Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν ειναι κανονας ποτε θα ειναι η πρωτη φορα. Οποτε ερθει για τον καθενα. Διαβασα αποριες για πονο και αιματα της πρωτης φορας. Πολλα ειναι υπερβολες. Δεν ειναι πονος ακριβως αλλα κατι σαν μικρο τσουξιμο και σκισιμο που κρατα λιγα δευτερολεπτα. Το αιμα ειναι πολυ λιγο ας πουμε οσο αν ανοιξει λιγακι η μυτη σου. Ισως ομως απο κοριτσι σε κοριτσι να υπαρχουν διαφορες. Εχει και σημασια ποσο εμπειρο ειναι και το αγορι. Την πρωτη φορα σιγουρα υπαρχει καποιο αγχος και δεν το ευχαριστιεσαι αλλα απο την επομενη φορα ολα ειναι ΟΚ. Δεν πιστευω οτι η πρωτη φορα ειναι και τοσο σημαντικη. Στο κατω κατω για ενα αχρηστο πετσακι προκειται. Εχω διαβασει οτι σε καποια φυλη οταν γενιεται το κοριτσι του σπαζουν τον ημενα. Εχουμε δωσει πολυ μεγαλη σημασια σε κατι ασημαντο που ειναι η παρθενια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μήπως τρολλάρει και είναι μεγαλύτερη?

το ευχομαι! γιατι αν ειναι πραγματι 14 δεν την βλεπω καθολου καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το ευχομαι! γιατι αν ειναι πραγματι 14 δεν την βλεπω καθολου καλα....
Ειμαι σχεδον 15. Τα κλεινω σε λιγες μερες. Συγνωμη αλλα σε ενα φορουμ ειναι για να γραφουμε τις γνωμες μας και τις αποψεις μας. Οποιος θελει συμφωνει με αυτες και οποιος θελει διαφωνει. Εδω αντι γιαυτο δεχομαι κουφιες ειρωνιες και οτι ειμαι καποια αλλη. Αν διαφωνειτε γραψτε με επιχειρηματα. Καταλαβαινω οτι μια διαφωνια σας ειναι γιατι με θεωρειται μικρη για οσα γραφω. Συμφωνω οτι ειμαι λιγο πιο προχωρημενη απο το μεσο ορο των συμμαθητριων μου ομως για αυτα τα πραγματα δεν ειναι η ηληκια το βασικο. Για καθεναν η ωρα της πρωτης φορας ειναι διαφορετικη. Εδω υπαρχουν αγορια 18 19 και 20+ που ενω το παιζουν καζανοβες δεν εχουν ακομα πρωτη επαφη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ειναι κανονας ποτε θα ειναι η πρωτη φορα. Οποτε ερθει για τον καθενα. Διαβασα αποριες για πονο και αιματα της πρωτης φορας. Πολλα ειναι υπερβολες. Δεν ειναι πονος ακριβως αλλα κατι σαν μικρο τσουξιμο και σκισιμο που κρατα λιγα δευτερολεπτα. Το αιμα ειναι πολυ λιγο ας πουμε οσο αν ανοιξει λιγακι η μυτη σου. Ισως ομως απο κοριτσι σε κοριτσι να υπαρχουν διαφορες. Εχει και σημασια ποσο εμπειρο ειναι και το αγορι. Την πρωτη φορα σιγουρα υπαρχει καποιο αγχος και δεν το ευχαριστιεσαι αλλα απο την επομενη φορα ολα ειναι ΟΚ. Δεν πιστευω οτι η πρωτη φορα ειναι και τοσο σημαντικη. Στο κατω κατω για ενα αχρηστο πετσακι προκειται. Εχω διαβασει οτι σε καποια φυλη οταν γενιεται το κοριτσι του σπαζουν τον ημενα. Εχουμε δωσει πολυ μεγαλη σημασια σε κατι ασημαντο που ειναι η παρθενια. ;)



Ειμαι σχεδον 15. Τα κλεινω σε λιγες μερες. Συγνωμη αλλα σε ενα φορουμ ειναι για να γραφουμε τις γνωμες μας και τις αποψεις μας. Οποιος θελει συμφωνει με αυτες και οποιος θελει διαφωνει. Εδω αντι γιαυτο δεχομαι κουφιες ειρωνιες και οτι ειμαι καποια αλλη. Αν διαφωνειτε γραψτε με επιχειρηματα. Καταλαβαινω οτι μια διαφωνια σας ειναι γιατι με θεωρειται μικρη για οσα γραφω. Συμφωνω οτι ειμαι λιγο πιο προχωρημενη απο το μεσο ορο των συμμαθητριων μου ομως για αυτα τα πραγματα δεν ειναι η ηληκια το βασικο. Για καθεναν η ωρα της πρωτης φορας ειναι διαφορετικη. Εδω υπαρχουν αγορια 18 19 και 20+ που ενω το παιζουν καζανοβες δεν εχουν ακομα πρωτη επαφη. :worry:

Προς τους υπόλοιπους: Είτε είναι τρολλ, είτε (για να το πω περιφραστικά) είναι "από μπροστά παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα". In any case, δεν αξίζει να ασχολείστε μαζί της.

