Σκονάκια στο κινητό

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αγορι μου ουτε εγω εκανα σκονακι ουτε σε πανελληνιες ουτε σε σχολη και συμφωνω απολυτα με αυτα που λες για τους τιμιους..πιστευω οτι μακροπροθεσμα βγαινουν ωφελειμενοι...αν και αυτο δεν το ξερω ακομα γιατι ειμαι μονο 20...θα δειξει..απλα οσοι δεν θελετε να πειτε κατι σχετικο απλα ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ..δεν σας υποχρεωσε κανεις( αυτο παει στην Revekka)..το ερωτημα που εθεσα δεν ειναι πια ειναι η γνωμη σας για τα σκονακια...ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φιλε μου αν δεν ξερεις καποιον μην μιλας...εγω εβγαλα πανελληνιες 19600 και εχω 9.2 μεσο ορο...δεν σου λεω να κανει ο αλλος σκονακια σε βασικα μαθηματ.α.αλλα το εκπαιδευτικο συστημα ειναι τετοιο που εχουμε πολλα αχρηστα μαθηματα ..κυρθως στο σχολειο..και ας δεχτουμε την πραγματικοτητα...ολοι εχουν αντιγραψει..η πλειοψηφια...οποτε γιατι να μην το λεμε και να το παιζουμε ηθικα στοιχεια?
Τον χρονο μου τον τρωω μια χαρα χρησιμα σε αντιθεση με αλλους που ειναι ολη μερα στις καφετεριες....τελοσπαντων εχετε βγει εκτος θεματος...εδω κοιταμε τα τεχνικα χαρακτηριστικα και σεις καθεστε και λετε το μακρυ και το κοντο σας!

Έτσι πληροφοριακά πάντως, δεν έχουν αντιγράψει όλοι... Υπάρχουν και κάποιοι που προτίμησαν να αφήσουν τον μέσο όρο τους να πέσει, παρά να αντιγράψουν ακόμη και στα πιο ηλίθια μαθήματα...

Οπότε αντί να γενικεύεις έτσι και να περηφανεύεσαι για τους βαθμούς σου και το πως περνάς τον χρόνο σου ας πιάσουμε το θέμα της εφαρμογής...

Βασικότατα στοιχεία... Θες να την πουλήσεις ή να την διαθέσεις στο κοινό?? Επιπλέον ποιο θα είναι το target group σου?? Για ποιο λειτουργικό θέλεις να την γράψεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:)

H εφαρμογή μπορεί να έχει και ειδκά section με video με hand made σκονάκια

Πολυ ωραια η ιδεα σου...αν σου ερθουν κιαλλα πες μου!! Σε ευχριστω παρα πολυ ρε φιλε ! μονο εσυ με καταλαβαινεις :P

Έτσι πληροφοριακά πάντως, δεν έχουν αντιγράψει όλοι... Υπάρχουν και κάποιοι που προτίμησαν να αφήσουν τον μέσο όρο τους να πέσει, παρά να αντιγράψουν ακόμη και στα πιο ηλίθια μαθήματα...

Οπότε αντί να γενικεύεις έτσι και να περηφανεύεσαι για τους βαθμούς σου και το πως περνάς τον χρόνο σου ας πιάσουμε το θέμα της εφαρμογής...

Βασικότατα στοιχεία... Θες να την πουλήσεις ή να την διαθέσεις στο κοινό?? Επιπλέον ποιο θα είναι το target group σου?? Για ποιο λειτουργικό θέλεις να την γράψεις??

Δεν ειπα ολοι οτι εχουν αντιγραψει..ειπα οι περισσοτεροι...ας παμε στο θεμα μας...Θα την πουλησω,target group ειναι φοιτητες και Κυριως μαθητες γιατι ενταξει στα αμφιθεατρα ειδικα οι κοπελες δεν κολλανε...βγαζουν βιβλια..θα την φτιαξω για iphone
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν ειπα ολοι οτι εχουν αντιγραψει..ειπα οι περισσοτεροι...ας παμε στο θεμα μας...Θα την πουλησω,target group ειναι φοιτητες και Κυριως μαθητες γιατι ενταξει στα αμφιθεατρα ειδικα οι κοπελες δεν κολλανε...βγαζουν βιβλια..θα την φτιαξω για iphone

Βασικά είπες όλοι, είναι στην προηγούμενη σελίδα...

