους και να τους τεσταρω σε γνωσεις.Τωρα ποσο ρεαλιστικα ειναι ολα αυτα οκ.
Πιστευω στις δυνατοτητες σου. Εδω ο Γκαλοπ πριν ποσες δεκαετιες καταφερε να προβλεψει εξαιρετικα το αποτελεσμα των Αμερικανικων εκλογων με πρωτογομα εργαλεια. Κ εσυ δεν μπορεις να καταφερεις αυτο το απλο σημερα?
Σου εκανα μια ερωτηση κ αν θες μου απαντας. Τελειωσες Ιατρικη ναι ή οχι?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Και οικονομικά, εντωμεταξύ Νίκο, αν το σκεφτείς, αν κάτσεις Ελλάδα και σπουδάσεις και περιμένεις να δώσεις κατατακτήριες κλπ, θα βγουν περισσότερα τα χρήματα/έξοδα από το να πας απευθείας στην Ρουμανία.

Γενικο σχόλιο.
Οι ιατροί δεν είναι Ρουμάνο Βούλγαροι, Έλληνες είναι απλώς έχουν πτυχίο από αυτές τις χώρες.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Επισης και η γνωση ειναι κατι υποκειμενικη.Δηλαδη μπορει να ναι καποιος κομπλεξικος και να τον ρωτησεις πες μου το ταδε γονιδιο,το χρωμοσωμα της φιλαδελφειας και τετοια κουλα και στη ρουμανια να μην τους τα λεγανε αυτα να τον βγαλω ασχετο?Μπορει στην κλινικη εξεταση να ναι καλος και να υπολειπεται σε θεωρητικη γνωση σημαινει οτι ειναι επικινδυνος?Και αυτο σχετικο θα ναι.
 

MarcoReus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Kαι να παω σε νοσοκομειο και να αρχισω δειγματοληψια θα πρεπει να εξασφαλισω οτι το δειγμα μου ειναι αντιπροσωπευτικο για να μιλησουμε και λιγο στατιστικα...Εσυ απο αυτο που εχω καταλαβει αντιπροσωπευτικοτητα δεν εξασφαλιζεις στα δειγματα σου.Θα πρεπει να φτιαξω ενα team να οργωσω στην κυριολεξια τα νοσοκομεια ολης της ελλαδας και να βλεπω ρουμανοβουλγαρους γιατρους και να τους τεσταρω σε γνωσεις.Τωρα ποσο ρεαλιστικα ειναι ολα αυτα οκ.
Παντως εγω απο τα 10 ατομα που γνωριζω που πηγαν να σπουδασουν Ιατρικη/Οδοντιατρικη στη Βουλγαρια και τη Ρουμανια τα 8 δεν ειχαν ποτε καλη σχεση με το διαβασμα (μαθητες του 12 κατα μεσο ορο). Τωρα πως γινεται ξαφνικα απο κει που δε μπορουσαν να διαβασουν 2 σελιδες στο λυκειο να περνανε παθολογιες και χειρουργικες και να τελειωνουν στα 6 χρονια ακριβως (5 για οδοντιατρικη) ειναι αποριας αξιον.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Εγω παντως ειχα παει σε μια οδοντιατρο εκ βουλγαριας(νομιζω σοφια τελειωσε) και ηθελα να μου κανει απονευρωση.Το δοντι πηγαινε να χαθει τελειως γτ ως αναβλητικος τυπος το ειχα αμελησει για κανα διμηνο.Παω λοιπον στην κοπελα(ποια ιακωβιδου πολυ πιο ωραια,τυχεροι οσοι παμε σε αυτηνα...) και επεμενα μαλιστα οτι ενα απλο σφραγισμα θα ναι κτλπ.Αυτη να δειτε πως πηγαινε το χερι της.Εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος και δεν προκειται να την αλλαξω ποτε.Και καθιστε εσεις πειτε για βουλγαριες.
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Εγω παντως ειχα παει σε μια οδοντιατρο εκ βουλγαριας(νομιζω σοφια τελειωσε) και ηθελα να μου κανει απονευρωση.Το δοντι πηγαινε να χαθει τελειως γτ ως αναβλητικος τυπος το ειχα αμελησει για κανα διμηνο.Παω λοιπον στην κοπελα(ποια ιακωβιδου πολυ πιο ωραια,τυχεροι οσοι παμε σε αυτηνα...) και επεμενα μαλιστα οτι ενα απλο σφραγισμα θα ναι κτλπ.Αυτη να δειτε πως πηγαινε το χερι της.Εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος και δεν προκειται να την αλλαξω ποτε.Και καθιστε εσεις πειτε για βουλγαριες.
Μπραβο μαθηματικε μου! Αξιος! Αριστα στη στατιστικη συμπερασματολογια.