Προς Έλενα: Μην προκαλείς με τα γραφόμενά σου, αλλιώς να είσαι έτοιμη και για οποιαδήποτε κριτική/κράξιμο θα ακολουθήσει. Και για να σταθώ στο σημείο που μου γύρισαν τα μάτια:

Εδω υπαρχουν αγορια 18 19 και 20+ που ενω το παιζουν καζανοβες δεν εχουν ακομα πρωτη επαφη.
Συγγνώμη που δεν πηδάμε όλοι από τα 13 μας και περιμένουμε να καταλάβουμε πρώτα τι έχουμε στο βρακί μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν ειναι κανονας ποτε θα ειναι η πρωτη φορα. Οποτε ερθει για τον καθενα. Διαβασα αποριες για πονο και αιματα της πρωτης φορας. Πολλα ειναι υπερβολες. Δεν ειναι πονος ακριβως αλλα κατι σαν μικρο τσουξιμο και σκισιμο που κρατα λιγα δευτερολεπτα. Το αιμα ειναι πολυ λιγο ας πουμε οσο αν ανοιξει λιγακι η μυτη σου. Ισως ομως απο κοριτσι σε κοριτσι να υπαρχουν διαφορες. Εχει και σημασια ποσο εμπειρο ειναι και το αγορι. Την πρωτη φορα σιγουρα υπαρχει καποιο αγχος και δεν το ευχαριστιεσαι αλλα απο την επομενη φορα ολα ειναι ΟΚ. Δεν πιστευω οτι η πρωτη φορα ειναι και τοσο σημαντικη. Στο κατω κατω για ενα αχρηστο πετσακι προκειται. Εχω διαβασει οτι σε καποια φυλη οταν γενιεται το κοριτσι του σπαζουν τον ημενα. Εχουμε δωσει πολυ μεγαλη σημασια σε κατι ασημαντο που ειναι η παρθενια. ;)

Ασε με να μαντεψω...Η αγαπημένη σου ταινία ειναι " ο αστερισμος της Παρθενου"!


Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλα εγω σε έχω λατρεψει γιατι διαταραξες τα λιμνάζοντα ύδατα τούτου εδώ του forum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ειμαι σχεδον 15. Τα κλεινω σε λιγες μερες. Συγνωμη αλλα σε ενα φορουμ ειναι για να γραφουμε τις γνωμες μας και τις αποψεις μας. Οποιος θελει συμφωνει με αυτες και οποιος θελει διαφωνει. Εδω αντι γιαυτο δεχομαι κουφιες ειρωνιες και οτι ειμαι καποια αλλη. Αν διαφωνειτε γραψτε με επιχειρηματα. Καταλαβαινω οτι μια διαφωνια σας ειναι γιατι με θεωρειται μικρη για οσα γραφω. Συμφωνω οτι ειμαι λιγο πιο προχωρημενη απο το μεσο ορο των συμμαθητριων μου ομως για αυτα τα πραγματα δεν ειναι η ηληκια το βασικο. Για καθεναν η ωρα της πρωτης φορας ειναι διαφορετικη. Εδω υπαρχουν αγορια 18 19 και 20+ που ενω το παιζουν καζανοβες δεν εχουν ακομα πρωτη επαφη. :worry:

Κι εμείς είμαστε επίσης σε θέση να γράφουμε τις γνώμες μας.
Δηλαδή, μπήκες στο φόρουμ για να γράφεις αποκλειστικά για τις εμπειρίες σου και για τα εσώρουχά σου;

You are only 14.:confused:

Ασχολήσου με λίγο πιο «της ηλικίας σου» πράγματα! Δεν είναι κακό να υπάρχει φλερτ σε αυτή την ηλικία. Κανείς δε σού είπε αυτό. Εσύ, όμως, το έχεις παρακάνει, και προκλητικά θα έλεγα.