Με αυτά τα δεδομένα δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει... Αν την απευθύνεις μόνο σε ελληνικό κοινό, είναι πρακτικά άχρηστη, γιατί πολύ μικρό ποσοστό έχει iPhone... Επίσης δεν ξέρω γενικά πόσος κόσμος θα πληρώσει για μια τέτοια app, εφόσον μπορεί να το κάνει στο χέρι ή να το οργανώσει μόνος τους...
Πιστεύω ότι δεν θα βγάλεις λεφτά από αυτό... Ή τα όσα θα βγάλεις δεν θα αξίζουν τον κόπο σου... Εκτός κι αν την θέλεις κυρίως για προσωπική χρήση...

Ας πούμε εγώ δεν θα την αγόραζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βασικά είπες όλοι, είναι στην προηγούμενη σελίδα...

Με αυτά τα δεδομένα δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει... Αν την απευθύνεις μόνο σε ελληνικό κοινό, είναι πρακτικά άχρηστη, γιατί πολύ μικρό ποσοστό έχει iPhone... Επίσης δεν ξέρω γενικά πόσος κόσμος θα πληρώσει για μια τέτοια app, εφόσον μπορεί να το κάνει στο χέρι ή να το οργανώσει μόνος τους...
Πιστεύω ότι δεν θα βγάλεις λεφτά από αυτό... Ή τα όσα θα βγάλεις δεν θα αξίζουν τον κόπο σου... Εκτός κι αν την θέλεις κυρίως για προσωπική χρήση...

Ας πούμε εγώ δεν θα την αγόραζα...
Καλα δεν θα ειναι στα ελληνικα ρε συ...εννοειται..τωρα πιστευω οτι ειναι καλυτερο να χεις μια εφαρμογη με φακελους και αναζητηση με λεξεις κλειδια και φωτογραφιες..μονος σου πως θα το οργανωσεις σε iphone? Δεν μπορεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μπορεί να έχασα βαθμούς επειδή δεν έκανα σκονάκια, αλλά τουλάχιστον έχω την συνείδησή μου καθαρή
τι έχασα που δεν έβγαλα βαθμούς, αλλά γνωρίζω πράγματα περισσότερα από έναν φοιτητή με βαθμό πτυχίου 9,5; :P μήπως έχασα την ψωροϋπερηφάνεια του Ελληναρά;
Συγγνώμη, θα ήθελα να κάνω μία off παρεμβασούλα: :D
Το γεγονός ότι έγραψες χωρίς σκονάκι σου προσφέρει τη γνώση και την σιγουριά ότι αυτό που κατάφερες, είτε μικρό είτε μεγάλο, το καταφέρες εντελώς μόνος σου. Και αυτό είναι κάτι που ενισχύει την αυτοπεποίθησή σου και τη χαρά σου ότι έμαθες.
Το λέω επειδή κατά τη γνώμη μου το "έχω τη συνείδησή μου καθαρή" μου φαίνεται πολύ κλάσικ επιχείρημα και μην ξεχνάτε ότι όσοι κάνουν σκονάκια, προφανώς δεν το θεωρούν κάτι κακό ή άτιμο, συνεπώς δεν πεθαίνουν κι από τύψεις όταν πέφτουν το βράδυ στο κρεβάτι τους. Για μένα, αυτός είναι λόγος για να μην κάνεις σκονάκι: να δοκιμάσεις τις δυνάμεις σου και να δεις τι ψάρια πιάνεις μόνος σου.
Αυτά.

On topic: Έξυπνη εφαρμογή ακούγεται! Κάτι μου λέει ότι θα κάνεις θραύση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
+1 termitis.Ακούγεται πολύ καλό αλλά και χρήσιμο:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλα δεν θα ειναι στα ελληνικα ρε συ...εννοειται..τωρα πιστευω οτι ειναι καλυτερο να χεις μια εφαρμογη με φακελους και αναζητηση με λεξεις κλειδια και φωτογραφιες..μονος σου πως θα το οργανωσεις σε iphone? Δεν μπορεις..

