DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σωστο αλλα επικινδυνο το σπορ

Ενταξει μη βγεις στο Ποταμι με το παπι αλλα γενικα αν προσεχεις και δεν κανεις μαγκιες, ΛΟΓΙΚΑ δεν θα σου συμβει κατι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια το νεο ηρακλειο σαν περιοχη πως σας φαινεται;;ψαχνω για σπιτι για να πηγαινω στο οπα και εμφανίστηκε μια καλη ευκαιρια σ αυτη την περιοχη,αξιζει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Παιδια το νεο ηρακλειο σαν περιοχη πως σας φαινεται;;ψαχνω για σπιτι για να πηγαινω στο οπα και εμφανίστηκε μια καλη ευκαιρια σ αυτη την περιοχη,αξιζει;;

απο αποψη αποστασης ειναι ετσι κι ετσι. ειναι 9 στασεις με τον ηλεκτρικο και θα κανεις γυρω στα 20 λεπτα για να φτασεις. εξαρταται βεβαια κι απο το ποσο μακρυα ειναι το σπιτι απο τη σταση του τρενου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Παιδια το νεο ηρακλειο σαν περιοχη πως σας φαινεται;;ψαχνω για σπιτι για να πηγαινω στο οπα και εμφανίστηκε μια καλη ευκαιρια σ αυτη την περιοχη,αξιζει;;

Ναι. Αν εισαι κοντα στον ΗΣΑΠ ουτε συζητηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα δεις πρώτα τα έπιπλα. Πχ έχω ένα τραπεζάκι που για την (απλή) συναρμολόγησή του, απαιτούσε μόνο ένα κατσαβίδι. Το ίδιο ίσχυει για κάτι καρέκλες κι ένα τραπέζι κουζίνας του αδερφού μου. Ειδικά στα ΙΚΕΑ, θα καταλάβεις λίγο πολύ τι θα χρειαστείς από άποψη συναρμολόγησης. Εξάλλου, αν χρειαστεί, ρωτάς εκεί πέρα, θα ξέρουν.
Αγνοείστε το μήνυμα, ήμουν ακόμα στη σελίδα 1 και δεν είδα ότι απαντήσαν άλλοι ήδη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι. Αν εισαι κοντα στον ΗΣΑΠ ουτε συζητηση.

Ναι ειναι 5 λεπτα με τα ποδια,ευχαριστω!!

απο αποψη αποστασης ειναι ετσι κι ετσι. ειναι 9 στασεις με τον ηλεκτρικο και θα κανεις γυρω στα 20 λεπτα για να φτασεις. εξαρταται βεβαια κι απο το ποσο μακρυα ειναι το σπιτι απο τη σταση του τρενου.[/QUOTE

Σ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ναι ειναι 5 λεπτα με τα ποδια,ευχαριστω!!

απο αποψη αποστασης ειναι ετσι κι ετσι. ειναι 9 στασεις με τον ηλεκτρικο και θα κανεις γυρω στα 20 λεπτα για να φτασεις. εξαρταται βεβαια κι απο το ποσο μακρυα ειναι το σπιτι απο τη σταση του τρενου.

Σ ευχαριστω

Φτιαχτηκες. Μη το πεις ουτε του παπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snol

Νεοφερμένος

Η snol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
αλο! Πέρασα στο ΤΕΙ και τώρα ψάχνω σπίτι. Όσον αφορά τις περιοχές, τα έχω κάπως έτσι:
1) Εξάρχεια-Νεάπολη
2) Αμπελόκηποι
3) Πετράλωνα (λίγο δύσκολη η πρόσβαση σε κέντρο, σε σχέση με τις υπόλοιπες)
4) Αιγάλεω (δε λέει η περιοχή, δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον..)
στο μυαλό μου.. Όποι@ έχει μια ιδέα παραπάνω, και όσον αφορά τα μέσα μεταφοράς, ας δώσει μια γνώμη.. και δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα μέσα; για να φας σαρδέλιασμα πρέπει να πας σε συγκεκριμένο δρομολόγιο συγκεκριμένη ώρα ( ξέρω γω 250 στις 9 το πρωί κι αυτό κυρίως τις πρώτες βδομάδες κάθε εξαμήνου ). Αν έχεις συνηθίσει δεν είναι τόσο κακό μου φαίνεται έχετε καλομάθει μερικοί. :P

πάντως όσοι έχουν αμάξι μου λένε περίπου ίδια ώρα με τα μέσα κάνουν + τη βενζίνη + το δακτύλιο δε συμφέρει καν. τώρα για μηχανάκι δε ξέρω τι ισχύει πέρα απ' τη μειωμένη βενζίνη προφανώς.