Διαβάζεις καθόλου;

Μπορεί να έχουν αλλάξει άρδην τα πράγματα από το πώς ήμαστε εμείς στα 14 μας (πριν 4-5 χρόνια:confused:), αλλά μία ξαδέρφη μου, που είναι 14-15 τώρα, δεν κάνει έτσι. Διαβάζει, πηγαίνει χορό, έχει ενδιαφέροντα, έχει φλερτ, αλλά μέχρι εκεί. Είσαι ακόμη μικρή για όλα αυτά που αναφέρεις. Φαίνεται ότι έχεις καταπατήσει εντελώς το συναισθηματικό σου «γίγνεσθαι». Σε αυτή τη ζωή έχουμε όλοι ανάγκη να ζήσουμε πολλά πράγματα, τα οποία δε θα επιστρέψουν ποτέ μετά. Με το sex θα ασχολείσαι σε όλη την υπόλοιπη ζωή σου. Μην αναλώνεσαι από τα 14 σου, όντας σωματικά και συναισθηματικά ακόμη ανώριμη, σε αυτό, ή τουλάχιστον αποκλειστικά και μόνο σε αυτό.

Φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάντως, ναι, OK, καλά όλα, συμφωνούν όλοι παντού, πέφτουν και οι θετικές για αυτοεπιβεβαίωση και γίνεται η φάση elena vs the world.

Γαμάτα.

Πατριαρχικές μαλακίες όμως όπως τούτου δω δεν ενοχλούν?

You are only 14.:confused:

Ασχολήσου με λίγο πιο «της ηλικίας σου» πράγματα!

Διαβάζεις καθόλου;

Μπορεί να έχουν αλλάξει άρδην τα πράγματα από το πώς ήμαστε εμείς στα 14 μας, αλλά μία ξαδέρφη μου, που είναι 14-15 τώρα, δεν κάνει έτσι. Διαβάζει, πηγαίνει χορό, έχει ενδιαφέροντα, έχει φλερτ, αλλά μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φίλε shadow... είμαι μαζί σου σε πολλά, ΑΛΛΑ (φωνάζω)...

Ένα άτομο που κάθεται και γράφει για στρινγκάκια κλπ κλπ φαίνεται και τονίζω φαίνεται γιατί το είναι προφανώς δεν το ξέρω πως θεωρεί τρελή μαγκιά να τα λέει αυτά για να προκαλέσει και να ασχοληθούν μαζί της και αυτό είναι τεράστιο δείγμα ανωριμότητας από μόνο του. Δε χρειάζεται ούτε επίκληση στις γνώσεις μου για την αναπτυξιακή ψυχολογία, ούτε τίποτα για να κάνω μια τέτοια παρατήρηση.

Anywayz, δε μου αρέσει να κρίνω άτομα, απλώς ένα 14χρονο με τέτοια λεγόμενα με παραπέμπει σε πολύ συγκεκριμένο τύπο ανθρώπου και αυτό λένε όλοι εδώ και μέρες. Και τρολλ να είναι, υπάρχουν αρκετά τέτοια εκεί έξω, οπότε μη σοκάρεστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Ή πώς σκατά αλλάζει, καλύτερο απ' το ωριμάζει νομίζω, τελικά κάποιος αν όχι μέσα από εμπειρίες κι άπειρες μαλακίες?
Αμα ειναι για να ωριμασει καποια να μεινει εγκυος αθελα της και αναγκαστικα , ειτε να γεννησει ενα παιδι ,που δε θα του συμπεριφερεται με τη δεουσα αγαπη προκαλώντας προβλήματα στη ζωή της αλλα και στο παιδί , είτε τελικα να κανει εκτρωση και μετα να αντιμετωπισει αλλα προβληματα υγειας , αναπαραγωγής αλλα και ψυχολογικα ασ'το καλυτερα!
ακομα και οι <<μαλακιες>> πρεπει κάπως να ελέγχονται γιατί και ο γνωστός μου που πηγε απο overdose στο παγκακι για να γινει πιο ωριμος ξεκινησε αλλα δε του βγηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
για κάτι που είναι απολύτως φυσιολογικό.

στα 18 και στα 20 ναι
στα 14 όχι!
άλλο ο άνθρωπος κι άλλο ο σκύλος!