Σκέψου μόνο, ότι την ώρα που θα πάρει στον καθένα να οργανώσει σε φακέλους την ύλη, προλαβαίνει για να διαβάσει ο άλλος και να μην έχει και το άγχος ότι θα τον πιάσουν...

Η αναζήτηση με λέξεις-κλειδιά είναι πραγματικά έξυπνη...

Επίσης θα ήταν πολύ καλύτερο σε Android, αλλά εκεί δύσκολα θα την πουλούσες...

Θα βάλεις και προφυλάξεις για να μπορεί να βγεί γρήγορα ο χρήστης σε περίπτωση που πλησιάζει επιτηρητής??

On topic: Έξυπνη εφαρμογή ακούγεται! Κάτι μου λέει ότι θα κάνεις θραύση. :P

Θα πλήρωνες εσύ για κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Θα πλήρωνες εσύ για κάτι τέτοιο?
Ίσως αν έκανα σκονάκια, αλλά ανεξάρτητα από το αν είναι "σωστό" ή "λάθος" το σκονάκι, η εφαρμογή είναι έξυπνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ίσως αν έκανα σκονάκια, αλλά ανεξάρτητα από το αν είναι "σωστό" ή "λάθος" το σκονάκι, η εφαρμογή είναι έξυπνη...

Μιλάω πέρα από το ηθικό μέρος της υπόθεσης...

Η ιδέα είναι έξυπνη... Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η υλοποίησή της με στόχο το κέρδος...

Εγώ θα έγραφα κάτι τέτοιο, αλλά για να το διαθέσω free, από μούρλα με τον προγραμματισμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Εγώ δεν μίλησα για κέρδος...
Αλλά στο κάτω-κάτω, το παιδί θα φτιάξει την εφαρμογή, όπως αποφασίσει αυτός θα την διαθέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ δεν μίλησα για κέρδος...
Αλλά στο κάτω-κάτω, το παιδί θα φτιάξει την εφαρμογή, όπως αποφασίσει αυτός θα την διαθέσει...

Μα είπε ήδη ότι θέλει να την πουλήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ωραία! Εγώ τι φταίω; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωραία! Εγώ τι φταίω; :)

Δεν είπα ότι φταις...:P

Απλά πρέπει να του πούμε την γνώμη μας, στα πλαίσια που μας βάζει... Μιας και θέλει να κάνει κάτι συγκεκριμένο με την εφαρμογή... Το να του πούμε ναι πανέξυπνο είναι προχώρησέ το και τελικά να μην πουλήσει ή να πουλήσει ελάχιστα δεν θα τον έχουμε βοηθήσει...:)

Υγ. Αλλά αρκετά ξεφύγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ΟΚ! Τερμίτη κατά τη γνώμη μου, μην το πουλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θα σας πω τι γνωμη μου..φυσικα ολοι θα θελαμε τα παντα να ειναι δωρεαν ομως σκεφτειται το χρονο που θα χαλασει καποιος για κατι...δεν πρεπει να αμοιφθει γιαυτον?και σιγα..49λεπτα ανα εφαρμογη θα βγαλω..σιγα το κερδος πια..αλλωστε αν στην ελλαδα δεν βγαζουμε κερδος ως developers τοτε θα το παρατησουμε το αθλημα..αυτη ειναι η γνωμη μου..γιατι στο εξωτερικο μπορεις να κανεις καριερα ως iphone developer ενω εδω σκουρα τα πραγματα οποτε τα μονα μας εσοδα ειναι απο τις πωλησεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ 1ο τετράμηνο είχα βγάλει κάτι φωτός με το κινητό κάποια σος από Κοινωνιολογία, τα έστειλα και σε 3 φίλους, αλλά τελικά στην Α ομάδα που ήμουν, δεν έπεσε κάτι σχετικό, αλλά βοήθησε τους άλλους. Έγραψα τελικά 17 και 4μηνο μου έβαλε 20.

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.

