Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αρχαια,θρησκευτικα,λογοτεχνια,project.

α και λιγο στη βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
α και λογοτεχνία (θετική και πάλι θετική!!)
Δεν σε πιστευω :eek: εγω λατρευω λοφγοτεχνια :( (αν και ο καθηγητής είναι απο τους ποιο περίεργους με έχει πάρει με καλό μάτι αν και η αδελφή μου που τον είχε και εκείνη του είχε κάνει την ζωή δύσκολη :P-το καμάρι μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Σε όλα όσα ο καθηγητής δεν έκανε τίποτα άλλο πέρα από την εξής διαδικασία:
1)Κάθεται στην έδρα
2)Ανοίγει το βιβλίο και παραδίπλα το αντίστοιχο βοήθημα
3)Συνεχίζει να κάθεται στην έδρα και να μην το κουνάει ρούπι λες και κάποιος θα του πάρει τη θέση
4)Λέει τα ίδια πράγματα που αν κάνεις αναζήτηση στο google θα τα βρεις
5)Λέει,λέει,λέει και ποτέ δεν σταματάει.Ψέματα.Σταματάει για να φωνάξει ΗΣΥΧΙΑ.
6)Χτυπάει το κουδούνι και επιτέλους φεύγει από την έδρα.
Για το αν θα βαριέσαι σε ένα μάθημα δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το μάθημα όσο ο καθηγητής.Στα κείμενα που λένε πολλοί οτι βαριούνται εμείς είχαμε μια φιλολόγο που μας έβαζε ταινίες,μας διάβαζε ποιήματα που δεν ήταν μέσα από το σχολικό βιβλίο,τραγούδια,μας άφηνε να δίνουμε δικές μας εξηγήσεις και ερμηνείες.Αν είναι εμπνευσμένος και παθιασμένος με αυτό που κάνει ο καθηγητής κι όχι απλώς για να βγάλει το 45λεπτο δεν βαριέσαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βαριεμαι να γραφω εκθεσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν σε πιστευω εγω λατρευω λοφγοτεχνια
γιατί καλέε; :) εγώ τη βαριέμαι. δεν την κατάλαβα ποτέ ούτε και τη διάβασα. μακριά κι αγαπημένοι.8):rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
γιατί καλέε; :) εγώ τη βαριέμαι. δεν την κατάλαβα ποτέ ούτε και τη διάβασα. μακριά κι αγαπημένοι.8):rolleyes:

Δίκιο έχεις μια τέτοια σχέση έχω και εγω με την φυσική...B)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δίκιο έχεις μια τέτοια σχέση έχω και εγω με την φυσική
μπουυχουχου δεν μπορώ να τ' ακούω αυτά :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μονο στα μαθηματικα και στα αρχαια δε βαριομουνα..σε ολα τα αλλα ημουν ετοιμος να βαρεσω ενεσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σε όλα όσα ο καθηγητής δεν έκανε τίποτα άλλο πέρα από την εξής διαδικασία:
1)Κάθεται στην έδρα
2)Ανοίγει το βιβλίο και παραδίπλα το αντίστοιχο βοήθημα
3)Συνεχίζει να κάθεται στην έδρα και να μην το κουνάει ρούπι λες και κάποιος θα του πάρει τη θέση
4)Λέει τα ίδια πράγματα που αν κάνεις αναζήτηση στο google θα τα βρεις
5)Λέει,λέει,λέει και ποτέ δεν σταματάει.Ψέματα.Σταματάει για να φωνάξει ΗΣΥΧΙΑ.
6)Χτυπάει το κουδούνι και επιτέλους φεύγει από την έδρα.
Για το αν θα βαριέσαι σε ένα μάθημα δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το μάθημα όσο ο καθηγητής.Στα κείμενα που λένε πολλοί οτι βαριούνται εμείς είχαμε μια φιλολόγο που μας έβαζε ταινίες,μας διάβαζε ποιήματα που δεν ήταν μέσα από το σχολικό βιβλίο,τραγούδια,μας άφηνε να δίνουμε δικές μας εξηγήσεις και ερμηνείες.Αν είναι εμπνευσμένος και παθιασμένος με αυτό που κάνει ο καθηγητής κι όχι απλώς για να βγάλει το 45λεπτο δεν βαριέσαι:)

