Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
ΗΜΜΥ ειναι Ηλεκτρογων Μηχανολογων και Μηχανικών Υπολογιστών?????
Για την ακρίβεια έιναι Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
john μην βασίζεσαι μόνο σε αυτά που λέω εγώ. Δεν είμαι και πολύ μεγαλύτερη σου, 2ο έτος είμαι και το 3ο εξάμηνο το έχω φορτώσει τελείως στον κόκκορα. Ρώτα καλύτερα κάποιους μεγαλύτερους, πχ τον giostau.
Σίγουρα θα μιλήσω με μεγαλύτερους.Το θέμα είναι ομως ότι εχω σκεφτεί ακόμα και να τα παρατήσω, όχι επειδή είναι δύσκολη η σχολή, αλλά επειδή εχει πολύ διάβασμα(καταλαβαίνεις τι εννοώ ελπίζω :/: :ermm: ).Γι' αυτό εκανα αυτό το πλάνο που ειπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λολ το μηχανολόγων δεν το πρόσεξα :redface:

Έχει όντως πολύ διάβασμα... Αλλά όταν πάρεις το πτυχίο θα δεις οτι αξίζει τον κόπο. ;) Πάντως εγώ αυτό το εξάμηνο τα έχω φορτώσει τελείως μα τελείως στον κόκκορα και αισθάνομαι κάποιες τύψεις :redface: Δεν είναι και η καλύτερη αίσθηση, γι'αυτό σου λέω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πόσα μαθήματα χρωστάς;(αδιάκριτος;:redface: )Αν είναι κάτω απο 3 πάντως είσαι οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
για βαθμούς πάτε εφόσον θέλετε να κάνετε μεταπτυχιακό (όχι ότι αν έχεις τελιώσει με 7 δεν κάνεις μεταπτυχιακό, κάθε άλλο..απλά το σιγουρεύεις). Επειδή όμως δεν ξέρετε στα πρώτα έτη τι θα κάνετε μετά το πτυχίο (εδώ δεν ξέρω τι θα κάνω αύριο το βράδυ :P), είναι πολύ εύκολο να σας πιάσει η κ@λοπιλάλα, και να φορτσάρετε τελικά στα 2 τελευταία έτη. Αν το πάθετε, μην ανησυχείτε, είστε σε καλό δρόμο:P


Κοντολογίς, άντε τελιώνετε στα 5 χρόνια. 5.5 το πολύ:P >6, νταξ (αρκεί μετά να πάτε για διδακτορικό ή σε στρωμένη δουλειά).

Ωραία τα λέω :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από john bon:
Πόσα μαθήματα χρωστάς;(αδιάκριτος;:redface: )Αν είναι κάτω απο 3 πάντως είσαι οκ!
4 χρωστάω αν και πολύ φοβάμαι οτι μετά την εξεταστική του Φλεβάρη θα αυξηθεί δραματικά το νούμερο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Σπουδαζω Μηχανολογος σε Τ.Ε.Ι. !
Χρωσταω τρελα πολλα μαθηματα αλλα τι να κανουμε,φοιτητες ειμαστε! :D :P

σε ποιο ΤΕΙ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!!:redface:
Εγώ σπουδάζω στο φυσικό, στην Αθήνα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kαλωσόρισες! :hello: Το nickname σου απο που το έβγαλες? Επειδή σου αρέσουν τα ζώα μήπως? (σε ρωτάω γιατι φτιάχνω ενα site για γάτες :redface: )


(ωχ αμαν ετσι και με πιάσει ο πάνος οτι ρωτάω τέτοια τους καινούριους θα με σκοτώσει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Kαλωσόρισες! :hello: Το nickname σου απο που το έβγαλες? Επειδή σου αρέσουν τα ζώα μήπως?
Νομίζω υπάρχει ήδη ειδικό θρεντ για το από που βγήκαν τα νικ μας...:hmm:
Κοίτα να δεις,ούτε οι ίδιοι η admins δεν τηρούν τους κανόνες...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MoDeViL:
Νομίζω υπάρχει ήδη ειδικό θρεντ για το από που βγήκαν τα νικ μας...:hmm:
Κοίτα να δεις,ούτε οι ίδιοι η admins δεν τηρούν τους κανόνες...:P:P:P
Σσσσους βρε μπας και προσηλυτίσω μέλη στο mycat! :tongue: :bleh: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όχι καμία σχέση το ψευδώνυμό μου με τα ζώα... Μάλλον με το χαρακτήρα μου έχει σχέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Πληροφορικής στο ΠΑΠΕΙ και μένουν πλέον τα γραφειοκρατικά για να πάρω το πτυχίο. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Kανεις στο Βirmingham ρε παιδιά;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από paris:
Kανεις στο Βirmingham ρε παιδιά;:)

περαστική, μια βραδιά με πανσέληνο:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris

Νεοφερμένος

Ο paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eιναι λιγο προβλημα αυτο.. αλλα ειναι αλλο θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nan:
Πληροφορικής στο ΠΑΠΕΙ και μένουν πλέον τα γραφειοκρατικά για να πάρω το πτυχίο. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!:clapup:


ΜΠΡΑΒΟΟΟ:clapup: :clapup: :clapup: άντε με το καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexel

Νεοφερμένος

Ο Alexel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μηχανολόγος Μηχανικός Α.Π.Θ. 2ο έτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Άλλος ένας καημένος μηχανικός:P
Καλωσήρθες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexel

Νεοφερμένος

Ο Alexel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καμμένος παρακαλώ! Όχι καημένος! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top