Σκουλαρίκι σε αγόρια

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου, δεν υπάρχουν αντρικά και γυναικεία αντικείμενα. Πώς υποστηρίζεται μετά η ισότητα, εάν υπάρχει τέτοιος ρατσισμός (γιατί ρατσισμό το θεωρώ) στα αντικείμενα, στα χρώματα, στις τρίχες?

Δε μιλάω δε μιλάω,αλλά μερικές φορές ο ποπός σας τα θέλει.Κατ'αρχήν δεν αντιλέγω στο ότι και οι καλύτεροι μαθητές,που μπορεί να είναι επίσης και γαμώ τα παιδιά (Δια τα λεφτά μετά:P),μπορούν να φοράνε σκουλαρίκι,κι αυτό δεν αποτελεί δείγμα θράσους,ανωριμότητας ή δεν ξέρω κι εγώ τι.Απλά στυλιστική επιλογή.

Αν το θεωρώ αντιαισθητικό,είναι γιατί προσωπικά είμαι πιο παραδοσιακός.Με το ζόρι μπορώ να το δεχτώ αυτό.(Και το σέβομαι απόλυτα,εννοείται)Αλλά από κει και πέρα:

1)Δεν υπάρχουν αντικείμενα γυναικεία και αντρικά?Σοβαρά?Δηλαδή το αγόρι σου φοράει τα καλσόν σου και το κραγιόν σου για να βγείτε έξω?(Δεν το χοντραίνω παραπάνω γιατί είναι ακατάλληλο το είδος του φόρουμ)

2)Δεν υπάρχει ισότητα!Όχι,φυσικά και δεν υπάρχει!Ισότητα ζητάνε κάποιες φεμινίστριες που δεν ξέρουν-ή ξέρουν αλλά εξυπηρετούν σκοπούς τους-που πάνε τα τέσσερα.Άλλο το ισότητα,και άλλο το ισοτιμία,που ζητάς.Αν θέλεις ισότητα βγες με τα ρούχα του αγοριού σου,κι αυτός με τα δικά σου.Τα φυλα διαφέρουν,δεν είναι ίσα.Ο αμοιβαίος σεβασμός είναι που τα κάνει ΙΣΟΤΙΜΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ε καλά υπάρχουν κοπέλες που μπορεί να ντύνονται πιο αγορίστικα ή αγόρια πιο κοριτσίστικα (π.χ αϊλαινερ στα μάτια). Έχουν κάθε δικαίωμα. Πάει να πει ότι δεν είναι άντρες ή γυναίκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:P:P:Pποσο ρατσιστικο μπορει να ακουστει αυτο το θεμα???:P:P:P:Panyway,λοιπον....θελω να ακουσω τις γνωμες σας...η ιδεα προηλθε απ την συζητηση με τον κολλητο μου περι αυτου του ζητηματος....ακουστηκαν πολλα και ειπωθηκαν ακομα περισσοτερα......ποια ειναι η γνωμη σας?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

ειναι αποκρουστικο??οχι???πρεπει να φορανε και τα αγορια???οχι ???θα σας ενοχλουμε αν ειχε το αγορι σας(για τα κοριτσια και καποιες εξαιρεσεις.)

Μου αρεσουν αρκει να μπορουν να το υποστηριξουν και να μην το κανουν για τη μοδα.
Υπαρχουν καποιοι που το σκουλαρικι φαινεται ειναι πολυ ξενο πανω τους και αλλοι που το υποστηριζουν μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ε καλά υπάρχουν κοπέλες που μπορεί να ντύνονται πιο αγορίστικα ή αγόρια πιο κοριτσίστικα (π.χ αϊλαινερ στα μάτια). Έχουν κάθε δικαίωμα. Πάει να πει ότι δεν είναι άντρες ή γυναίκες;

