Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Το οικονομικό είναι στην Νομική, δηλαδή στάση μετρό πανεπιστήμιο. Ο Νέος Κόσμος είναι μια χαρά και είναι και κοντά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυριο αρχιζει η αναζητηση σπιτιου!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μακάρι να βρείς κάτι καλό και οικονομικό:D

σε ευχαριστω πολυ απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!εσυ βρηκεσ τιποτα κομοτηνη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!εσυ βρηκεσ τιποτα κομοτηνη?:P
Χμ, θα χτίσω μία βίλα σε λίγες μέρες και θα βολευτώ εκεί μωρέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χμ, θα χτίσω μία βίλα σε λίγες μέρες και θα βολευτώ εκεί μωρέ:P

μωρε και εγω αρχικα βιλα ειπα να φτιαξω αλλα ποιοσ καθαριζει...γι αυτο σκεφτομαι να βολευτω σε καμια μεζονετα στην ακροπολη...κατι μικρο και απλο θελω γενικα με ξερεισ:P!!!χαχαχαχαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μωρε και εγω αρχικα βιλα ειπα να φτιαξω αλλα ποιοσ καθαριζει...γι αυτο σκεφτομαι να βολευτω σε καμια μεζονετα στην ακροπολη...κατι μικρο και απλο θελω γενικα με ξερεισ:P!!!χαχαχαχαχαχα:P:P
Χαχαχαχα, έτσι βρε Χριστινιώ. Πάντως αν δεν έχεις ήδη κάποιον γνωστό να σου προτείνει διαμέρισμα , στο τέλος της ημέρας θα λές: Σκατά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χαχαχαχα, έτσι βρε Χριστινιώ. Πάντως αν δεν έχεις ήδη κάποιον γνωστό να σου προτείνει διαμέρισμα , στο τέλος της ημέρας θα λές: Σκατά!

χαχαχα σημερα το ειδα αυτο το επεισοδιο:P...χαχα ισχυει αλλα ευτυχωσ εχω την θεια μου και μια οικογενειακη μασ φιλη οποτε κατι μασ προτεινε το θεμα ειναι τωρα τιμεσ και κατα ποσο θα ειναι σε καλη κατασταση τα σπιτια...!!!:Pεσυ πηγεσ καθολου κομοτηνη?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα σημερα το ειδα αυτο το επεισοδιο:P...χαχα ισχυει αλλα ευτυχωσ εχω την θεια μου και μια οικογενειακη μασ φιλη οποτε κατι μασ προτεινε το θεμα ειναι τωρα τιμεσ και κατα ποσο θα ειναι σε καλη κατασταση τα σπιτια...!!!:Pεσυ πηγεσ καθολου κομοτηνη?:clapup:
Τέλεια σειρά. Εγώ χθές είδα και τα τελευταία επεισόδια. Σκατά:P Συστημένη θα πάω κι εγώ εκεί πάνω :D. Θα πάω απο Δευτέρα μάλλον, δεν βιάζομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ Κυριακή μάλλον θα φύγω για σπίτι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ΑΑΑ ταλαιπωρία κι εσύ με το ταξίδι.

Ε ναι μένω σε νησί και είναι κάπως μακριά...
Το αεροπλάνο είναι κανά 45λεπτο αν θυμάμαι καλά, αλλά και πολύ ακριβότερο, οπότε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ε ναι μένω σε νησί και είναι κάπως μακριά...
Το αεροπλάνο είναι κανά 45λεπτο αν θυμάμαι καλά, αλλά και πολύ ακριβότερο, οπότε...:P
Κι εγώ την ίδια ταλαιπωρία θα περάσω , αλλα με λεωφορείο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι εγώ την ίδια ταλαιπωρία θα περάσω , αλλα με λεωφορείο:/:

Ε υπομονή. Μέχρι να τακτοποιηθούμε είναι! :D
Εγώ μάλλον θα κάτσω μέχρι να αρχίσουν οι εγγραφές.
Γιατί να φεύγω και να ξαναγυρίζω κ να φεύγω πάλι όταν αρχίζουν τα μαθήματα δε λέει...
Θα δούμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
επειτα απο μια εξουθενωτικη μερα στην αθηνα και οντασ αυπνη καταφερα να επιβιωσω απο τισ 6 το πρωι ωσ τωρα που γυρισα απο την αθηνα οπου τελειωσε επιτυχωσ η πρωτη μερα αναζητησ σπιτιου!!!με λιγα λογια???ΒΡΗΚΑ ΣΠΙΤΙ!!!!:clapup::clapup::clapup: πηγα να δω και τη σχολη μου και ειναι υπεροχη!!τι τελεια πολη η αθηνα τελικα!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
επειτα απο μια εξουθενωτικη μερα στην αθηνα και οντασ αυπνη καταφερα να επιβιωσω απο τισ 6 το πρωι ωσ τωρα που γυρισα απο την αθηνα οπου τελειωσε επιτυχωσ η πρωτη μερα αναζητησ σπιτιου!!!με λιγα λογια???ΒΡΗΚΑ ΣΠΙΤΙ!!!!:clapup::clapup::clapup: πηγα να δω και τη σχολη μου και ειναι υπεροχη!!τι τελεια πολη η αθηνα τελικα!!!!!:clapup:
Το καλό της Αθήνας ειναι πως δε προκειται να σου πεί κανείς τίποτα αν πεις του καλαμάκι σουβλάκι ή το σουβλάκι καλαμάκι! Και θα απολάυσεις ζαμπονοτυρόπιτες και όχι μπουγάτσες ζαμπόν τυρι! :P
Με λίγα λόγια δεν ειναι φανατισμένοι... Ειναι ώραια πόλη αρκει να προσέξεις τις γειτονίες που πάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το καλό της Αθήνας ειναι πως δε προκειται να σου πεί κανείς τίποτα αν πεις του καλαμάκι σουβλάκι ή το σουβλάκι καλαμάκι! Και θα απολάυσεις ζαμπονοτυρόπιτες και όχι μπουγάτσες ζαμπόν τυρι! :P
Με λίγα λόγια δεν ειναι φανατισμένοι... Ειναι ώραια πόλη αρκει να προσέξεις τις γειτονίες που πάς...

χαχαχα ισχυει!!!ναι μου ειπαν μεταξουργειο,ομονοια,εξαρχεια κυψελη να μην πολ επισκεπτομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εξάρχεια μια χαρά είναι! Συγκεκριμένες ημερομηνίες δεν πας εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top