Δεν μου απαντας ομως και ανησυχω γιατι κατα τα αλλα εισαι λαλιστατος. Αν επαναλαβω το ερωτημα κ με κεφαλαια για να το δεις κ ας με συγχωρησει η ομηγυρη. ΕΥΚΛΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΙΑΤΡΙΚΗ???
Μη με αποφευγεις παρακαλω.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους διαχειριστές, γίνεται να μπλοκάρω ένα-δύο άτομα από το thread μου, ναι ξέρω έχουμε δημοκρατία όμως η κατάσταση είναι cringy και είναι τι είναι αυτό ρε με δόση Πόσιμπολ
(joke)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πέρα από την πλάκα δέχομαι όλες τις απόψεις όμως παρακαλώ ας επικεντρωθούμε στα σημαντικά και ας συζητήσουμε όλοι μαζί χωρίς διαμάχες και μη απαραίτητα σχόλια που μπορεί να θίγουν τον άλλον
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και οικονομικά, εντωμεταξύ Νίκο, αν το σκεφτείς, αν κάτσεις Ελλάδα και σπουδάσεις και περιμένεις να δώσεις κατατακτήριες κλπ, θα βγουν περισσότερα τα χρήματα/έξοδα από το να πας απευθείας στην Ρουμανία.

Γενικο σχόλιο.
Οι ιατροί δεν είναι Ρουμάνο Βούλγαροι, Έλληνες είναι απλώς έχουν πτυχίο από αυτές τις χώρες.
Αληθεύει το έχω σκεφτεί αυτό, αν δώσω κατατακτήριες σε 4 χρόνια δεν θα χάσω μόνο χρόνια αλλά και αρκετά χρήματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους διαχειριστές, γίνεται να μπλοκάρω ένα-δύο άτομα από το thread μου, ναι ξέρω έχουμε δημοκρατία όμως η κατάσταση είναι cringy και είναι τι είναι αυτό ρε με δόση Πόσιμπολ
(joke)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πέρα από την πλάκα δέχομαι όλες τις απόψεις όμως παρακαλώ ας επικεντρωθούμε στα σημαντικά και ας συζητήσουμε όλοι μαζί χωρίς διαμάχες και μη απαραίτητα σχόλια που μπορεί να θίγουν τον άλλον
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αληθεύει το έχω σκεφτεί αυτό, αν δώσω κατατακτήριες σε 4 χρόνια δεν θα χάσω μόνο χρόνια αλλά και αρκετά χρήματα
φιλε εχεις δικιο.εγω δεν προκειται να ξανααπαντησω σε μηνυματα που απλα προαγουν κοκορομαχιες.εσυ ελαβες τις συμβουλες οσων ξερανε,τωρα ειναι δικη σου αποφαση τι θα κανεις.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
φιλε εχεις δικιο.εγω δεν προκειται να ξανααπαντησω σε μηνυματα που απλα προαγουν κοκορομαχιες.εσυ ελαβες τις συμβουλες οσων ξερανε,τωρα ειναι δικη σου αποφαση τι θα κανεις.
Αληθεύει όλοι σας μου έχετε πει ποιες είναι οι επιλογές μου δίνοντας μου παράλληλα συμβουλές και τώρα πρέπει να αποφασίσω
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έπειτα από αρκετό ψάξιμο ανακάλυψα κάποια πράγματα για την Ρουμανία.

Όσον αφορά τα πανεπιστήμια είναι κατά κάποιο τρόπο καλά και αναγνωρίζονται στην Ευρώπη όμως δυστυχώς παρατηρείται διαφθορά σε αρκετά πανεπιστήμια. Για παράδειγμα στο πανεπιστήμιο της Κωνσταντζας που επιθυμώ να πάω αλλά και του Ιάσιου έχουν πιαστεί καθηγητές να ζητάνε ποσό από φοιτητές για να περάσουν κάποιες εξετάσεις. Ένα παράδειγμα που βρήκα είναι στη Κωνστατζα όπου ένας καθηγητής γύρεψε 200 ευρώ σε έναν Έλληνα φοιτητή (μας θεωρούν πλούσιους) για να περάσει το μάθημα του και τον έπιασαν με συνέπεια να καταδικαστεί σε 8 χρόνια φυλάκισης (ο καθηγητής).

Δεύτερων όσων αφορά τις εστίες που πρόκειται να μείνω αν πάω εκεί πέρα είναι αρκετά χάλια σε στυλ Ελλάδας με κατσαρίδες κτλ.

Ένα καλό είναι ότι είναι αρκετά φθηνά μιας που δεν έχουν Ευρώ.
Ένα άλλο κακό είναι το στυλ κολεγίου δηλαδή αν δεν παραδώσεις εγκαίρως τα χρήματα σε διώχνουν χωρίς δεύτερη σκέψη...