Στο σεξουαλικό τομέα το πας ή γενικά?Προφανώς το με τι σου σηκώνεται δε σχετίζεται κατ'ανάγκη με το τι έχεις στα μάτια.Γενικά σέβομαι τους ομοφυλόφιλους,αλλά κάποιος άντρας που βάζει eye liner στα μάτια,και είναι straight,και δεν το κάνει γιατί πχ. είναι ο τραγουδιστής των Placebo και αυτό συμβάλλει στο πόσο κόσμο θα τραβήξει,αλλά απλά και μόνο επειδή μπορεί να το κάνει,τότε έχει το δικαίωμα να το κάνει,αλλά κι εγώ έχω το δικαίωμα να πω πως δεν υποστηρίζει το φύλο του και πως το eye liner είναι απωθητικό πάνω του.Και πως είναι σαν λατέρνα.Προφανώς δε θα βγάλω πλακάτ και ντουντούκα,θα το κρατήσω για τον εαυτό μου.Αν διαμαρτύρεσαι για αυτό,βάλε στον μπαμπά σου eye liner,και βλεφαρίδες,και φέρε τον πέντε έξι γύρες στη σχολή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:eek:
Την παλεύετε;

Αν του αρέσει, δικαίωμα του να κάνει ό,τι θέλει.
Βλ άνδρες με μακριά μαλλιά και γυναίκες με κοντά.
Και τα στερεότυπα καλά κρατούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
:eek:
Την παλεύετε;

Αν του αρέσει, δικαίωμα του να κάνει ό,τι θέλει.
Βλ άνδρες με μακριά μαλλιά και γυναίκες με κοντά.
Και τα στερεότυπα καλά κρατούν...

ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΔΕΣ :inlove: (δεν αντεξα)

<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
:eek:
Την παλεύετε;

Αν του αρέσει, δικαίωμα του να κάνει ό,τι θέλει.
Βλ άνδρες με μακριά μαλλιά και γυναίκες με κοντά.
Και τα στερεότυπα καλά κρατούν...
Πες τα, πες τα. :(



Ps: Μη φύγεις. Πάω να ξεβαφτώ και επιστρέφω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
κοιτα εμενα δεν μου αρεσει καθολου αλλα δεν με πειραζει αν το φοραν οι αλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Στο σεξουαλικό τομέα το πας ή γενικά?Προφανώς το με τι σου σηκώνεται δε σχετίζεται κατ'ανάγκη με το τι έχεις στα μάτια.Γενικά σέβομαι τους ομοφυλόφιλους,αλλά κάποιος άντρας που βάζει eye liner στα μάτια,και είναι straight,και δεν το κάνει γιατί πχ. είναι ο τραγουδιστής των Placebo και αυτό συμβάλλει στο πόσο κόσμο θα τραβήξει,αλλά απλά και μόνο επειδή μπορεί να το κάνει,τότε έχει το δικαίωμα να το κάνει,αλλά κι εγώ έχω το δικαίωμα να πω πως δεν υποστηρίζει το φύλο του και πως το eye liner είναι απωθητικό πάνω του.Και πως είναι σαν λατέρνα.Προφανώς δε θα βγάλω πλακάτ και ντουντούκα,θα το κρατήσω για τον εαυτό μου.Αν διαμαρτύρεσαι για αυτό,βάλε στον μπαμπά σου eye liner,και βλεφαρίδες,και φέρε τον πέντε έξι γύρες στη σχολή σου.
Πλάκα μου κάνεις μωρέ; :P Εγώ θα επιβάλω στον άλλο τι θα βάλει; Του πατέρα μου μπορεί να μην του αρέσει, σε κάποιον άλλο όμως μπορεί να αρέσει. Και δεν χρειάζεται να είναι ομοφυλόφιλος. Και για να επανέλθουμε, τι το κακό έχει το σκουλαρίκι σ' ένα αγόρι. Απολύτως σεβαστό το ότι σε κάποιον μπορεί να μην αρέσει, αλλά όχι ότι είναι λιγότερο άντρας από τους άλλους (δεν συμφωνώ με αυτές τις διαβαθμίσεις του πόσο άντρας είναι κάποιος αλλά έστω...) ούτε βέβαια ότι είναι ομοφυλόφιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:eek:
Την παλεύετε;

Αν του αρέσει, δικαίωμα του να κάνει ό,τι θέλει.
Βλ άνδρες με μακριά μαλλιά και γυναίκες με κοντά.
Και τα στερεότυπα καλά κρατούν...

