Σε ποιά σχολή και ποιά πόλη θέλετε να περάσετε;

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
chris_90 και εγω φαρμακευτικη θελω να περασω αλλα αγχωνομαι τρελα για τα μαθηματικα(αν και νωρις,πρωτη λυκειου ακομη αλλα τεσπα:P).... εχω κολλημα μ αυτη την σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Φυσικο γιαννενα που το πιανω χαλαρα(με οσα εχω γραψει μεχρι στιγμης) , η εμπ αν εχω γραψει πιο καλα απο τι περιμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μαθηματικο... οπουδηποτε:read:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Πολλοι θελουμε μαθηματικο μου φαινεται ε;
ωραια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Στα Μαθηματικα κατευθυνσης πηγα πολυ καλυτερα και απο την καλυτερη μου προβλεψη (υπολογιζα max 17,5), οποτε ψηνομαι για Φαρμακευτικη Αθηνας (που ελεγα οτι δεν θα την πιασω λογω μαθηματικων). Μενει να παω το ιδιο καλα και στα υπολοιπα μαθηματα...

Για κάποιο λόγο χάρηκα πολύ μ'όλις είδα το ποστ σου
Μπράβο!!!
:bravo::bravo::bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χημικο σε οποιαδηποτε πολη!!

κι εγω το ιδιο...αλλα δεν θα το πιασω...πεθαινω για χημεια...πεθαινω σου λεω...αλλα....:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μαθηματικο... οπουδηποτε:read:


Πέρνα μαθηματικό Γιάννενα... να κάνεις 5 χρόνια ντούγια (απειροστικό) και πάλι να μην πάρεις το μάθημα...


(πλακίτσα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εγώ αν και δεν είμαι Γ Λυκείου απαντάω , θέλω να περάσω λογοθεραπεία στην Πάτρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
οδοντιατρικη ή φαρμακευτικη....σε οποια πολυ να'ναι(Αθηνα,Πατρα,Θεσ/κη)...αν και εγραψα 16 μαθηματικα...:( θα δουμε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonia9

Νεοφερμένος

Η antonia9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω δινω 2η φορα και θελω τουριστικων επιχειρησεων στην αθηνα ΜΟΝΟ αλλα χλωμο το βλεπω..ελπιζω με τη κριση να πεσουν οι βασεις των τουριστικων:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω με ολοι τη γραφικοτητα και την πρωτοτυπια που με διακατεχει θελω να περασω ΗΜΜΥ απθ(οπωσ και η μιση ελλαδα αλλωστε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να πρωτοτυπήσω: Μουσικών Σπουδών Αθήνας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να πρωτοτυπήσω: Μουσικών Σπουδών Αθήνας:)

Εγω νομιζα πως ηθελες σχολες με 18.000+ γιατι βλεπω οτι ποσταρεις συνεχεια οσον αφορα τα μαθηματα και γνωριζεις πολλα... κανενα 15αρι δεν θελει αυτη μαζι με τα ειδικα?

ασε που στην κερκυρα ειναι καλυτερη η σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγω νομιζα πως ηθελες σχολες με 18.000+ γιατι βλεπω οτι ποσταρεις συνεχεια οσον αφορα τα μαθηματα και γνωριζεις πολλα... κανενα 15αρι δεν θελει αυτη μαζι με τα ειδικα?

ασε που στην κερκυρα ειναι καλυτερη η σχολη..

Μέχρι φέτος 14,5 αλλά αν ανεβεί όσο πέρσι (2.000 μονάδες!) θα φτάσει το 16 αισίως! Δεν βλέπω γιατί το να θέλω χαμηλόβαθμη σχολή αναιρεί τη συμμετοχή μου στη συζήτηση για τα μαθήματα. Αν στόχευα στο 15 θα έγραφα 5, γι' αυτό γράφω όσο καλύτερα μπορώ και μετά βλέπουμε! Η μουσική είναι επιλογή μου, δεν πάω εκεί γιατί έχει χαμηλή βάση:) Η κέρκυρα είναι καλύτερη σχολή ως προς την πρακτική κατάρτιση, δηλαδή βγαίνεις από κει μουσικός. Στην αθήνα, είναι όλα πιο θεωριτικά, βγαίνεις μουσικολόγος. Εμένα επειδή μ' ενδιαφέρουν και τα δύο, θα πάρω τα θεωρητικά από Αθήνα και τα πρακτικά από ωδείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σχολή ικάρων

αν και ειμαι 2ρα λυκειου και παω 3τη , και εγω εκει θελω να παω.:)
αν και φοβαμαι αν θα γραψω καλα η οχι στις πανελληνιες απο τωρα..:(
βεβαια με full διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αν και ειμαι 2ρα λυκειου και παω 3τη , και εγω εκει θελω να παω.:)
αν και φοβαμαι αν θα γραψω καλα η οχι στις πανελληνιες απο τωρα..:(
βεβαια με full διαβασμα
μη τρελενεσαι απο τωρα...μια χρονια ειναι θα περασει...και οχι αγχοσ...ειδικα απο τωρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
άμα το θες πολύ και διαβάσεις όσο χρειάζεται, πίστεψε με, οι πανελλαδικές δε θα σε εμποδίσουν να μπεις στη ΣΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θα το καταλαβεις και απο μονος σου οτι οι πανελληνιες ειναι σαν τις ενδοσχολικες

Τουλαχιστον εγω δεν παρατηρησα ιδιαιτερη διαφορα στη δυσκολια και στην επιτηρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αρχιτεκτονική εμπ!!!!αλλά και θεσ/νίκη δεν με χαλάει.Δεύτερη επιλογή φαρμακευτική.τρελό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
σε οποιο αει της αθηνας μπορεσω κ μπω.....:)υπολογιζα οικονομικα η αξιοποιησησ φυσικων πορων στ γεωπονικο τσ αθηνασ αλλα δν τ παω κθλ κλ....:'(μακαρι να πεσουν οι βασεισ κ να μπω φετοσ σε καποιο αει τσ α8ηνας....δν θλ να ξαναδωσω τ χρουνου.....:nono::'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top