κατά τα άλλα ακόμα το σκέφτομαι, μια χαρά είμαι που σπουδάζω γεωπονία (ούτε άγχος ούτε τίποτα δηλαδή) όμως αυτό που θα μου αρέσει πάντα είναι η ιατρική και δυστυχώς δεν έχω αρκετό καιρό και μου προκαλεί αρκετό άγχος διότι δεν είναι μια απόφαση της στιγμής, είναι μια απόφαση που θα σε ακολουθεί για όλη σου την ζωή και φοβάμαι είναι η στιγμή που θα πρέπει να πω "το μεγάλο ναι η όχι"

Εξάλλου στη ζωή για να προχωρήσεις πρέπει να πάρεις μεγάλες αποφάσεις με ρίσκα...

Τι είναι αυτό το πράγμα;
Δεν μπορεί ένας άνθρωπος να βγει μια Παρασκευή βράδυ και ένα μεσημέρι Σαββάτου και γυρνάει και βλέπει τα τέρατα!
Βρε άτιμε άνθρωπε :lol: που δεν ξέρεις τι θέλεις (μην μιλάς καθόλου, θα τ΄ακούσεις τώρα) γιατί με ταλαιπωρείς και με βάζεις να διαπληκτίζομαι με ανθρώπους για να υποστηρίξω μια επιλογή που εγώ προσωπικά δεν θα έκανα;
Αλλά σκέφτηκα: "Εφόσον υπάρχει αυτή η επιλογή και στην παρούσα φάση ταιριάζει σ΄αυτόν τον άνθρωπο περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη, γιατί να μην προσπαθήσει να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα;"
Και μάλιστα τη στιγμή που από τα αρχικά σου μηνύματα, σου είχα απαντήσει αυτό:
Λοιπόν θα συνεχίσεις τη Σχολή σου που είσαι πολύ τυχερός που βρίσκεσαι εκεί (επειδή φαντάζομαι ότι τη δήλωσες τυχαία και όχι επειδή την επέλεξες συνειδητά) και να δεις που όταν αποφοιτήσεις θα είσαι ευτυχής και θα έχεις πολλές επαγγελματικές επιλογές πράγμα σπάνιο για τα σημερινά δεδομένα!
Επικεντρώσου στις σπουδές σου και άσε το ακετυλοσαλικυλικό οξύ γι΄αυτούς που τους ενδιαφέρει πραγματικά!
Ειλικρινά σου λέω, μην ξανακούσω μα και μου! Τσιμουδιά!
 

cel123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο cel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Τι είναι αυτό το πράγμα;
Δεν μπορεί ένας άνθρωπος να βγει μια Παρασκευή βράδυ και ένα μεσημέρι Σαββάτου και γυρνάει και βλέπει τα τέρατα!
Βρε άτιμε άνθρωπε :lol: που δεν ξέρεις τι θέλεις (μην μιλάς καθόλου, θα τ΄ακούσεις τώρα) γιατί με ταλαιπωρείς και με βάζεις να διαπληκτίζομαι με ανθρώπους για να υποστηρίξω μια επιλογή που εγώ προσωπικά δεν θα έκανα;
Αλλά σκέφτηκα: "Εφόσον υπάρχει αυτή η επιλογή και στην παρούσα φάση ταιριάζει σ΄αυτόν τον άνθρωπο περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη, γιατί να μην προσπαθήσει να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα;"
Και μάλιστα τη στιγμή που από τα αρχικά σου μηνύματα, σου είχα απαντήσει αυτό:
Λοιπόν θα συνεχίσεις τη Σχολή σου που είσαι πολύ τυχερός που βρίσκεσαι εκεί (επειδή φαντάζομαι ότι τη δήλωσες τυχαία και όχι επειδή την επέλεξες συνειδητά) και να δεις που όταν αποφοιτήσεις θα είσαι ευτυχής και θα έχεις πολλές επαγγελματικές επιλογές πράγμα σπάνιο για τα σημερινά δεδομένα!
Επικεντρώσου στις σπουδές σου και άσε το ακετυλοσαλικυλικό οξύ γι΄αυτούς που τους ενδιαφέρει πραγματικά!
Ειλικρινά σου λέω, μην ξανακούσω μα και μου! Τσιμουδιά!
Ειχε κ τα γονιμα στοιχεια του ο διαπληκτισμος δε λεω. Αν διαβασεις τα πρωτα μηνυματα που εγραψα σχετικα, θα δεις οτι μαλλον δεν επεσα κ πολυ εξω! Σταλεγακια θα με κανετε
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειχε κ τα γονιμα στοιχεια του ο διαπληκτισμος δε λεω. Αν διαβασεις τα πρωτα μηνυματα που εγραψα σχετικα, θα δεις οτι μαλλον δεν επεσα κ πολυ εξω! Σταλεγακια θα με κανετε

Τώρα πες μου, θες να τ΄ακούσεις κι εσύ;
Δεν θα σε κάνουμε "σταλεγάκια", μην ανησυχείς!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top