Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ βρήκα ένα στην Αθηνάς κι ένα στη Μιαούλη! Είναι κοντά στο πολυτεχνείο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγω που θα μενω ευοσμο:-P ενταξει οχι τερμα πανω βεβαια..κατω μενεμενη κοντα..αλλα παλι μακρια ειναι!:-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εγω που θα μενω ευοσμο:-P ενταξει οχι τερμα πανω βεβαια..κατω μενεμενη κοντα..αλλα παλι μακρια ειναι!:-/
γτ ευοσμο??? σκατα συγκοινωνια εχει....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
γτ ευοσμο??? σκατα συγκοινωνια εχει....:/:

Εχω σπιτι..τ αστικό πόση ώρα κάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εχω σπιτι..τ αστικό πόση ώρα κάνει?

εγω που μενω κοντα στην πλατεια ...παιρνω 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω νοικιασα στην Μικρα μια μεγαλη μονοκατοικια με 4 φιλους,6υπνοδωματια κηπο για μπαλα φαση και μικρη πισινα
250 με τα κοινοχρηστα στον καθενα βγαινει και ο τυπας ειναι παππους και μας δινει και το αμαξι οποτε το θελουμε.Τωρα θα κανουμε και παρτυ σε φαση Project X
αλλα εμας θα ειναι project Θ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω που μενω κοντα στην πλατεια ...παιρνω 2

πλατεια πρεπει να ειναι πιο πανω ε? εγω θα ειμαι εκει που εχει τα τεννις και κατι γηπεδα αν καταλαβες..
αλλα απο οτι μου ειπαν νμζ και εγω 2 αστικα θα χρειαζομαι..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Εγω νοικιασα στην Μικρα μια μεγαλη μονοκατοικια με 4 φιλους,6υπνοδωματια κηπο για μπαλα φαση και μικρη πισινα
250 με τα κοινοχρηστα στον καθενα βγαινει και ο τυπας ειναι παππους και μας δινει και το αμαξι οποτε το θελουμε.Τωρα θα κανουμε και παρτυ σε φαση Project X
αλλα εμας θα ειναι project Θ
ουαου!!! γουστάρω φάση!!!! :) :)
πλατεια πρεπει να ειναι πιο πανω ε? εγω θα ειμαι εκει που εχει τα τεννις και κατι γηπεδα αν καταλαβες..
αλλα απο οτι μου ειπαν νμζ και εγω 2 αστικα θα χρειαζομαι..:(


ναι ενα για αριστοτελους μαλλον το 20 ή 21 αν θυμαμαι καλα και σχεδόν όλα από κει για πανεπιστήμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
έχεις πάρει ποτέ ταξί μετά τις 12 να σε πάει πολίχνη;;; σου λέει κάτι ο όρος διπλή ταρίφα;

Εμένα πάντα 4-4.50ευρώ μου ζητάνε. Ποτέ διπλή ταρίφα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εμένα πάντα 4-4.50ευρώ μου ζητάνε. Ποτέ διπλή ταρίφα. :hmm:

Μαντεψε γιατι και κερδιζεις λουκουμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Eμένα που από κολόμβου για νεάπολη μου παίρνει 3-3.5 τι κερδίζω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
να κοιτάξετε ρε να βρείτε ανατολικά και να σας βολεύει η λεωφορειακή γραμμή του 78Ν γιατί αλλιώς ξεχάστε τις βόλτες μετά τις 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
να κοιτάξετε ρε να βρείτε ανατολικά και να σας βολεύει η λεωφορειακή γραμμή του 78Ν γιατί αλλιώς ξεχάστε τις βόλτες μετά τις 12.
οταν εννοεις ανατολικα εννοεις περιοχες οπως φαληρο,ιπποκρατειο,κατω τουμπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
https://www.oasth.gr/

δείτε εδώ τις συγκοινωνίες για όλες τις περιοχές της θεσσαλονίκης, δείτε πόσος είναι ο χρόνος μετάβασης και από πού περνάει το νυχτερινό 78Ν για να ξέρετε, μην σας λέμε και μεις άλλ'αντί άλλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
https://www.oasth.gr/

δείτε εδώ τις συγκοινωνίες για όλες τις περιοχές της θεσσαλονίκης, δείτε πόσος είναι ο χρόνος μετάβασης και από πού περνάει το νυχτερινό 78Ν για να ξέρετε, μην σας λέμε και μεις άλλ'αντί άλλων
πως βλεπεις απο που περναει δεν μου εμφανιζεται ο χαρτης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πως βλεπεις απο που περναει δεν μου εμφανιζεται ο χαρτης..

χάρτες λεωφορειακών γραμμών -> επέλεξε γραμμή, κατεύθυνση, ημέρα και πάτα προβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μαντεψε γιατι και κερδιζεις λουκουμι

Για τα ωραία μου τα πόδια; Nuhh, σπάνια ανεβαίνω μόνη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πάντως συμφέρει πολύ να βρείτε αυτούς που σε πάνε όπου θες και σε χρεώνουν με τα λεπτά που διαρκεί η διαδρομή, αντί για χιλιόμετρα. εγώ έχω βρει έναν και για μεγάλες αποστάσεις με συμφέρει πολύ!! για αεροδρόμιο μου έπαιρνε 8-10 ευρώ (και όχι δεν μένω από τη μεριά του αεροδρομίου). και κάτι τέτοιοι σου κάνουν και έκπτωση αν είσαι συχνός πελάτης τους. το τι λεφτά έχω γλιτώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Εγώ μια φορά πήγα από Καμάρα στο Αεροδρόμιο Μακεδονίας με ταξί και πλήρωσα 17.80. Φωτιά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγώ βρήκα ένα στην Αθηνάς κι ένα στη Μιαούλη! Είναι κοντά στο πολυτεχνείο ε;

Αυτό που είναι στην Αθηνάς είναι κοντά στα πανεπιστήμια και στο κέντρο! ( γύρω στα 15-20 λεπτά) το πολυτεχνείο. Μιαούλη νομίζω είναι ανατολικά κοντά στην 28ης Οκτωβρίου και θέλει αστικό για πανεπιστήμιο και για κέντρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top