Το σκονάκι απλά σε κάνει να αισθάνεσαι πιο σίγουρος, εγώ αυτό έχω καταλάβει!
:pfff:


Είμαι οφφ; Χού κερς;

Θα σας πω τι γνωμη μου..φυσικα ολοι θα θελαμε τα παντα να ειναι δωρεαν ομως σκεφτειται το χρονο που θα χαλασει καποιος για κατι...δεν πρεπει να αμοιφθει γιαυτον?και σιγα..49λεπτα ανα εφαρμογη θα βγαλω..σιγα το κερδος πια..αλλωστε αν στην ελλαδα δεν βγαζουμε κερδος ως developers τοτε θα το παρατησουμε το αθλημα..αυτη ειναι η γνωμη μου..γιατι στο εξωτερικο μπορεις να κανεις καριερα ως iphone developer ενω εδω σκουρα τα πραγματα οποτε τα μονα μας εσοδα ειναι απο τις πωλησεις..

Κοίτα, μπορείς να φτιάξεις την εφαρμογή και να τη πουλήσεις ρε παιδί μου σε κάποια ελληνική εταιρία(αν γίνεται, δε ξέρω, άσχετη είμαι -σε ταινίες το' χω δει) και από κει να παίρνεις ποσοστικά πχ, δε κάνεις μόνος σου δουλειά.
Αλλά γενικά σαν ιδέα, δε μου ακούγεται τόσο καλό, εκτός του ότι θα υπάρξουν αντιδράσεις από πολλούς, θα σε συμβούλευα να κάνεις κάτι πιο δημιουργικό και καινοτόμο. ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΕ ΑΧΡΗΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πφφφ ποτε δεν με βολεψε το κινητο για σκονακι...προτιμω την κλασικη μεθοδο των μικρων χαρτιων και σμυκρινσεων,ασε που τα βαζεις και κατω απο την κολλα και δεν φαινονται κ ολας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
To ποσοστό ανθρώπων που έχει iphone είναι αρκετά μεγάλο (ακόμα και Ελληνόπουλων). Επίσης πολλοί αγοράζουν εφαρμογές. Εγώ θα έδινα λεφτά (45 λεπτά δε το θεωρώ σημαντικό ποσοστό) για μια τέτοια εφαρμογή (η οποία είναι πρωτότυπη) και μπορεί να έχει τρελή επιτυχία και φυσικά να βοηθήσει κιόλας.

Μια καλή προσθήκη είναι και το λεγόμενο ηχητικό σκονάκι που θα γίνεται μέσω handfree. Στο οποίο θα έχεις την δυνατότητα να κάνει εγγραφή ένα ηχητικό. Η ανάγνωση να σταματάει σε επιλογή pause όταν ακούγεται εξωτερικός ήχος.

Επίσης να υπάρχει σύστημα να παίρνεις αυτομάτα τηλέφωνο ή να στέλνεις με το πάτωμα ενός κομπιού από την εφαρμογή. Τα τηλέφωνα αυτά να ανοίκουν σε συμμαθητές, συμφοιτητές που θα σου στέλνουν εκείνη των ώρα μήνυμα και θα ρυθμίζονται από πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
To ποσοστό ανθρώπων που έχει iphone είναι αρκετά μεγάλο (ακόμα και Ελληνόπουλων). Επίσης πολλοί αγοράζουν εφαρμογές. Εγώ θα έδινα λεφτά (45 λεπτά δε το θεωρώ σημαντικό ποσοστό) για μια τέτοια εφαρμογή (η οποία είναι πρωτότυπη) και μπορεί να έχει τρελή επιτυχία και φυσικά να βοηθήσει κιόλας.

Μια καλή προσθήκη είναι και το λεγόμενο ηχητικό σκονάκι που θα γίνεται μέσω handfree. Στο οποίο θα έχεις την δυνατότητα να κάνει εγγραφή ένα ηχητικό. Η ανάγνωση να σταματάει σε επιλογή pause όταν ακούγεται εξωτερικός ήχος.

Επίσης να υπάρχει σύστημα να παίρνεις αυτομάτα τηλέφωνο ή να στέλνεις με το πάτωμα ενός κομπιού από την εφαρμογή. Τα τηλέφωνα αυτά να ανοίκουν σε συμμαθητές, συμφοιτητές που θα σου στέλνουν εκείνη των ώρα μήνυμα και θα ρυθμίζονται από πριν.

Μες στο μυαλο μου εισαι...εχουμε σκεφτει τα ιδια πραγματα πανω κατω!Ωραιος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top