Σπουδές Ιατρικής στο εξωτερικό

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
οχι βεβαια κι οταν δεν περασα τα ελεγα αυταμαλιστα πιστευα οτι δεν ειχα δωσει οσο διαβασμα και προσοχη χρειαζοτανε
δεν ελεγα α ηταν η τυχη, ημουν ατυχη μπλαμπλαμπλα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κοίτααααααααααααααα να δεις,εγώ θα πρότεινα εκτός του ότι πρέπει να ξανασκεφτείς λιγουλάκι αυτά που λες,ότι θα ήταν λίγο καλύτερο να μην απαντάς απότομα και με ειρωνεία.Γνώμη μου.Σπουδάζεις ιατρική,μπράβο σου,δεν χρειάζεται όμως να έχεις τέτοια έπαρση.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Όπως και να 'χει θεωρώ ότι μιλάς εκ του ασφαλούς.
Αν ήσουν σε άλλη κατάσταση όπως είπα και πριν για λόγους που δεν περνάνε από το χέρι σου είμαι βέβαιη ότι όλα αυτά περί μαγκιάς, συμβιβασμού δεν θα τα έλεγες.
δεν ειπα ουδεποτε οτι οποιος σπουδαζει κατι εκτος ιατρικης ειναι αποτυχημενος
απλα θεωρω οτι ειναι κομπιναδορος σπουδαζοντας στο εξωτερικο η γλειφοντας κατουρημενες ποδιες για να παιρνει μεταγραφη
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
οχι βεβαια κι οταν δεν περασα τα ελεγα αυταμαλιστα πιστευα οτι δεν ειχα δωσει οσο διαβασμα και προσοχη χρειαζοτανε
δεν ελεγα α ηταν η τυχη, ημουν ατυχη μπλαμπλαμπλα
Α άρα όσοι δεν πέρασαν δεν διάβασαν αρκετά ?
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
οχι βεβαια κι οταν δεν περασα τα ελεγα αυταμαλιστα πιστευα οτι δεν ειχα δωσει οσο διαβασμα και προσοχη χρειαζοτανε
δεν ελεγα α ηταν η τυχη, ημουν ατυχη μπλαμπλαμπλα
Ρε κορίτσι μου μιλάμε για ΙΑΤΡΙΚΕΣΣ. Που σημαίνει ότι με τέλειο διάβασμα ΜΠΟΡΕΙ να μείνεις εκτός λόγω θεμάτων και λόγω διορθωτών.
Μην τα ισοπεδώνεις όλα επειδή πέρασες.
Για να τα λέμε ορισμένοι κάτι θα έχουμε βιώσει.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
αν καποιος περασει ξερω γω βιολογια δεν ειναι αποτυχημενος μπορει να του αρεσει
αλλα αν περασει βιολογια και μετα ξερωγω το παιζει αναπηρος η λαδωνει για ναμπει μεσω κατατακτηριων ιατρικη τοτε ρε μαν τι φαση; που ειναι η αξιοπρεπεια σου;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε κορίτσι μου μιλάμε για ΙΑΤΡΙΚΕΣΣ. Που σημαίνει ότι με τέλειο διάβασμα ΜΠΟΡΕΙ να μείνεις εκτός λόγω θεμάτων και λόγω διορθωτών.
Μην τα ισοπεδώνεις όλα επειδή πέρασες.
Για να τα λέμε ορισμένοι κάτι θα έχουμε βιώσει.
κι εγω τα εχω βιωσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α άρα όσοι δεν πέρασαν δεν διάβασαν αρκετά ?
δεν διαβασαν οσο χρειαζοταν για να περασουν ιατρικη η δεν ειχαν προετοιμαστει οσο χρειαζοταν οπως κι εγω την πρωτη φορα
 

Annu

Νεοφερμένος

Η Annu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
@georgia1213 διαβάζω τόση ώρα το θρεντ και προσπαθώ να καταλάβω ποιό είναι το πρόβλημα. Μηπώς θεωρείς πως αξίζεις περισσότερο μονο και μονο επειδη θεωρεις εσυ πως διαβασες περισσοτερο απο καποιον που διαλεξε το εξωτερικο;; και αν το χ ατομο εχασε ιατρικη για 2 μορια και δεν αντεχε να ξαναδωσει;; τοτε δεν το αξιζει μονο και μονο επειδη θα πληρωσει;;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
αν καποιος περασει ξερω γω βιολογια δεν ειναι αποτυχημενος μπορει να του αρεσει
αλλα αν περασει βιολογια και μετα ξερωγω το παιζει αναπηρος η λαδωνει για ναμπει μεσω κατατακτηριων ιατρικη τοτε ρε μαν τι φαση; που ειναι η αξιοπρεπεια σου;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


