Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!

Στον φαν λιγότερο γιατί δεν λέει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Στον φαν λιγότερο γιατί δεν λέει :P
Είπα αλλού αλλά ντρέπουμι να το λέω :redface:


Πέρασα (για το πάσο κυρίως) Νηπιαγωγός στο Ρέθυμνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Νομίζω ότι θα τα καταφέρεις πολύ καλα φαντγκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Hey Ευχαριστώ και επίσης Συγχαρητήρια και για τις δικιές σας επιτυχίες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω ότι θα τα καταφέρεις πολύ καλα φαντγκο
Δεν ξέρω, φοβάμαι ότι θα μου πάρει πολλά χρόνια... :worry:


Εγώ δεν πρέπει να είπα συγχαρητήρια οπότε είπα δεν είπα... Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν κάπου που τους ικανοποιεί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό topic, αλλά μπορεί να μου πει όποιος έχει περάσει ΑΣΟΕΕ, πώς είναι εκεί τα πράγματα;
(Πιστεύετε πως συμφέρει ένα που μένει Αθήνα να περάσει περιφέρεια;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό topic, αλλά μπορεί να μου πει όποιος έχει περάσει ΑΣΟΕΕ, πώς είναι εκεί τα πράγματα;

Πολύ καλά! Πολύ οργανωμένη σχολή και πολύ καλοί καθηγητές (σε σχέση τουλάχιστον με το ΤΗΜΜΥ ΑΠΘ που μπορώ να συγκρίνω).

Συγχαρητήρια σε όλους και περισσότερο στη suspiria!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συγχαρητήρια suspi,Mάρα,Palladin,χελωνίτσε!:D

Πέρασα (για το πάσο κυρίως) Νηπιαγωγός στο Ρέθυμνο
Αυτό δε θα το φανταζόμουνα ποτέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στη Suspiria που πέρασε σε μια από τις κορυφαίες σχολές :thumbup:. Και συγχαρητήρια και σε αυτό το topic στη Palladin, στη Μάρα και στο Fandago.

Τα δικά μου τα νέα τα έγραψα στη Κουβεντούλα.
Θα μείνω στη σχολή που είμαι εδώ και 2 χρόνια και μόλις πάρω πτυχίο θα δώσω κατατακτήριες για ΗΜΜΥ.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγώ μπαίνω στο τρίτο έτος Φαρμακευτική ΑΠΘ.... =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
και συγχαρητήρια στα παιδιά που πέρασαν φέτοοοος...!!!!
πολλά συγχαρητήρια σε όλους σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γιατί σε όλους όσους το έχω πει, μόλις το ακούνε η φάτσα τους γίνεται κάπως έτσι;
Τόσο περίεργο σας φαίνεται; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
E ναι ρε συ. Ένα πτυχίο +προϋπηρεσία μετράει περισσότερο απο δυο πτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατί σε όλους όσους το έχω πει, μόλις το ακούνε η φάτσα τους γίνεται κάπως έτσι;
Τόσο περίεργο σας φαίνεται; :hmm:

Όχι, απλά συνήθως ο κόσμος θέλει να φύγει απ αυτή τη σχολή, όχι να πάει εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Άσε που οι ΗΜΜΥ είναι από τις πιο διαλυμένες σχολές του ΕΜΠ, καλύτερα να πας Πάτρα. (no offence :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Άσε που οι ΗΜΜΥ είναι από τις πιο διαλυμένες σχολές του ΕΜΠ, καλύτερα να πας Πάτρα. (no offence :P)
Μωρέ ΗΜΜΥ να 'ναι και όπου να ΄ναι. :D


@Kalypso: είχα πει και σε άλλο topic ότι είμαι περίπτωση... :D

@Remp: Θέλω να κάνω μεταπτυχιακό σε κάτι που στη σχολή μου δεν μπορώ να ασχοληθώ πολύ και γι' αυτό χρειάζομαι και το 2ο πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ελπίζω Τσίπουρε να σ' αρέσει - και να λες τα ίδια όταν με το καλό έρθεις. :P

Να επανέλθουμε σε λίγο στο θέμα, eh? :P












PS> Τσίπουρε:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πρόσεχε τσίπουρε, και πολλά χρόνια, και θα καταλήξεις και overqualified.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αιώνια φοιτήτρια Νομικής στην Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Να μαι κιεγωωωω συντομα περηφανη φοιτητρια στο Τμημα Τεχνων Ηχου και Εικονας του Ιονιου Πανεπιστημιου στην Κερκυρα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top