Ακριβώς!! ;) Εγώ πχ βαριόμουν απίστευτα το μάθημα της ιστορίας αλλά στην δευτέρα λυκείου είχαμε έναν τέλειο καθηγητή που κατάφερε να με κάνει να προσέχω ιστορία και να μην βαριέμαι!! Δεν ήταν απλά αποπστήθηση! Εστίαζε στην ουσία των πραγμάτων και τα γεγονότα.
Μόλις έφυγε φυσικά την ξανα βαρέθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν είναι ότι βαριέμαι απλά πιστεύω ότι δεν έχουν ουσία και για να περάσει η ώρα μιλάω με τον διπλανό μου...Ιστορία,Αρχαία(έτσι κι έτσι),Λογοτεχνία, Θρησκευτικα, Γλώσσα...δεν θυμάμαι και κανά άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ιστορία,Λογοτεχνεία και Γλώσσα!!!
:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λατινικά.... και είναι και μάθημα κατεύθυνσης!!! :redface: Δε μου αρέσουν... γιατί να μάθω κάτι που ενδεχομένως να μη μου χρειαστεί ποτέ; Οκ, καλά είναι να μαθαίνεις την απαρχή όλων των ρομανικών γλωσσών, αλλά και πάλι ... αν μας ενδιαφέρει τόσο ο ρωμαικός πολιτισμός - κι όχι τόσο η γλώσσα (που όπως και να το κάνουμε συγκαταλέγεται σε αυτόν) - ας μαθαίναμε κάτι πιο ενδιαφέρον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Μέχρι και την 5η Δημοτικού, σε κανένα.
Από την 6η Δημοτικού και μετά, σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γυμναστικη και Ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γυμναστικη και Ιστορια


Γυμναστική;; Αυτό είναι από τα καλύτερα μαθήματα, άσχετα αν σε πολλά σχολεία η γυμναστική σημαίνει "break"! :P
Εγώ τρελαίνομαι για γυμναστική!! Να φανταστείς, έριχνε χιονόνερο και έπαιζα βόλευ!! Τα χέρια μου είχαν μελανιάσει κάπως από το κρύο και μετά έγραφα και διαγώνισμα... Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούσα να κρατήσω καλά το στυλό μου.. αλλά ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γυμναστική;; Αυτό είναι από τα καλύτερα μαθήματα, άσχετα αν σε πολλά σχολεία η γυμναστική σημαίνει "break"! :P
Εγώ τρελαίνομαι για γυμναστική!! Να φανταστείς, έριχνε χιονόνερο και έπαιζα βόλευ!! Τα χέρια μου είχαν μελανιάσει κάπως από το κρύο και μετά έγραφα και διαγώνισμα... Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούσα να κρατήσω καλά το στυλό μου.. αλλά ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!! ^_^

Συγγνωμη αλλα μισω την γυμναστικη! Για εμενα δεν σημαινει break αλλα μαρτυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα μισω την γυμναστικη! Για εμενα δεν σημαινει break αλλα μαρτυριο


και για μένα η γυμναστικη είναι μια ώρα βαρεμαρας..ουτε εμένα μ αρέσει καθόλου...!!!!!!! Γενικά δεν μ αρεσουν τα αθληματα! Προτιμω χορο και απο γυμναστικη οργανα που αυτα δεν τα έχει το σχολειο..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
και για μένα η γυμναστικη είναι μια ώρα βαρεμαρας..ουτε εμένα μ αρέσει καθόλου...!!!!!!! Γενικά δεν μ αρεσουν τα αθληματα! Προτιμω χορο και απο γυμναστικη οργανα που αυτα δεν τα έχει το σχολειο..!!

Αχ η γυμναστικη....:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγγνωμη αλλα μισω την γυμναστικη! Για εμενα δεν σημαινει break αλλα μαρτυριο

Ο καθένας με τα γούστα του :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top