κι εγω τα εχω βιωσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


δεν διαβασαν οσο χρειαζοταν για να περασουν ιατρικη η δεν ειχαν προετοιμαστει οσο χρειαζοταν οπως κι εγω την πρωτη φορα
Εσύ μπορεί να μην πέρασες για αυτό το λόγο ... Άλλοι. Από λάθος της στιγμης... Είχαν άσχημη μέρα... Άγχος... Μακάρι να ήταν ολα τόσο απλά κ απόλυτα
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εσύ μπορεί να μην πέρασες για αυτό το λόγο ... Άλλοι. Από λάθος της στιγμης... Είχαν άσχημη μέρα... Άγχος... Μακάρι να ήταν ολα τόσο απλά κ απόλυτα
γι αυτοκανεις προετοιμασια για να τα περιορισεις ολα αυτα
την πρωτη φορα εγω ειχα γραψει σωστη απαντηση και μετα την εσβησα
κι εγραψα την λαθος
απλα λογικα ειχα αμφιβολιες επειδη δεν τα ειχα μαθει τελεια κι αυτο σκεφτηκα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δεν διαβασαν οσο χρειαζοταν για να περασουν ιατρικη η δεν ειχαν προετοιμαστει οσο χρειαζοταν οπως κι εγω την πρωτη φορα
Αυτό πες το σε όσους έχασαν την ιατρική για 10 μόρια και σε όσους έπαθαν κρίσεις άγχους και μυαλό έσβησε.
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν ειπα ουδεποτε οτι οποιος σπουδαζει κατι εκτος ιατρικης ειναι αποτυχημενος
απλα θεωρω οτι ειναι κομπιναδορος σπουδαζοντας στο εξωτερικο η γλειφοντας κατουρημενες ποδιες για να παιρνει μεταγραφη
Α καλά ό,τι να 'ναι λες πραγματικά!!!
Ένα παιδί πολύτεκνης ή φτωχής οικογένειας που περνά πχ ιατρική επαρχία τι πρέπει να κάνει ;;;να απαρνηθεί τη μετεγγραφή και να πει αγάπες πληρώστε σπιτάκι 10 χρόνια;;!
Ή πληρώστε μου άλλη μια χρονιά φροντιστήρια να μπω με το σπαθί μου στην πόλη που ζω;;;
Πραγματικά είναι πολύ λυπηρό να είσαι τόσο στυγνή και ψυχρή επειδή πέτυχες έναν στόχο σου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
γι αυτοκανεις προετοιμασια για να τα περιορισεις ολα αυτα
την πρωτη φορα εγω ειχα γραψει σωστη απαντηση και μετα την εσβησα
κι εγραψα την λαθος
απλα λογικα ειχα αμφιβολιες επειδη δεν τα ειχα μαθει τελεια κι αυτο σκεφτηκα
Αχου δεν καταλαβαίνεις τι λέω
Θα στο πω ξεκάθαρα

Υπάρχουν πολλοί πιθανοί καλοί γιατροί
Δεν είναι όμως όλοι πιθανοί αριστούχοι πανελληνίων


Και μάντεψε .. το ένα δεν αναιρεί το αλλο
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Α καλά ό,τι να 'ναι λες πραγματικά!!!
Ένα παιδί πολύτεκνης ή φτωχής οικογένειας που περνά πχ ιατρική επαρχία τι πρέπει να κάνει ;;;να απαρνηθεί τη μετεγγραφή και να πει αγάπες πληρώστε σπιτάκι 10 χρόνια;;!
Ή πληρώστε μου άλλη μια χρονιά φροντιστήρια να μπω με το σπαθί μου στην πόλη που ζω;;;
Πραγματικά είναι πολύ λυπηρό να είσαι τόσο στυγνή και ψυχρή επειδή πέτυχες έναν στόχο σου.
οχι για ιατρικη νταξει, αλλα να γραφεις 11 και να περνας πολιτικους δπθ και να ζητας μεταγραφη για εμπ εισαι γελοιος θεωρω
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μα αυτες οι περιπτωσεις ειναι ελαχιστες
Πιστεύεις όντως ότι λίγοι έχασαν τις σχολές που γούσταραν για 10 και 20 μόρια;Να που είναι περισσότεροι από όσο νομίζεις εκτός και αν από τότε που έδωσα εγώ έχουν αλλάξει τόσο ραγδαία τα πράγματα.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
κι αν παθεις κριση αγχους γτ να μην ξαναδωσεις του χρονου;
 

Annu

Νεοφερμένος

Η Annu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γι αυτοκανεις προετοιμασια για να τα περιορισεις ολα αυτα
την πρωτη φορα εγω ειχα γραψει σωστη απαντηση και μετα την εσβησα
κι εγραψα την λαθος
απλα λογικα ειχα αμφιβολιες επειδη δεν τα ειχα μαθει τελεια κι αυτο σκεφτηκα
το πως διαχεριζεται καθε ατομο το αγχος του δεν ταυτιζεται παντα με την προετοιμασια που εχει κανει.
και σου μιλαω εγω που ειχα λυσει 3 βιβλια ασκησεις αλλα και παλι απο αγχος μου εκανα λαθος που μου κοστισε, εγω και ο καθε εγω
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
οχι για ιατρικη νταξει, αλλα να γραφεις 11 και να περνας πολιτικους δπθ και να ζητας μεταγραφη για εμπ εισαι γελοιος θεωρω
Γιατί γίνεσαι τόσο αφοριστικη και σκληρή;;;;
Θα φανεί στο τέλος ποιος είναι άξιος στο ΠΤΥΧΙΟ.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
μα τι σχεση εχει ολο αυτο; δεν ειπα οτι τα ατομα που δενπαιρναν ιατρικη δεν αξιζουν , αλλα το να κανουν κομπινες για να γινουν γιατροι η να παρουν μεταγραφη τα κανει αναξια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top