Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Που ακριβώς είναι αυτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacta345

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στόχευα να βγάλω περίπου 17.500 και να περάσω σε κάποιο Παιδαγωγικό Δημοτικής (δεν με πείραζε το μέρος) ή στη χειρότερη σε κάποιο νηπιαγωγών.

Μετά από τα χάλια μου στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης όμως έχω απογοητευτεί πλήρως και δεν πιστεύω σε τίποτα πλέον...
Στην καλύτερη να περάσω στο ΤΕΙ Βρεφονηπιοκομίας και στη χειρότερη σε ένα ΤΕΙ τηλεπικοινωνιακών συστημάτων στη Ναύπακτο που μου φαίνεται ενδιαφέρον.

Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Προφανώς είμαι το μόνο άτομο με χαμηλό στόχο και εντελώς άσχετο με τη κατελυθυνση.... Αλλά χωρλις φροντ. και αφού το αποφάσισα το Φλεβάρη, λογικό το θεωρώ. 12000 χρειάζομαι μόνο για να περάσω στο ΑΕΙ που θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σε ποιο θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εμενα οι (3) επιλογες μου ειναι:
1)Οικονομικων Επιστημων
2)Μηχανικων Οικονομιας & Διοικησης
3)Ναυτιλιας & Επιχειρηματικων Υπηρεσιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ειμαι στη σχολη πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων,.....ενα εχω να σου πω μακρια.......

φαντασου πως εγω ξαναδινω.....

Λογώ δυσκολίας των μαθημάτων ή δεν είσαι ευχαριστημένος με τη σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σε ποιο θελεις?


Ισπανική Φιλολογία!
Πάω με μειωμένα μόρια από τεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ισπανική Φιλολογία!
Πάω με μειωμένα μόρια από τεχνολογική.
Πρεπει ομως να δωσεις και ισπανικα...ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πρεπει ομως να δωσεις και ισπανικα...ε?

Ε, ναι! Εννοειται. Αλλά πιστεύω θα τα πάω πολύ καλα. Το κατέχω αλλιώς δεν θα ήθελα τη σχολη με γλώσσα την οποία δεν μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ο τιτλος πρεπει να αλλαξει και να γινει ''σε ποια σχολη στοχευατε?''


χχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χαχα!
Πάνε πάντως, σχεδόν τελειώσανε οι εξετάσεις! Μόνο ΑΕΠΠ & ισπανικά μου μένουν, προσωπικά.
Παρένθεση, το παραπάνω οτι θα τα πάω καλά δεν είναι κανα ψωνίστικό. Απλά το μόνο στο οποίο είμαι καλή, είναι οι γλώσσες. Εξού και τα απελπιστικά αποτελέσματα σε μαθήματα τύπου μαθηματικά κατ. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Όλοι έχουμε στόχους...
Ποιοί είναι οι δικοί σας?
Άλλαξαν με το πέρας των εξετάσεων?
Ή για όσουν πάνε για 5ο πεδίο, έχετε πλέον μια γενική εικόνα οπότε πως τα βλέπετε?

Πιστεύω πως αυτό το thread θα αποτελέσει μια καλή ευκαιρία να βρείτε άλλους που έχουν ίδιους ή παρόμοιους στόχους με τους δικούς σας και ποιός ξέρει?, ίσως και μελλοντικούς συμφοιτητές..

Μιλώντας για μένα...
Εγώ τελείωσα, πάω για 4ο πεδίο και είναι 2η χρονιά που δίνω. Βέβαια πέρυσι δεν έκανα καν συνειδητή προσπάθεια πήγα στο φλου για την εμπειρία. Φέτος είχα πολύ υψηλούς στόχους πρώτος εκ των οποίων ήταν το Μετσόβιο Πολυτεχνείο, η σχολή των "Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών". Αυτό το όνειρο πέρασε μαζί με τις εξετάσεις :'(:D !!
Μετά το χαντάκι του 11-12 στα μαθηματικά έφυγαν ουσιαστικά οι 5-10 πρώτες μου επιλογές..Όχι ότι δεν θα τις δηλώσω στο μηχανογραφικό αλλά ...έφυγαν. Πλέον πάω για κάποιο ίσως ΑΕΙ (δεν έχω κοιτάξει πιο συγκεκριμένα) στην εμβέλεια των μορίων μου δηλαδή περίπου 14000-15000 ή για το ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας το οποίο το έχω ψάξει και μου αρέσει ιδιαίτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheTr00p3r