Συγγνώμη?Από πότε πρώτον θα μου πει κάποιος εδώ πέρα το τι θεωρώ εγώ σωστό και τι όχι?Δεύτερον,από που κι ως που το eye liner είναι σαν να λέμε μακρύ μαλλί.Από ένα σημείο και μετά μπερδεύουμε τη ...,με τη ....Γεμίστε όλο τον κόσμο μετροσέξουαλ,αδιαφορώ πλήρως στο τι κάνει ο καθένας,αλλά σεβαστείτε πως κάποιοι θεωρούν ότι αυτό προορίζεται για τα αγοράκια,κι αυτό για τα κοριτσάκια.Το απείρως σπαστικό δεν είναι η επιλογή του κάθε άντρα.Το απείρως σπαστικό είναι πως μερικές αργότερα κάνετε και σχόλια του τύπου που πήγαν οι άντρες?Στα γαριδάκια.Όχι πως ο ανδρισμός εξαρτάται από αυτά σώνει και ντε,αλλά όχι και να τα ισοπεδώνουμε όλα κάθε φορά όπως γουστάρουμε.Δε γίνεται στην εμφάνιση να τα θέλετε όλα ίσα κι όμοια,αλλά αλλού(για χαρακτήρα μιλάω καθαρά)να απαιτείτε τελείως διαφορετικά πράγματα.

Επίσης,είναι διαφορετικό το αν σέβεσαι κάτι,με το αν το θεωρείς άσχημο.Δε νομίζω να μη σεβάστηκα κάποιον.Μιλάτε πολύ γρήγορα ορισμένες φορές.Και δε θα μου πει καμιά και κανένας το πως θα διαμορφώνω το γούστο μου,ευχαριστώ.Όσο για το αν την παλεύω,τη σχολή την έχω σταματήσει για σπουδές,αν το εννοείς κυριολεκτικά.

Πλάκα μου κάνεις μωρέ; :P Εγώ θα επιβάλω στον άλλο τι θα βάλει; Του πατέρα μου μπορεί να μην του αρέσει, σε κάποιον άλλο όμως μπορεί να αρέσει. Και δεν χρειάζεται να είναι ομοφυλόφιλος. Και για να επανέλθουμε, τι το κακό έχει το σκουλαρίκι σ' ένα αγόρι. Απολύτως σεβαστό το ότι σε κάποιον μπορεί να μην αρέσει, αλλά όχι ότι είναι λιγότερο άντρας από τους άλλους (δεν συμφωνώ με αυτές τις διαβαθμίσεις του πόσο άντρας είναι κάποιος αλλά έστω...) ούτε βέβαια ότι είναι ομοφυλόφιλος.

Pop corn,αν ήμουν λυκειάρχης,δε θα απαγόρευα τίποτα,εκτός από κάτι που βλάπτει τη σωματική ακεραιότητα μαθητή(κανένα λοστό πχ)Για το σκουλαρίκι δε θα έκανα καν θέμα.Αλλά μπορώ πιστεύω να εκφράζω πως άνδρες και γυναίκες έχουν κάποιες διαφορές στον τρόπο ενδυμασίας τους.Και δεν εννοώ απαραίτητα το σκουλαρίκι,αλλά το επεκτείνατε,ειδικά εκει που διάβασα περί "ισότητας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Lol! :|

Το ότι το post μου είναι μετά από εσένα δε σημαίνει ότι απευθύνομαι αποκλειστικά σε εσενα.
wtf δηλ εδώ μέσα. :|

Κατά τα άλλα δε θα σε αφήσω να ξεσπάσεις πάνω μου, είμαι χαρούμενη. :D
Φιλάκια στα μουτράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Lol! :|

Το ό,τι το post μου είναι μετά από εσένα δε σημαίνει ότι απευθύνομαι αποκλειστικά σε εσενα.
wtf δηλ εδώ μέσα. :|

Κατά τα άλλα δε θα σε αφήσω να ξεσπάσεις πάνω μου, είμαι χαρούμενη. :D
Φιλάκια στα μουτράκια.

Η αλήθεια είναι πως το κοίταξα και δε βρήκα κανέναν να διαφωνεί πριν από μένα.:P


Κατά δεύτερον σου χρωστάω ένα σόρι από τότε που είχα τις μάυρες μου κι όταν έκανες πλάκα σου είπα "δε θες"(Τα θυμάται όλα ο chem)

Κατά τρίτον,δεν ξεσπάω.

