Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Το βρήκαμε, το κλείσαμε, το εξοπλίσαμε, το καθαρίσαμε και τώρα σας γράφω από αυτό.:D

Φωτογραφίες γρήγορα στο ανάλογο θέμα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ε όταν γυρίσω πίσω. ^ :P
Tώρα δεν έχω καλώδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αν τα πραγματα ειναι οντως ετσι όπως μου τα περιγραφεις cristie_94 πολύ φοβαμαι πως θα μετακομίσω γιατί η άλήθεια ειναι πως ποτε δεν ονειρευόμουν να γινω comandos... γαμωτο πανω που ειχα χαρει που θα εμενα σε τζαμπα σπιτι.. Τεσπα θα παω για αρχη και αμα επιβεβαιωθούν τα λεγομενα σας του χρονου φευγω... Γιατί αγαπητε Boss ανεκαθεν ειμαι χαμογελαστη ομως το θεμα ειναι να διατηρησω αυτό το χαμογελο...:)
το θεμα ειναι που εισαι διατεθειμενη να προσφερεις τα λεφτα σου: στο ενοικιο ενος σπιτιου σε μια καλυτερη περιοχη, η στα ταξι σε καθε βραδινη σου εξοδο?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αυτο με το ταξι μου το χουν πει κι αλλοι εγω θα μεινω προς την Ανω Κυψελη κοντα στη Μεγιστης αν εχεις ακουστα, δηλαδη για να καταλαβω παιρνεις ενα ταξι και του λες να σε περιμενει μεχρι να μπεις στην πολυκατοικια? γιατι αμα ειναι ετσι δεν το βρισκω και τοσο τρομερο... Εσυ που μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτο με το ταξι μου το χουν πει κι αλλοι εγω θα μεινω προς την Ανω Κυψελη κοντα στη Μεγιστης αν εχεις ακουστα, δηλαδη για να καταλαβω παιρνεις ενα ταξι και του λες να σε περιμενει μεχρι να μπεις στην πολυκατοικια? γιατι αμα ειναι ετσι δεν το βρισκω και τοσο τρομερο... Εσυ που μενεις?
ναι, την ξερω τη μεγιστης... εγω μενω στην καυκασου χαμηλα! σαφως πολυ χειροτερη η μεγιστης... εγω συνηθως αυτο κανω, παιρνω ταξι και ζηταω στον ταξιτζη να περιμενει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μακρυά απο την Κυψέλη παιδιά!.. Θα το μετανιώσετε! Ειναι περιοχή που αν δεν μεγαλώσεις εκει ωστε να αποκτίσεις γνωριμίες-ασφάλεια, θα φοβάσαι μεχρι και την σκιά σου!. Δε ξέρω αν εχουν ηρεμίσει τα πράγματα, αλλα δε το πιστεύω. Χρηστη_94,έμενα παλια στην Δωδεκανήσου...2 στενά πιο κάτω απο 'σενα. Πήγα στη κυψέλη επειδή μας εδωσε ενας γνωστός μας, σπίτι με πολύ φθινό ενοίκιο,αλλα είδαμε πως δεν άξιζε.Εγω θα σου πρότηνα παντως,αν δεν μπορεις πλεον να αλλάξεις σπίτι, να πάρεις κανενα μηχανάκι 50αρι..ισα ίσα δηλαδή με το που βγαίνεις απο τη πόρτα να φεύγεις αμέσως...αλλα και το μιχανάκι μπορεί να στο κλέψουν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδια τελικά με πεισατε λιγο εσεις και λιγο οι συνθηκες που προεκυψαν και με μεγαλη μου χαρα σας ανακοινώνω πως
ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ !!! ναι τελικα τζαμπα σας επρηξα κυψελη και Κυψελη ελπιζω να μου το συγχωρησετε (ημουν απελπισμενη), όπως μου πε και μια φιλη Θα μουν η μονη ασπρη μεσα σε τοσους μαυρους...:worry: (χρυση αυγή μη χαιρεσαι δεν ειμαι με το μερος σου απλά φοβάμαι για να μην με παρεξηγεισεις κιόλας:))
Οχι παιδια τελικά θα μεινω σε ενα σπιτι κοντα στη σχολή μου καπου στο Λυκαβιτό για να βολευει...
Ευχαριστω παντως όλους σας για την πολύτιμη βοηθεια σας και καλη υπομονη αν μενετε στην κυψελη, ας ελπίσουμε οτι η περιοχη θα αποκτησει την παλια της αιγλη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drouk

