Σοβαρό πρόβλημα με καθηγητή

TOM SHEPPARD

Νεοφερμένος

Ο TOM SHEPPARD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σε όλους . Είμαι φοιτητής σε σχολή των πρώην ΤΕΙ Λάρισας, μηχανικών πληροφορικής με κατεύθυνση τα δίκτυα. Η σχολή μου ουσιαστικά θα πάψει να υφίσταται από αυτή τη χρονιά καθώς ο οδηγός σπουδών θα καταργηθεί για να αντικατασταθεί από τον νέο. Το ν+2 επίσης τελειώνει. Έχω πρόβλημα με καθηγητή ο οποίος κόβει συνεχώς όχι απλά εμένα αλλά συνολικά την πλειοψηφία των ατόμων που μπήκαμε μαζί στην κατεύθυνση. Χρωστάω μόνο τα μαθήματα του και τίποτα άλλο . Δεν ξέρω τι να κάνω . Έχω φτάσει στο σημείο να τα έχω δώσει όλα δεκάδες φορές και πάντα το ίδιο αποτέλεσμα όπως και οι υπόλοιποι συμφοιτητές μου. Βάζει θέματα επίτηδες τα οποία δεν προλαβαίνεις να γράψεις . Πως μπορώ να ξεπεράσω αυτό το εμπόδιο ;;;;; Πείτε μου αν σας είναι δυνατόν κάτι να κάνω γιατί έχω απελπιστεί .

Σας ευχαριστω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Γεια σε όλους . Είμαι φοιτητής σε σχολή των πρώην ΤΕΙ Λάρισας, μηχανικών πληροφορικής με κατεύθυνση τα δίκτυα. Η σχολή μου ουσιαστικά θα πάψει να υφίσταται από αυτή τη χρονιά καθώς ο οδηγός σπουδών θα καταργηθεί για να αντικατασταθεί από τον νέο. Το ν+2 επίσης τελειώνει. Έχω πρόβλημα με καθηγητή ο οποίος κόβει συνεχώς όχι απλά εμένα αλλά συνολικά την πλειοψηφία των ατόμων που μπήκαμε μαζί στην κατεύθυνση. Χρωστάω μόνο τα μαθήματα του και τίποτα άλλο . Δεν ξέρω τι να κάνω . Έχω φτάσει στο σημείο να τα έχω δώσει όλα δεκάδες φορές και πάντα το ίδιο αποτέλεσμα όπως και οι υπόλοιποι συμφοιτητές μου. Βάζει θέματα επίτηδες τα οποία δεν προλαβαίνεις να γράψεις . Πως μπορώ να ξεπεράσω αυτό το εμπόδιο ;;;;; Πείτε μου αν σας είναι δυνατόν κάτι να κάνω γιατί έχω απελπιστεί .

Σας ευχαριστω
Το οτι ο καθηγητης αυτος βαζει θεματα που ουτε αυτος ξερει να λυσει οκ ειναι μια ειδικη περιπτωση αλλα υπαρκτη και αλλου
Προφανως αυτο ειναι γνωστο και στην συγκλητο.
Θα κανεται αυτο που εκαναν στο παδα πριν κανενα χρονο .. μαζευτητκαν και πηγαν στον πρυτανη καλδη και στον προεδρο ... και τον αλαξε αμεσως.
Ο δικος σας πρυτανης δεν ειναι καλδης βεβαια... αλλα δεν ξερω τι ρολο παιζει..μπορει καλυτερος . Εχει το δικαιωμα να βαλει τριμελη επιτροπη για την εξεταση...
Ειναι και το γενικο προηγουμενο του 2014 στο τοτε ν+2 που εληγε ...που περνουσαν οσοι εδιναν κολλα.... ετσι το βλεπω να γινεται.
Κανονικα ο τυπος πρεπει να βαλει τον ζημαρουλη κατω να βγαλει θεματα πολλαπλων ερωτησεων να μπορέσετε να τα χειριστητε... αλλα αμα ειναι ντουβαρι τι να βγαλει? εσεις ξερεται καλυτερα που του εχεται μιλήσει.
Εμας ετσι μας κανουν αμα εχουμε κανενα μαθημα που δεν το ''καταλαβαινουμε'' (πχ διοικηση επιχειρησεων) ..βαζουν πολλαπλης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Όχι πολλά που μπορείς να κάνεις πέρα από διάβασμα.
 
Top