πάντως ακόμη και 5 ευρώ τη βδομάδα να θες με μηχανάκι για καθημερινό πήγαινε-έλα που πάλι λίγο μου φαίνεται σε σύγκριση με τα 15 ευρώ μιας μηνιαίας απεριορίστων ακριβότερο είναι πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
αλο! Πέρασα στο ΤΕΙ και τώρα ψάχνω σπίτι. Όσον αφορά τις περιοχές, τα έχω κάπως έτσι:
1) Εξάρχεια-Νεάπολη
2) Αμπελόκηποι
3) Πετράλωνα (λίγο δύσκολη η πρόσβαση σε κέντρο, σε σχέση με τις υπόλοιπες)
4) Αιγάλεω (δε λέει η περιοχή, δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον..)
στο μυαλό μου.. Όποι@ έχει μια ιδέα παραπάνω, και όσον αφορά τα μέσα μεταφοράς, ας δώσει μια γνώμη.. και δυο

Νομιζω για τα ΤΕΙ πρεπει να παρεις λεωφορειο απο το μετρο Αιγαλεω ή να περπατησεις απο την Αγια Μαρινα για κανα τεταρτο. Οποτε κατα προτιμηση πρεπει να μεινεις κοντα σε σταθμο της Γραμμης 3. Το Αιγαλεω ειναι φθηνο σχετικα, εχει προσβαση στο κεντρο σε λιγα λεπτα (αν μενεις κοντα στο μετρο) και δεν θα ταλαιπωρεισαι πολυ για να πας στη σχολη σου. Νομιζω ειναι η καλυτερη επιλογη.

Μόνο εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα μέσα;

Ναι :P

για να φας σαρδέλιασμα πρέπει να πας σε συγκεκριμένο δρομολόγιο συγκεκριμένη ώρα ( ξέρω γω 250 στις 9 το πρωί κι αυτό κυρίως τις πρώτες βδομάδες κάθε εξαμήνου ). Αν έχεις συνηθίσει δεν είναι τόσο κακό μου φαίνεται έχετε καλομάθει μερικοί. :P

πάντως όσοι έχουν αμάξι μου λένε περίπου ίδια ώρα με τα μέσα κάνουν + τη βενζίνη + το δακτύλιο δε συμφέρει καν. τώρα για μηχανάκι δε ξέρω τι ισχύει πέρα απ' τη μειωμένη βενζίνη προφανώς.

πάντως ακόμη και 5 ευρώ τη βδομάδα να θες με μηχανάκι για καθημερινό πήγαινε-έλα που πάλι λίγο μου φαίνεται σε σύγκριση με τα 15 ευρώ μιας μηνιαίας απεριορίστων ακριβότερο είναι πάλι.

Και στον ηλεκτρικο τρως σαρδελιασμα και στη Γραμμη 3 σε ωρα αιχμης. Δεν ειναι μονο τα λεωφορεια. Καλα να μη συζητησουμε για την απυθμενη βλακεια που δερνει τον ΟΑΣΑ και εχει τις γραμμες για το ΕΜΠ ανα μιση ωρα.

Το αν σε βολευουν τα μεσα ή οχι εξαρταται με το που μενεις. Εγω πχ κανω κυκλο με τα ΜΜΜ και θελω μια ωρα για να παω στη σχολη. Με το αυτοκινητο και κινηση να εχει θελω μαξ 30-35' και δεν μπαινω καν στο κεντρο της Αθηνας. Αν καποιος μενει στην Αγια Μαρινα και σπουδαζει ΕΜΠ, ε με τα ΜΜΜ θα κανει πανω κατω την ιδια ωρα και θα γλιτωσει την πρωινη κινηση.

Το αυτοκινητο ειναι πολυτελεια. Και κοστιζει. Εχει τελη, ασφαλειες, καυσιμα. Ομως τιποτα δεν ειναι τσαμπα. Κανεις τη ζωη σου πιο ευκολη εχοντας αυτοκινητο. It's a price worth paying που λενε στο χωριο μου.