Και το να οδηγάς μηχανή είναι φυσιολογικό, όμως εμένα που πρόπερσι έχασε τη ζωή του ένας συνομήλικός μου επειδή οδηγούσε από μικρός και είχε υπερβολική αυτοπεποίθηση, πλήρωσε πολύ ακριβά το τίμημα της ενηλικιωσης:/:


όλα τα πράγματα έχουν την ώρα τους για κάποιο λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ακριβώς. Όλα στην ώρα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εγω το εκανα στα 16 και πιστευω ειναι μια καλη ηλικια εαν εχεις βρει τον καταλληλο ανθρωπο.Αλλωστε ειναι μια απολαυση και η ερωτικη σχεση σε κανει ευτυχισμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Οι γονεις μου ξερουν αρκετα και σιγουρα φανταζονται τα υπολοιπα. Αφου ειμαι σωστη στο σχολειο μου και τις αλλες υποχρεωσεις μου εχω ελευθερια στην προσωπικη μου ζωη. Εκεινο που καναν οι γονεις μου ειναι να με ενημερωνουν σε ολα σωστα για να προφυλαγομαι απο τους κινδυνους. ;)

Μηπως η σεξουαλικη αγωγη για σενα θα ηταν σωστο να γινεται στο γηροκομειο? :D

3η γυμνασιου ειμαι. :)

Μόνο εγώ είμαι στραβή; Ποια προσωπική ζωή; Η στρέβλωση στο μυαλό σου είναι τρομακτική! Το ότι είσαι σωστή στις υποχρεώσεις σου στο σχολείο δεν έχει καμία σχέση με αυτό που συζητάμε εδώ. Τι είναι σχέση ανταλλαγής; Μαμά, μπαμπά έχω 20 στον έλεγχο άρα μπορώ να κάνω σεξ όποτε θέλω (στα 14 :hehe:) Συγγνώμη πρέπει να το κοιτάξεις.

Stop. Δε διαβάζω παρακάτω, γιατί διάβασα πριν και μ' άρεσε που 'πες ότι έφερες και πηγή.

Απλούστατη η απόδειξη. Μπες σε μια 14χρονη και σε μια 19χρονη. ;)
Α αλήθεια; Δηλαδή στα 14 ξέρεις όσα ξέρεις και στα 18; Πλανάσαι οικτρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φαίνεται αφύσικο το σεξ στα 14?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Για εμένα δεν έχει σημασία το πότε κάποιος θα ξεκινήση την σεξουαλική του ζωή αλλά το αν είναι έτοιμος όταν την ξεκινηση να δεχθεί και τις συνεπειές της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Για εμένα δεν έχει σημασία το πότε κάποιος θα ξεκινήση την σεξουαλική του ζωή αλλά το αν είναι έτοιμος όταν την ξεκινηση να δεχθεί και τις συνεπειές της.

κάποια πράγματα είναι απλά θέμα χρόνου!

δηλαδή για να καταλάβω, τι νιώθεις όταν βλέπεις 3χρονα γυφτάκια να καπνίζουν;

σου φαίνεται φυσικό;
λογικό μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
κάποια πράγματα είναι απλά θέμα χρόνου!

δηλαδή για να καταλάβω, τι νιώθεις όταν βλέπεις 3χρονα γυφτάκια να καπνίζουν;

σου φαίνεται φυσικό;
λογικό μήπως;

Το 3χρονο γυφτάκι δεν άρχισε απο μόνο του να καπνίζει κάποιος του έδωσε το τσιγάρο.
Δεν το θεωρώ φυσικό΄, ούτε λογικό το θεωρώ αφορμή για επέμβαση τών οργανισμών προστασίας του παιδίού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
κάποια πράγματα είναι απλά θέμα χρόνου!

δηλαδή για να καταλάβω, τι νιώθεις όταν βλέπεις 3χρονα γυφτάκια να καπνίζουν;

σου φαίνεται φυσικό;
λογικό μήπως;

Ίσως στην δική του κοινωνία να είναι φυσιολογικό. Όσο φυσιολογικό είναι να παντρεύονται τα παιδιά από τα 14. Το λέω αυτό, γιατί πριν μιλούσατε για ελληνική κουλτούρα-ότι δεν είμαστε όπως στο εξωτερικό-ότι αλλιώς μεγαλώνει ένα παιδί εδώ και αλλιώς στο εξωτερικό κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Το 3χρονο γυφτάκι δεν άρχισε απο μόνο του να καπνίζει κάποιος του έδωσε το τσιγάρο.
Δεν το θεωρώ φυσικό΄, ούτε λογικό το θεωρώ αφορμή για επέμβαση τών οργανισμών προστασίας του παιδίού.

και τώρα θέλω έναν καλό λόγο γιατί το σεξ στα 14 γιατί να αντιμετωπιστεί διαφορετικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά είστε σοβαροί μωρέ;
Βάζετε τσιγάρο και σεξ στην ίδια κατηγορία;
Στη πρώτη περίπτωση μιλάμε για "δηλητήριο" και στη δεύτερη για φυσική ανάγκη.

Το σεξ δεν είναι κακό. Δεν είναι ταμπού, δε κάνει κακό στην υγεία σου.
Get over it.
Θα τρελαθώ με τις βλακείες που λέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top