vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Βρήκα σπίτι στα ιλίσια.. καλή περιοχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βρήκα σπίτι στα ιλίσια.. καλή περιοχή;

και εγω εκει..απο οσο την ειδα οταν την περπατησα μια χαρα φαινοταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
και εγω εκει..απο οσο την ειδα οταν την περπατησα μια χαρα φαινοταν..

και εγώ που περπάτησα καλή μου φάνηκε...πού πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
και εγω ιλισσια θα μαι κατα 99%!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ωραιος,μπραβο!
ευχαριστώ! Από που είσαι; Γιατί απ' ότι κατάλαβα κι εσύ δεν είσαι Αθηναίος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ευχαριστώ! Από που είσαι; Γιατί απ' ότι κατάλαβα κι εσύ δεν είσαι Αθηναίος!

Σωστα καταλαβες..Απο Ψαχνα ειμαι..δεν ξερω αν εχεις ακουστα..ειναι κοντα στη χαλκιδα..
εσυ πρεπει να εισαι απο λιγο πιο μακρυα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σωστα καταλαβες..Απο Ψαχνα ειμαι..δεν ξερω αν εχεις ακουστα..ειναι κοντα στη χαλκιδα..
εσυ πρεπει να εισαι απο λιγο πιο μακρυα :P
Πράγματι, αρκετά πιο μακρυά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αναμεσα σε ιλισσια,αμπελοκηπουσ,παγκρατι,ζωγραφου και καισαριανη ποια περιοχη ειναι καλυτερη για να νοικιασω σπιτι θεωρειτε?????:D

μμμ:hmm: ναι ε?δεν ειναι λιγο ακριβη ππεριοχη..εγω προσ ιλισσια εχω βρει κατι καλα αλλα θελω μια περιοχη κοντα στην φιλοσοφικη και με καλη συγκοινωνια για να μετακινουμε κα στο κεντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αναμεσα σε ιλισσια,αμπελοκηπουσ,παγκρατι,ζωγραφου και καισαριανη ποια περιοχη ειναι καλυτερη για να νοικιασω σπιτι θεωρειτε?????:D
Ζωγράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
αναμεσα σε ιλισσια,αμπελοκηπουσ,παγκρατι,ζωγραφου και καισαριανη ποια περιοχη ειναι καλυτερη για να νοικιασω σπιτι θεωρειτε?????:D

τσεκαρε πρωτα που σε βολευει καλυτερα η συγκοινωνια για τη σχολη σου. εγω θα ψηφιζα αμπελοκηπους παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μμμ:hmm: ναι ε?δεν ειναι λιγο ακριβη ππεριοχη..εγω προσ ιλισσια εχω βρει κατι καλα αλλα θελω μια περιοχη κοντα στην φιλοσοφικη και με καλη συγκοινωνια για να μετακινουμε κα στο κεντρο

Είναι πολύ καλή και ήσυχη περιοχή. Μια γνωστή μου που σπουδάζει στην Φιλολογία Αθηνών μένει Ζωγράφου, ενώ ο αδερφός μου όταν σπούδαζε στο Ιστορικό έμενε Αμπελόκηπους. Δεν ξέρω αν συστεγάζονται τα κτίρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Είναι πολύ καλή και ήσυχη περιοχή. Μια γνωστή μου που σπουδάζει στην Φιλολογία Αθηνών μένει Ζωγράφου, ενώ ο αδερφός μου όταν σπούδαζε στο Ιστορικό έμενε Αμπελόκηπους. Δεν ξέρω αν συστεγάζονται τα κτίρια.