Ενας φοιτητης που ηρθε απο την επαρχια το καλυτερο ειναι να νοικιασει σπιτι κοντα σε σταθμο μετρο να εξυπηρετειται γιατι ηδη η παραμονη του στην Αθηνα κοστιζει στους δικους του αρκετα λεφτα. Για εμας που ειμαστε απο την Αθηνα, το αυτοκινητο ειναι μονοδρομος γιατι δεν διαλεγουμε που θα μεινουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα μέσα; για να φας σαρδέλιασμα πρέπει να πας σε συγκεκριμένο δρομολόγιο συγκεκριμένη ώρα ( ξέρω γω 250 στις 9 το πρωί κι αυτό κυρίως τις πρώτες βδομάδες κάθε εξαμήνου ).
Κοίτα, για το ΕΚΠΑ ισχύει αυτό με το πότε θα φάς σαρδέλιασμα, τώρα για τα υπόλοιπα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι εμείς υποθέτω.
Αν έχεις συνηθίσει δεν είναι τόσο κακό μου φαίνεται έχετε καλομάθει μερικοί. :P
Οι ξενέρωτες νέες γενιές που λέγαμε :P
Κακά τα ψέματα πάντως, για κάποιον που πιθανώς έχει συνηθίσει σε μικρότερους χρόνους μετάβασης μέσα στην πόλη του ακόμα και το μισάωρο μπορεί να του φανεί αρκετό ας πούμε.

Κατά τα άλλα, έχει δίκιο και ο Federer. Υπάρχουν αρκετά σημεία στην πόλη όπου ανάλογα και το τμήμα σου η διαδρομή με τα μέσα μπορεί να είναι αρκετά χρονοβόρα (πχ. να πας ΕΚΠΑ από κάπου στα Νότια Προάστια απέχοντας 20-25 λεπτά με τα πόδια από τον κοντινότερο σταθμό του μετρό που το έχω κάνει και εγώ. Λεωφορείο για μετρό->μετρό Ευαγγελισμό->λεωφορείο again) ενώ μέσω Κατεχάκη και αναλόγως τις ώρες ίσως να το κάνεις και στο μισό.
Αν δε, μιλάμε για μηχανάκι έχεις σίγουρο κέρδος.
Εγώ από την άλλη από εδώ που μένω, αφού θα έπρεπε να διασχίσω Μεσογείων για να πάω με αμάξι/μηχανάκι ΕΚΠΑ άντε να σώσω 5-10' στο πήγαινε και 15-20' στο έλα, ψιλομικρή διαφορά.
Τώρα από κει και πέρα ψάχνεις τι έχει μεγαλύτερη σημασία για σένα (κόστος/χρόνος μετάβασης) και κρίνεις.

Όπως και να χει, η καλύτερη λύση για Αθήνα είναι αυτό ακριβώς. Κάτι που να απέχει μέχρι 15 λεπτά ας πούμε με πόδια από σταθμό του μετρό (όχι ηλεκτρικό, εκτός αν αυτός ο ηλεκτρικός είναι 2-3 στάσεις πριν από σύνδεση με μετρό ή θέλει ΟΠΑ ξερω 'γω) είναι ικανοποιητικό από άποψη χρόνου μετάβασης μιας που για όλα τα ιδρύματα από κάποιον σταθμό περνάει λεωφορείο.
Τώρα αν κάποιος θέλει να αποφεύγει όσο μπορεί τα μέσα ή και να είναι σε περπατίσιμη απόσταση από τη σχολή του, well, θα πρέπει να πληρώσει το αντίστοιχο τίμημα στον εκάστοτε νοικοκύρη υποθέτω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κοίτα, για το ΕΚΠΑ ισχύει αυτό με το πότε θα φάς σαρδέλιασμα, τώρα για τα υπόλοιπα δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι εμείς υποθέτω.

Οι ξενέρωτες νέες γενιές που λέγαμε :P
Κακά τα ψέματα πάντως, για κάποιον που πιθανώς έχει συνηθίσει σε μικρότερους χρόνους μετάβασης μέσα στην πόλη του ακόμα και το μισάωρο μπορεί να του φανεί αρκετό ας πούμε.

