Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Κεντρο κοντα στη Μελενικου.Δεν το ειδα για να σου πω αποψη,αλλα και υπερπολυτελες να ηταν σε μια τρυπα 35 τμ(μικτα),εγω ουτε 300 δεν εδινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κεντρο κοντα στη Μελενικου.Δεν το ειδα για να σου πω αποψη,αλλα και υπερπολυτελες να ηταν σε μια τρυπα 35 τμ(μικτα),εγω ουτε 300 δεν εδινα.

Καλά, με το δίκιο σου.
Παιδιά μακριά από το κέντρο!! Εκμεταλλεύονται... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εντελώς...ό,τι είδα κέντρο είναι πάρα πολύ παλιό και ακόμη και τα πολύ καινούργια είναι μικρά και πανάκριβα. Τριανδρία, Άνω/Κάτω Τούμπα πιο σίγουρες λύσεις, και 40 Εκκλησιές με μεγάλη επιφύλαξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Τελικά βρήκες? Έκλεισες?
ναι ναι έκλεισα στις 40εκκλησιές πολυκατοικία 5ετίας 68τ.μ. δίπλα στα πανεπιστήμια!!! Βέβαια ακριβούλι αλλα με κουζίνα κλιματιστικά και συναγερμό μέσα! Εγω τρελαίνομαι για αυτή την περιοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μαρτιου -μποτσαρη απο τις καλυτερες περιοχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σήμερα κατέβηκα ξανά Κρήτη μιάς και ήμουν θεσσαλονίκη και έψαχνα για σπίτι! Η αίσθηση που μου έμεινε είναι ότι η θεσσαλονίκη όσον αφορά τα σπίτια της είναι ΣΚΕΤΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! Οτι είχα δει πραγματικά δεν μου άρεσε....ντάξει δεν εψαξα πολύ εκτός κέντρου γιατί δεν ήθελα όλη την ώρα λεωφορεία....είδα κάτι ΑΙΣΧΡΑ σπίτια στην ναυαρήνου, σβώλου,καμάρα...τα πράγματα ήταν σαφώς καλύτερα σε περιοχές όπως παπάφη, 40 εκκλησιές....Τελικά όμως βρήκα ένα πανέμορφο σπίτι στην ολυμπιάδος (15 λεπτά με τα πόδια για να βγω στο αριστοτέλειο στο φιλοσοφικό), 40 τ.μ., δίχωρο, του 2010 κατασκευής και τιμή 270 ευρώ!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑ!!!! πραγματικά τα πάντα είναι διπλααααααα! ααα και λόγω του ότι εκεί έχει πολιτισμική παράδοση τα σπίτια υποχρεωτικά φτιάχνονται σε ένα συγκεκριμένο μοτίβο που είναι πάρα πολύ ωραίο...! πραγματικά όποιος ψάχνει ακόμα για σπίτι να πάει και από εκεί!! πιστεύω θα βρείτε εκεί πολλές ευκαιρίες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σήμερα κατέβηκα ξανά Κρήτη μιάς και ήμουν θεσσαλονίκη και έψαχνα για σπίτι! Η αίσθηση που μου έμεινε είναι ότι η θεσσαλονίκη όσον αφορά τα σπίτια της είναι ΣΚΕΤΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! Οτι είχα δει πραγματικά δεν μου άρεσε....ντάξει δεν εψαξα πολύ εκτός κέντρου γιατί δεν ήθελα όλη την ώρα λεωφορεία....είδα κάτι ΑΙΣΧΡΑ σπίτια στην ναυαρήνου, σβώλου,καμάρα...τα πράγματα ήταν σαφώς καλύτερα σε περιοχές όπως παπάφη, 40 εκκλησιές....Τελικά όμως βρήκα ένα πανέμορφο σπίτι στην ολυμπιάδος (15 λεπτά με τα πόδια για να βγω στο αριστοτέλειο στο φιλοσοφικό), 40 τ.μ., δίχωρο, του 2010 κατασκευής και τιμή 270 ευρώ!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑ!!!! πραγματικά τα πάντα είναι διπλααααααα! ααα και λόγω του ότι εκεί έχει πολιτισμική παράδοση τα σπίτια υποχρεωτικά φτιάχνονται σε ένα συγκεκριμένο μοτίβο που είναι πάρα πολύ ωραίο...! πραγματικά όποιος ψάχνει ακόμα για σπίτι να πάει και από εκεί!! πιστεύω θα βρείτε εκεί πολλές ευκαιρίες!!!:D
Παιξε κ κανα Λοττο,Τζοκερ!!!!!!!!!!Μπραβο σου:clapup: Μια φιλη μου βρηκε 35τ.μ. ,καπου στο κεντρο (δεν ξερω καθολου απο Θεσ/κη ,ουτε αυτη βεβαια),σε καινουργια πολυκατοικια,σε 4ο οροφο,με 380 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
κι εγω καπου εκει 2 στενα πιο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
μονο εγω δεν εχω βρει ακομη.. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρει https://dps.web.auth.gr/index.php/el/foititiki-merimna/houses .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
παντου ψαχνω αλλα κυριως κεντρο για να με βολευει για τα τει..

όντως βολεύει κέντρο.. δεν το κοίταξα καθόλου.. για σίνδο δεν το σκέφτεσαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
παντου ψαχνω αλλα κυριως κεντρο για να με βολευει για τα τει..
καλό θα ήταν να αποφύγεις το κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
γιατί να το αποφύγει ?
Τα περισσότερα σπίτια που είδα στο κέντρο ήταν σε πολύ κακή κατάσταση και ακριβότερα από άλλες περιοχές.Καλύτερα να κοιτάξει σε άλλες περιοχές που θα είναι και πιο ήρεμα παρά κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Τα περισσότερα σπίτια που είδα στο κέντρο ήταν σε πολύ κακή κατάσταση και ακριβότερα από άλλες περιοχές.Καλύτερα να κοιτάξει σε άλλες περιοχές που θα είναι και πιο ήρεμα παρά κέντρο.

μάλιστα.. κατάλαβα. συμφωνώ σ' αυτό, αλλά όπως βολεύεται ο καθένας.. τελικά πού νοίκιασες ?

*κάτι τελείως άσχετο που πρόσεξα.. vi veri veniversum vivus vici..
"by the power of truth, I, while living, have conquered the universe..", από v for vendetta ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μάλιστα.. κατάλαβα. συμφωνώ σ' αυτό, αλλά όπως βολεύεται ο καθένας.. τελικά πού νοίκιασες ?

*κάτι τελείως άσχετο που πρόσεξα.. vi veri veniversum vivus vici..
"by the power of truth, I, while living, have conquered the universe..", από v for vendetta ?
Παπάφη νοίκιασα.
Ναι,από το v for vendetta!:) https://www.youtube.com/watch?v=8_n5EfrmiSg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top