ωραιαα!!θα το ψαξω και οταν παω με το καλο και θα δω...σε ευχαριστω πολυ!!!:P:P:P:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Περνάω ασοεε και οπως ολοι σας ενδιαφέρομαι για μια καλή περιοχή που να υπάρχει και καλή πρόσβαση στη σχολή..οσο γίνετε τουλάχιστον! τις επόμενες μέρες θα πάω Αθήνα και με έχει ένας πανικός! Τι λέτε για Γαλάτσι?? είναι καλό? υπάρχει καλή πρόσβαση στη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Περασα στο τμημα οικονομικων επιστημων στο καποδιστριακο και σε λιγο θα ανεβω Αθηνα για σπιτι (απο Κρητη ειμαι)...Μου ειπαν οτι η σταση του μετρο "πανεπιστημιο" ειναι πολυ κοντα στη σχολη..Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις να μ πει σε ποια περιοχη ειναι καλα να ψαξω για σπιτι κ να μ δοσει παραπανω πληροφοριες αν ξερει...Μου ειπαν να κοιταξω αμπελοκηπους ,νεο κοσμο....Αν μπορειτε δοστε μου πληροφοριες συντομα γιατι ανεβαινω για ψαξιμο σε μια/δυο μερες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Περνάω ασοεε και οπως ολοι σας ενδιαφέρομαι για μια καλή περιοχή που να υπάρχει και καλή πρόσβαση στη σχολή..οσο γίνετε τουλάχιστον! τις επόμενες μέρες θα πάω Αθήνα και με έχει ένας πανικός! Τι λέτε για Γαλάτσι?? είναι καλό? υπάρχει καλή πρόσβαση στη σχολή?


Είναι πολύ καλή και ήσυχη περιοχή ΟΜΩΣ(!) κάπως μακριά από κέντρο(οπου βρίσκεται η σχολή σου)...στα τρόλλευ που σε εξυπηρετούν γίνεται κάθε φορά πανικός και το 608 που πηγαίνει στην περιοχή είναι φίσκα συνέχεια :/...καλό θα ήταν να πας σε περιοχές της πράσινης γραμμης του ηλεκτρικού για άμεση πρόσβαση(βγαίνεις Βικτώρια και περπατάς 3 λεπτά),ή σε οποιαδήποτε περιοχή θες με μετρό,θα βγαίνεις Ομόνοια και από εκεί θα παίρνεις ηλεκτρικό για να πηγαίνεις Βικτώρια(να περπατάς από Ομόνοια στην σχολή σου δν παίζει γιατί θέλεις κανένα τέταρτο-εικοσάλεπτο και δεν συμφέρει..χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Περασα στο οικονομικο του καποδιστριακου κ ειμαι απο κρητη οποτε τις επομενες μερες ανεβαινω για να νοικιασω σπιτι...Ειναι καποιος απο αθηνα ή σπουδαζει εκει ωστε να με ενημερωσει για το που ειναι καλα να μεινω...Τωρα ψαχνω για αμπελοκηπους κ κοιταω να βρω σπιτι κοντα σε σταση μετρο αφου μ ειπαν οτι το μετρο με βολευει γτ σταματαει κοντα στο πανεπιστημια...Μου ειπαν να κοιταξω και νεο κοσμο (κοντα σε μετρο)...
Εχετε να μου προτεινεται κατι??Σας παρακαλω απαντηστε να παρω καμια ιδεα γτ αυριο φευγω για αθηνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Περασα στο οικονομικο του καποδιστριακου κ ειμαι απο κρητη οποτε τις επομενες μερες ανεβαινω για να νοικιασω σπιτι...Ειναι καποιος απο αθηνα ή σπουδαζει εκει ωστε να με ενημερωσει για το που ειναι καλα να μεινω...Τωρα ψαχνω για αμπελοκηπους κ κοιταω να βρω σπιτι κοντα σε σταση μετρο αφου μ ειπαν οτι το μετρο με βολευει γτ σταματαει κοντα στο πανεπιστημια...Μου ειπαν να κοιταξω και νεο κοσμο (κοντα σε μετρο)...
Εχετε να μου προτεινεται κατι??Σας παρακαλω απαντηστε να παρω καμια ιδεα γτ αυριο φευγω για αθηνα....

προσωπικα δε μου αρεσει η περιοχή (νεος κοσμος)...ειναι πολές κλικες που εχουν ορεξη για καβγα, φανατικοί αεκτζίδες κ.αλλα...δε ξέρω που ειναι το καποδηστριακο να σε βοηθούσα πιο πολυ..η ξαδέρφη μου κανει μαθημα σε 2 η 3 κτίρια που ειναι λιγο μακρυα μεταξύ τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top