Κατά τα άλλα, έχει δίκιο και ο Federer. Υπάρχουν αρκετά σημεία στην πόλη όπου ανάλογα και το τμήμα σου η διαδρομή με τα μέσα μπορεί να είναι αρκετά χρονοβόρα (πχ. να πας ΕΚΠΑ από κάπου στα Νότια Προάστια απέχοντας 20-25 λεπτά με τα πόδια από τον κοντινότερο σταθμό του μετρό που το έχω κάνει και εγώ. Λεωφορείο για μετρό->μετρό Ευαγγελισμό->λεωφορείο again) ενώ μέσω Κατεχάκη και αναλόγως τις ώρες ίσως να το κάνεις και στο μισό.
Αν δε, μιλάμε για μηχανάκι έχεις σίγουρο κέρδος.
Εγώ από την άλλη από εδώ που μένω, αφού θα έπρεπε να διασχίσω Μεσογείων για να πάω με αμάξι/μηχανάκι ΕΚΠΑ άντε να σώσω 5-10' στο πήγαινε και 15-20' στο έλα, ψιλομικρή διαφορά.
Τώρα από κει και πέρα ψάχνεις τι έχει μεγαλύτερη σημασία για σένα (κόστος/χρόνος μετάβασης) και κρίνεις.

Όπως και να χει, η καλύτερη λύση για Αθήνα είναι αυτό ακριβώς. Κάτι που να απέχει μέχρι 15 λεπτά ας πούμε με πόδια από σταθμό του μετρό (όχι ηλεκτρικό, εκτός αν αυτός ο ηλεκτρικός είναι 2-3 στάσεις πριν από σύνδεση με μετρό ή θέλει ΟΠΑ ξερω 'γω) είναι ικανοποιητικό από άποψη χρόνου μετάβασης μιας που για όλα τα ιδρύματα από κάποιον σταθμό περνάει λεωφορείο.
Τώρα αν κάποιος θέλει να αποφεύγει όσο μπορεί τα μέσα ή και να είναι σε περπατίσιμη απόσταση από τη σχολή του, well, θα πρέπει να πληρώσει το αντίστοιχο τίμημα στον εκάστοτε νοικοκύρη υποθέτω :/:

Σε εμας παντως πολλοι φοιτητες που νοικιασαν Ζωγραφου το μετανιωσαν γιατι 1. Θελουν παλι 20λ περπατημα μεχρι τη σχολη. 2. Τους επιασαν τον κωλο. 3. Αν δεν εχεις αμαξι εισαι απομονωμενος μετα τις 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας!! Περασα στο Τμημα Τουρκικων και Συγχρονων Ασιατικων που βρισκεται στην Πανεπιστημίου ! Σε ποια περιοχή ειναι προτιμοτερο να νοικιασω σπιτι ;;
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σωτηρης7

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας!! Περασα στο Τμημα Τουρκικων και Συγχρονων Ασιατικων που βρισκεται στην Πανεπιστημίου ! Σε ποια περιοχή ειναι προτιμοτερο να νοικιασω σπιτι ;;
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

αν θυμαμαι καλα βρισκεται στην σολωνος απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι σωστα...αλλα και απο την Πανεπιστημίου 6 λεπτα ειναι...αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σωτηρης7

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ναι σωστα...αλλα και απο την Πανεπιστημίου 6 λεπτα ειναι...αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα!!

μπορεις να νοικιασεις εξαρχεια αλλα δεν ειναι και τοσο καλη περιοχη

θυμηθειτε πριν νοικιαζεται οτι τα λεωφορεια ειναι μεχρι τις 12 οποτε μην πηγαινεται και νοικιαζεται σε καμια ζωγραφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χμμ...ναι το ξερω...δεν ακουγονται και τα καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σωτηρης7

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
χμμ...ναι το ξερω...δεν ακουγονται και τα καλυτερα...

εγω παντως θα νοικιαζα εξαρχεια εκει περα γυρω απο το πανεπιστημιο οι περιοχες δεν ειναι και τοσο καλες αν θες να εισαι τοσο κοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με βολευει το μετρο οποτε και 15 λεπτα με αυτο να εκανα για να παω στη σχολη δε θα με πειραζε!! Σ'ευχαριστώ παντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας!! Περασα στο Τμημα Τουρκικων και Συγχρονων Ασιατικων που βρισκεται στην Πανεπιστημίου ! Σε ποια περιοχή ειναι προτιμοτερο να νοικιασω σπιτι ;;
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Οπουδήποτε δίπλα σε στάση του μετρό
https://www.ypodomes.com/index.php/s...άρτες-του-μετρό-της-αθήνας-από-το-ypodomescom
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top