Νεοφερμένος

Ο drouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά, γεια! :) Μάλλον θα ξεκινήσω μεταπτυχιακό στη Φιλολογία του Καποδιστριακού.. Δεν ξέρω και πολλά από Αθήνα (σπούδαζα Θεσσαλονίκη). Καμιά βοήθεια για βολικές περιοχές να νοικιάσω;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans19594

Νεοφερμένος

Ο minoans19594 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι φοιτητής στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών και νοικιάζω σπίτι στον Βοτανικό (στάση μετρό Κεραμεικός). Παλιά συγκατοικούσα με την αδερφή μου αλλά τώρα έχει φύγει και έχω ένα δωμάτιο κενό και ψάχνω για συγκάτοικο. Το σπίτι είναι κομπλέ, το δωμάτιο έχει και air-condition. Το νοίκι είναι 300, άρα /2 = 150 ευρώ τον μήνα. Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ 6947769656
(drouk αν σε βολεύει η περιοχή είμαστε ο ένας για τον άλλον... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drouk

Νεοφερμένος

Ο drouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, είμαι φοιτητής στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών και νοικιάζω σπίτι στον Βοτανικό (στάση μετρό Κεραμεικός). Παλιά συγκατοικούσα με την αδερφή μου αλλά τώρα έχει φύγει και έχω ένα δωμάτιο κενό και ψάχνω για συγκάτοικο. Το σπίτι είναι κομπλέ, το δωμάτιο έχει και air-condition. Το νοίκι είναι 300, άρα /2 = 150 ευρώ τον μήνα. Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ 6947769656
(drouk αν σε βολεύει η περιοχή είμαστε ο ένας για τον άλλον... :P)
όταν βγουν τα αποτελέσματα, θα σε έχω στο μυαλό μου! συγκατοικούσα και παλιά και είναι καλή φάση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans19594

Νεοφερμένος

Ο minoans19594 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Αν ενδιαφέρεται κανείς άλλος ωστόσο μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

drouk

Νεοφερμένος

Ο drouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε καμιά 10αριά μέρες μου είπαν.. Θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ψαχνει καμια κοπελα για συγκατοικο κοντα σε αιγαλεω ή γυρω περιοχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
για οσουν σπουδαζουν στο τει αθηνας στο αιγαλεω ποιες περιοχες προτεινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
?κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
κοντα στο μετρο φιλε.. αν εχει ανοιξει και το μετρο χαιδαριου μπορεις να δεις και εκει.. δες και κεραμικο.. βεβαια δεν ειναι απαραιτητο να μενεις και τοσο κοντα.. δες και βοτανικο αλλα δυσκολα θα βρεις κατι εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κοντα στο μετρο φιλε.. αν εχει ανοιξει και το μετρο χαιδαριου μπορεις να δεις και εκει.. δες και κεραμικο.. βεβαια δεν ειναι απαραιτητο να μενεις και τοσο κοντα.. δες και βοτανικο αλλα δυσκολα θα βρεις κατι εκει.

πειραια?βολευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
οχι.. γιατι θα θες ηλεκτρικο μεχρι ομονεια και μετα μετρο.. ταλαιπωρια λιγο.. εχει και λεωφορειο απο πειραια βεβαια σε αφηνει κτελ κηφισου κοντα.. γενικα ειναι λιγο περιπλοκο να πας να μηνεις αλλου.. οι περισσοτεροι μενουν αιγαλεω να ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μη μπλεξεις με ΗΣΑΠ αν μπορεις να πας στο μετρο. Καλυτερα Περιστερι που εχει μετρο παρα Πειραια που εχει Γραμμη 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλύτερα κοντά στον κεραμεικό ή αν δεν βρίσκεις μπορείς και αμπελοκήπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top