Κατά τέταρτον:

κοιτα εμενα δεν μου αρεσει καθολου αλλα δεν με πειραζει αν το φοραν οι αλλοι

Δεν είπα κάτι το διαφορετικό.Απλά ανέλυσα περισσότερο το ότι κάποια πράγματα δε μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δε μιλάω δε μιλάω,αλλά μερικές φορές ο ποπός σας τα θέλει.Κατ'αρχήν δεν αντιλέγω στο ότι και οι καλύτεροι μαθητές,που μπορεί να είναι επίσης και γαμώ τα παιδιά (Δια τα λεφτά μετά:P),μπορούν να φοράνε σκουλαρίκι,κι αυτό δεν αποτελεί δείγμα θράσους,ανωριμότητας ή δεν ξέρω κι εγώ τι.Απλά στυλιστική επιλογή.

Αν το θεωρώ αντιαισθητικό,είναι γιατί προσωπικά είμαι πιο παραδοσιακός.Με το ζόρι μπορώ να το δεχτώ αυτό.(Και το σέβομαι απόλυτα,εννοείται)Αλλά από κει και πέρα:

1)Δεν υπάρχουν αντικείμενα γυναικεία και αντρικά?Σοβαρά?Δηλαδή το αγόρι σου φοράει τα καλσόν σου και το κραγιόν σου για να βγείτε έξω?(Δεν το χοντραίνω παραπάνω γιατί είναι ακατάλληλο το είδος του φόρουμ)

2)Δεν υπάρχει ισότητα!Όχι,φυσικά και δεν υπάρχει!Ισότητα ζητάνε κάποιες φεμινίστριες που δεν ξέρουν-ή ξέρουν αλλά εξυπηρετούν σκοπούς τους-που πάνε τα τέσσερα.Άλλο το ισότητα,και άλλο το ισοτιμία,που ζητάς.Αν θέλεις ισότητα βγες με τα ρούχα του αγοριού σου,κι αυτός με τα δικά σου.Τα φυλα διαφέρουν,δεν είναι ίσα.Ο αμοιβαίος σεβασμός είναι που τα κάνει ΙΣΟΤΙΜΑ.
Μιλάμε για το ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ και όχι για ράντομ αντικείμενα.

Φοράω σκουλαρίκι(α) απο το γυμνάσιο.Τα γουστάρω και θα τα γουστάρω,γιατί πολύ απλά τα γουστάρω.Αυτή τη στιγμή φοράω 3 και κατα καιρούς εχω φτάσει μέχρι και τα 7.

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι χαρακτηρίζουν "Γυναικείο" το σκουλαρίκι εφόσον αρχικά το φορούσαν Άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μιλάμε για το ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ και όχι για ράντομ αντικείμενα.

Φοράω σκουλαρίκι(α) απο το γυμνάσιο.Τα γουστάρω και θα τα γουστάρω,γιατί πολύ απλά τα γουστάρω.Αυτή τη στιγμή φοράω 3 και κατα καιρούς εχω φτάσει μέχρι και τα 7.

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι χαρακτηρίζουν "Γυναικείο" το σκουλαρίκι εφόσον αρχικά το φορούσαν Άντρες.

Όταν άρχισαν να μιλάνε για eye liner εδώ ήσουν?Να σου δείξω κι εγώ τι είναι αυτό?Anyway,δεν απαντώ εδώ περεταίρω,είπα ό,τι σκεφτόμουν,end of story από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Για το eye-liner ,κραγιόν,καλσόν κτλπ ναι δεν λέω.Αλλά όχι και το σκουλαρίκι γυναικείο.Επειδή έτσι είναι στην Ελλάδα δεν πάει να πεί οτι είναι παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει στα αγόρια. Πολύ θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει στα αγόρια. Πολύ θα έλεγα.
θες να ανταλλάξουμε σκουλαρίκια;:clapup::clapup::clapup::clapup:
χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Lol,η χαρά του logical fallacy.

Πρώτον,συγχέετε την ισότητα με τη διαφορετικότητα.Το ότι οι άντρες είναι ίσοι με τις γυναίκες δε σημαίνει ότι είναι ίδιοι.Τελεία και παύλα.

Και δεύτερον,όχι,δεν υπάρχουν αντρικά και γυναικεία stuff,και όποιος claims the opposite,τον παρακαλώ να το αποδείξει με κάποιον νομοτελειακό νόμο της φύσης,διαφορετικά να μην μπερδεύει την αισθητική του (και τις κοινωνικές συμβάσεις) με την αντικειμενικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top