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έκανα έναν υπολογισμό μορίων και βγαίνουν από 16000 μέχρι 16900. Λογικά θα περάσω άνετα σε κάποια αντίστοιχη της Πληροφορικής ΑΠΘ, η χαμηλότερη πέρυσι είχε λίγο πάνω από 15500 και ακούγεται ότι θα πέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το θέμα του midnight_talker συγχωνεύτηκε στο παρόν! :)


Παιδιά, γνώμη μου απλή: γιατί να αλλάξετε τους στόχους σας επειδή στραβώσατε σε ένα μάθημα; Δεν έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι κι άλλοι πάτωσαν ίσως εκεί; Συμπληρώστε το μηχανογραφικό σας με το καλό όπως ακριβώς θέλετε χωρίς να κοιτάτε βάσεις, με κριτήριο τις επιθυμίες σας.

Οι βάσεις παίζουν περίεργα παιχνίδια, οπότε μείνετε στους αρχικούς σας στόχους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γαμώτο και έψαξα και λίγο για παρόμοιο αλλά δεν το βρήκα..Sorry Γιώργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και εκανα ποστ στο τοπικ αλλα μου το εξαφανισε ο Γιωργος :mad:

Απο τις επιλογες που ειχα παλιοτερα για καθαρη επιστημη μονο η βιολογια με ψηνει, θα τη δηλωσω αλλα δεν προκειται να περασω, δεν πειραζει :P θα δηλωσω και το τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων στο ηρακλειο κρητης που συνδιαζει φυσικη μαθηματικα χημεια και βιολογια ομορφα και μετα κανα τει φυτικης παραγωγης. Θελω να φυγω απο αθηνα οποτε υπολογιζω και αυτο στους στοχους μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Krou να φανταστώ μεγαλωμένη Αθήνα και δεν έχεις φύγει ποτέ μέχρι τώρα? Γιατί μέχρι πριν 3 χρόνια έτσι ήμουν και γω και τέλος πάντων αναγκάστηκα να φύγω για Γιάννενα. Αυτά τα 2 χρόνια που κάθησα εκεί ήταν τα χειρότερα της ζωής μου (και θα είναι μέχρι το τέλος)!!!! Ειδικά τους τελευταίους μήνες μέτραγα μέχρι και τα δευτερόλεπτα.
Σε καμία περίπτωση δεν λέω μην φεύγετε από κει που είστε απλά σκεφτείτε το σοβαρά και ειδικά ως προς τον προορισμό..Άλλο να φεύγεις από Αθήνα για Θεσ/κη και άλλο για Κωλοπετινίτσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγώ ΗΜΜΥ στόχευα, το ίδιο και τώρα και/ή μια πληροφορική και τηλεπικοινωνίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ιατρικη ή οδοντιατρικη σχολη...Θα δειξει αναλογα με τα κερατιατικα της βιολογιας(αν μου το κοψουν,χαθηκα:'()Βασιζομαι στο οτι τις παλαιοτερες χρονιες οταν γινονταν λαθη επαιρναν ολες τις απαντησεις σωστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Krou να φανταστώ μεγαλωμένη Αθήνα και δεν έχεις φύγει ποτέ μέχρι τώρα? Γιατί μέχρι πριν 3 χρόνια έτσι ήμουν και γω και τέλος πάντων αναγκάστηκα να φύγω για Γιάννενα. Αυτά τα 2 χρόνια που κάθησα εκεί ήταν τα χειρότερα της ζωής μου (και θα είναι μέχρι το τέλος)!!!! Ειδικά τους τελευταίους μήνες μέτραγα μέχρι και τα δευτερόλεπτα.
Σε καμία περίπτωση δεν λέω μην φεύγετε από κει που είστε απλά σκεφτείτε το σοβαρά και ειδικά ως προς τον προορισμό..Άλλο να φεύγεις από Αθήνα για Θεσ/κη και άλλο για Κωλοπετινίτσα...

Ναι ακριβως. Εχω ζησει βεβαια μια βδομαδα (ΟΥΑΟΥ) στα Χανια και πειστηκα οτι πραγματικα θελω να φυγω. Ενταξει ειναι αλλιως να φευγεις επειδη σε αναγκαζουν και αλλο να το επιλεγεις μονος σου. Ενταξει σιγουρα δεν θα εχω τα καλα του βολεματος λογω οικογενειας (φαϊ, λογαριασμοι κτλκτλ) αλλα το επιδιωκω βασικα. Θελω να ανεξαρτητοποιηθω οσο πιο συντομα γινεται :) Εχω και φιλους/γνωστους στην Κρητη οποτε δεν παω και στο τελειως αγνωστο νταξ.

ενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξειενταξει.
εχεμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top